Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 10:34   #3441
Blago vama koje se ne debljate...ja sam tek dva i pol mjeseca , a trbuh već sakrivam jer izgleda kao sam u četvrtom. Mislim da je to zato jer napravim lonac paradajz juhe i sve sama pojedem
Trebala bih smanjiti porcije , a uopće nemam mučnine ni povraćanje

Na drugom vaganju (ultrazvuku) sam imala 54 jednako kao na prvom.
Imam doma sobni bicikl , ali ne mogu se natjerati
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 10:51   #3442
21+5tt u plusu 7kg, nosim blizance
Kile su se svuda nekako rasporedile iako je većina u trbuhu i grudima. Inače nemam problema sa viškom kg tako da me uopće nije briga koliko ću na kraju dobiti u trudnoći dokle god je s bebama sve ok i da kile nisu posljedica gd-a. Na ogtt idem za dva tjedna.
__________________
You're a stranger so what do I care?
callac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 11:05   #3443
Iskreno ni ja ne kuzim kako netko u npr 30 tjednu trudnoce ima nula dobivenih kila. Osim ako zena nije krenula u trudnocu sa 20 kila viska ili tako nesto. Ipak beba tu raste, plodna voda ima tezinu, posteljica, opcenito se nama poveca volumen tekucina u tijelu i sve.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 11:18   #3444
25+1 +7kg

imala sam dosta visoku početnu poziciju, ali gyn je rekao da je prirast težine školski i da njega ne zanima koliko kg sam imala prije trudnoće nego bi bio problem da sam se sad naglo debljala... plan je do sljedećeg lita biti šlang
Pepeljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 11:28   #3445
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Iskreno ni ja ne kuzim kako netko u npr 30 tjednu trudnoce ima nula dobivenih kila. Osim ako zena nije krenula u trudnocu sa 20 kila viska ili tako nesto. Ipak beba tu raste, plodna voda ima tezinu, posteljica, opcenito se nama poveca volumen tekucina u tijelu i sve.
Ja jednostavno mislim da nisu iskrene i to je to
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 11:34   #3446
Iskreno, ne brinem se ni ja zbog prirasta težine. Disciplinirana sam i volim vježbat pa se nadam stesat liniju do povratka na posao.

Jedino sam ovdje na forumu shvatila da sam u manjini trudnica koje su puno dobile na težini pa sam odlučila malo stat na loptu i ne priuštit si nužno neke gušte koje ranije jesam.
desert rose 13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 11:43   #3447
Quote:
desert rose 13 kaže: Pogledaj post
Iskreno, ne brinem se ni ja zbog prirasta težine. Disciplinirana sam i volim vježbat pa se nadam stesat liniju do povratka na posao.

Jedino sam ovdje na forumu shvatila da sam u manjini trudnica koje su puno dobile na težini pa sam odlučila malo stat na loptu i ne priuštit si nužno neke gušte koje ranije jesam.
Ma nisi , one su također dobile samo neće da kažu .
Ajmo logično, sve što je gore napisano...beba raste , ima svoju težinu, plodna voda , posteljica , eventualno zatvor koji meni otežava i još da ne nabrajam ...dakle nemoguće je ne dobiti na težini.

Moja susjeda je visoka i štrkljava , pa kad sam ju vidjela s trbuhom do zuba naravno da nema istu kilažu . To su priče za malu djecu
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:02   #3448
Ma daj, molim te! Zasto bi itko lagao o svojoj tezini 😂 presmijesno mi je to. Sada sam 14 tt i zdebljala sam se 500g, startala sam s 55 kg na 170. U prvoj t 8 kg do kraja.

Ali jbg, ako netko jee za troje, naravno da ce dobit 20+ kg.

