Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2012., 16:08   #481
Quote:
chica bonita kaže: Pogledaj post



dr. šparac - meni nije ostavio nekakav poseban dojam, možda jer sam bila u posebno lošoj fazi života, hormonski poremećaj, spontani, miomi...sad s odmakom, vidim da je bio u pravu u mnogo toga, al mi njegov pristup nije odgovarao u to vrime.

dr. deković- u nje sam preko hzzo-a, meni je draga.
dr. Šparac je los ginekolog, nestručan, mislim, ja sam njemu pokazala, a on je rekao da je sve o.k.
los ginekolog i nadasve nestručan.

Ima los pristup, bas to sta si rekla, kad su emocije u pitanju tj. neka bolest i sl.
ima li on uopće curu?

ali moramo ga razumijet , jer on nikad neće znati sta je to djecja ljubav, jer ako
ne zna sa pacijenticama a kako će sa malom djecom..


Dr. Ana Deković - požalila sta sam isla, jer zna samo prepoznat policistične jajnike.

Zadnje uređivanje Sandrija : 01.12.2012. at 17:01.
Sandrija is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.12.2012., 22:06   #482
Sandrija, kakvi su to komentari na ovom topicu već po treći, četvrti puta. Molim te da prestaneš s trollanjem i ovakvim načinom pisanja.

Prvo komentiraš samo izgled ginekologa, njihove ruke, kosu i sl., onda napišeš jedno, pa drugo, pa treće - da u St nema dobrih ginekologa, zatim da su svi muški ginekolozi loši, pa da oni u ZG daju otrov... Govoriš sama da ti je sad OK sa svime, a ovdje to zamjeraš kad ti gin tako i kaže i to kod stanja koje je ionako promjenjivo.

Sad padaju konmentari ima li neki gin curu? I da ginekologica zna samo prepoznat jednu stvar na uzv-u.

Nećemo tako. Ili ubaci razumljive i konstruktivne kritike ili zaobiđi topic i pdf u paketu. Ovo prelazi granice.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 23:37   #483
Sandrija

dr.Sparac je kao 1. jako strucan ginekolog , ima srce, zna sa pacijentima, zna svoj posao, njezan, pazljiv, ginekolog za pozeljet,
ja ne znam od kud tebi to sve , jer je netocno

ja koja je bila kod 10 razlicitih ginekologa do sada, stavila bi dr. Sparca na listu najboljih ginekologa i on ne bi radio to sto radi ,a mislim na ivf i potpomognutu da nije strucan ginekolog i prvi put cujem , citam, da netko lose za nj. pise

nemojte sudit odmah na prvu
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 15:13   #484
Ima li itko preporuku za nekoga tko se bavi hormonalnim poremećajima?
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 19:04   #485
Ja bi trebala preporuku nekog ginekologa na području Splita koji ima ugovor sa HZZO-m! Naime,friško sam se doselila tu a sa svojom zagrebačkom ginekologicom nisam nikako zadovoljna pa bi ja rado našla nešto tu
Rrochelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 22:30   #486
Quote:
Rrochelle kaže: Pogledaj post
Ja bi trebala preporuku nekog ginekologa na području Splita koji ima ugovor sa HZZO-m! Naime,friško sam se doselila tu a sa svojom zagrebačkom ginekologicom nisam nikako zadovoljna pa bi ja rado našla nešto tu
Ja sam u dr. Ante Pecotića u Solinu. Iako živim u St taj mi je doktor preporučen nakon lošeg iskustva s jednom doktoricom u St i jako sam zadovoljna s njim.
evan22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 22:45   #487
Primljeno na znanje,iako je još preporuka dobrodošlo,nije da se baš snalazim s busevima itd još pa ako još netko ima prijedloga da i to razmotrim...
Hvala
Rrochelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 20:25   #488
Dr.Vulic, Split, mislim da jos upisuje, probaj nazvati!
anamilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 23:00   #489
Ja bi pohvalila dr. Vulića. To je jedno divno, strpljivo i stručno stvorenje kojem ništa nije teško: objasnt, utješit, savjetovat, upozorit. Pregled uvijek prođe u ugodnoj atmosferi. Preporučam

