Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2010., 09:07   #341
meni su tak jedne godine dolazili neki mladi par, al ono ultra mladi, 17-18, najvise 20god, i ni pet ni sest oni rucnik iznad mene i cure mi...mislimo si kak im je valjda bad i kak trebaju vremena, slijedeci dan isto tak....a plaza ogromna i na njoj mi i jos jedan goli par 150m dalje, i oni bas iznad nas...treci dan kad su oni stavili rucnik iznad nas, mi smo se digli i primakli blize k njima (da ih malo uoplasimo), u cudu su nas promatrali, pricali nesto na ceskom ili poljskom ne znam vise, onda su se digli i otisli, tri dana kasnije su se vratili, ona je bila u toplesu, dan poslije su bili goli skroz i najnasmijaniji od svih tih dana...mislim da dva dana kasnije valjda otisli jer ih vise nismo vidjeli....
Da skratim pricu, ak dodjes na mjesto gdje su ljudi goli onda se i ti skini ili produlji dalje, pa obala je stvarno toliko velika da nema potrebe da goli dolaze na javne plaze i tekstilci na FKK, bilo divlje bilo oznacene..meni to isto uzasno smeta i zivcira me
-clansman- is offline  
Old 15.06.2010., 09:17   #342
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ja, pak, ne razumijem što ti u tome smeta. Ovako napisano, zvuči kao nekakva trgovina "I showed you mine, now you show me yours" - a to s nudizmom nema nikakve veze.

Razumio bih da ti smetaju ljudi koji stvaraju gužvu na plaži (meni, eto, smetaju svi ljudi ) - ali, tebi smeta to što se i oni ne skinu. Ne kužim ove kriterije ljudi koji se skidaju radi svog užitka, a bitno im je jesu li ljudi oko njih mladi i lijepi ili stari i ružni ili obučeni ili svučeni...
Iako nisam nudist, ponudio bih svoje mišljenje. Mislim da sunce doživljava takve ljude kao nekulturne odnosno ljude koji krše utvrđena pravila ponašanja na plaži. Mene, recimo, jako smeta kada vidim nekoga kako baca opušak na cestu ili sl. Taj čin nema nikakve veze sa mnom no ipak me smeta, nekulturno je i bezobrazno. Vjerujem da se i sunce tako osjeća kada gleda te ljude.
AzrielMacak is offline  
Old 15.06.2010., 09:23   #343
Quote:
prosjecan kaže: Pogledaj post

Ako vas toliko kopka... zašto niste pokušali popričati s njima?
Da idem na nudističke plaže, ja bih ih pitala.
Bi, matere mi.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 15.06.2010., 12:21   #344
Quote:
AzrielMacak kaže: Pogledaj post
Iako nisam nudist, ponudio bih svoje mišljenje. Mislim da sunce doživljava takve ljude kao nekulturne odnosno ljude koji krše utvrđena pravila ponašanja na plaži. Mene, recimo, jako smeta kada vidim nekoga kako baca opušak na cestu ili sl. Taj čin nema nikakve veze sa mnom no ipak me smeta, nekulturno je i bezobrazno. Vjerujem da se i sunce tako osjeća kada gleda te ljude.
nisam znala da se na forumu svaka riječ ovako secira i razmatra

AzrielMacak hvala, pogodio si bit . Naime ja sam nudista preko 20 godina, i to zbog užitka potpuno prirodnog kupanja i sunčanja bez odjeće. Imam dovoljno godina i sada u svojim četrdesetim imam rješene sve probleme prema svojem tijelu, tuđem tijelu, seksu i seksualnosti... nudizam je za mene prirodno ponašanje i na FKK plaže idem za svoj užitak a ne da gledam druge ili da drugi gledaju mene. I nije mi bitno da li su mladi ili stari, lijepi ili ružni
Obično se sprijateljim sa Njemcima jer su oni u cijelom naturizmu najprirodniji, najotvoreniji i za moje pojmove najnormalniji. Od Hrvata, Bosanaca i Slovenaca sam doživjela zaista svašta, mogla bih knjigu napisati.

