Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2015., 23:13   #6981
Ako nekome treba pomorska knjizica moze se dobiti i sa polozenim Bosietom, bez polaganja D2 (ili B2).


Sent from my iPhone using Tapatalk
igor minga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 00:03   #6982
Quote:
igor minga kaže: Pogledaj post
Ako nekome treba pomorska knjizica moze se dobiti i sa polozenim Bosietom, bez polaganja D2 (ili B2).


Sent from my iPhone using Tapatalk
Što samo se javiti u kapetaniju i to je to?
zadar1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 11:30   #6983
Ne, treba poslati email na

[email protected]

Sa scanom certifikata i par recenica zamolbe, i onda ako vam priznaju Bosiet dibijete potvrdu koju Donesete u kapetaniju sa lijecnickim na hrvatskom i engleskom, ne stariji od 18 mjeseci


Sent from my iPhone using Tapatalk
igor minga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 11:50   #6984
Quote:
igor minga kaže: Pogledaj post
Ne, treba poslati email na

[email protected]

Sa scanom certifikata i par recenica zamolbe, i onda ako vam priznaju Bosiet dibijete potvrdu koju Donesete u kapetaniju sa lijecnickim na hrvatskom i engleskom, ne stariji od 18 mjeseci


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ajde super, hvala puno za informacije
zadar1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 09:18   #6985
Smile

Pozdrav, dali netko ima namjeru ici krajem drugog mjeseca u aberdeen polagati ispite pa da idemo zajedno i podjelimo troskove? ja sam iz Rijeke..
ClausRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 12:42   #6986
Petroplan currently have the following requirement for an experienced Roustabout to join our client on a contract basis in the North Sea.

Opportunity to join a leading drilling contractor in the North East of Scotland. Roustabout required for various contracts in the North Sea, Southern Sector, Dutch and Danish Sectors on 2/2 and 3/3 rotations, on board Platforms, Jack-ups and Semi-submersibles, both ad-hoc and long term positions.


Essential requirements:

* Previous offshore experience working on board drilling installations in the position of Roustabout.
* Offshore Survival, Banksman Slinger, UKOOA Medical and MIST certificates.
* Proficiency with all types of tools and equipment.

Unfortunately, in this case we can only consider candidates with previous offshore experience as a Roustabout.
NA-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 13:35   #6987
Quote:
ClausRi kaže: Pogledaj post
Pozdrav, dali netko ima namjeru ici krajem drugog mjeseca u aberdeen polagati ispite pa da idemo zajedno i podjelimo troskove? ja sam iz Rijeke..

Ako su ispiti BOSIET/HUET (OPITO) zašto ne ići u Ravennu.
olo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 20:38   #6988
Quote:
olo kaže: Pogledaj post
Ako su ispiti BOSIET/HUET (OPITO) zašto ne ići u Ravennu.
Ja sam mislio gore poloziti BOSIET i MIST jer su sada u paketu 700funti.. a i gore ima puno firmi di nakon toga mogu odmah ostaviti svoj CV..
ClausRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 21:18   #6989
Quote:
ClausRi kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio gore poloziti BOSIET i MIST jer su sada u paketu 700funti.. a i gore ima puno firmi di nakon toga mogu odmah ostaviti svoj CV..
Nećeš imati vremena za ostavljanje CV-a po agencijama, jedino ako ostaneš još nekoliko dana nakon što položiš. Sretno!
mate11111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 22:52   #6990
Pozdrav svima.
Ovako u planu mi je ic u aberdeen sredinom godine polagat potrebne ispite za platformu. Nego mene zanima dal postoji ikakva mogucnost da se dobije posao (i to početnički posto nemam iskustva) il se mora kao i u svemu imat dobra VEZA. Ja cu kako god ic to polagat pa cisto da ja to imam polozeno, nikad se nezna eto ako je netko voljan dat neki savjet ili info bio bi jako zahvalan.. poz
di_no is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 11:38   #6991
Quote:
ClausRi kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio gore poloziti BOSIET i MIST jer su sada u paketu 700funti.. a i gore ima puno firmi di nakon toga mogu odmah ostaviti svoj CV..

