Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2014., 20:41   #21
pridjes zeni s ledja, uhvatis je za obje sise i velis: pogodi tko je?!
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 20:43   #22
kad se sredi za poso samo baci pogled i reci: hot damn!
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 20:44   #23
saznaj koji radio slusa na poslu, nazovi i trazi da joj puste pjesmu...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 20:46   #24
izvedi je u setnju u neki parkic i ponesi stari kruh, pa zajedno hranite zivad....i krekere ako ima vjeverica...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 20:48   #25
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Zašto se ne može igrati bojeći zidove?
Moze se puno toga raditi igrajuci se. Ovisi o ljudima.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 20:48   #26
upiški je od smijeha nekom anegdotom koju si cuo...ovo VelkoM nije lose, iako ti 50% forumasa zna lozinku...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 20:53   #27
stavi joj cokoladicu u torbu prije nego ode na posao...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 21:17   #28
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Pouzdano ženama treba pažnje i osjećaja posebnosti, fokusiranosti na nas. Dakle nije pretjerano važno kako, nego koliko. .... Godinu iza poroda bez intimnosti? Zašto? A valjda ste željeli oboje.
Slažem se s ovim, mislim da su sitnica i pažnja u svakom djelu koje radimo kroz dan naročuto važne.

Godinu iza poroda je bilo dojenje. Nisam siguran da je to bilo dobro razdoblje za to, oboje smo bili neispavani i pokušali zavrtjeti život sa novim članom.

Ovo su sve dobre ideje koje si navela, za svaki dan po jedna
VelkoM is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 21:32   #29
Lijepo od tebe da si svjestan rutine i da želiš "vratiti" vaš stari život i svoju suprugu.
Nadam se da imate kome ostaviti dijete, i učinite to što prije i za vikend otiđite nekuda...
Najbolje bi bilo da joj to predložiši i da recimo ona izabere i da ideju kamo bi htjela otići. Planirajte, dogovarajte se... I to ima svoje čari. Provedite vrijeme samo vas dvoje, mobitele isključite, ne zivkajte dijete a nek bake i djedovi ne zivkaju vas.
U svakodnevnom životu, kao što ti je netko napisao, cvijet kad ideš s posla, pogledajte film navečer zajedno, večerajte skupa, kupite namirnice, vikendom izađite u kino..
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 21:38   #30
Quote:
VelkoM kaže: Pogledaj post
U braku sam već nekoliko godina, imamo malo dijete.

Suprugu jako volim i siguran sam da ona voli mene.

Kroz zadnjih dva mjeseca smo se orijentirali na posao i na dijete, zbog čega smo se nekako udaljili jedno od drugoga. Ajmo reći da smo usmjerili sva sredstva na ciljeve koje smo si zadali.

No zbog svega smo se udaljili. Više nema poljubaca prije spavanja, mašte, naravno, jedan od simptoma je i seks koji je pao na jednom mjesečno, i nije baš zanimljiv.

Sad želim ostaviti ciljeve malo po strani i posvetiti se supruzi ponovo jer vidim da ovako naš brak neće izdržati dugo. No našao sam se u situaciji gdje sam nemam dovoljno mašte da bez pomoći smislim čime bih joj mogao pokloniti pažnju. počeo sam čitati knjige i zapisivati ideje.

Tu bi mi trebala pomoć, ako imate kakav prijedlog svakako je dobrodošao.

Seks čak nije ni toliko bitan kao osjećaj prisnosti, seks će već doći.

Naš background:
Znamo se 10 godina, u braku smo oko 5. Živimo sami u stanu, nije baš najbolji ali je naš i imamo dvogodišnje dijete, iznimno pametnu djevojčicu ali pretpostavljam da to svi roditelji kažu.
Imamo zajedničku blagajnu i skupa radimo sve planove za budućnost što pokazuje da smo ozbiljni partneri.
Oboje imamo posao i dijete je u privatnom vrtiću
Poslije početka trudnoće smo prestali sa seksom do godinu dana poslije rođenja dijeteta, ali to smo nekako oboje očekivali. Kada smo opet počeli sex je bio odličan.


Evo, nadam se da nisam pretjerao sa opisom.
poslije 10 godina veze bi se trebali malo bolje poznavat
ak znaš kaj voli onda nebi smjel bit problem od kud krenuti

a ima i tu već nekih ok ideja
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 21:40   #31
Quote:
ecc01 kaže: Pogledaj post
Uvest neke igračkice u krevet, primjerice ovako nešto.
Bitno da ne bude monotono.
To je ok, ali nismo na toj razini.
VelkoM is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 21:43   #32
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ajde rađe sa ovim cijelim topikom na podforum "Život u dvoje" ispod ovoga, tamo imaš puno ljudi u tvojoj situaciji i onih koji su izašli iz tvoje situacije, imaš cijele zbirne teme o nedostatku seksa u braku, udaljavanju partnera, utjecaja djece na brak i slično.

Ovdje na LJES-u ti je dosta mlađih i ekipe koja, kad su brak i djeca u pitanju, nit je luka jela, nit luka mirisala. Neće ti baš tu bit savjeta iz prakse.
već sam bio upozoren u gornjem reply-u. Priznajem, zaista bi bilo prikladnije da je u donjem pdf. Nije mi namjera bila gnjaviti.
VelkoM is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 21:44   #33
Quote:
Turbulentni Um kaže: Pogledaj post
ufatis recimo malu u ruke i odneses je mami i velis: aj poljubi mamu, i onda izmaknes malu i poljubis je sam prije nego je mala kisne...
ovo je super prijedlog
VelkoM is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 21:45   #34
Quote:
Turbulentni Um kaže: Pogledaj post
saznaj koji radio slusa na poslu, nazovi i trazi da joj puste pjesmu...
Ovo je odlično!
VelkoM is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 21:50   #35
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
poslije 10 godina veze bi se trebali malo bolje poznavat
ak znaš kaj voli onda nebi smjel bit problem od kud krenuti

a ima i tu već nekih ok ideja
Čovjek bi pomislio da je tako, ali kroz vezu sam naučio da može biti pomalo nepredvidiva.

Definitivno bih izbjegavao pokušaje direktnog hvatanja za kojekakve djelove.
VelkoM is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 21:51   #36
Quote:
Turbulentni Um kaže: Pogledaj post
stavi joj cokoladicu u torbu prije nego ode na posao...
nadam se da nije neki krokodil od žene, pa da mu nespase "šta si mi njuškao o po torbici i onda si me htio podmazati malom čokoladom...."
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 21:52   #37
Quote:
dorothyzg kaže: Pogledaj post
Lijepo od tebe da si svjestan rutine i da želiš "vratiti" vaš stari život i svoju suprugu.
Nadam se da imate kome ostaviti dijete, i učinite to što prije i za vikend otiđite nekuda...
Najbolje bi bilo da joj to predložiši i da recimo ona izabere i da ideju kamo bi htjela otići. Planirajte, dogovarajte se... I to ima svoje čari. Provedite vrijeme samo vas dvoje, mobitele isključite, ne zivkajte dijete a nek bake i djedovi ne zivkaju vas.
U svakodnevnom životu, kao što ti je netko napisao, cvijet kad ideš s posla, pogledajte film navečer zajedno, večerajte skupa, kupite namirnice, vikendom izađite u kino..
Problematično je to, jer živimo daleko od bilo kojeg roditelja a u blizini nema nikoga tko bi mogao pričuvati (od povjerenja). Hvala bogu da mala nije bolesna, inaće bi stalno bili doma.

Vikend izleti su ok, ali nekako mi se čini sad u početku bolje da započnemo sa malim sitnicama. Tako će se i ona opustiti i bolje prihvatiti ideju da se negdje zaletimo.

Pretpostavljam da to ima smisla?
VelkoM is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 21:53   #38
Quote:
VelkoM kaže: Pogledaj post
Čovjek bi pomislio da je tako, ali kroz vezu sam naučio da može biti pomalo nepredvidiva.

Definitivno bih izbjegavao pokušaje direktnog hvatanja za kojekakve djelove.
E pa ako se bojis vlastitu suprugu uhvatit za guzu, onda mi je jasniji problem...bez uvrede, ali preporucio bi ti da joj pridjes s kornera, zagledas u uho i jasno i glasno velis: ti i ja, sad odma...i onda navalis ko da nisi jebo 10 godina...nemoj nis pitati i cekati odgovor, samo je uzmi, ako si sposoban za to...ako bude odusevljena, to je to...ako se bude opirala, onda imate ozbiljan problem...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 22:00   #39
Quote:
Turbulentni Um kaže: Pogledaj post
pridjes zeni s ledja, uhvatis je za obje sise i velis: pogodi tko je?!
Mmmmmmrak to mi se sviđa. ..
__________________
Moć je primitivaca u tome što se uvijek drže u skupini...
TAE KWON DO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 22:03   #40
Definitivno vikend za vas dvoje, moze cak i jedan dan, neki izletić u prirodu, ti najbolje znas sto više voli - more, šuma itd...osobno, mene to preporodi, ko nova sam poslije toga
Meni suprug često donese ruzu, puse u prolazu dok se kuha, sprema, šlatanje, nazove me u toku dana dok sam u najvećoj guzvi da bi provalio neku glupost ili vezano za sex...ima čuda toga, ako znaš što osoba voli!
Edit: i zajednicki radovi mogu biti zabavni
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.