Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2014., 13:45   #41
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Bez namjere da opravdam tvoje nacine dilanja sa zivotnim problemima - osoba koja na ovakav nacin rijesava probleme koji se dese izmedju partnera, tako da nazove pola grada i obznani kako si ti pizda - mi nije bas neki materijal za brak.

U braku se desavaju sranja svakakvih mogucih oblika, neka manja, neka veca i jedini ispravni nacin dilanja sa tim sranjima je razgovor, komunikacija, pa ako treba i svadja.

Al kad cujem za ovakvo tuzakanje, mrak mi padne na oci.
Ljudi nekako mazohistički uživaju iznositi prljavi veš pred druge.
Kad ih upitaš: "zašto tako?" vele: "pa ja sam samo govorio/la istinu, nisam izmišljao/la... u čemu je problem?"
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 13:48   #42
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Ljudi nekako mazohistički uživaju iznositi prljavi veš pred druge.
Kad ih upitaš: "zašto tako?" vele: "pa ja sam samo govorio/la istinu, nisam izmišljao/la... u čemu je problem?"
To je još jedan znak zrelosti .
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 13:49   #43
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Bez namjere da opravdam tvoje nacine dilanja sa zivotnim problemima - osoba koja na ovakav nacin rijesava probleme koji se dese izmedju partnera, tako da nazove pola grada i obznani kako si ti pizda - mi nije bas neki materijal za brak.

U braku se desavaju sranja svakakvih mogucih oblika, neka manja, neka veca i jedini ispravni nacin dilanja sa tim sranjima je razgovor, komunikacija, pa ako treba i svadja.

Al kad cujem za ovakvo tuzakanje, mrak mi padne na oci.

Ja bih rekla da vam je veza bila na klimavim nogama i da ju je ovo tvoje zadnje, do kraja urusilo.

Prezali sto imas, move on, i pokusaj skuzit koji ti je to trigger pri stresu koji te tjera da bjezis u alkohol.
Boldano se i meni čini. Stvari se ne događaju preko noći.
Ona rješava njihove probleme sa susjedima, a on s alkoholom
U sedam godina s takvim modelom ponašanja puno toga se nakupi.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 13:56   #44
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Stvarno ne mogu shvatiti neke forumaše.
A da je ona došla za godinu-dvije na forum s problemom njegovog alkoholiziranja, laganja i zapijanja novca, i da je spomenula ovo što je sad napravio - napalo bi ju kojeg se vraga udavala za njega kad je to već učinio i prije braka pa je mogla znati što ju čeka.

Ženska se spasila, u svakom slučaju.

A autoru ako je stalo - neka počne raditi na sebi. Prvo rad na sebi i dokazivanje da si kiksao samo jedanput, a tek onda razmišljaj o eventualnoj pomirbi bez ponavljanja te greške - bilo s njom, bilo s nekom drugom.


Da je napisao da je zakockao ustedjevinu ili da se nadrogirao, mislim da bi "osude" bile ostrije.

Alkohol je drustveno prihvatljivija ovisnost a uzrokuje jednako raspadanje i patnju obitelji.

Cura je prepoznala da on ima problem, upozoravala ga ali nije naisla na plodno tlo.
Pred svadbu je napravio generalnu pizdariju i cura je vjerojatno zamislila ostatak zivota s osobom i buduce vjerojatne situacije (gubitak posla, dijete, problemi s ovim i onim u braku) i shvatila da to ne zeli sebi priustiti.

Ne krivim je nimalo, pametna je i zna cijeniti sebe
Lucja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:03   #45
Quote:
nerdfucker2 kaže: Pogledaj post
To je još jedan znak zrelosti .
Žena ošla po drugo, treće mišljenje i upozoriti susjede da sklone pijaču kada ovaj dođe u goste.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:41   #46
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
Žena ošla po drugo, treće mišljenje i upozoriti susjede da sklone pijaču kada ovaj dođe u goste.
Što npr. cura te prevari i sad po cijelom selu i gradu i ideš govorit cura mi je kurva bla bla.... zrelo nema što .
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:48   #47
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Ljudi nekako mazohistički uživaju iznositi prljavi veš pred druge.
Kad ih upitaš: "zašto tako?" vele: "pa ja sam samo govorio/la istinu, nisam izmišljao/la... u čemu je problem?"
Meni je to pre, pre strasno, a da ne velim koji je to relationship killer

Meni osobno, cim vidim da je netko otvorio temu tu na forumu o 'problemu' kojeg ne moze rijesiti s partnerom automatski znaci - pisi kuci propalo
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:54   #48
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Meni je to pre, pre strasno, a da ne velim koji je to relationship killer

Meni osobno, cim vidim da je netko otvorio temu tu na forumu o 'problemu' kojeg ne moze rijesiti s partnerom automatski znaci - pisi kuci propalo
Tj. da taj problem nije debelo pretresao sa partnerom prije nego se javi na forum... jer se nalaze pred zidom - to mogu razumijeti.
Ali, cinkati frendovima stanje u vezi/braku i tako što? sebe činiti žrtvom? boljom osobom?
A sa partnerom sve gura pod tepih...
Ne kužim i dalje svrhu toga.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:56   #49
Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Boldano se i meni čini. Stvari se ne događaju preko noći.
Ona rješava njihove probleme sa susjedima, a on s alkoholom
U sedam godina s takvim modelom ponašanja puno toga se nakupi.
Ja mislim da je to poprilicno obvious obrazac - galamdjije i povlacitelja.

To je No 2 relationship killer
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:59   #50
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Tj. da taj problem nije debelo pretresao sa partnerom prije nego se javi na forum... jer se nalaze pred zidom - to mogu razumijeti.
Ali, cinkati frendovima stanje u vezi/braku i tako što? sebe činiti žrtvom? boljom osobom?
A sa partnerom sve gura pod tepih...
Ne kužim i dalje svrhu toga.
Naravno. To mogu i ja shvatiti i fakat tu moze pomoci i sam akt pisanja da otovri ventile.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 15:10   #51
Daj, daj....nisi nikoga ubio, nemoj dramiti.

Znaš, ljudi ne piju i ne zapijaju tolikio love jer su sretni već tako utapaju tugu, strah, neugodu ili nešto što ne mogu podnijeti trijezni.
Razne neugodne osjećaje.

Podsvjesno nisi se želio oženiti. Jel' zbog nje, jel' zbog sebe...to otkrij sam.
U svakome slučaju nisi bio sretan sa odlukom vjenčanja i braka.
Nisi spreman za brak.

Zašto ?
Vjerujem da u tebi razlozi za tako nešto.

Sigurno su razlozi za to u vašem odnosu a možda i u njoj...ona nije ta.
Inače ne bi zapio lovu za vjenčanje.

Možda ćeš jednom sretno planirati brak sa osobom zbog koje nećeš opstruirati vjenčanje tako što ćeš potrošiti svu lovu na cugu.
Nisi to napravio slučajno i zato kaj voliš ludo piti ! Baš tu lovu ? Kaj god!
Pokušaj sebi i njoj priznati da još sada nisi spreman za brak...i razgovarajte o tome što vas muči.
Možda u sebi znaš da unatoč svemu ona nije ta žena sa kojom želiš stupiti u brak.
Preispitaj sebe.
Za sada si tim činom možda napravio uslugu oboje...sebi i njoj.
Mogao si zbrisati, nastaviti piti kao lud u braku, skrivati očaj i strah itd.
Razgovaraj sa njom , neka se malo ljuti a onda je pozovi na razgovor...ispričaj se i razgovarajte o svemu.

Ako je njoj važnije vjenčanje i zbog toga mišljenje frendica, familije i susjeda od tebe i toga što još nisi spreman za to...onda to nije žena za tebe jer ne poštuje tvoje osjećaje i mišljenje.
Razgovaraj pa ćeš vidjeti u čemu je problem.
Sretno

Zadnje uređivanje pozitivax : 12.11.2014. at 15:19.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 15:26   #52
Quote:
Lucja kaže: Pogledaj post


Da je napisao da je zakockao ustedjevinu ili da se nadrogirao, mislim da bi "osude" bile ostrije.

Alkohol je drustveno prihvatljivija ovisnost a uzrokuje jednako raspadanje i patnju obitelji.

Cura je prepoznala da on ima problem, upozoravala ga ali nije naisla na plodno tlo.
Pred svadbu je napravio generalnu pizdariju i cura je vjerojatno zamislila ostatak zivota s osobom i buduce vjerojatne situacije (gubitak posla, dijete, problemi s ovim i onim u braku) i shvatila da to ne zeli sebi priustiti.

Ne krivim je nimalo, pametna je i zna cijeniti sebe
da ne odgovaram svima posebno... ovo je najtočniji post...
to i meni govori boji se vjerovati mi... i boji mi se oprostiti...
mislim tema se pretvorila u svašta... ja sam tu negativac ne ona ona je uvijek o svemu brinula i pazila ja sam sjebao sve...
Sholder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 15:33   #53
Quote:
Sholder kaže: Pogledaj post
da ne odgovaram svima posebno... ovo je najtočniji post...
to i meni govori boji se vjerovati mi... i boji mi se oprostiti...
mislim tema se pretvorila u svašta... ja sam tu negativac ne ona ona je uvijek o svemu brinula i pazila ja sam sjebao sve...
Ajd si to nemoj radit, hej!

Za upropastit vezu potrebno je dvoje.

Kakve su to gluposti da ti se boji oprostit, vjerovat ti?
Ako te netko voli, onda ti nemre reci - joj, ja se sad tebe bojim voliti! Joj, ne znm ja, da li bi ja tebi opet vjerovala!

Kuzim da ti je cura popizdila, ali ovo da je nazvala toliko ljudi, ukljucujuci i tvoju mamu i tako te ocrnila - to mi je bas onak nisko i odvratno!
Posramila te na najjace i kak sad pises, vidi se da joj je uspjelo.
Ajd ti radije pokusaj shvatiti trigere koji su te tjerali da potajno pijes pa onda ces puno lakse podijeliti odgovornost za raspad veze - tocno ce svatko dobiti svoj dio kolaca.

Jel si inace sklon ovakvom ponasanju? Da skrivas, kaj ja znam, valjda anksioznost, stres, da ne komuniciras sa partnericom nego sebe upropastavas?

Btw - zasto se ona odmah ne iseli iz stana? Zasto cete zivjeti ko cimeri? Jel ti jasno kako je to emotivno toksicna situacija?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 15:40   #54
Pliiz.....da si sretan ne bi se oblokavao alkoholom.
Ne bi ti trebao toliko alkohol. Sretni ljudi nisu ovisni o cuganju na dnevnoj ili tjednoj bazi.
I kako ona nijepametnije reagirala a vidjela je koliko piješ ?
Kamon

2.Možda piješ iz navike, možda se tako rješavaš strahova i stresa i to nije dobro.Možda te ona fino tlači, možda nemaš prijatelja u njoj, možda te ne razumije nego piči svoje kroz život, možda si usamljen kraj nje, možda imaš težak posao i stres a nemaš sa kim o tome razgovarati.
Svakako nisi sretan u toj vezi...ni sa vezom ni sa sobom.


3.Ako si došao ovdje da ona nekako pročita preko Foruma kako ti je silno žao...to je bezveze.To njoj ništa ne znači.

Lopovu je isto žao i nariče kada ga uhvate..ne prije.

Makni se od cuge i frendova koji te vuku na to, razmisli kako i kada želiš nešto popiti, kakav ti je posao i jesi li sretan sa njim i sa svojim životom općenito.Razmisli o sebi.Pomirenjem sa njom nećeš se riješiti navike i potrebe da piješ zbog stresa i života.To sto brakova i veza ne riješi.

4.Ako si popio 4000 kuna a ona nije radila ništa nego se ponašala kao mamica oko tebe i puštala te da ločeš (kak' to nije primjetila čovjeka koji toliko pije ? to se iz aviona vidi )..samo planirajući vjenčanje e onda to nije dobra i kvalitetna žena.


5.Njoj je čini se više stalo do vjenčanja, braka a manje do rješavanja tvojih problema koji dovode do tvoga opijanja.
Ovo " rekla mi da ne pijem" nije njena briga već ignoriranje nečega oko čega se nije htjela zamarati.
Isto kao i ovo nazivanje pola familije i iznošenje prljavoga veša "on je alkoholičar i pijanec sve zapio ".Bljak...ispada da joj je važnije vjenčanje u bijelom i hrpa familije na derneku, pokloni itd nego ti.
Mislim da ti to znaš ali tu nam nećeš priznati.
Tako da je sve ovo...
Vrlo neljudski od nje.
Nije ti ponudila pomoć.
Ne zanimaju je neki tvoji strahovi, sumnje i borbe.
Nije sjela sa tobom i razgovarala nego šizi i duri se jer si joj zeznuo vjenčanje
Ne misli ti biti podrška već iseliti i ostaviti te da se sam snalaziš zato jer je morala reći klumici Zdenkici da ne bu vjenčanja niti one tak lijepe haljine a niti jastučića za prstenje u roza boji.

Nemaš ti ni curu ni zaručnicu....najgore kaj nemaš prijatelja u toj osobi a htio si je za suprugu.
Okreni se sebi i nađi plemenitiju osobu.Zreliju, plemenitiju i bolju..
Ova nekaj ne mari pretjerano za tebe već za vanjski dojam svoje veze.
Kak' to ne vidiš ?
Što će ti netko tko te podržava i voli samo ako sunce sja i ptičice pjevaju ?

Ne piješ ti od sreće i zadovoljstva.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 15:57   #55
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Ajd si to nemoj radit, hej!

Za upropastit vezu potrebno je dvoje.

Kakve su to gluposti da ti se boji oprostit, vjerovat ti?
Ako te netko voli, onda ti nemre reci - joj, ja se sad tebe bojim voliti! Joj, ne znm ja, da li bi ja tebi opet vjerovala!
Meni nije glupost. Ocito ga nije ostavila nakon prvog pijanstva. Ali drugacije je kad ste samo cura i decko a drugacije je kad planiras provest cijeli zivot s nekim. Zapitas se ozbiljnije, je li to meni u zivotu treba. Ljubav na stranu.
Moze se okrenut pila naopako i pitati, zasto se opijao ako je stvarno volio?

Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Kuzim da ti je cura popizdila, ali ovo da je nazvala toliko ljudi, ukljucujuci i tvoju mamu i tako te ocrnila - to mi je bas onak nisko i odvratno!
Posramila te na najjace i kak sad pises, vidi se da joj je uspjelo.
To je njen, jako los, nacin borbe protiv stresa.

Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Ajd ti radije pokusaj shvatiti trigere koji su te tjerali da potajno pijes pa onda ces puno lakse podijeliti odgovornost za raspad veze - tocno ce svatko dobiti svoj dio kolaca.

Jel si inace sklon ovakvom ponasanju? Da skrivas, kaj ja znam, valjda anksioznost, stres, da ne komuniciras sa partnericom nego sebe upropastavas?
Zar su svi alkoholicati nesretni i piju jer se boje? Ja sam ih srela poprilican broj koji piju zbog toga jer eto, svi locu petkom nakon posla. Pa onda moze i utorkom.. Drustvo pije a ja necu bit papak. Mozda iza toga ne stoji nikakva drama nego se decko zaigrao i navukao a sad kusa ono sto je priredio

Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post

Btw - zasto se ona odmah ne iseli iz stana? Zasto cete zivjeti ko cimeri? Jel ti jasno kako je to emotivno toksicna situacija?
Rekla mu je da ce ostati dok ON ne skupi lovu da moze zivjeti stan. Ipak mu zeli pomoci na neki nacin. OK, mozda pomoc nije bas najbolja ali moze on i odbiti
Lucja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 16:06   #56
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
5.Njoj je čini se više stalo do vjenčanja, braka a manje do rješavanja tvojih problema koji dovode do tvoga opijanja.
Ovo " rekla mi da ne pijem" nije njena briga već ignoriranje nečega oko čega se nije htjela zamarati.
Isto kao i ovo nazivanje pola familije i iznošenje prljavoga veša "on je alkoholičar i pijanec sve zapio ".Bljak...ispada da joj je važnije vjenčanje u bijelom i hrpa familije na derneku, pokloni itd nego ti.
Mislim da ti to znaš ali tu nam nećeš priznati.
Tako da je sve ovo...
Vrlo neljudski od nje.
Nije ti ponudila pomoć.
Ne zanimaju je neki tvoji strahovi, sumnje i borbe.
Nije sjela sa tobom i razgovarala nego šizi i duri se jer si joj zeznuo vjenčanje
Ne misli ti biti podrška već iseliti i ostaviti te da se sam snalaziš zato jer je morala reći klumici Zdenkici da ne bu vjenčanja niti one tak lijepe haljine a niti jastučića za prstenje u roza boji.

Nemaš ti ni curu ni zaručnicu....najgore kaj nemaš prijatelja u toj osobi a htio si je za suprugu.
Okreni se sebi i nađi plemenitiju osobu.Zreliju, plemenitiju i bolju..
Ova nekaj ne mari pretjerano za tebe već za vanjski dojam svoje veze.
Kak' to ne vidiš ?
Što će ti netko tko te podržava i voli samo ako sunce sja i ptičice pjevaju ?

Ne piješ ti od sreće i zadovoljstva.


Ti njih poznajes osobno pa znas na koje je nacine cura pokusala pomoci i sto je sve radila ili nije radila?

Tocno znas sto nju zanima i sto je ne zanima?

7 godina se lickala pred ogledalom i planirala svadbu a covjeka nije ni pogledala.

Nije primjetila da je utopio 4000kn u picu. Pa ocito je, jer je prigovarala. Samo na celu ne pise koliko je tko popio i potrosio. Nekom se vidi manje a nekom vise. Meni se vidi deci bijelog vina a nekom se ne vidi ni litra.

Da joj je do svadbe, navukla bi ruzicaste naocale i isprobavala vjencanice ali cura ocito razmislja i o onome sto je ceka poslije sudbonosnog da.

Da je tvoj kci u pitanju, naspotala bi nju jer ga ne shvaca ili bi joj dala za pravo da se makne od alkoholicara i potencijalno si sjebe zivot?

I ovo o picu jer je tuzan i neshvacen od strane cure.. Zeno jesi li ti svjesna da si upravo okrivila sve partnere, roditelje i prijatelje svih ovisnika.
Oni siroti nisu krivi nego okolina
Lucja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 16:14   #57
Quote:
Lucja kaže: Pogledaj post
Da je tvoj kci u pitanju, naspotala bi nju jer ga ne shvaca ili bi joj dala za pravo da se makne od alkoholicara i potencijalno si sjebe zivot?
da me nazove od kčeri dečko i cmolji o nekom njenom sranju otpilila bi ih oboje po kratkom postupku bez komentara...kčer bi saslušala

u ovoj priči dečko je zasro stvar, al cura nije ništa zrelija od njega...bolje da su prekinuli sad nego nakon što naštancaju kojeg potomka
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 16:21   #58
Quote:
Lucja kaže: Pogledaj post
Meni nije glupost. Ocito ga nije ostavila nakon prvog pijanstva. Ali drugacije je kad ste samo cura i decko a drugacije je kad planiras provest cijeli zivot s nekim. Zapitas se ozbiljnije, je li to meni u zivotu treba. Ljubav na stranu.
Moze se okrenut pila naopako i pitati, zasto se opijao ako je stvarno volio?
Nisi me shvatila.
Meni je glupost, ma sto vise - meni je totalna manipulativna drama, kada netko od dvoje, a obicno je to, nazalost zenski dio od dvoje, nakon sto se napravi mega sranje - krene sa losim hamletanskim monolozima - ah, kako se bojim ponovno mu vjerovai

Ako je njoj/njemu nesto deal breaker, onda je to to, spakiras se i odes, koliko ti je god tesko.

Naravno da postoje situacije u kojima je povjerenje naruseno, ali ako postoji dobra volja, motivacija da se to povjerenje zakrpa - ima nacina.





Quote:
Zar su svi alkoholicati nesretni i piju jer se boje? Ja sam ih srela poprilican broj koji piju zbog toga jer eto, svi locu petkom nakon posla. Pa onda moze i utorkom.. Drustvo pije a ja necu bit papak. Mozda iza toga ne stoji nikakva drama nego se decko zaigrao i navukao a sad kusa ono sto je priredio
Cekaj malo, ti sa sigurnoscu mozes reci da je ovaj decko alkos, a ne stress drinker?
Bogme, dijagnosticke sposobnosti su ti zavidne


Quote:
Rekla mu je da ce ostati dok ON ne skupi lovu da moze zivjeti stan. Ipak mu zeli pomoci na neki nacin. OK, mozda pomoc nije bas najbolja ali moze on i odbiti
Idem provjeriti sto pise u uvodnom postu.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 16:27   #59
Quote:
Sholder kaže: Pogledaj post

Toliko sam je razočarao i izgubila je povjerenje u mene... rekla je da do petka otkažem vjenčanje jer sam sam sjebao... prekinula je samnom rekla je da ćemo biti cimeri i da će se iseliti iza nove godine kada skupim lovu da mogu živjeti sam.
Uuuuuhuhuhu
Men'se cini da mi tu imamo posla sa svetom sveticom.
Smilovala se miceku, ali ga je zato prije posteno emotivno isamarala.

Ja bih na autorovom mjestu posudila pare, prestala jest, whatever, samo da se sto prije razidju.

Jer bojim se, da ce ovako, svakodnevno u malim ili vecim dozama biti podsjecan kakvo je njoj grozno sranje napravio.


Jel samo meni cudno ili su i drugi primjetili kako kroz autorov opis ta cura ispada totalno 'isplanirana'?

Sve je odmah poslozila.


Ne znam, da se meni tako nesto desi, da mi zarucnik pred svadbu napravi mega shit koji bi mi sve doveo u pitanje - bar bi neko vrijeme bila emotivni mess i apsolutno ne bi znala gje mi je glava, a gdje rep.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 16:27   #60
Iskreno, njoj se nakupilo svega... zato tako reagira... znao sam ja doć pijan pa verbalno zajebavati... normalno da je skužila da nije dobro...
Nudila je ona meni pomoć i govorila mi, pitala me što nije u redu i sl... nisam znao što reći... mislim da se meni nakupilo svega po malo i da sam se prepustio... ja želim vjenčanje i volim je... jednostavno nešto u meni se prebrikalo i sada shvaćam da je dosta toga, treba živjeti... ovo što sam napravio nije život.... ni za mene ni za nju prvenstveno što god da se u mojoj glavi dešavalo.

Govorite nije jedan kriv... e pa ja sam zajebao...

tema se pretvorila u izvlačenje iz konteksta jedan drugom... mislim da više nema smisla. znam što mi je činiti i potrudit ću se to spasiti jer previše toga bi se ugasilo... a vi nitko to neznate... hvala vam svima od srca na utrošenom vremenu i želim vam ugodan ostatak večeri...
Sholder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.