Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2010., 16:42   #521
Quote:
kiky052 kaže: Pogledaj post
Bok cure i dečki,ajde recite di se najbolje i najljepše divlje plaže ili skrivene uvale u Istri.....
ako ti je stvarno do kupanja kao nudist onda nećeš to ovako javno pitati da nebi plaže postale prepune glupih voajera,a ako si voajer nisi ni zaslužio odgovor
dr.smoje is offline  
Old 25.09.2010., 16:49   #522
Quote:
supermonte kaže: Pogledaj post
Biste li se skinuli goli na plaže ili se već skidate????
Ja osobno se nekoliko zadnjih godina kupam gola i u tome ne vidim ništa loše,a također je puno ugodnije kupanje i sunčanje kada sam gola.
Cindy78 is offline  
Old 25.09.2010., 20:22   #523
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Pa trebale su mi, otprilike, par sati godišnje.... onoliko koliko je potrebno da prošetam do trafike na tekstilnoj plaži i kupim pivo.
Ovo ljeto u Rovinju na FKK plaži u kampu Polari vidjeh preslatku, prezgodnu, presexy curu koja je tamo prodavala sladoled na kiosku. Izbjegavao sam taj kiosk
GlupiNick is offline  
Old 25.09.2010., 20:56   #524
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Ovo ljeto u Rovinju na FKK plaži u kampu Polari vidjeh preslatku, prezgodnu, presexy curu koja je tamo prodavala sladoled na kiosku. Izbjegavao sam taj kiosk
Haha, razumijem te. Jel i ona bila nudistica?
Porco Rosso is offline  
Old 26.09.2010., 01:50   #525
FKK rulez!
tupogled is offline  
Old 27.09.2010., 18:30   #526
Quote:
dr.smoje kaže: Pogledaj post
ako ti je stvarno do kupanja kao nudist onda nećeš to ovako javno pitati da nebi plaže postale prepune glupih voajera,a ako si voajer nisi ni zaslužio odgovor
Nisam voajer,imaš pravo svi će znati di ,ali..........ima i na drugim forumima takvih informacija
kiky052 is offline  
Old 01.10.2010., 00:34   #527
Thumbs up

Quote:
kiky052 kaže: Pogledaj post
Nisam voajer,imaš pravo svi će znati di ,ali..........ima i na drugim forumima takvih informacija
Odi u Koversadu ili Valaltu, kaj fali?
RedFox is offline  
Old 01.10.2010., 07:35   #528
Quote:
RedFox kaže: Pogledaj post
Odi u Koversadu ili Valaltu, kaj fali?
Koversada je odlična, ljetovali smo tamo nekoliko godina, čista desetka
Cezar981 is offline  
Old 01.10.2010., 11:05   #529
Quote:
Cezar981 kaže: Pogledaj post
Koversada je odlična, ljetovali smo tamo nekoliko godina, čista desetka
Bili smo ove godine supruga i ja, zapusteno je jako, ni sjena onoga od prije 20 ak let
RedFox is offline  
Old 05.10.2010., 15:57   #530
Ima li nekog tko ide u Barbarigu ili Dugu Uvalu ili Španidiga ?
kiky052 is offline  
Old 11.10.2010., 11:17   #531
Quote:
kiky052 kaže: Pogledaj post
Ima li nekog tko ide u Barbarigu ili Dugu Uvalu ili Španidiga ?
Čemu nekakav posebni resort kada se isto može odraditi na bilo kojoj zabaćenijoj plaži bilo gdje na Jadranu?
fgzcvijetic is offline  
Old 12.10.2010., 13:12   #532
Ljeto je proslo...skoro vec odavno :-(
Nazalost draga i ja nismo bas obisli sve sto smo planirali, tako da smo 'bili nudisti' svega par dana i to nas je prilicno rastuzilo....al dosli nam neki gosti pa se nismo maknuli, a plan je bio da iz vikendice odemo negdje u kamp ili apartman u blizini neke dobre FKK plaze. No kao sto sam ranije spomenuo ipak smo bili...bili smo na plazi pored Crvene luke (Biograd) i tamo je prekrasno, jedino se malo teze udje u more jer je puno jezeva...al to znaci i cisto...bili smo na Pasmanu u FKK Sovinje, kamp je bio toliko pun da nismo imali gdje staviti sator, a zbog politike kampa ne moze se platiti samo ulaz na plazu...valjda zato sto je mala :-).
Zatim smo obisli par zgodnih uvala po Pasmanu i Ugljanu i mogu reci da ima doista lijepih mjesta.
Uz sve to naravno par puta smo bili nudisti u blizini kuce...
Sve u svemu ne prosaje nam nista drugo nego odraditi ovu godinu...na posao i s posla i tak puno puta...docekati slijedece ljeto i sve to nadoknaditi nagodinu...
Do tad se vidimo ovdje ;-)
-clansman- is offline  
Old 12.10.2010., 15:25   #533
Quote:
-clansman- kaže: Pogledaj post
Ljeto je proslo...skoro vec odavno :-(
Nazalost draga i ja nismo bas obisli sve sto smo planirali, tako da smo 'bili nudisti' svega par dana i to nas je prilicno rastuzilo....al dosli nam neki gosti pa se nismo maknuli, a plan je bio da iz vikendice odemo negdje u kamp ili apartman u blizini neke dobre FKK plaze. No kao sto sam ranije spomenuo ipak smo bili...bili smo na plazi pored Crvene luke (Biograd) i tamo je prekrasno, jedino se malo teze udje u more jer je puno jezeva...al to znaci i cisto...bili smo na Pasmanu u FKK Sovinje, kamp je bio toliko pun da nismo imali gdje staviti sator, a zbog politike kampa ne moze se platiti samo ulaz na plazu...valjda zato sto je mala :-).
Zatim smo obisli par zgodnih uvala po Pasmanu i Ugljanu i mogu reci da ima doista lijepih mjesta.
Uz sve to naravno par puta smo bili nudisti u blizini kuce...
Sve u svemu ne prosaje nam nista drugo nego odraditi ovu godinu...na posao i s posla i tak puno puta...docekati slijedece ljeto i sve to nadoknaditi nagodinu...
Do tad se vidimo ovdje ;-)

Tugaljiva priča kontinentalaca....

Ne, ne rugam se već zaključujem koliko sam sretan s činjenicom kako se moja draga supruga i ja (stanovnici priobalja), kad se zaželimo gologuzije, tek prošetamo na obližnju divlju plažicu i uživamo do mile volje u društvu istomišljenika.
fgzcvijetic is offline  
Old 12.10.2010., 21:05   #534
Ne bih hvala, for his eyes only.
__________________
Far too many people are LOOKING for the right person, instead of trying to BE the right person.
lady_harlekin is offline  
Old 13.10.2010., 16:08   #535
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Čemu nekakav posebni resort kada se isto može odraditi na bilo kojoj zabaćenijoj plaži bilo gdje na Jadranu?
Nikakav resort.....pa mislio sam na malo udaljenije divlje plaže od tih resorta(jer neznam/nemaju imena te plaže pa da forumaši lakše skuže)....
kiky052 is offline  
Old 22.10.2010., 14:21   #536
Ja i cura se zadnje 3 godine kupamo goli, i ljetujemo u nudističkom kampu. Od kad se kupamo goli preporodili smo se.
Stoga svi koji želite postat nudisti probajte jer na staro se nečete nikad više vratiti!
reel_joe is offline  
Old 22.10.2010., 14:39   #537
Quote:
RedFox kaže: Pogledaj post
Bili smo ove godine supruga i ja, zapusteno je jako, ni sjena onoga od prije 20 ak let
Misliš na suprugu, ili...?
Blue is offline  
Old 23.10.2010., 01:54   #538
Dali mozda netko zna neku lokaciju u hrvatskoj gdje se moze u miru setati prirodom u nudo izdanju? znaci da nisu neke napučene planinarske staze i sl. a da opet ne treba krciti puteve?
nudistichi is offline  
Old 23.10.2010., 01:57   #539
Sljeme, subotom ujutro, prema Puntijarki.
Blue is offline  
Old 25.10.2010., 05:09   #540
Bio sam na otoku Rabu. Vidjeo sam kako ljudi odlaze na drugu stranu sa TAXI brodicom, pa sam i ja odlučio istražiti. kad sam došao na drugu stranu imao sam i šta vidjeti. Svi goli i bulje u mene u kupačim gačama. Kako nisam nudista tražio sam mirno mjesto za sebe. Kad sam ga pronašao opustio sam se i probao. Shvatio sam da je kupanje bez ičega jako ugodno. Međutim, imam probleme koji me "spriječavaju" da uživam u nudizmu. Prvi je veliki trbuh, drugi veliki ožiljci od operacija, treći supruga kojoj se to ne sviđa i td. Strah me otići sam na divlje plaže. Da li mogu ući sam na uređene plaže, jer sam čitao da u stranim zemljama ne puštaju strance.
saboami is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger