Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2017., 13:40   #7861
I prebrzo/prelako su riješili priču s Monkovima, imam osjećaj da je tu moglo biti nešto jače.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 08:11   #7862
Slabo finale. Jedino je Missy bila dobra.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 21:19   #7863
Zadnju epizodu, devetu sam dozivio kao obican filler, tj. kao i vecinu Gatissovih epizoda.
Horvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 08:18   #7864
Meni je i ova epizoda bila prilično dosadna, kao i većina sezone, ostaje nam da vidimo što će Moffat napraviti sa Missy / Masterom, nadam se da će biti nešto zanimljivo.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:52   #7865
Definitivno daleko najbolja cybermen epizoda u moffat eri.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Horvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 20:41   #7866
Šteta kaj se otprije znalo da se Simm vraća, bilo je lako pogoditi tko je on, tako da otkrivanje nije imalo takav faktor iznenađenja. Bilo bi puno bolje da su to držali tajnom.

I ne znam da li sam ja nešto propustio ili će biti objašnjeno u slijedećoj epizodi, ali zašto su proto-cybermeni uopće došli po Bill na vrh broda? Prvo sam pomislio da pošto su već svi dolje u procesu konverzije da će doći po svako preostalo ljudsko biće koje je na brodu, ali poslije smo vidjeli da dolje ima još puno ljudi koji nisu prošli konverziju, pa mi je malo čudno zašto bi oni trošili toliko vremena (s obzirom da na vrhu broda vrijeme teče sporije, to što su bili gore jednu minutu, dolje je prošlo barem nekoliko mjeseci), kada dolje imaju još toliko posla oko konverzije.

I još jedana glasina o slijedećem glumcu koji bi mogao glumiti Doktora, Alexander Vlahos.
https://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Vlahos
Naravno, ništa službeno, samo spekulacije fanova.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 13:09   #7867
simm je genijalan, master bešćutniji nego ikada .. nadam se da ćemo ga još koji put nakon ove sezone gledati
šteta što je procurila info o masteru bilo bi još veće iznenađenje, ali i ovako je iznenađenje, jer nisam od početka sumnjala na razora, bila sam previše uplašena epizodom
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 21:09   #7868
Navodno je David Bradley u božičnom specijalu, znači da bi mogli vidjeti prvog Doktora (Bradley je glumio Hartnella u "An Adventure in Space and Time"), što bi moglo imati veze sa onom regeneracijom na snijegu na početku prošle epizode (s obzirom da se zadnja Hartnellova epizoda "The Tenth Planet" događa na Južnom polu i prvo je pojavljivanje Cybermena). Znajući Moffata, to mi ne bi bilo čudno, on voli takve stvari.

Navodno bi i Carole Ann Ford mogla imati nekakav cameo.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 17:33   #7869
To smo dobili sad u season finalu, uvid u što bi nas moglo čekati u božićnom specijalu.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 11:19   #7870


Tko će biti novi Doktor (sretni broj 13) ćemo saznati sutra nakon Wimbledonskog finala.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 17:34   #7871
Jodie Whittaker potvrđena kao Thirteenth Doctor
https://cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproj...h_845172.0.jpg
https://twitter.com/bbcdoctorwho/sta...08420241117185
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 17:39   #7872
Bila je dobra u Black Mirroru i Broadchurchu, ne sjećam je se iz ničeg više. Vidjeti ćemo kako će odglumiti Doktora (ili ćemo je morati zvati Doktorica) i kakva će biti serija pod Chibnallom.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 19:18   #7873
Očekujem da ce jednu sezonu biti, rating i gledanost ce past, pogotovo od hard core fanova....
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 08:31   #7874
Napokon malo promjene. Nakon 50 godina doslovno jedno te istog.
Nemogu vjerovati kako neka ekipa ludi. Uopće mi nije jasno zaluđenost kobasa partijima i sf serijom.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 08:34   #7875
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Napokon malo promjene. Nakon 50 godina doslovno jedno te istog.
Nemogu vjerovati kako neka ekipa ludi. Uopće mi nije jasno zaluđenost kobasa partijima i sf serijom.
Nema to veze s kobasama, nego tradicija, 50+ godina Doctor je bio musko, ovo je kao da novi James Bond bude žensko, ili ksena princeza ratnica muskarac.

Očita amerikanizacija serije nam sljedi
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 09:54   #7876
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Očekujem da ce jednu sezonu biti, rating i gledanost ce past, pogotovo od hard core fanova....
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Nema to veze s kobasama, nego tradicija, 50+ godina Doctor je bio musko, ovo je kao da novi James Bond bude žensko, ili ksena princeza ratnica muskarac.

Očita amerikanizacija serije nam sljedi
Bome, ide te.

__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:17   #7877
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Nema to veze s kobasama, nego tradicija, 50+ godina Doctor je bio musko, ovo je kao da novi James Bond bude žensko, ili ksena princeza ratnica muskarac.
Pa baš i nije. Doktor se regenerira u razne spolove/rase. To je jasno iz serije.
Nema ništa u "tradiciji" da doktor mora biti muško. Mora biti zbunjen, pametan, hrabar i heroj. Ali nemora biti muško. Promjena je vrlo korisna stvar jel razbija monotoniju. Čak nebih odbio ni sezonu gdje je doktor negativac.
Do sad je doktor bio prilično aseksualan. Ženski doktor neće previše promjeniti stvari, ali dovoljno da razmrda neke stvari.
Kužim da neki vole jedno te isto godinama, čisto iz navike, no ovakav backlash je apsurdan. Nit je serija toliko bitna, nit je ta promjena toliko drastična.
Quote:
Očita amerikanizacija serije nam sljedi
Serija je odavno amerikanizirana. Htio ne htio, američke serije su postavile svjetski standard, i to je dovelo do popularizacije doktora.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:32   #7878
Iskreno, niti je ne kužim što toliko ljudima smeta ženski Doktor. OK ako misle da sama glumica nije za tu ulogu. Ali da je baš problem što će Doktor biti žensko? Bilo je za očekivati da će morati nešto promijeniti kod Doktora, bilo da ga glumi glumica ili neki pripadnik druge rase / manjine, ja jedino nisam mislio da će to biti odmah, već da će ponovo castati nekog sličnog Tennantu, pa onda za par godina napraviti ovako nešto.

Inače ispada da smo još 80-tih skoro dobili ženskog Doktora, jer je Sydney Newman to predlagao kada je onda počela padati gledanost.
http://www.telegraph.co.uk/culture/t...Time-Lady.html

Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:37   #7879
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Očita amerikanizacija serije nam sljedi
Serija je amerikanizirana još od revivala 2005-te (vidi se očiti utjecaj Buffy, The Vampire Slayer), a još više ovih zadnjih par godina od kada je Moffat glavni. Naravno moglo bi se reći da je to počelo još '96 sa TV filmom.

Zadnje uređivanje Parvis : 17.07.2017. at 16:58.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 20:16   #7880
BBC je jučer proglasio britansku glumicu Jodie Whittaker kao novog Doctora Who, što je prvi put da će žena igrati glavnu ulogu u 54-godišnjoj povijesti te međunarodno popularne televizijske serije.

BBC je u priopćenju i traileru nove sezone serije otkrio da će 35-godišnja Whittaker biti 13. Gospodar vremena. Ta je glumica najpoznatija po svojoj ulozi u kriminalističkoj drami 'Broadchurch'.

U 'Doctoru Whou' naslijedit će Petera Capaldija koji svoj posljednji nastup ima u božićnoj epizodi u kojem se regenerira u novu žensku inkarnacijiu. Capaldi je glumio u seriji od 2013. godine.

Iznimno sam uzbuđena što ću započeti ovo epsko putovanje... sa svim ljubiteljima Whoa na ovom planetu, istaknula je glumica. Whittaker će glumiti 13. Doctora Whoa, znanstveno-fantastičnog putnika kroz vrijeme koji se regenerira, zbog čega se glumci mogu mijenjati u njegovoj ulozi.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.