Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2014., 11:05   #1
Kako volite iznenaditi partera - iskustva, savjeti

Izdvojeno s teme.
Dobrodošli ste podijeliti svoja iskustva. Kako i kakva iznenađenja spremate partneru (rođendani, obljetnice, godišnji itd...)? Volite li da se vas iznenadi i koje iznenađenje vam je ostalo u pamćenju?



Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ili, nedavno sam naisao i na savjete mladim zenama "spremajte si nesto uvijek na stranu"
ahhh, ta ljubav, to zajednistvo...ta figa u depu, ahhh...
Ja si spremam poskrivecki.
Za njegov ročkas.
Zajebano je planirati iznenađenje kada su financije skroz transparentne.

A ljubav koju pitanje financija uzdrma je upitna. Jasno je da je pražnjenje novčanika proporcionalno rastu nervoze, ali gledanje na partnera kroz prizmu njegove plaće ne govori puno o ljubavi, isto kao ni vrednovanje samog sebe na temelju istog kriterija.

Zajedništvo je povjerenje u čovjeka pored kojeg se ujutro budiš, a za to nije bitno imamo li dva odvojena računa ili jedan zajednički.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY

Zadnje uređivanje ex anais : 08.03.2014. at 23:00.
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 11:13   #2
Kako volite iznenaditi partera - iskustva, savjeti

slazem se retra, lijepo si to rekla

a ovo za rodendan, itekako se moze prometnuti u cijelu dramu
tako sam ja svojevreneo odigrao cijeli set pizdarija da trazim, nadem i kupim nesto posebno, kao iznenadenje
i plan je bio dati poklon to poslijepodne, uz casu pjenusca
e ali, ujutro smo krenuli u shoping i prakticki cim smo sjeli u auto, krenule su suze i optuzbe, pocevsi od nog nedostatka ljubavi i nemara, pa sve do optuzbi da moguce i varam (jer sam se jelte prije izvlacio i izlazio par dana)
i onda ultimativni zahtjev da zaustavim auto i da ona izlazi i ide se jadna sama pocastiti s necim lijepim, kraj mene takve svinje bezosjecajne
i jebiga, do tad vec pomalo i ja razdrkanih zivaca, nisam imao druge nego stati sa strane i izvaditi i dati joj njen poklon za rodendan
i tako, ode jedna dobra namjera svojim svjeze poplocanim putem u pakao...

Zadnje uređivanje ex anais : 08.03.2014. at 22:59.
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 11:42   #3
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a ovo za rodendan, itekako se moze prometnuti u cijelu dramu
tako sam ja svojevreneo odigrao cijeli set pizdarija da trazim, nadem i kupim nesto posebno, kao iznenadenje
i plan je bio dati poklon to poslijepodne, uz casu pjenusca
e ali, ujutro smo krenuli u shoping i prakticki cim smo sjeli u auto, krenule su suze i optuzbe, pocevsi od nog nedostatka ljubavi i nemara, pa sve do optuzbi da moguce i varam (jer sam se jelte prije izvlacio i izlazio par dana)
Haha Jedini put kad sam posumnjala da me mm (tada momak) vara je bilo dok je planirao kupovanje prstena i rezervaciju vecere za tu priliku. Vidim ja nesto se on krije kad prica telefonom, onda mu slucajno telefon ostao u kupatilu, pa brze bolje usao da ga uzme (sto inace nikad ne radi, niti mu ja ikad gledam u telefon), pa se sve tako nesto cudno ponasa... I ja naravno neraspolozena, a ne mogu ni da kazem na sta sumnjam, jer bih ispala smesna, stvarno ni ne mislim da nesto tako muti, ali mi nista nije jasno... Da bih za par dana sve shvatila - njegov najbolji prijatelj je znao sve, pa se s njim savetovao oko detalja
columna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 12:10   #4
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
i tako, ode jedna dobra namjera svojim svjeze poplocanim putem u pakao...
Nadam se da nije otišla baš u pakao. Ipak je vidjela da ne da samo nisi zaboravio, nego si se i potrudio oko toga.

