Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2014., 11:40   #21
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Jesi pila pilule kad ste se upoznali?
Nisam. I imali smo jako dobar seksualni život.
mozak zablokiro is offline  
Old 08.07.2014., 11:42   #22
Prvo, slažem se s Nevkom.
A dalje:

Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
problem je počeo nepunih mjesec dana nakon početka naše veze, a vezan je uz sex.

jel to kraj?
Hm, po meni je kraj bio nakon tih mjesec dana, ne znam kaj si dalje radila s njim još godinu i pol

Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
jednostavno MI SE NE DA…..
on počeo razmišljati o drugoj s kojom bi bio samo za sex. tipa, ne da to bude jedna s kojoj će se nalaziti, već ono - samo da zadovolji tu svoju potrebu. svaki put druga i svaki put bi ja znala za taj izlet.
Bez veze, bolje da mu "daš" preko volje kad već pristaješ na takvu vezu u kojoj si, rekla bi- aseksualna. Al ako ti baš jako ide na živce, ne kužim kaj radiš s njim, kaj te drži u toj vezi?

Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
e sad - ja glavu razbijam time što bi takav izlet napravio našoj vezi - da li to njegovo upražnjavanje može "pomoći" našoj vezi.. jelda…
Može pomoći da prije prekinete, a to je mislim i bolje.
Jel on imao uopće kakve veze prije? Cijela ova priča mi je toliko čudna i bizarna da mislim da bi se jadničak zaljubio u svaku koja ga takog želi. Samo je pitanje koliko dugo, jer ti očito više ne.

Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Nisam. I imali smo jako dobar seksualni život.
Jesi ti ziher da možda podsvjesno ne želiš imati dijete (a možda i on s tobom) ? Malo mi je čudno da tablete tako brzo a opet tako dugo djeluju na takav način, a s obz da si spomenula i problem kod njega s kondomima, meni to sve skupa izgleda kao neki psihički turn off zbog kontracepcije.
Možda sam u krivu iz subjektivnih razloga, al svejedno me zanima - zakaj vas oboje kontracepcija gasi?
-honey- is offline  
Old 08.07.2014., 11:50   #23
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Hm, po meni je kraj bio nakon tih mjesec dana, ne znam kaj si dalje radila s njim još godinu i pol

Bez veze, bolje da mu "daš" preko volje kad već pristaješ na takvu vezu u kojoj si, rekla bi- aseksualna. Al ako ti baš jako ide na živce, ne kužim kaj radiš s njim, kaj te drži u toj vezi?

Jel on imao uopće kakve veze prije? Cijela ova priča mi je toliko čudna i bizarna da mislim da bi se jadničak zaljubio u svaku koja ga takog želi. Samo je pitanje koliko dugo, jer ti očito više ne.
Zato što vezu ne čini samo sex. Zato smo skupa. jer se volimo i podupiremo. Jer se svim ostalim stvarima savršeno nadopunjujemo.

Meni je davanje "preko volje" ravno silovanju. Eto, pa zato to ne bi upraznjavala.

Imao je i više veza i partnera od mene. Ima i brak i dijete iza sebe i omalovažavajuce i diskriminirajuce je pretpostavljat da samo zato što je u kolicima da je jadan. Prepozitivan je lik, zgodan, pametan. Jedino što ne može trčati uz stepenice.
mozak zablokiro is offline  
Old 08.07.2014., 11:51   #24
Jedno pitanje:

