Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2014., 13:15   #201
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
A i odlazak u grad, dođem u bar popodne, pozdravim 2 čovjeka i već je ponoć.
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
... e to nebi bilo čudno da muž nije prilikom pišanja u gaće umro


Ak nastaviš s ovim izvještajima doći ću u napast da i sama skinem to čudo. A taman sam bila odlučila da ću pričekati dok izađe bar pet ekspanzija.
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 17:20   #202
Dali svi zajedno stare u sims 4?
__________________
Što više ljudi znam to više volim svog psa...
yyxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 17:38   #203
Quote:
chemgirl kaže: Pogledaj post
Ja zelim igrati sims4 ali ne mogu originalnu igru si kupit.... ima li nacina na koji je piratska verzija bez bugova
posaljem ti poruku, nemoj slusat laikove
Blackyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:27   #204
Quote:
jinxy kaže: Pogledaj post


Ak nastaviš s ovim izvještajima doći ću u napast da i sama skinem to čudo. A taman sam bila odlučila da ću pričekati dok izađe bar pet ekspanzija.
Nemam više zanimljivih izještaja, to je uglavnom to

Quote:
yyxx kaže: Pogledaj post
Dali svi zajedno stare u sims 4?
Stare


Evo još nekih stvari koje mi se NE sviđaju u sims 4:
- nema making friends na poslu
- sporo se puni job performance pa kod većih levela treba i po 2 tjedna za dobit promotion. A i svaka emocija koja nije super jako utječe na job performance.
- malo načina za dobit fun mode (npr. slikanjem se ne puni fun )
- svi drugi simsi u gradu su unemployed i nema opcije da ih se pita koji posao rade
- nemaju isto prezime kad se vjenčaju
- spremač/ica ne dolazi svaki dan iako sam naručila za stalno nego kad mu/joj se sprdne nekad dođe svaka 2 dana, nekad ga nema po par dana. Glupost.
- wc, tuš i ostala tehnikalija se jako često kvari. To mi tolko i ne smeta, ali zna bit iritantno.
- prije nekih radnji simsi stoje na mjestu po 10-15 sim minuta. Npr. kod skupljanja prljavog suđa po kući.

Već su mi dosadili nakon par dana igranja jer se skoro nema kaj radit osim ić na poso i ispunjavat needs koji se jako brzo prazne, a sporo pune
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 11:16   #205
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nemam više zanimljivih izještaja, to je uglavnom to


Stare


Evo još nekih stvari koje mi se NE sviđaju u sims 4:
- nema making friends na poslu
- sporo se puni job performance pa kod većih levela treba i po 2 tjedna za dobit promotion. A i svaka emocija koja nije super jako utječe na job performance.
- malo načina za dobit fun mode (npr. slikanjem se ne puni fun )
- svi drugi simsi u gradu su unemployed i nema opcije da ih se pita koji posao rade
- nemaju isto prezime kad se vjenčaju
- spremač/ica ne dolazi svaki dan iako sam naručila za stalno nego kad mu/joj se sprdne nekad dođe svaka 2 dana, nekad ga nema po par dana. Glupost.
- wc, tuš i ostala tehnikalija se jako često kvari. To mi tolko i ne smeta, ali zna bit iritantno.
- prije nekih radnji simsi stoje na mjestu po 10-15 sim minuta. Npr. kod skupljanja prljavog suđa po kući.

Već su mi dosadili nakon par dana igranja jer se skoro nema kaj radit osim ić na poso i ispunjavat needs koji se jako brzo prazne, a sporo pune
Čini se kao Sims 2... loše...
XcXc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 15:30   #206
Ustvari su neka kombinacija sims 1 i 3, malo više vuku na 1.