Par godina zbog posla nisam slavila rođendan u dan kada je bio, već kojih mjesec dana poslije. Radila sam u izdavaštvu, a ročkas mi je taman u dane kada počinje škola... bila bih cijele dane na poslu. Muž bi mi znao dati neku lijepu sitnicu, često dan poslije kada bi se vidjeli... a nekad bi i zaboravio, što me ljutilo.

Te godine sam dala otkaz i odrađivala otkazni rok i baš sam bila sva jadna. Ujedno, on nije nazvao i nije mi čestitao. Vozili smo se doma i bila sam na dobrom putu da odreagiram poput ZgSashove drage, mislim da me samo jak umor spriječio.

Došli smo doma, on je otrčao u kuću i dočekao me s malom. Torta je bila na stolu, svijećica upaljena, pjevali su mi i dali malecni poklončić. Mp4 za koji sam jednom prilikom u nekom usputnom razgovoru spomenula da bih ga voljela imati.

Nije neka spektakuralna proslava, ali mi je toplo pri srčecu kada se toga sjetim.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 12:25   #5
hmmmmmmmmmmmm
bilo je izgovoreno nesto malo previse preko crte i sve skupa je dobilo jako los okus
cak i njeno odusevljenje kad je razmotala svoj poklon je ispalo gadljivo
presutio sam da sam imao u planu i veceru u njenom najdrazem restoranu i trebalo mi je vremena da sve skupa izvjetri
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 12:31   #6
Joj, ja bih jako voljela iznenaditi partnera, al uvijek sjebem sama sebe

Nijednom još nisam izdržala do datuma a da mu ne dam to što imam za njega. I tako i sa svima ostalima

Ako postoji neka tehnika suzdržavanja od nestrpljivog cupkanja pored čovjeka koji šest dana unaprijed otvara svoj poklon, ja molim upute
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 12:38   #7
ja inace volim neisprovocirano nesto poklonti, bez pritiska da to MORAM
a cisto usput, jako slabo pamtim datume i obljetnice i godisnjice, jer mi sami po sebi nista ne znace
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 12:47   #8
Ja i oko tih neisprovociranih stvari cupkam. Trenutno recimo imam osjećaj da nosi tabakeru s marihuanom koja vozi rozi auto samo zato što sam ja imala ispad neobuzdane radosti kad sam je upecala i poklonila mu je
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 13:10   #9
Već sam jednom o tome nekaj napisala pa se neću sad "hvaliti" kaj ja radim a ionak bi potrajalo nego samo ponoviti post s druge teme kako on mene nekad iznenadi jer je ZGsahs-u možda bitnije s muške strane vidjet kaj žene vole, tj neke žene
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...7&postcount=30
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 13:14   #10
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Joj, ja bih jako voljela iznenaditi partnera, al uvijek sjebem sama sebe
kod mene je samo prvi dio točan. naime on ništa ne želi. nek ne bacam novce, on će sebi sam kupit ako nešto treba

a ja jako volim darovat ljude

zasad mu skuham nešto što voli, ispečem kolač koji je sami biskvit (voli takve a ja bi se kupala u teškim kremama od oraha), podsjetim ga na sitnice koje treba obavit/kupit. kaže da mu je to i više nego dovoljno
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 13:14   #11
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Osobno MRZIM iznenađenja, suprug to zna pa ih i nema
A ja nejga iznenadim spontano nekom sitniocom ili se sjetim nešto što je pričao davno pa to mu napravim, kupim, naručim...
U nečelu ih i ja mrzim jer sam optimist pa uvijek očekujem sve najbolje, a kad se iznenadim znači da je nekaj krivo
A zna i mm fulat. Skužio je da kad kupujem garderobu da mi uvijek skidaju s lutke iz izloga jer je to moja veličina, pa mi nekad zna kupit nekaj groznoga uz komentar da je bilo na lutki ajd bar pogodi veličinu pa to nosim za po doma
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 13:20   #12
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Već sam jednom o tome nekaj napisala pa se neću sad "hvaliti" kaj ja radim a ionak bi potrajalo nego samo ponoviti post s druge teme kako on mene nekad iznenadi jer je ZGsahs-u možda bitnije s muške strane vidjet kaj žene vole, tj neke žene
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...7&postcount=30
ok, sad imam vikend pred sobom, za pokusati shvatiti kako je doslo do ovakvog komentara
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 13:24   #13
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Joj, ja bih jako voljela iznenaditi partnera, al uvijek sjebem sama sebe

Nijednom još nisam izdržala do datuma a da mu ne dam to što imam za njega. I tako i sa svima ostalima

Ako postoji neka tehnika suzdržavanja od nestrpljivog cupkanja pored čovjeka koji šest dana unaprijed otvara svoj poklon, ja molim upute
I meni je to problem kao nestrpljivoj ovnici, pa mu onda dam to čim kupim da smirim sebe a za rođkas dobije nekaj simbolično, čisto da bude tog dana jer on ionako ne pati od toga.
Njemu je jednom btw bila koma jer je za mene imao iznenađenje u velikoj kutiji koja je sadržavala više manjih - tipa ko babuške, svaka sljedeća manja od prethodne a u svakoj dar al je to sakrio pod krevet pa se bojao da ću ja to naći kad budem usisavala srećom pa nisam i iznenađenja su se redala jedno za drugim kak sam otvorala kutije al nisam znala kaj je na kraju pa se rascmoljila već kod druge
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ok, sad imam vikend pred sobom, za pokusati shvatiti kako je doslo do ovakvog komentara

Ajd ne budi sitničav, sad i ti ko i tvoja draga nisam odmah skužila da je izdvojeno s teme, pravi se da te nisam spomenula u tom postu
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 13:25   #14
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ja inace volim neisprovocirano nesto poklonti, bez pritiska da to MORAM
a cisto usput, jako slabo pamtim datume i obljetnice i godisnjice, jer mi sami po sebi nista ne znace
Jedne godine se desilo da smo se sjetili godišnjice braka tek kada su nam istu čestitati telefonski. Blijedo smo se gledali ko dva kretena.

I ja zaboravljam, ali sam se furila kada bi on zaboravio ili mi ne bi čestitao odmah ujutro. I on bi vjesio nos kada bih ja zaboravila njegov rođendan.

Jedne godine sam se nešto namjeravala angažirati, gledala sam zipače naveliko... i na kraju zaboravila i skužila da mu je danas rođendan i da dolazi kroz pola sata s posla, a ja ga čekam s nekim bezveznim ručkom... Uzela sam samo veliku crvenu mašnu s nekog starinog aranžmana i čekala ga u krevetu. Njega se jako dojmilo.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 13:30   #15
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
I meni je to problem kao nestrpljivoj ovnici, pa mu onda dam to čim kupim da smirim sebe a za rođkas dobije nekaj simbolično, čisto da bude tog dana jer on ionako ne pati od toga.
Njemu je jednom btw bila koma jer je za mene imao iznenađenje u velikoj kutiji koja je sadržavala više manjih - tipa ko babuške, svaka sljedeća manja od prethodne a u svakoj dar al je to sakrio pod krevet pa se bojao da ću ja to naći kad budem usisavala srećom pa nisam i iznenađenja su se redala jedno za drugim kak sam otvorala kutije al nisam znala kaj je na kraju pa se rascmoljila već kod druge

Ja sam tulila na neko valentinovo ili godišnjicu ili votsoever... (ne sjećam se).
Kupovali smo malecnoj patike i zapikirala sam neke fajn čizmice za sebe, a financijska konstrukcija mi nije dopuštala da ih kupim. On me nagovarao da ih uzmem, a ja nisam htjela. Teška srca, ali odlučno sam se udaljila od police.

Još mi nije jasno kako je to uspio izvesti, ali kada smo došli doma, tutnuo mi je vrećicu u ruke i čestitao to što je bilo (godišnjica ili što). Onda sam tulila.

Jebate, sad kada se sjetim koliko me je puta iznenadio i koliko je češće to napravio nego ja, sve me sram.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 13:30   #16
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
I on bi vjesio nos kada bih ja zaboravila njegov rođendan.
A meni jedne godine pao rođendan na Uskrs i bili smo budni do iza ponoći, čekam ja i čekam, a on ništa. Ja već pucam po šavovima a on ne kuži, ja velim- da nisi nekaj zaboravio, on se misli pa ponavlja kaj sam sve pričala i opet ništa. Odjednom se nasmije i kaže joj oprosti, skroz sam zaboravio, sretan ti Uskrs - a ja
Popi*** a on me gleda ko da sam luda. Počela sam plakati tipa da mi suze frcaju iz očiju, onak bijesno on ništa gleda me u čudu.
Ne sjećam se više kad se sjetio al imao je i dar i sve, al eto- zaboravio čovjek
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 13:32   #17
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Uzela sam samo veliku crvenu mašnu s nekog starinog aranžmana i čekala ga u krevetu. Njega se jako dojmilo.
savrsen poklon
no bilo bi zanimljivo vidjeti i zenske reakcije na jedan takav


ja sam na podsjetnik kako je ona zaboravila moj rodendan (a njoj su kao godisnjice and shit jako puno znacile) dobio ups, sorry, kupit cu ti nesto
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 13:33   #18
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post
kod mene je samo prvi dio točan. naime on ništa ne želi. nek ne bacam novce, on će sebi sam kupit ako nešto treba
a ja jako volim darovat ljude

zasad mu skuham nešto što voli, ispečem kolač koji je sami biskvit (voli takve a ja bi se kupala u teškim kremama od oraha), podsjetim ga na sitnice koje treba obavit/kupit. kaže da mu je to i više nego dovoljno
da ja čekam da on kupi sam sebi, hodao bi u stoput popravljenoj vesti, al bome i bez retardirane tabakere

nema "neću"!
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 13:35   #19
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Već sam jednom o tome nekaj napisala pa se neću sad "hvaliti" kaj ja radim a ionak bi potrajalo nego samo ponoviti post s druge teme kako on mene nekad iznenadi jer je ZGsahs-u možda bitnije s muške strane vidjet kaj žene vole, tj neke žene
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...7&postcount=30
Ja sam neki dan pronašla poruku (smiješnu i ujedno predivnu ) na listiću wc papira. Naime, kraj kreveta držim rolu wc papira za pirit nos, obrisati kad prolijem vodu i sl. I tako sam krenula pirit nos i dok sam pirila, perifernim vidom vidim nešto mi čudno na tom wc papiru. Tek onda sam skužila porukicu na već polubalavom papiru.

Obožavam iznenađenja i obožavam ga iznenađivati. K'o dijete sam u tom smislu.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...

Zadnje uređivanje mrafica : 21.02.2014. at 13:44.
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 13:36   #20
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Još mi nije jasno kako je to uspio izvesti, ali kada smo došli doma, tutnuo mi je vrećicu u ruke i čestitao to što je bilo (godišnjica ili što). Onda sam tulila.
Jao kako lijepo
Tak je meni bilo s onim kutijama, pamtio je sve kaj volim koje čokoladne bombonijere i parfem je bio unutra kojeg nije bilo kod nas za kupiti pa je naručio izvana i neka divna poruka uramljena a na kraju prsten a ja proplakala već kod parfema mislio je da dalje neću ni gledati.

Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Jebate, sad kada se sjetim koliko me je puta iznenadio i koliko je češće to napravio nego ja, sve me sram.
E da, i mene je i baš dobro da me ova tema na to podsjetila.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.