Zadnje uređivanje Tajda : 14.12.2012. at 23:09.
Tajda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 11:57   #490
Quote:
Tajda kaže: Pogledaj post
Cure možete mi preporučit nekog ginekologa u st-u koji je stručan i za područje endokrinoloških problema? Za to je navodno dobar dr. Mimica, bila sam davno kod njega, kao i kod lječnika u Cito, nažalost bez nekih većih uspjeha.
Prijedlozi, molim vas..
Quote:
Tajda kaže: Pogledaj post
Da, bila sam, doktor je simpa i činio mi se ok, ali uglavnom svi daju istu terapiju koju sam ja slabije podnosila- pilule. I nitko se ne trudi detaljnije mi se posvetit, dat da obavim dodatne pretrage i sl. jer nisam klasičan slučaj.
Još kakav prijedlog, molim vas!
Ajme, a baš sam mislila kod nekoga od njih...
Ali ako u Splitu stvarno nema ginekologa koji će mi ponuditi drugo rješenje osim pilula, onda ću otići do Zg-a.
Ne mogu vjerovati da je to istina.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 01:26   #491
Kud si izvadila te stare postove Dok sam pisala to nisam ni bila svjesna da mi pomoći u klasičnoj medicini nema i da sam prepuštena sama sebi Ne znam koji problem točno imaš, ali za moj (pcos) ponekad nema drugog rješenja osim pilula. U opciji su još i metformini i slični ljekovi, ali oni se (uglavnom) ne daju kada je šećer u redu. U rijetkim slučajevima- kortikosteroidi kada ne funkcionira nadbubrežna. Ali, naši lječnici nisu im skloni. Tu još dolazi i štitnjača i hipofiza koje također mogu utjecat na jajnike. Sve treba provjerit.
Ne moraš ići u Zg, mogla bi se razočarat, i ovdje imamo dobrih doktora. Samo inzistiraj na detaljnim pretragama (svi hormoni, test na inzulin i uvz jajnika). Obrada bi trebala ić u kombinaciji endokrinolog+ginekolog. Dobrih endokrinologa ima na Križinama, a obojica i Mimica i Šparac dobro razumiju područje endoginekologije.
Najvažnije je: naoružat se strpljenjem, odvojit dosta vremena, otkriti točnu dijagnozu i krenut 'u borbu'. Sretno, magic potion.

Zadnje uređivanje Tajda : 19.12.2012. at 01:39.
Tajda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 11:08   #492
Srećom nemam PCOS, možda bi za moj problem i imali drugo rješenje osim pilula, ali iskreno, nisam imala pozitivna iskustva s dvije ginekologice već. Imam dojam da im je najlakše dati pilule.

U svakom slučaju, otići ću kod nekoga od njih bar da vidim što će mi reći...
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 15:35   #493
Quote:
magic potion kaže:
Srećom nemam PCOS, možda bi za moj problem i imali drugo rješenje osim pilula, ali iskreno, nisam imala pozitivna iskustva s dvije ginekologice već. Imam dojam da im je najlakše dati pilule.
raskinula sam sa momkom, to je bio razlog zasto sam nakon toga imala blagi hormonski poremećaj, cistice i sl. radi toga razloga mi je moja ginička preporućila kontracepcije, na koje sam loše reagirala, kašalj i sl. uglavnom, nakon sta sam raskinula sa njim, s kojim sam bila u vezi skoro 8-9 mjesci ali on sad meni se čini hoda sa nekom drugom, netko je rekao, valjda ne laže. Samoća je ucinila svoje.

Quote:
Tajda kaže:
Ja bi pohvalila dr. Vulića. To je jedno divno, strpljivo i stručno stvorenje kojem ništa nije teško: objasnt, utješit, savjetovat, upozorit. Pregled uvijek prođe u ugodnoj atmosferi. Preporučam
nemam dobra iskustva sa muškim ginekolozima sta se tiće ljubaznosti.. ili mi kazu "tebi je sve u redu, sta više ideš od ginića do ginića!" jednostavno, taj pristup im je los.. ne znam.. ali dobro, sad je kasno!

Quote:
anne_21 kaže: Pogledaj post
pozz...isto sam se tek registrirala....al pratim vas već neko vrijeme...
što se tiče ginekologa...bila sam samo jednom...i to u privatnika...
dr. sašenko čečuk ordinacija ispod firula....prezadovoljna sam bila...to sam bila prošle godine otprilike u ovo doba.....i rekao mi je za ponovni pregled nakon godine dana...ipak nemam toliko iskustva kao vi ostali...al ono zadovoljna sam....
Sašenko Čečuk meni nije nesto. Kod njega imaju pravo dolazit samo koje mijenjaju partnere. Takav dojam sam stekla.

Zadnje uređivanje Sandrija : 21.12.2012. at 15:57.
Sandrija is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.12.2012., 21:31   #494
Mozete me banat, zacrvenit ili bilo sto hocete, ali Sandrija nisu tebi svi doma, :

A sad malo on topic- posto si Sandrija ocito upoznata sa radom svih ginekologa u splitsko-dalmatinskoj zupaniji, ako ne i sire, daj bogati napisi ko je na kraju zadovoljia tvoje kriterije, i da li si napokon nasla lijecnika po svom gustu, ako takav postoji....
anamilan is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.12.2012., 23:12   #495
Quote:
Sandrija kaže: Pogledaj post
nemam dobra iskustva sa muškim ginekolozima sta se tiće ljubaznosti.. ili mi kazu "tebi je sve u redu, sta više ideš od ginića do ginića!" jednostavno, taj pristup im je los.. ne znam.. ali dobro, sad je kasno!

