Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2013., 23:37   #41
Unhappy samsung galaxy y problemi s wifi-om

Bok ljudiii,trebam pomoććć hitnooo!!!!Već tri tjedna imam samsung galaxy y,inače odličan telefon,al neće da mi se spoji s wifi priključkom doma,i čitam po forumima al ne kontam baš puno tj nije mi baš od velike pomoći to što pročitam!Ima li netko tko zna rješit taj problem? Ili mi bar objasnit kako ga rješit?!
Anchi24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 03:18   #42
Pozzzzz. Imam jedan cudan problem. Naime,u memoriji mobitela imam 55 mb slobodno a nemogu instalirat aplikaciju od 2 mb.
Kaze : nedovoljno prostora za pojranu. Wtf?
pennsylvanian is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 18:38   #43
Samsung galaxy young S5360

imam Samsung galaxy young S5360 vec dvije godine i mislio sam prvo da mi je riknula baterija al nevjerujem mislim da je nesto drugo u pitanju jer ga napunim na 100% i on se gasi na 82% i vise ga nemogu ukljucit tek kad ga prikljucim na punjač.... ima li netko savjet za to? pomagajte
domo13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 18:51   #44
Pa jesi probao drugu bateriju ili samo po vlastitom nahođenju, odnosno vjerovanju?!
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 13:28   #45
POMOČ! Namjeravam kupiti Samsung S6310 Galaxy Young neka novija verzija, ako ko ima iskustva kakav je mobitel, i šta ja znan već, otvorio bi novu temu ali neznan kako
monsterV is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 21:42   #46
Molim pomoć. Kćer je zaključala mob sa onim znakom-pokretom 5 puta i sad traži google korisničko ime i lozinku. To znam, ali WiFi i internet je iskljucen, a mob zaključan. Mogu li izbjeći hard reset?

Sent from my HTC One using Tapatalk 2
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 22:11   #47
Malo googlati
Mada mi nešto govori da je hard reset najbolje i nabrže rješenje.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 10:20   #48
Probaj i restartati pa vidi traži li opet lozinku ili može i uzorak (meni je tražio uzorak kad sam probao zadnji put).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 22:00   #49
Root: Samsung Galaxy YoungS5360

Dakle ovako imam par pitanja u vezi rootanja mobitela.

Već neko vrijeme proučavam rootanje i pratim razno razne tutoriale ali nisam naišao na odgovore na neka pitanja onakve kakve bih ja htio dobiti, pa pitam ovdje vas koji znate da mi odgovorite crno na bijelo na ovih par pitanja.

Prvo i najbitnije...

1. Znači li rootanje zapravo samo debrand mobitela (uklanjanje Vip ili T-mobile stavki) ili to dođe više kao rušenje/podizanje novog sustava?

2. Kada bih rootao mobitel, moram li izvaditi sim karticu?

3. Ako ostavim memorijsku unutra dali će izbrisati i sve sa memorijske?

4. Prilikom rootanja,dali sam određujem što da obrišem ili će automatski sve obrisati? Npr. ja želim da mi obriše "The Sims Demo", "TOP GAMES" itd., ali neželim da mi obriše npr. Karte ili Youtube...

5. Zašto uglavnom svi na forumima na temama o rootu pitaju i za "Unroot" opciju, zašto je nekome toliko bitno opet "unroot"-ati mobitel?
pennsylvanian is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 19:35   #50
1. Rootanje nema veze s debrandiranjem, dekodiranjem i flashanjem (podizanjem novog sustava).
Pogledaj Android tutorial u mom potpisu- tamo imaš link gdje je 84737 super objasnio što je rootanje.

2. Ovisi o postupku. Ja na svom mobitelu (Galaxy S) do sad nisam trebao, ali sam radio iz predostrožnosti (ne bi da je neki problem izvaditi).
Uglavnom, definitivno ju ne moraš imati u mobitelu- tako da vađenje ne može štetiti.

3. Izvadi ju pa si siguran.
Iako također ovisi o postupku (no, niti jedan koji znam ne zahtijeva da imaš memorijsku).

4. Ovisi o postupku (opet ).
Neki mobiteli se rootaju instalacijom aplikacije ili pokretanjem aplikacije koja automatski roota mobitel bez da ga i restarta.
No, neki se rootaju tako da moraš flashati novi firmware (briše sve) kao međukorak (sam root ništa ne briše).
Ali, zato ti pogledaj kako se tvoj roota (npr. na xda forumu) pa onda dođi opet s pitanjima ako ćeš ih imati.
Mogao bih ti linkati postupak, ali mislim da je pametnije da sam nađeš pa usput još što pročitaš.

5. Zato što, u teoriji, rootanjem (tj. bilo kakvim diranjem po softwareu- a da nije nešto uobičajeno tipa instalacija aplikacije ili službeni update) gubiš garanciju.

Također baci oko na pravila podforuma (imaš i njih u mom potpisu) i ubuduće koristi tražilicu
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 12:13   #51
Problem s ekranom mobitela

Imam problem, ne radi mi ekran na mobitelu samsung galaxy young.
Zna li tko koliko bi koštao popravak, isplati li se popravljati ga ili da kupim novi?
kvl123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 12:27   #52
U pravilu se na jeftinijim telefonima ne isplati popravljati bilo što (osim možda zamjena baterije) jer cijena dijelova i servisa pojedu cijelu vrijednost uređaja.
Možda da na njuškalu nađeš neki sa neispravnom matično pločom pa da si sam zamjeniš. No, tu dolazi pitanje da li je samo matična ili je možda i ekran neispravan. Ponekad ne mora biti razbijen da nebi radio.
Ako ti je bio dobar mob, kupi isti takav pa ovog imaš za djelove.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 03:34   #53
Izvoz kontakata na memorijsku/sim karticu putem PC?

Pozdrav ekipa. Imam pitanje. Imam Samsung Galaxy Y S 5360, pukao mi je ekran i nevidim napraviti ono "Izvoz na SD karticu" kontakata. Mogu li to kako napraviti ako se spojim na komp usb-om?
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 20:31   #54
Ne.
Siguran si da nisu na googleu pohranjeni?

Možda da nađeš nekog s istim mobitelom pa "posudiš" malo ekran i onda vratiš.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 15:11   #55
Nisu jbg. A bas neznam nikog tko ima takav. Kad bi barem netko od ovih ljudi s foruma bio srdačan pa uslikao 2-3 screenshota svakog koraka da znam otprilike gdje treba stisnut da si to kopiram...
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 00:08   #56
Baterije

Di se na netu iz RH moze narucit baterija za mob, po mogucnosti original.
Samsung Galaxy Y GT-S536 model me konkretno zanima
__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 01:38   #57
Ovdje.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 03:37   #58
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
To falša, no dobro neka nje onda.

a ovo?
http://baterije24.com/shopexd.asp?bc=no&id=127175
__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 08:57   #59
Nije ni ta original.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 14:00   #60
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Nije ni ta original.
Znan da nije pitan za stranicu el valja
Koji glupi site - taj svebaterije. kaze mi da ne prihvaca cookise a omoguceni su.... o svasta
__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.