Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2017., 22:57   #461
amazon ima hrpu .
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 14:47   #462
Pa samo shipping bude 14€, ne kupujem igre na amazonu.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 18:37   #463
jučer stigle 4 igre s amazona. nisu sve za moje dijete.
čak i s poštarinom, jeftinije nego u hr. a i nabavili smo ono što nisam vidjela u našim dućanima.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 08:38   #464
a s kojeg amazona naručujete? Od svuda sam naručivala ali još nikad s amazona
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 10:17   #465
365games je jeftiniji!
imate igre.si (ima sema i do brezica npr)
i ima philibertnet.com
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 17:30   #466
ovo je bilo s .de.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 12:18   #467
igraj.si često dolazi u Zagreb i donosi igre bez naknade za poštarinu; samo ga treba kontaktirati.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 11:07   #468
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
jučer stigle 4 igre s amazona. nisu sve za moje dijete.
čak i s poštarinom, jeftinije nego u hr. a i nabavili smo ono što nisam vidjela u našim dućanima.
smijem li te pitati koje i koliko su te izašle?
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 01:01   #469
gavran, staja, pčelica - to su tri iz Habine serije moja prva igra.
I još jedna Habina, Einhorn glitzergluck (ovo sigurno nisam baš posve točno napisala ovako napamet )
sve skupa 60 ojra. stvarna cijena je +20% na to, ali seller je imao neku akciju pa sam dobro prošla. valjda. iako se meni to i bez popusta čini ok.
demantirajte me svakako ako sam zabrijala .
u cijenu uračunana poštarina.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 19:06   #470
Od svih igračaka moj mali od 3 god se najviše igra sa plastelinom, play doh i slično.To ga drži satima. Pošto je dosta skup ja sam napravio po ovom receptu, izađe par kuna.
https://www.youtube.com/watch?v=VZzZ-GIPTkY
Lion27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 20:17   #471
labyrinth die schatzjagd

Pozdrav,

kupila sam dječju igru labirint - labyrinth die schatzjagd.
Sad kad smo je otvorili, nisu stavili pravila prevedena na hrvatski, ima samo na njemački, i sad ne znamo kako igrati?
da li netko igra to, i ima pravila, da nam pošalje?

Hvala.
tarantula100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 09:42   #472
ovaj labirint nemam pa ti ja konkretno ne mogu pomoći. Ali ako ste uzeli u Muelleru, odite pitati i oni će vam dati uputstva. Često imaju zaljepljena prevedena uputstva s vanjske strane kutije koja onda znaju netragom nestati ali bez problema daju ili s neke druge kutije ili čak imaju u skladištu ili čak i za isprintati.
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 10:54   #473
Jeste li igrali Stone age junior s klincima? Mueller ga je dobio, navodno je super igra.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 10:57   #474
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
nisam igrala hanabi pa stvarno ne znam... misliš na ovu igru? Ako da, ljudi su glasali čak da je za 10+ (ne za 8+ kako navodi proizvođač)- klikni ispod Age: 8+ imaš link: Community: 10+ s rezultatima glasovanja
Evo update: apsolutno je nezainteresirana za Hanabi.
Ali igra nije loša ni u dvoje, pa mm i ja igramo.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 14:07   #475
Imate li Alias?

Može li se Alias igrati u dvoje? Moja mala (9 god) silno ga želi,ali nekako imam osjećaj da se to ne može igrati u dvoje. Ima i neka igra tipa crtanja (Draw...nešto), to se pak meni sviđa,ali ne znam koliko bi ti bilo za njenu dob (ne mogu vidjeti kakvi su pojmovi na karticama).

Ako imate Alias, imate li onaj za djecu ili normalnu verziju?
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 09:48   #476
Alias smo igrali s klincima od 3 ipo i 4 ipo godine na način da im frendica i ja objašnjavamo pojmove, a oni pogađaju. Dvoje protiv dvoje smo igrali. Radilo se o normalnom Aliasu za odrasle, ali smo s kartica birale jednostavnije pojmove.

Igrali smo u istoj postavi i Pictionary. Tamo baš postoje te kartice za djecu (bar u ovom mom pictionaryu - narančasta kutija). Pola kartica je za odrasle, a pola za djecu.

Možeš Alias igrati i u dvoje - krećeš se po ploči bez konkurencije
zo-ey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 22:21   #477
Isprobali smo neke nove drustvene igre na Sferakonu

Haba Da Ist Der Wurm Drin - maloj (5g) se svidjelo, meni je bila bzvz. Ali ja ni inace ne volim te igre gdje je sve stvar srece. Ok je za poigrat se, ali definitivno nije za kupit.

Haba Diego Drachenzahn - ova mi nije losa, iako mi se isto ne cini dovoljno zanimljiva da bi ju kupila.

Monster Falle - tooootalno bzvz.

Eleminis - ovo mi se jos najvise svidjelo. Karte, pise da je za klince 7+, i stvarno je za malo starije od moje, mozda 6+. Fora, ali nista spektakularno.

Probali smo eto svasta ali nijednu nismo pozeljeli kupit
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 12:56   #478
Prijateljev sin slavi 8 rodjendan. Sta da mu kupim za dar ? Procitao sam ovdje, da ste jako zadovoljni sa Labyrinthom. Mali voli slagalice. Nesta u stilu 4 u red. A znam, da isto voli onu igru. Sto se postavi vertikalno drvene plocice, te se onda vade van (plocicu po plocicu). Molio bi za savjet sta da mu kupim. Neku zanimljivu drustvenu igre,gdje treba i razmisljati. Hvala
Čunga lunga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 10:00   #479
Quote:
Čunga lunga kaže: Pogledaj post
Prijateljev sin slavi 8 rodjendan. Sta da mu kupim za dar ? Procitao sam ovdje, da ste jako zadovoljni sa Labyrinthom. Mali voli slagalice. Nesta u stilu 4 u red. A znam, da isto voli onu igru. Sto se postavi vertikalno drvene plocice, te se onda vade van (plocicu po plocicu). Molio bi za savjet sta da mu kupim. Neku zanimljivu drustvenu igre,gdje treba i razmisljati. Hvala
Labyrinth je super,
Blokus,
Qwirkle
To su prve koje su mi pale na pamet a sigurno ih ima još.
Pogledaj malo na YT mehanike ovih igara koja ti se najviše sviđa. Sve su brain teaser igre
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 07:46   #480
Jel igrate yamb s djecom?
Ja bi nekako smanjila opseg igre, pa ako netko ima ideju kako, pisite.

Sent from my Lenovo TAB 2 A10-70F using Tapatalk
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:41.