A tekstilci često neugodno bulje, pa još dopeljaju djecu kojoj je evidentno neugodno ali i oni stalno krišom pogledavaju... i to me smeta - ne zato što bi ja htjela vidjet kako oni izgledaju goli (spomenuta insuacija da ja tražim trgovinu) nego zato što ne kuže bit nudizma i naturalizma. Često su ko slonovi u staklarni.
A i zauzimaju mjesto...

nego, ima li netko odgovor na moja pitanja o FKK plažama na Krku?
sunce is offline  
Old 15.06.2010., 12:26   #345
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
nisam znala da se na forumu svaka riječ ovako secira i razmatra

AzrielMacak hvala, pogodio si bit . Naime ja sam nudista preko 20 godina, i to zbog užitka potpuno prirodnog kupanja i sunčanja bez odjeće. Imam dovoljno godina i sada u svojim četrdesetim imam rješene sve probleme prema svojem tijelu, tuđem tijelu, seksu i seksualnosti... nudizam je za mene prirodno ponašanje i na FKK plaže idem za svoj užitak a ne da gledam druge ili da drugi gledaju mene. I nije mi bitno da li su mladi ili stari, lijepi ili ružni
Obično se sprijateljim sa Njemcima jer su oni u cijelom naturizmu najprirodniji, najotvoreniji i za moje pojmove najnormalniji. Od Hrvata, Bosanaca i Slovenaca sam doživjela zaista svašta, mogla bih knjigu napisati.

A tekstilci često neugodno bulje, pa još dopeljaju djecu kojoj je evidentno neugodno ali i oni stalno krišom pogledavaju... i to me smeta - ne zato što bi ja htjela vidjet kako oni izgledaju goli (spomenuta insuacija da ja tražim trgovinu) nego zato što ne kuže bit nudizma i naturalizma. Često su ko slonovi u staklarni.
A i zauzimaju mjesto...

nego, ima li netko odgovor na moja pitanja o FKK plažama na Krku?

S gore napisanim se slazem u potpunosti...
FKK plaza na Krku ima puno koliko sam ja uspio prouciti...doduse nisam bio ni na jednoj ali spremamo se cura i ja ovaj vikend i slijedeci tjedan....koje mjesto te zanima?
-clansman- is offline  
Old 15.06.2010., 12:41   #346
glupo je citirat samu sebe, al ne da mi se opet pisati

Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
Ovog ljeta neću moći na godišnji (ne, nisam ministrica u Jacinoj vladi ) pa razmišljam da se ponekad iz Zagreba zaletim na jedan dan na more, isključivo na nudističke plaže.

Zanima me da li u Crikvenici, Jadranovu, Selcu ima službenih FKK plaža?

Druga opcija mi je Krk, Istra je predaleko... čula sam da u Njivicama ima službena FKK plaža i u Malinskoj također.

Da li je netko išao na te plaže, ima li blizu njih parkiralište, koliko se plaća ulaz i ako mi možete pobliže objasniti kako doći do njih?
sunce is offline  
Old 15.06.2010., 12:59   #347
Nisam bio ni na jednoj, ali ovo je podatak koji ja imam:

MOŠČENIČKA DRAGA - naturistička plaža
CRIKVENICA KaČjak - naturistička plaža

Njivice - naturistička plaža
Omišalj - naturistička plaža
Malinska - naturistička plaža
Politin - naturistički kamp
Punat - Konobe naturistički kamping
Baška - Bunculuka -naturistički kamping
Baška and Stara Baška - naturistička plaža
Dražica - naturistička plaža

Ne kuzim zasto mora bas biti sluzbena? takvih je malo, a i dok ima FKK oznaku to nikako nije garancija da neki textilci nece doci na nju i pasti oci...
-clansman- is offline  
Old 15.06.2010., 13:08   #348
Quote:
-clansman- kaže: Pogledaj post
Nisam bio ni na jednoj, ali ovo je podatak koji ja imam:

MOŠČENIČKA DRAGA - naturistička plaža
CRIKVENICA KaČjak - naturistička plaža

Njivice - naturistička plaža
Omišalj - naturistička plaža
Malinska - naturistička plaža
Politin - naturistički kamp
Punat - Konobe naturistički kamping
Baška - Bunculuka -naturistički kamping
Baška and Stara Baška - naturistička plaža
Dražica - naturistička plaža

