Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2013., 16:30   #1
Struja pada s manjim okretajima?

Lanos 1.5, '97 god.

Problem se, koliko mi se čini, nadovezao s onim problemom iz šestog mjeseca (kada je motor prvo misteriozno zacukavao, a onda valjda i radio na tri cilindra), a možda tek od onda to i primjećujem, tko bi ga znao. Taj problem nisam bio u mogućnosti potpuno riješiti potpuno pa sam ga samo umanjio čišćenjem svječica i pregledom kablova - sada još motor zna ponekad zacukati, ali više ne zvuči kao traktor niti ne miriši po trulim jajima.

Tada sam primijetio da, dodavanjem jakog gasa, farovi svijetle jače a i u komandnoj ploči ledice svijetle nešto zelenije, ili jače, svejedno. To nije bila velika razlika, dapače, vidjela se samo po mrklom mraku a u vožnji se to nije moglo nikako razaznati. To je bilo dok još nisam očistio svječice i kablove, a kad sam to napravio, problem se i dalje pojavljivao bez obzira što je motor bolje radio (i dan danas radi).

To je tinjalo (taj problem) ne bi li ovih tjedana došao do nekakvog svog vrhunca. Naime, u leru farovi svijetle primjetno slabije nego li na 3-4k okretaja, a stanje se pogoršalo relativno brzo, u ovih dva mjeseca (možda s hladnijim vremenom?). Prvo sam primijetio da se nakon nekog vremena u leru ugasi grijač zadnjeg stakla, mislio sam da je stvar u kontaktu, ali kad se počnem voziti ili dodam jači gas kroz desetak sek. se natrag upali. Komandna ploča isto svijetli slabije na leru ili slabom gasu nego na jačem, a na auto radiju ne vidim nikakve promjene, ako je to bitno.

Motor, osim toga, radi normalno, ponekad zacuka ali tome ne pridonosim preveliku važnost. Probao sam podići ler gas, ali to ne rješava problem. Pali normalno i vozi normalno, na duga svjetla nema toliko veliki utjecaj kao na obična svjetla, ali se isto primijeti. Žarulje su stare par godina ali ne vjerujem da su obje defektne, a ni grijač stakala. Već me to počelo smetati u vožnji, a bojim se i da ne bi došlo do nekih većih problema.

Hvala svima na mogućim odgovorima...
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 16:47   #2
najvjerojatnije ti regler rikava, posao za autoelektričara.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 18:48   #3
I to čim prije jer ako napon počne ići preko 20V neće samo farovi krepat.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 19:34   #4
Mislim da nije problem to što dodavanjem gasa do farova, grijača za stakla i sl. dolazi previsok napon, nego što se taj isti napon snizi dok auto radi na 800-900 okr., sve tamo negdje to 1500-2000 tisuća kad se, po mojem mišljenju, napon počinje stabilizirati da bi "na pola gasa" bio onakav kakav je bio prije kvara. Kad se auto vozi u srednjim i višim okretajima, farovi svijetle normalno, komandna ploča isto i nema nikakvih problema, ali se točno vidi kad okretaji zbog promjene brzine padnu jer se farovi i osvjetljenje kabine i ploče smanje. I zanimljiv mi je taj grijač stražnjeg stakla koji se ugasi ako auto radi na leru cca. desetak sekundi, i opet upali nakon desetak sekundi viših okretaja. Isto tako, kad upalim auto, lampica za grijač stakla u većini slučajeva samo blicne, kao da nema snage upaliti, i upali se tek, kao što sam objasnio, u višim okretajima u vožnji ili turiranju i ne gasi se čim se pređe u niže okretaje, nego nakon desetak sekunda. A auto vergla i pali normalno. Akumulator ima dvije sezone ali ne vjerujem da je njega iovako ionako.
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 00:15   #5
grijač ti se gasi jer ga relej iskopča.
vjerojatno nema dovoljno struje da drži relej otvorenim. kad struja poraste, relej opet ukopča.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 00:56   #6
U tom slučaju me još nešto buni, a smatram da je pitanje čak i logično. Naime, zašto se onda (originalni) autoradio (s 2 zvučnika, kazetofon, socijala) ne gasi, a niti je kvaliteta zvuka primjetno pala? Je li on na nekom drugom izvodu struje koji je dobar pa da se složi da se farovi napajaju s njega (nisam pri lovi, da) ili je manji potrošač od grijača? Hvala na odgovoru unaprijed!

Sent from my ST21i using Tapatalk
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 10:55   #7
grijači vuku puno više struje i vuku je preko releja.
da bi relej ostao zatvoren, trebaš napon i struju. kak struje nema, pada napon i relej se otvori, grijači se isključuju.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 22:38   #8
A postoji li mogućnost nekakvog improviziranog popravka (bar smanjivanje broja trošila ili nešto slično), ili je jedino rješenje odlazak autoelektričaru? Kao što rekoh, nisam baš pri nekom novcu (a nije baš da nekad i jesam...) a auto mi je itekako potreban, pa bih volio čuti vaše mišljenje o tome što napraviti za čim manje novca, a da što bolje služi. Ako ništa drugo, je li autootpad rješenje? Mislim na rabljene dijelove, naravno.
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 10:55   #9
ja mislim da taj popravak nebi trebao biti toliko da sad ideš tražiti po otpadima neki prastari dio koji je u istom stanju, za cijenu koliko ćeš platiti popravak, a s kojim si miram do kraja života tog Lanosa. popravak možda 200kn?
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 11:43   #10
aha.
diodni most je barem 300-400 kn.
treba i kontakte počistiti a kad je već alt raskopan, žali bože ne promijeniti ležajeve koji su po 30 kn/komad.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 13:12   #11
Hm, a na koju foru se onda akumulator normalno puni?
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 00:42   #12
Masa?
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 11:01   #13
Quote:
RTL Car kaže: Pogledaj post
Hm, a na koju foru se onda akumulator normalno puni?
a tko kaže da se normalno puni?
jesi mjeril napon na akumulatoru dok motor radi?
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 11:55   #14
Kao što rekoh, ovaj problem se (u većoj ili manjoj mjeri) pojavljuje već nekoliko mjeseci, oko pola godine čak, a ja u autu imam akumulator star tri godine koji veselo vrti i izgleda da se puni normalno. Da alternator ne puni kako bi trebao, mislim da bi već odavno otegnuo papke, a neki problem s paljenjem bi sigurno postojao, a ovdje apsolutno ne postoji.
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 13:28   #15
alt možda radi normalno ali ne stalno.
odnosno, ako imaš problem sa diodnim mostom ili kontaktima, u nekim uvjetima mogu ne-raditi ili slabo raditi.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 13:57   #16
Ako možda samo nekad radi normalno, zašto meni potrošači koji troše više struje (grijači za staklo, ukupno osvjetljenje kabine+table, farovi) nikad ne rade normalno? Primijetio sam još nešto... Čini mi se da se stvar malo popravi kad se auto koliko-toliko zagrije, ali još uvijek niti blizu normalnog. Razlika je mala ali ipak vidljiva.
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 22:05   #17
tražiš od mene da čarobiram i nagađam.
struja je čudna biljka. možda punjenje akumulatora "probije" tek kad se motor zgrije i kad podigneš okretaje a ispod toga nema punjenja.
samo ti kažem da to nije šalter na zidu koji ima dva položaja: radi - ne radi i da po tome sudiš o kvaru.

mislim, može biti da ti cijela razvodna ploča gubi kontakt negdje, može biti da te neki glavni kabel zeza jer je izolacija pukla, može biti......električar.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.