Još uvijek mi je 3 puno bolja i radije bi nju igrala, ali zbog zahtjevnih system requirements mogu samo 1 i 4 pokrenut na laptopu tak da sad moram 4 igrat. To je recimo dobra stvar kod 4
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:16   #207
Da, slazem 3. je puno bolja
Btw super ti je potpis
XcXc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 14:17   #208
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nemam više zanimljivih izještaja, to je uglavnom to
Mah, bio je to moj mali trenutak slabosti... Predugo igram simse da ne bih znala da trebam očekivati poluproizvod. Koji će (možda) tek sa dodatnim ekspanzijama i stuff packovima dobiti neki sadržaj. A tu su onda i neizostavni patchevi svako malo, i modovi koje hoćeš-nećeš moraš koristiti kad jednom prihvatiš da EA pol bugova nikad neće ispraviti i kad se navikneš na sve opcije koje modovi pružaju.
Jednostavno još nisam spremna cijeli taj proces ponavljati i sa sims 4, pogotovo nakon svega pročitanoga po kojekakvim forumima. Možda jednom, ako se autor awesome moda odluči pozabaviti s ovom igrom i dovesti ju u nekakvo za mene prihvatljivo stanje.
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 15:23   #209
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nemam više zanimljivih izještaja, to je uglavnom to


Stare


Evo još nekih stvari koje mi se NE sviđaju u sims 4:
- nema making friends na poslu
- sporo se puni job performance pa kod većih levela treba i po 2 tjedna za dobit promotion. A i svaka emocija koja nije super jako utječe na job performance.
- malo načina za dobit fun mode (npr. slikanjem se ne puni fun )
- svi drugi simsi u gradu su unemployed i nema opcije da ih se pita koji posao rade
- nemaju isto prezime kad se vjenčaju
- spremač/ica ne dolazi svaki dan iako sam naručila za stalno nego kad mu/joj se sprdne nekad dođe svaka 2 dana, nekad ga nema po par dana. Glupost.
- wc, tuš i ostala tehnikalija se jako često kvari. To mi tolko i ne smeta, ali zna bit iritantno.
- prije nekih radnji simsi stoje na mjestu po 10-15 sim minuta. Npr. kod skupljanja prljavog suđa po kući.

Već su mi dosadili nakon par dana igranja jer se skoro nema kaj radit osim ić na poso i ispunjavat needs koji se jako brzo prazne, a sporo pune
Možeš se socijalizirati s kolegama, samo ne znam da li postoje stvarni likovi s kojima se možeš sprijateljiti.

Meni je dobro to kaj se sporije puni job performance, bilo mi je nerealno kako bi brzo došli do vrha karijere neke u sims 3. Doslovno u roku 3 tjedna života si od čistačice u bolnici došao do neuro kirurga.

Ovisno o traitovima koji simsi imaju se i njihova raspoloženja mijenjaju. Moji su uglavnom stalno sretni ne znam zašto (počinjem sumnjati da puše travi) , a slikanje ti stvara inspired ili confident. A ako misliš fun kao na needs. Pa ima dosta načina. TV, plesanje, slušanje muziku, čitanje, igranje igri, woo hoo.. Nisam primjetila da fali načina.

Mislim da će te stvari doć kasnije, vjerovatno će biti neka ekspanzija tipa Ambitions, pa će s time doći razni poslovi i sl. Ali nisu svi unemployed. Imaju neki ljudi poslove. Znam da je par mojih "prijatelja" u poslovnom odnosu, jer sam ih zvala u vremenu kad bi trebali raditi i nije bilo opcije da ih nazovem, a nisu niti bili u svijetu. A i kad sam Bellu Goth posjetila, taman sam ju uhvatila dok ide na posao.

Nisam još nikog oženila/udala tak da to neću komentirati.

To sa spremačicom je bug. Isto tak ima i bug u kojem ti svaki put kad učitaš igru ili svoju kuću naplate 46 simoleansa za "čišćenje kuće" iako nije bilo nikakve čistačice. Isto tak prestaje dolaziti iako plaćaš uslugu. Ima par bugova s čistačicama. To bi trebali sredit u sljedećem patchu navodno.

Možda ti se kvari jer imaš jeftinije? Mislim da se skuplje stvari ne kvare tako brzo.

Ovo zadnje je isto bug. Ko i kad im narediš nešto a ta radnja jednostavno se ne prihvati u red radnji. Ili kad samo nestane neka radnja.
 
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 22:55   #210
Nevjerujem da ce se 4 puno promjeniti s expanzijama, nema čak ni bazena i sličnih dodataka u bazi
I da EA ima dosta neriješenih bugova
XcXc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 10:58   #211
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Možeš se socijalizirati s kolegama, samo ne znam da li postoje stvarni likovi s kojima se možeš sprijateljiti.