Ne kuzim zasto mora bas biti sluzbena? takvih je malo, a i dok ima FKK oznaku to nikako nije garancija da neki textilci nece doci na nju i pasti oci...
hvala

zato kaj idem sama na jedan dan... a sama žena na divljoj plaži na žalost je nezaštićena i često mamac za razne idiJote (iz iskustva govorim) dok na službenoj plaži ipak ne puštaju same muškarce, ne može se desit da frajer dođe s barkom skroz ispred mene i bulji (iskustvo iz Dalmacije) i još kad mu kažem da se makne kaže e baš neću
ne može se desit da frajer legne pored mene na 1 metar i bulji (i to tekstilac) i tak dalje...
imala sam jednu sličnu situaciju na službenoj FKK plaži ali sam odmah otišla do frajera koji radi na ulazu i on je ekspresno napasnika izbacio sa plaže

kad si u društvu onda nema takvih neugodnosti, ali budući da povremeno dečko ne može ići samnom onda se držim službenih plaža
sunce is offline  
Old 15.06.2010., 13:23   #349
uzmes google earth i polako potrazis, tak je najlakse...a najsigurnija ces onda biti na plazi od kampa, a njih ima dva-tri na krku :-)
-clansman- is offline  
Old 15.06.2010., 16:59   #350
Quote:
-clansman- kaže: Pogledaj post
uzmes google earth i polako potrazis, tak je najlakse...a najsigurnija ces onda biti na plazi od kampa, a njih ima dva-tri na krku :-)
da to i meni izgleda kao najbolje rješenje
hvala, i čekam tvoj izvještaj s Krka
have fun
sunce is offline  
Old 15.06.2010., 19:00   #351
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
nego, ima li netko odgovor na moja pitanja o FKK plažama na Krku?
nudisticke plaze u njivicama i malinskoj nisu problem za naci. FKK plaza u njivicama je na kraju kampa u smjeru prema mostu odnosno rijeci. nisam bio dugo vremena ali po sjecanju uglavnom se radi o stjenama uz more. nije bas plaza sa oblutcima ili tako nesto ali sjecam se da nije bilo lose (volim "plaze" na kojima fizicki ne stane puno ljudi). FKK u malinskoj nalazi se na rajskoj cesti, setnici uz more kroz borovu sumu kojom mozes doci do njivica. ako dolazis autom, na samom ulasku u malinsku (malo prije konzuma) skrenes desno i ides do kraja ceste do ribarskog naselja (zuti ugostiteljski objekt) i tamo parkiras. dalje ides pjeske na rajsku. nakon 500 tinjak metara je oznaka FKK ali ljudi se golisaju i prije same oznake kao sto ima i ljudi u robi nakon nje. okolis je jako lijep ali je ulaz u more nespretan na vecini mjesta pa je dobro doci sto ranije i na vrijeme se dobro smjestiti.
btw ni jedna ni druga plaza nisu bas sluzbene na nacin kako si ih ti opisala. nema nikakvih cuvara reda i svi imaju jednako pravo pristupa bili sami ili u drustvu ali nisam nikada dozivio nikakvu neugodnost niti sam cuo da ju je netko tamo dozivio.

Zadnje uređivanje itakoto : 15.06.2010. at 19:07.
itakoto is offline  
Old 16.06.2010., 16:55   #352
nudizam je super... i na osami i na nud. plazama. na plazu idem uvijek s partnericom, a u osamu s njom ili sam. osjecaj je odlican i znam da nije za svakog, ali ko razmislja o tome neka svakako proba.
__________________
...je velik al je mek ko dusa.
jokisha is offline  
Old 16.06.2010., 23:02   #353
itakoto, puno hvala
sunce is offline  
Old 19.06.2010., 23:37   #354
Itakoto je tako lijepo objasnio sve. Meni se osobno vise svidja u Malinskoj nego u Njivice
Nevio73 is offline  
Old 20.06.2010., 17:11   #355
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
hvala
ne može se desit da frajer dođe s barkom skroz ispred mene i bulji (iskustvo iz Dalmacije) i još kad mu kažem da se makne kaže e baš neću

Meni se desilo da je tip ronio s maskom uz obalu i baš izašao pored mene van iz mora. Nigdje nikog osim moje stare koja je bila par stijena dalje i malo zaklonjenija.
Al moj sirenac je bio gol, ne tekstilac...
I kad je vidio curu koja je bila sama, isto gola, bil je red da mi ponudi društvo za tu večer, ne...
Odbila sam ga. Hladno, drsko i bez imalo suosjećanja.