S tim da ja nisam uopce nisam naticala
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:10   #3449
Moja mama je sa mnom u cijeloj trudnoći dobila samo 6 kg.
Ali ona je trudnoću jedva iznijela do kraja, provela je sve sa glavom u wc školjci koliko je povraćala
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:37   #3450
Znam par mama koje su rekla da su izasle iz rodilista sa manje kila nego su zapocele tu trudnocu...e sad,jedna je povracala non stop,druga je bila ogromna pa moze bit da nije dobivala nesto kila...ali,ko ce im znat ...ja sam sa prvih dvoje dosta dobila...ali evo sad trecu sa 13tt sam na -4kg ...bila sam na -6kg...i uopce se ne ponosim time,jer sam i jutros povracala,a tako vec nesto vise od 5 tj...umorna sam od svega toga i jedva cekam kreniti jest normalno,a sta se kila tice koliko cu ih dobiti uopce me nije briga...naravno da ne mislim zderat bzveze,ali normalno jest mi je skroz u redu,nebitno na dobivanju kila...svi smo mi prica za sebe i uvjek kazem,kad rodim imat cu vremena razmisljat kako cu se stesat,sad je bitno da moje dijete dobiva sve potrebno...
leptir7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:48   #3451
Ja ne mislim da neke trudnice lazu o kilama, ali isto tako ne mislim da one koje su dobile vise zderu. Edemi puno dodaju na kilazi i opet ima trusnica koje se iz nekog razloga ne smiju niti kretati. Naracno da ce dobiri vise kila nego netko tko radi do 8mj trudnoce.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:55   #3452
Da i meni se cini da to dobivanje kila nije bas 1+1=2 u trudnoci. Ja sam zbilja jela zdravo, pazila sam na porcije, izbjegavala sam junk i slatko i dobila sam 13 kila. A jos imam 3 tjedna do kraja. Ili bi se jedan tjedan vagala i op dobila 3 kile odjednom a kolicinski sam jela isto.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 15:01   #3453
Ja mislim da uglavnom su pisale cure koje su startale s većom težinom da su se pazile i nisu dobile na težini, ako se ne varam nedavno je to pisala samsonova ili koji je nick bio
uglavnm, ne vjerujem da bi sad tu po forumu išle lagat...

Eto i ja sam startala s viškom od 15 kg (10 mjeseci prije nego sam ostala trudna, prestala sam pušiti nakon 17 godina strastvenog pušenja i našla nažalost drugu zanimaciju.. ne opravdavam se, znam da su sve to moji zubi natukli )

Eto, sad sam s pregleda, 27 tjedana i dobila sam dosad 5 kila, pomalo pazim, svaki dan puno hodam i nadam se da ni do kraja neću dobit još hrpu kila.. čak razmišljam da krenem sad na onu gd dijetu, baš zbog tog viška od prije...

i da, slažem se da neke trudnice jednostavno imaju sreću s kilama, neke se ne mogu kontrolirati, neke skupljaju vodu... jednostavno je to tako i jako individualno...
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 17:15   #3454
Ja sam jela bar duplo više jer sam gladna. Simple as that.
Sad jedem manje jer sam manje gladna pa stojim s kilažom već neko vrijeme.
Za kile mi nitko ništa ne govori, ali nisam ni startala s viškom, a da sam puno dobila jesam.

Zadnje uređivanje MARIJA0077 : 21.04.2017. at 18:15.
MARIJA0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:04   #3455
Ja ne mislim da lazu, ne vidim zast bi netko lagao da nije dobio ni jednu kilu kad je normalno dobiti u trudnoci.
A mislim da one koje nisu dobile bas nista su uglavnom u startu imale dosta previse kila. U tom slucaju su one zapravo smrsavile jer ono sto je beba dobila su one izgubile.
Ili ako je neka koja je bas imala gadnih problema sa povracanjem i izgubila tipa 5 kila. Na kraju recimo dobije tih 5 kila i jos koju gore. Realno ak gledas samo broj ta je dobila tipa 2kg a zapravo je dobila 7kg jer ovih 5 sto je izgubila je izgubila svojeg sala.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:08   #3456
Ja sam u 23.tjednu i +8kg...bit ce veselo do kraja vidjet cemo kakv ce.mi secer biti. Uskoro radim ogtt
-Aya- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:14   #3457
Quote:
Nyameria kaže: Pogledaj post
Ja ne mislim da lazu, ne vidim zast bi netko lagao da nije dobio ni jednu kilu kad je normalno dobiti u trudnoci.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Zato što se slikaju na instagramu. Zekam se.
Možda i ne. 100 žena 200 sisa

Uostalom danas je to i popularno, mršave trudnice, mršave mame s kolicima, skoro ko nekakvo natjecanje. Kontinuirano se priča o tim kilama. Pa evo postoji i ova tema da bi se lakše usporedile. Pitam se bi li i muškarci tako ili bi jednostavno otišli na taj fakin kebab-dva-tri-pet
MARIJA0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:32   #3458
A to je tako sa nama zenama, moj decko kaze e zato ne vladate svijetom.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:45   #3459
Ali bar ne bi nitko ratovao. Zamišljam si neki bitan sastanak... joooj super ti je taj sako.... hvala, uf, baš sam se zdebljala dvije kile... ma niš ti se ne vidi... jadajadajada priča o kilama... a moj muž kaže... jadajada... priča o muževima... pa priča o djeci i odjednom je vrijeme za ručak. Who the fuck knows koja je tema sastanka.
MARIJA0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 21:08   #3460
Za utjehu: u prvoj trudnoci 30 kila, bila sam na strogoj dijeti 5 mjeseci, nista slatko i nista slano, ali doslovno ni kruh nisam jela zbog preeklampsije

Sad TT11 +3kg i ocekujem jos bar 20 do kraja
__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.