Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2017., 20:17   #781
Quote:
Raul Gonzalez kaže: Pogledaj post
Ja kazem da treba da slavi.
Kolega gore napisa da Zeljina titula iz 98 nije jednaka tituli iz 2010., iz razloga sto se prvenstvo nije igralo na teritoriji cijele zemlje. Dakle, odluka da klubovi iz RS.a ne nastupaju u zajednickom takmicenju nema veze sa NS BiH, pod cijom je ingerencijom odrzano takmicenje, ciji je pobjednik dobio pehar za osvajaca fudbalskog prvenstva BiH, i izasao u Evropu prestavljajuci drzavu.
Dakle, to je de facto bilo takmicenje klubova samo iz federacije, ali u organizaciji drzavnog fudbalskog Saveza.
Klubovi iz RS-a su (kao i uvijek) imali svoje planove i napokon (kao i uvijek) popustili 2003.
ma slavile su se i titule hercegbosne pa ih ne možeš nazivat prvacima bosne i hercegovine...iako ja nemam ništa protiv da se želji upišu te titule. i trebaju se upisat jer bi to značilo da si džaba igrao nogomet te godine...ali postavljam se i prema srbima isto jer ako priznaš želju kao prvaka prije 2003 onda negiraš da se nogomet igrao u polovici države ili barem da je nebitan a znamo da nije tako jer je u prvoj zajedničkoj sezoni naslov uzeo klub iz republike srpske.

BiH je do 2003 davala 2 prvaka godišnje jer su dolazili iz dvije različite prve lige i samim tim ne možemo govorit da je ijedan od tih prvaka državni prvak.

Prvak federacije i prvak države BiH nije ista stvar kao što ni prvak RS nije prvak BiH
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 20:40   #782
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
ma slavile su se i titule hercegbosne pa ih ne možeš nazivat prvacima bosne i hercegovine...iako ja nemam ništa protiv da se želji upišu te titule. i trebaju se upisat jer bi to značilo da si džaba igrao nogomet te godine...ali postavljam se i prema srbima isto jer ako priznaš želju kao prvaka prije 2003 onda negiraš da se nogomet igrao u polovici države ili barem da je nebitan a znamo da nije tako jer je u prvoj zajedničkoj sezoni naslov uzeo klub iz republike srpske.

BiH je do 2003 davala 2 prvaka godišnje jer su dolazili iz dvije različite prve lige i samim tim ne možemo govorit da je ijedan od tih prvaka državni prvak.

Prvak federacije i prvak države BiH nije ista stvar kao što ni prvak RS nije prvak BiH
Postoji jedan Savez, jedna reprezentacija kojom kontrolise taj savez, jedna liga koju organizuje taj savez.
Klubovi imaju pravo i slobodu da sebi upisuju sta hoce, pa makar to bilo prvenstvo mjesne zajednice.
Prica o dva prvaka jednostavno nema smisla. Od 98 ovamo, ekipe iz BiH ucestvuju u Evropi kao pobednici takmicenja koje organizuje NSBiH. Do tada se moze voditi dilema o titulama, al od tada ne.
Raul Gonzalez is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 20:42   #783
Quote:
Aubameyang kaže: Pogledaj post



Priča se da je cijela stvar iscenirana kako bi ovaj dobio papire, a zimus se govorilo o milijunskoj ponudi iz Kine. Kad se sjetim na koji je način otišao iz Hajduka ništa me ne čudi.

Što se drugog dijela tiče, to si iskombiniro stanje u Želji i FKS. Navijači Sarajeva su nakon poraza u kupu prijetili igračima. Horde također znaju upast na treninge.

Uglavnom ništa strašno, kakav Partizan. Nezadovoljstvo zbog glupo izgubljenog prvenstva i to je to.

Quote:
Raul Gonzalez kaže: Pogledaj post
Lose si upucen. Atmosfera je losa zbog zbog glupog gubljenja titule, ali daleko od toga sto si naveo.
Lendric je svakako trebao da ide sada. Imao je odlicnu ponudu i zimus, ali je odlucio da ostane jer klub nije imao vremena da mu nadje zamjenu, pripreme su vec bile obavljene itd.

Istina pomijesao sam klubove ali ovo sto pisem da je stanje jako lose sam u biti procitao na nekom forumu gdje pisu Zeljini navijaci. No dobro, vjerujem da se malo i pretjeruje
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 21:24   #784
Quote:
Raul Gonzalez kaže: Pogledaj post
Od 98 ovamo, ekipe iz BiH ucestvuju u Evropi kao pobednici takmicenja koje organizuje NSBiH. Do tada se moze voditi dilema o titulama, al od tada ne.
Nije točno. U sezoni 1999./2000. BiH nije imala predstavnika u Europi jer doigravanja za prvaka sezonu ranije nije bilo. Eto koliko je to sve bilo ozbiljno.

2000. je bila liga 22, kao neka federalna Premijer liga. Samo Zeleni zmajevi falili.

Današnja Premijer liga postoji od 2003. i tu je Zrinjski najuspješniji. Ako računamo od 1998. kada je prvi put igrano doigravanje za prvaka onda je najuspješniji Željo sa 6 titula. Nema puno mudrovanja.
Aubameyang is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 21:57   #785
Quote:
Aubameyang kaže: Pogledaj post
Nije točno. U sezoni 1999./2000. BiH nije imala predstavnika u Europi jer doigravanja za prvaka sezonu ranije nije bilo. Eto koliko je to sve bilo ozbiljno.

2000. je bila liga 22, kao neka federalna Premijer liga. Samo Zeleni zmajevi falili.

Današnja Premijer liga postoji od 2003. i tu je Zrinjski najuspješniji. Ako računamo od 1998. kada je prvi put igrano doigravanje za prvaka onda je najuspješniji Željo sa 6 titula. Nema puno mudrovanja.
Tako je! A ako ćemo od raspada Jugoslavije, najtrofejniji je Široki sa 7 titula. Iza njega Željo, pa Zrinjski. Po meni je neozbiljno uzimati u obzir ove nekompletne lige u kojima svi klubovi nisu igrali, al eto, kako ko hoće. Prava liga se igra od 2003. kad su se ujedinili klubovi iz sva tri entiteta.
Bušman1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 22:51   #786
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
po meni jedino normalno riješenje, u koje se isplati ulagat je kopija zapada na istoku, te navijačke tribine iza golova al to je nerealano očekivat
Da ne kvotam cijeli post. Nerealno je da iti jedan klub u BiH ulaže u proširenje kapaciteta stadiona. Ugl su stadioni popunjeni od 30%-80% kapaciteta, ovisno o bitnosti utakmice. Ovakve utakmice kao Zrinjski-Sloboda neki dan, i Širki-Sarajevo prije par dana u kupu se dogode jednom u par sezona. Radi toga graditi dodatne kapacitete je bacanje para.

Druga stvar je što je po meni stadion u Mostaru za kurac, a ne pravi nogometni stadion, čak je i zapad dolje pre pre pre daleko od terena. Da ne pričamo o zapadu gore. Iz tih razloga nebi bilo loše odraditi remont stadiona. Ali to je već velik trošak i izgradnja svih tribina od 0. Što je opet, usprkos Draganu Čoviću, nerealno očekivati.
__________________
Lalalalalalalala.
BinHex is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 15:15   #787
čestitke zrinjskom ipak nije mala stvar 3 titule u 4 sezone a imaju i pametnu politiku transfer igrača....
Irmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 17:23   #788
Iako već godinama BiH ima najgluplji transfer rok u Europi koji traje do sredine sedmog mjeseca novinarima je napokon postalo sumnjivo. Napredak je očit.

http://sport1.ba/premijer-liga-bih/b...-fudbala/85269
Aubameyang is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 13:38   #789
Za vikend počinje nova sezona.

Definitivno će je obilježiti luđački ugovor klubova i BH Telecoma koji će na svojoj televiziji prenositi skoro sve derbije te sve utakmice Želje i Sarajeva - ta televizija, Moja TV, je dostupna na 20-ak posto teritorija države , a može se gledati i na internetu u ostatku svijeta, ali kvaliteta je razina VHS kaseta. Neke utakmice, većinom slabije kao i dosad, će ići na BHT-u, uz čini mi se jedan hercegovački derbi.

Nenormalan savez, nenormalni klubovi (posebno "hrvatski" i "srpski" koji ovo kategorički nisu odbili).


1. kolo
Radnik - Krupa
Mladost - Vitez
Sarajevo - Zrinjski
Široki - Sloboda
Borac - Čelik
Željezničar - GOŠK
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 18:28   #790
Kako to da Bih liga ima posebnu temu? A npr Portugal i Nizozemska idu pod ostalo
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 18:42   #791
jer da nije bilo BiH,ne bi bilo ni Hrvatske,pa je ovo mala zahvalnica Dr.Franje Tuđmana državi BiH.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:45   #792
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Kako to da Bih liga ima posebnu temu? A npr Portugal i Nizozemska idu pod ostalo
Imali smo portugalsku. Prve sezone je bilo tako, tako, druge sezone mislim da nije bilo 20 postova. Nizozemsku nismo, ali nema potrebe, nitko nije iskazao interes za takvu temu.

BiH je druga hrvatska zemlja (ili treća, zamolio bih jednog gospodina da se javi i razjasni ) pa zato ima thread.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 19:56   #793
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Imali smo portugalsku. Prve sezone je bilo tako, tako, druge sezone mislim da nije bilo 20 postova. Nizozemsku nismo, ali nema potrebe, nitko nije iskazao interes za takvu temu.

BiH je druga hrvatska zemlja (ili treća, zamolio bih jednog gospodina da se javi i razjasni ) pa zato ima thread.
ok Nesmeta meni,samo mi je eto malo bilo cudno sto mini liga ima posebnu temu a politika i tko je sve hrvat me ne zanima
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:46   #794
Ni mene, dragi, samo se zajebajem. Očekivao sam odgovor jednog korisnika, ali je izostao.

Tema je tu desetak godina već, pišemo tu i tamo i to je to.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:50   #795
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Za vikend počinje nova sezona.
Odigrale su se pripremne utakmice protiv skota, moldavaca, slovenaca i sveda, i pravo natjecanje napokon moze poceti
 
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 01:17   #796
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
BiH je druga hrvatska zemlja .
di mogu prijavit moderatora
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 17:29   #797
možda jeste kvalitet jedna velika 0. ali je liga dosta zanimljiva.. vratili se i banjalučani, ugl biće zanimljivo i siroki ce ove sezone biti konkurencija za titulu.
mecs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 20:46   #798
Quote:
mecs kaže: Pogledaj post
možda jeste kvalitet jedna velika 0. ali je liga dosta zanimljiva.. vratili se i banjalučani, ugl biće zanimljivo i siroki ce ove sezone biti konkurencija za titulu.
Sumnjam. Jesu se najbolje prezentirali u kvalifikacijskim utakmicama. Al za napasti titulu treba imati više od dobre igre na terenu.
__________________
Lalalalalalalala.
BinHex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 01:56   #799
Prvo kolo još nije gotovo, tri trenera dobila otkaz - Željo, Sarajevo i Vitez ostali bez trenera. Željo još nije odigrao svoju utakmicu.

Zrinjski slavio na Koševu 1-2, Široki dobio 2-0 protiv Slobode. Željo sutra s GOŠK-om.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 13:47   #800
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Prvo kolo još nije gotovo, tri trenera dobila otkaz - Željo, Sarajevo i Vitez ostali bez trenera.


Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Zrinjski slavio na Koševu 1-2
Ćavar igrač kola.

http://sportsport.ba/bh_fudbal/magic...injskog/245705


*

Sinoć Amar par pametnih rekao u pregledu kola...
Aubameyang is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.