Ja bih na tvom mjestu polozio i banksman slinger i Ca-ebs kad vec ides gore, agencije nerade subotom a radnim danom cini mi se do 17h


Sent from my iPhone using Tapatalk
igor minga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 21:09   #6992
Quote:
di_no kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Ovako u planu mi je ic u aberdeen sredinom godine polagat potrebne ispite za platformu. Nego mene zanima dal postoji ikakva mogucnost da se dobije posao (i to početnički posto nemam iskustva) il se mora kao i u svemu imat dobra VEZA. Ja cu kako god ic to polagat pa cisto da ja to imam polozeno, nikad se nezna eto ako je netko voljan dat neki savjet ili info bio bi jako zahvalan.. poz
Ja imam prijatelja koji radi na nafrnim platformama preko 10 godina ,i meni je preko 2 godine sredjivao posao i jedva nekako smo uspjeli,tako da je dosta jebeno upasti sa jakom stelom.
Sto se tice kurseva i toga to je cisto bacanje para, jer niko na ovom svijetu ti nece garantovati posao ako imas polozene kurseve. Bez iskustva niko ni ne gleda CV,osim ako nemas kao sto sam rekao dobru stelu.
Ljudi bacaju ogromnu lovu na kurseve ,a svi imaju rok trajanja tako da ti razmisli isplati li ti se to raditi.
Ako imas vezu onda ni jedan kurs ti nije potreban sve ti kompanija sredi kad dobijas posao . A ako nemas onda moras imati neku ludjacku srecu da bi tu upao.
Dani111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 00:46   #6993
S obzirom na trenutno stanje u oil and gasu u pravu si, ali sa polozenim certifikatima ipak imas neku sansu, mada malu, a bez njih jos i manju. Znam neke ljude koji su si platili certove i nista od posla ali znam i nekoliko koji su si platili i sad rade. S druge strane ja imam i cettove i nes iskustva pa evo vec dva mjeseca pokusavam naci novi posao i uglavnom stanga....


Sent from my iPhone using Tapatalk
igor minga is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 06:49   #6994
Quote:
igor minga kaže: Pogledaj post
S obzirom na trenutno stanje u oil and gasu u pravu si, ali sa polozenim certifikatima ipak imas neku sansu, mada malu, a bez njih jos i manju. Znam neke ljude koji su si platili certove i nista od posla ali znam i nekoliko koji su si platili i sad rade. S druge strane ja imam i cettove i nes iskustva pa evo vec dva mjeseca pokusavam naci novi posao i uglavnom stanga....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dok se cena nafte na stabilizira sada je stvarno najlosije vreme da se baca novac za certifikate ima puno otpustanja tu u Aberdeenu i ako tako ostane bit ce jos losije. I ja cekam kada cu dobiti P45 formu u ruke, barem u tom slucaju ne vracam bonusa koji sam dobio potpisom ...
Slovenac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 14:51   #6995
U Saipemu traže crane operatera, ne starijeg od 22god za obuku i daljnje školovanje,iskustvo nije potrebno..pa eto šibajte..

Jel dosta 1700funti za otić u Aberdeen, za Bosiet i Mist i biti 10 dana?
prosport449 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 18:59   #6996
Quote:
prosport449 kaže: Pogledaj post
U Saipemu traže crane operatera, ne starijeg od 22god za obuku i daljnje školovanje,iskustvo nije potrebno..pa eto šibajte..
Ne lupaj i ne siri dezinformacije...
Dani111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 19:25   #6997
Pa da.



We are looking for young people max 22 years in possession of a degree of school / lower as operator offshore cranes. And 'required knowledge, also not depth, of lifting both maritime and land requirement and is a preferential working knowledge of English. Workplaces cover almost all of the maritime world and it is therefore essential to maximum flessibiità destinations and shift work offshore.
prosport449 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 19:54   #6998
Pa eto vidis kad vec pises onda mozes ostaviti i na koju mail adresu se mogu momci prijaviti za to. Mada nema ovo nikakve logike,ali ajde de,nek pokusaju .
Dani111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 15:45   #6999
Quote:
prosport449 kaže: Pogledaj post
Pa da.



We are looking for young people max 22 years in possession of a degree of school / lower as operator offshore cranes. And 'required knowledge, also not depth, of lifting both maritime and land requirement and is a preferential working knowledge of English. Workplaces cover almost all of the maritime world and it is therefore essential to maximum flessibiità destinations and shift work offshore.
poslao sam upit jednoj teti-pa cemo vidjet sta kaze.....
NA-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 14:12   #7000
Since Saipem is a huge company worldwide and also has their own employees we don’t follow who they are looking for. We are responsible for the GPS employees.

toliko iz GPS-a,a sad ti prijatelju ako zelis podjeliti sa nama taj email,pa da pokusamo,pa ko ubode-ubode......

pozzz svima
NA-OS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.