.
Dr.Vulić je definitivno ginekolog za svaku pohvalu! Bez obzira što je muško savršeno objašnjava, sasluša i pregled je uvijek super. A tek medicinska, ona je prezakon
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 03:50   #496
Quote:
anamilan kaže: Pogledaj post
Mozete me banat, zacrvenit ili bilo sto hocete, ali Sandrija nisu tebi svi doma, :

A sad malo on topic- posto si Sandrija ocito upoznata sa radom svih ginekologa u splitsko-dalmatinskoj zupaniji, ako ne i sire, daj bogati napisi ko je na kraju zadovoljia tvoje kriterije, i da li si napokon nasla lijecnika po svom gustu, ako takav postoji....
imam trenutno jedan problem, nije zdravstveni. Ali je stvar u tome sta se bojim ako jednog dana budem imala neki ginekoloski problem, kome da se obratim? Kod jednog sam isla, ali su mi tu vrata sad zatvorena, čini mi se
i to sve radi nekih pretjeranih informacija, koje nisu bile svaki dan, ali dobro, to je sad nebitno

I usput, morat cu ic na pregled, imala sam odnos, kasni mi menstruacija, mozda sam trudna


Quote:
Bubsi kaže:
Dr.Vulić je definitivno ginekolog za svaku pohvalu! Bez obzira što je muško savršeno objašnjava, sasluša i pregled je uvijek super. A tek medicinska, ona je prezakon :hail
njemu sam prosle godine slala e-mail u vezi nećega, rekao je da donesem hormone i da dođem na uzv, te rekao za hormonske injekcije
nisam dosla

iako me zanimalo kako izgleda, vjerojatno je visok, crnokos, mozda nosi naocale, to ja ovako nagađam kako mozda izgleda

Zadnje uređivanje Sandrija : 26.12.2012. at 04:16.
Sandrija is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 28.12.2012., 13:55   #497
Quote:
Rrochelle kaže: Pogledaj post
Ja bi trebala preporuku nekog ginekologa na području Splita koji ima ugovor sa HZZO-m! Naime,friško sam se doselila tu a sa svojom zagrebačkom ginekologicom nisam nikako zadovoljna pa bi ja rado našla nešto tu
Ja sam u Antice Pervan Vrcic.Zena je super. Jednostavno zna kako s mladim curama. Pristupacna je,opusti te i srdacna je i nadasve simpaticna.Jos nisam cula losu rijec o njoj.
nast is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 20:47   #498
Quote:
frkalo kaže: Pogledaj post
Sandrija

dr.Sparac je kao 1. jako strucan ginekolog , ima srce, zna sa pacijentima, zna svoj posao, njezan, pazljiv, ginekolog za pozeljet,
ja ne znam od kud tebi to sve , jer je netocno

nemojte sudit odmah na prvu

razumijem, jer nije to pozeljno kod druge struke ili ne znam, ali ako dr ima srce to je nesto

Zadnje uređivanje Sandrija : 30.12.2012. at 20:56.
Sandrija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 00:32   #499
Smile

Quote:
Rrochelle kaže: Pogledaj post
Ja bi trebala preporuku nekog ginekologa na području Splita koji ima ugovor sa HZZO-m! Naime,friško sam se doselila tu a sa svojom zagrebačkom ginekologicom nisam nikako zadovoljna pa bi ja rado našla nešto tu
Dr.Grzunov, probaj, odlican ginekolog na Bačvicama
pupica 13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 20:16   #500
Angry

Quote:
Tajda kaže: Pogledaj post
Ja bi pohvalila dr. Vulića. To je jedno divno, strpljivo i stručno stvorenje kojem ništa nije teško: objasnt, utješit, savjetovat, upozorit. Pregled uvijek prođe u ugodnoj atmosferi. Preporučam
Da, dr. Vulić je sve to kako si ga opisala, sve do trenutka dok ne zatražiš račun, za npr. UZ. Goru osobu i zdravstvenog radnika nisam srela, na što se sve čovjek može spustit žalosno je. Ukratko, cvilio je i objašnjavao mi pola sata koliki su njegovi troškovi a kolika zarada od pregleda, pa je primoran naplaćivati određene usluge (iako sam upisana kod njega). I još puno toga, za ne povjerovati A medicinska sestra koja radi sa njim...ne sviđa mi se onakav odnos sa pacijenticama. I da mi je sestra, na radnom mjestu trebala bi se ponašati profesionalno, jer i to je dio kulture.
Ntrstenik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.