Meni je dobro to kaj se sporije puni job performance, bilo mi je nerealno kako bi brzo došli do vrha karijere neke u sims 3. Doslovno u roku 3 tjedna života si od čistačice u bolnici došao do neuro kirurga.

Ovisno o traitovima koji simsi imaju se i njihova raspoloženja mijenjaju. Moji su uglavnom stalno sretni ne znam zašto (počinjem sumnjati da puše travi) , a slikanje ti stvara inspired ili confident. A ako misliš fun kao na needs. Pa ima dosta načina. TV, plesanje, slušanje muziku, čitanje, igranje igri, woo hoo.. Nisam primjetila da fali načina.

Mislim da će te stvari doć kasnije, vjerovatno će biti neka ekspanzija tipa Ambitions, pa će s time doći razni poslovi i sl. Ali nisu svi unemployed. Imaju neki ljudi poslove. Znam da je par mojih "prijatelja" u poslovnom odnosu, jer sam ih zvala u vremenu kad bi trebali raditi i nije bilo opcije da ih nazovem, a nisu niti bili u svijetu. A i kad sam Bellu Goth posjetila, taman sam ju uhvatila dok ide na posao.

Nisam još nikog oženila/udala tak da to neću komentirati.

To sa spremačicom je bug. Isto tak ima i bug u kojem ti svaki put kad učitaš igru ili svoju kuću naplate 46 simoleansa za "čišćenje kuće" iako nije bilo nikakve čistačice. Isto tak prestaje dolaziti iako plaćaš uslugu. Ima par bugova s čistačicama. To bi trebali sredit u sljedećem patchu navodno.

Možda ti se kvari jer imaš jeftinije? Mislim da se skuplje stvari ne kvare tako brzo.

Ovo zadnje je isto bug. Ko i kad im narediš nešto a ta radnja jednostavno se ne prihvati u red radnji. Ili kad samo nestane neka radnja.
Znam da se možeš socijalizirat da ti social need naraste, ali nemreš baš upoznat nekoga ko u sims 3. To mi smeta.
A gle, simsi stare brzo tak da je po meni realno napredovat u 3 tjedna jer je za 3 tjedna već deda/baba

Moji susjedi nemaju poso, kad god ih pozovem za par sekundi su mi prek vratima (uključujući Bellu Goth) i za koga god sam se oženila, svi su bili unemployed kad su mi se doselili. Možda oni u originalnoj verziji imaju, iako nebi trebalo bit...
Ma imam skupe i opet mi se kvare non stop.

Nego, jesi isprobala možda šifre? Jel ti rade šifre za making friends? Meni ne.
Ne može se više samo odvuć crta kolko si želiš bit dobar s nekih sa testingcheats, a ona nova relationship cheat mi isto ništa ne radi kad upišem
Ovu mislim: “Modifyrelationship YourSim(first name) YourSim(last name) TargetSim(first name) TargetSim(last name) (-)50 Track_type” –Modifies relationship between two sims
Types of relationships (friends and romance): “Friendship_Main and Romance_Main”
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 00:09   #212
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Znam da se možeš socijalizirat da ti social need naraste, ali nemreš baš upoznat nekoga ko u sims 3. To mi smeta.
A gle, simsi stare brzo tak da je po meni realno napredovat u 3 tjedna jer je za 3 tjedna već deda/baba

Moji susjedi nemaju poso, kad god ih pozovem za par sekundi su mi prek vratima (uključujući Bellu Goth) i za koga god sam se oženila, svi su bili unemployed kad su mi se doselili. Možda oni u originalnoj verziji imaju, iako nebi trebalo bit...
Ma imam skupe i opet mi se kvare non stop.

Nego, jesi isprobala možda šifre? Jel ti rade šifre za making friends? Meni ne.
Ne može se više samo odvuć crta kolko si želiš bit dobar s nekih sa testingcheats, a ona nova relationship cheat mi isto ništa ne radi kad upišem
Ovu mislim: “Modifyrelationship YourSim(first name) YourSim(last name) TargetSim(first name) TargetSim(last name) (-)50 Track_type” –Modifies relationship between two sims
Types of relationships (friends and romance): “Friendship_Main and Romance_Main”
Nisam baš pretjerano išla u detalje igre moram priznati, tako da puno toga još ne znam. Vidiš zanimljivo da ti se pojave isti tren uvijek, jer meni se često desi da mi kaže da nemogu doć jer su zauzeti ili da ih ne mogu nazvat, ne znam kako to funkcionira.

A onda ih staviš na long da žive pa ti žive ako kreneš od young adulta oko 80-90 dana hahah

Nisam probala šifre, ali kad probam ti javim.
 
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 13:55   #213
Probala sam šifre i otkrila sam u čemu je problem možda. Jesi prvo upisala testingcheats true?

Nakon toga upišeš ovu šifru Modifyrelationship (ime tvog simsa) (ime simsa s kojim želiš prijatelj biti) -50 Friendship_Main s time da ovaj dio (-50, friendship staviš 50 ako želiš da su prijatelji, a friendship možeš staviti i romance ako želiš da se privlače).
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 04:22   #214
Quote:
Strange Animal kaže: Pogledaj post
Vidjela sam to na Sims forum-u...Čini se da EA tako uvijek radi(krivi svoje kupce).
Smh...samo se nadam da Sims neće propast uskoro...
Za ovako loš start simsa 4 krivac je ea a ne fanovi i kupci
Kriv je EA koji je na tržište izbacio poluoroizvod i enormno visoku cjenu igre
Koja je već u početku zakazala s hrpom bugova i nestabilnošću i izbacivanjem svari i opcija u igri
A sve je više fanova koji vraćaju već kupljenu igru
I sve ih je više koji govore da ea nije zapravo napravila sims 4 nego remaike sims 1
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 23:22   #215
Jebem ti i EA i Simse i sve nabijem na kurac. Danas cijeli dan igram igru i stalno sejvam da mi se slučajno ne kreša igra a ja nisam sejvo jedno dva sata i uđem u igru sad i vidim da sam na početku. Pa dobro koja pička materina? Odem u my documents i tamo sejv od početka samo i od prije minutu...ali taj nema ništa napravljeno. Nabijem vas nakurac EA.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 00:15   #216
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Probala sam šifre i otkrila sam u čemu je problem možda. Jesi prvo upisala testingcheats true?

Nakon toga upišeš ovu šifru Modifyrelationship (ime tvog simsa) (ime simsa s kojim želiš prijatelj biti) -50 Friendship_Main s time da ovaj dio (-50, friendship staviš 50 ako želiš da su prijatelji, a friendship možeš staviti i romance ako želiš da se privlače).
Da da to je to! Sve sam isprobala, neznam kak mi je ovo promaklo al su ga zakomplicirali s tim upisivanjem. Sims 3 je imao puno bolje i jednostavnije šifre.

Strašno je loše napravljeno splitting & merging households. Morala sam gledat tutorial na youtubu da skužim. Nemre se više nazvat telefonom i razdvojit ih u par klikova u drugu kuću. Užas! To im stvarno nije trebalo.

I ne mogu simsima koje selim van kupit kuću od obiteljskih novaca nego samo za 20.000 Kakav promašaj Baš sam razočarana. Trudim se zaradit za bolju kuću i onda je ne mogu kupit, jedino ako preselim svih 6 ukućana kaj ne želim.

Baš sam razočarana s ovim simsima. Sa svakim igranjem nađem sve više mana i stvari koje me živciraju.
__________________
Ne.

Zadnje uređivanje Yuna : 23.09.2014. at 00:22.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 12:03   #217
Kad igraš ovako laganu i opuštajuću igru kao što su Simsi sa šiframa onda ti je mozak stvarno na paši
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 13:58   #218
di ima za kupit simse 4 u splitu nema help bas su mi ono napetica
__________________
"život je jedan"
mrva st is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 14:34   #219
Pa nekad mi je zabavnije sa šiframa. Neda mi se stalno ganjat karijeru da bi skupila novce jer onda ne stignem istražit kaj još ima u igri. Dosadno je kad je stalno isto.


Mrva ne kupuj to smeće, rađe ušparaj 400 kn i skini s interneta.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 23:22   #220
Mrva kod nas ih baš nema za kupit
Algoritam nema.nit će ih imat
Shoposlab rasprodan
Crovortex ima sam digitalverziju
U gmc nema
Tisak media isto 0 bodova



Ako nekog zanima stigli su i prvi modovi za sims 4
Do sada 3
Neki sličan naaras modu iz sims 3
Nudity mod
I teen pregnecy poligamy i jos nes
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.