Uz psa, sad mi se rijetko dešava da mi netko uopće priđe na plaži.

Želim na more.. želim sunce... želim točke i crte.. želim pustu plažu.. i sebe na njoj...
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Old 20.06.2010., 17:15   #356
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
glupo je citirat samu sebe, al ne da mi se opet pisati
Mislim da oko Crikvenice nema ni jedna "prava" nudistička, ali ima ljudi koji si nađu zabačenu stijenu pa se tamo skidaju...
__________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.
Nuru is offline  
Old 20.06.2010., 20:04   #357
Quote:
-clansman- kaže: Pogledaj post
Nisam bio ni na jednoj, ali ovo je podatak koji ja imam:

MOŠČENIČKA DRAGA - naturistička plaža
CRIKVENICA KaČjak - naturistička plaža

Njivice - naturistička plaža
Omišalj - naturistička plaža
Malinska - naturistička plaža
Politin - naturistički kamp
Punat - Konobe naturistički kamping
Baška - Bunculuka -naturistički kamping
Baška and Stara Baška - naturistička plaža
Dražica - naturistička plaža

Ne kuzim zasto mora bas biti sluzbena? takvih je malo, a i dok ima FKK oznaku to nikako nije garancija da neki textilci nece doci na nju i pasti oci...
ja se kupam u mošćeničkoj dragi,ali ne nudističkoj,plaža je mala mala,i treba doć u 7 da bi se mjesto zauzelo,tj 2 su sitne plaže +stjene,možeš bit obučen,gol,nema pravila.

http://www.cronatur.com/ntkvar_coast.htm

prava ne prava

http://www.crikvenica.net/beach.htm
demetrius is offline  
Old 20.06.2010., 20:06   #358
nudist 4ever
__________________
Kad počne zapinjati, zapni muški
čUVAR GRADA is offline  
Old 20.06.2010., 23:30   #359
U okolici Crikvenice imas jedino Kacjak: nesto grota (prema Dramlju, uz cestu), jedna manja plaza s kamencicima i jedna malo veca plaza betonirana...
U Moscenickoj zna bit dosta guzve i prepune dvije sitne plaze
Nevio73 is offline  
Old 21.06.2010., 16:21   #360
Exclamation

Quote:
itakoto kaže: Pogledaj post
nudisticke plaze u njivicama i malinskoj nisu problem za naci. FKK plaza u njivicama je na kraju kampa u smjeru prema mostu odnosno rijeci. nisam bio dugo vremena ali po sjecanju uglavnom se radi o stjenama uz more. nije bas plaza sa oblutcima ili tako nesto ali sjecam se da nije bilo lose (volim "plaze" na kojima fizicki ne stane puno ljudi). FKK u malinskoj nalazi se na rajskoj cesti, setnici uz more kroz borovu sumu kojom mozes doci do njivica. ako dolazis autom, na samom ulasku u malinsku (malo prije konzuma) skrenes desno i ides do kraja ceste do ribarskog naselja (zuti ugostiteljski objekt) i tamo parkiras. dalje ides pjeske na rajsku. nakon 500 tinjak metara je oznaka FKK ali ljudi se golisaju i prije same oznake kao sto ima i ljudi u robi nakon nje. okolis je jako lijep ali je ulaz u more nespretan na vecini mjesta pa je dobro doci sto ranije i na vrijeme se dobro smjestiti.
btw ni jedna ni druga plaza nisu bas sluzbene na nacin kako si ih ti opisala. nema nikakvih cuvara reda i svi imaju jednako pravo pristupa bili sami ili u drustvu ali nisam nikada dozivio nikakvu neugodnost niti sam cuo da ju je netko tamo dozivio.
Hvala ti puno, ove godine se supruga i ja spremamo u Malinsku.
Jedino me zanima kakav je to nespretan prilaz, ne mogu nigdje naći sliku te plaže.
Možda netko ima od forumaša kakvu sliku baš onog dijela gdje se stapaju obala i more?
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger