Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2017., 21:43   #101
Iako sam book-then-movie tip osobe, Dick je jedan od autora kojeg sam citala nakon sta sam pogledala njegove ekranizacije.. Prvo sam citala Androids, svidio mi se stil pisanja jer je dobro prenio egzistencijalisticki cemer kroz koji likove prolaze, sivilo njihovih zivota.
Scanner Darkly me odusevio kao film, a knjigu nisam ni pola presla koliko mi je bila neprobabljiva. Previse novih informacija (novi svijet, nova pravila, nove politike, zivotinje, prakse) u premalo stranica, ne da vremena citatelju da shvati koncepte nego samo konstantno nabacuje novo..
Sad citam Ubik, zivi bili pa vidili.
CookieDoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 06:29   #102
Quote:
CookieDoe kaže: Pogledaj post
Iako sam book-then-movie tip osobe, Dick je jedan od autora kojeg sam citala nakon sta sam pogledala njegove ekranizacije.. Prvo sam citala Androids, svidio mi se stil pisanja jer je dobro prenio egzistencijalisticki cemer kroz koji likove prolaze, sivilo njihovih zivota.
Scanner Darkly me odusevio kao film, a knjigu nisam ni pola presla koliko mi je bila neprobabljiva. Previse novih informacija (novi svijet, nova pravila, nove politike, zivotinje, prakse) u premalo stranica, ne da vremena citatelju da shvati koncepte nego samo konstantno nabacuje novo..
Sad citam Ubik, zivi bili pa vidili.
Probaj Time out of Joint. Meni je to jedan od njegovih najboljih.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.