Šta radiš s njin?
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Old 08.07.2014., 11:53   #25
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Jesi ti ziher da možda podsvjesno ne želiš imati dijete (a možda i on s tobom) ? Malo mi je čudno da tablete tako brzo a opet tako dugo djeluju na takav način, a s obz da si spomenula i problem kod njega s kondomima, meni to sve skupa izgleda kao neki psihički turn off zbog kontracepcije.
Možda sam u krivu iz subjektivnih razloga, al svejedno me zanima - zakaj vas oboje kontracepcija gasi?
Nema tu ničeg podsvjesnog. Ja ne želim imati djecu. On se s tim složio, uostalom, već ima dijete. Znači, da, plodan je i da, moram imati kontracepciju ako ne želim zatrudnjeti.
mozak zablokiro is offline  
Old 08.07.2014., 11:54   #26
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
jer me prvih mjesec dana, kad još nisam koristila pilule, strašno privlačio i sexali smo se par puta na dan.
Moje skromno mišljenje je da je prvih mjesec dana sve bilo bajno upravo zato što te privlačio. Nakon toga, ništa čudno, privlačnost se smanjila. A ti si (i on s tobom) iz nekog razloga forsirala nastavak veze. I sad se mučiš i tražiš razloge zašto ti se više ne da. Pa nešto te očito u njemu odbija, čim ne želiš ni da te ljubi. A na tebi je da otkriješ što je to. Nekako mislim da nisu pilule krivac.
Salammbo is offline  
Old 08.07.2014., 11:55   #27
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje:

Šta radiš s njin?
Volim ga (da ne budem sarkasticnija na takvo pitanje). Isto bi se moglo njega pitati. I isti bi bio odgovor. Vezu ne čini samo sex.
mozak zablokiro is offline  
Old 08.07.2014., 11:58   #28
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Volim ga (da ne budem sarkasticnija na takvo pitanje). Isto bi se moglo njega pitati. I isti bi bio odgovor. Vezu ne čini samo sex.
Vezu ne cini samo seks, ali je seks dio veze.

Seks nije smisao zivota, ali je njegov dio.

Veza bez seksa i zivot bez seksa je polovicno rjesenje. Zar.ne zelis nesto vise?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 08.07.2014., 12:00   #29
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Nema tu ničeg podsvjesnog. Ja ne želim imati djecu. On se s tim složio, uostalom, već ima dijete. Znači, da, plodan je i da, moram imati kontracepciju ako ne želim zatrudnjeti.
Podveži jajnike
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Old 08.07.2014., 12:01   #30
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Volim ga (da ne budem sarkasticnija na takvo pitanje). Isto bi se moglo njega pitati. I isti bi bio odgovor. Vezu ne čini samo sex.
Budi kakva želiš, ja ću bit i gori.

Govoriš gluposti. Naizgled sve super, a tebi u više od godinu dana nije palo napamet da te sređuju pilule, nego si se dovela do toga da ne moš trpit defacto dodir, a njega si dovela do toga da želi tucat sastrane. I na kraju se pitaš u šta bi se sve moglo pritvorit.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Old 08.07.2014., 12:01   #31
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Vezu ne cini samo seks, ali je seks dio veze.

Seks nije smisao zivota, ali je njegov dio.

Veza bez seksa i zivot bez seksa je polovicno rjesenje. Zar.ne zelis nesto vise?
Pa u tom je problem. Ja sam trenutno prezadovoljna sa situacijom. Meni ništa ne fali ali njemu fali. Fala bogu. On želi nešto više. I na to ukazuje. Ne zna više kako drugačije. Razgovaramo toliko puno o tome da mi već svako pitanje i odgovor idu na uši van.
mozak zablokiro is offline  
Old 08.07.2014., 12:02   #32
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Koja bi to bila metoda ako su za žene sve na bazi hormona, a ovo su pilule s najmanjom razinom, a kondomi su isključeni jer je on invalid i ima problema s održavanjem erekcije. Ako imaš konkretan savjet, slobodno..
Ako i pristaneš na to da ima druge bez zaštite, definitivno se ne bi trebala više nikad seksat s njim jer će definitivno negog vraga skupiti.
tears of joy is offline  
Old 08.07.2014., 12:02   #33
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
omalovažavajuce i diskriminirajuce je pretpostavljat da samo zato što je u kolicima da je jadan.
Ti ga ne želiš, a s njim si u vezi godinu i pol. Jadan je.
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Zato što vezu ne čini samo sex. Zato smo skupa. jer se volimo i podupiremo. Jer se svim ostalim stvarima savršeno nadopunjujemo..
Kužim, ko da ti je -cimer- najbolji frend- gay
Takva je to veza. A m-ž veza uključuje i seks. Nije jedino kaj je čini, ali je njezin sastavni i bitan dio.

Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Meni je davanje "preko volje" ravno silovanju. Eto, pa zato to ne bi upraznjavala.
Pa nemoj onda, pusti ga nek bude s nekom koju ne bi morao silovati.
Ako ga voliš. A ako ne, kaj te briga s kim se shevi, bitno da je tebi ovako baš dobro. (op.a. ironija)


Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Nema tu ničeg podsvjesnog. Ja ne želim imati djecu. On se s tim složio, uostalom, već ima dijete. Znači, da, plodan je i da, moram imati kontracepciju ako ne želim zatrudnjeti.
A on mora imati kondom da ti ne prenese neku boleštinu ako počne provoditi u djelo svoju briljantnu ideju da shevi naokolo.

Quote:
tears of joy kaže: Pogledaj post
Ako i pristaneš na to da ima druge bez zaštite, definitivno se ne bi trebala više nikad seksat s njim jer će definitivno negog vraga skupiti.
Slažem se. Pristankom na to, zauvijek se odriče fizičke intimnosti a vjerojatno i svega ostalog.

Zadnje uređivanje -honey- : 08.07.2014. at 12:12.
-honey- is offline  
Old 08.07.2014., 12:03   #34
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Volim ga (da ne budem sarkasticnija na takvo pitanje). Isto bi se moglo njega pitati. I isti bi bio odgovor. Vezu ne čini samo sex.
Pa zašto onda ne budete prijatelji?
Pravi, dobar prijatelj vrijedi više od nekakve polovične ljubaven veze koja je izvor frustracija.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 08.07.2014., 12:05   #35
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Budi kakva želiš, ja ću bit i gori.

Govoriš gluposti. Naizgled sve super, a tebi u više od godinu dana nije palo napamet da te sređuju pilule, nego si se dovela do toga da ne moš trpit defacto dodir, a njega si dovela do toga da želi tucat sastrane. I na kraju se pitaš u šta bi se sve moglo pritvorit.
Šta palo na pamet? Svaki božji dan razglabamo o tome i kako to poboljšati. a naravno da se pitam da li bi taj izlet/izleti nešto promjenili. Jer želim spasiti tu vezu. Ovo je najgori dio nje. nije sve ovako crno. Naprotiv.
mozak zablokiro is offline  
Old 08.07.2014., 12:05   #36
Vazektomija?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 08.07.2014., 12:06   #37
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Pa u tom je problem. Ja sam trenutno prezadovoljna sa situacijom. Meni ništa ne fali ali njemu fali. Fala bogu. On želi nešto više. I na to ukazuje. Ne zna više kako drugačije. Razgovaramo toliko puno o tome da mi već svako pitanje i odgovor idu na uši van.
Pa kako ti seks ne fali?

Jesi li i u proslim vezama imala slican problem?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 08.07.2014., 12:06   #38
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Ja sam trenutno prezadovoljna sa situacijom. Meni ništa ne fali ali njemu fali. Fala bogu. On želi nešto više.
Prezadovoljna si kad te on pokuša dodirnuti a ti se izmičeš, kad te želi poljubiti al tebi se neće, kad se on želi maziti a tebi je to suvišno....WTF

On želi vezu, partnerski odnos, potpuno predavanje, uživanje, bliskost - mora da nije normalan.
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Old 08.07.2014., 12:07   #39
Pilule mogu loše djelovati na libido, događa se da ženama tipovi koji su im bili privlačni kad su pile pilule prestanu bit im privlačni kad ih prestanu piti, pa se zato razvedu. I obrnuto.

Ali to ne objašnjava tvoju jednogodišnju nezainteresiranost za rješavanje problema koja traje i dalje, dok se pitaš je li kraj, a on nabavlja brojeve telefona.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 08.07.2014., 12:08   #40
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Vazektomija?
Hahahaha!! ali možda ti to nije loša..
mozak zablokiro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.