Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2011., 13:37   #141
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Svaka cast Havi kako ga je uspjela preci. Toliko o velikom Jusufu

Toprak je puno ljepsa od Have koja je sasvim jedna prosjecna cura. Negdje sam procitala da je Toprak bila misica Turske.


Uh dobro je, jos uvijek ima nade

Sto se tice njih dvoje, da li ce Jusuf saznati da je Toprak zaljubljena u njega? Da li je izmedju njih ikad pao kiss?
Prevela ga žednog preko vode
da evo sličice









Ne nisu se poljubili. Nije saznao za njene prave osjećaje.

Zadnje uređivanje mal1f2 : 27.09.2011. at 13:51. Reason: veličina slike
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 13:49   #142
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Nisam gledala tu epizodu jer sam bila u poslu preko glave Na Havinu inicijativu su lažirani nalazi? Čini mi se da sam tako pročitala ovdje na forumu. I onaj njezin pokušaj da zadrži Jusufov zadnji poklon, ogrlicu I tu mi se definitivno omrznula.
Ahhh Jusuf sa bebom Mislim da se nije htio vezati uz dijete jer se bojao da dijete nije njegovo. No sada nakon Havine prevare je kasno.

Yeeesss!!! Toprak nije trudna, znači ima nade za nju i Jusufa Samo da se ne umiješa njegova žena. Što se zbiva s njima dvoma, Jusufom i ženom mu? Jel Toprak još uvijek u Yer Gok Ask? Ak jest, valjda se neće vratiti u Lale Devri. I jel Jusuf još uvijek misli da je beba njegova?


Ne treba njoj muškarac, ona je svršila čim se nakitila
On se odmakao jer glupo se vezati za tuđe dite,
Da saznat će on da nije njegov ali mali ostaje u kući

Nakon prvotne namjere da se razvede, jer još voli Havu, mama se pobrine da on sazna da je navodno Hava bila trudna s Đunejtom. Sad definitivno sluđen i na mamin nagovor miri se s ženom (ali u svakoj situaciji i dalje vidi Havu).
Likovi se i dalje isprepliću tako da nakon navodne smrti Have, Toprak se za sad nije pojavljivala u Yer gok ask. Sad je njena mama u Lale devri i to zadnje dvi ep.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 14:18   #143
Ako tako stoje stvari, zasto onda uopste u sinopisu serije stoji da je glavni junak razapet izmedju ljubavi prema dvije sestre, kad od njegove ljubavi prema Toprak nema ni traga
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 14:30   #144
Čitam sada za i protiv, ustvari protiv Have skoro pa jednoglasno

Ne znam, ali nakon ovih epizoda koje sam odgledala po meni se Hava džaba trudila i petljala u laži, jer Jusuf koliko god bio obrazovan i školovan - ovdje izuzimam sada da je jaaaako zgodan - on ne zaslužuje jednu oštroumnu curu koja će u životu da mu se suprotstavi na način kako je Hava umjela...naravno onolike laži poništavaju sve te njene jače strane. On zaslužuje neku koja će non - stop da plaza po njemu, kao što to čini njegova zakonita u ovim skorijim epizodama i govori mu stalno sen seviyorum...bla bla bla

Ponavljam, ne opravdavam njene laži, one prve da, tipa umije jahati, voli duge šetnje i sl., ali sve ovo nakon toga joj nije trebalo, pogotovo da lažira DNK ili da ide dalje od toga...laž da nema nikoga, a ovamo Džunejt samo što joj pred vratima ne spava...da ga je strpala u zatvor, da joj šalje pisma itd...da se zaručila sa njim (Džunejtom) da bi spasila taticu…
Po meni je samo trebala mućnuti glavom i skontati da se on zaljubio u nju takvu kakva je... i bez da lažira DNK (najteži grijeh po meni). Jer i da se otkrilo kako on nije otac djeteta, on bi opet ostavio dijete kod sebe kao što će ga i ostaviti kada sazna, nju (Havu) bi svakako i opet viđao po gradu, balonima, u mislima, kojekuda...s jednom razlikom što bi se onda Toprak možda morala iseliti iz kuće...ali s tim Hava ne bi ništa izgubila. Toprak bi.

Dakle, njen grijeh je što se upetljala sa ocem i tetkom...i to će je glave koštati, a lupiće joj se i ta tetka i otac o glavu kasnije...

Po meni kada shvati da je Toprak zaljubljena u Jusufa i kada odbije prošnju, ona to ne čini samo radi Toprak, ona to čini stoga jer je shvatila da je Toprak nevinija i čišća od nje koja je suviše laži izrekla da bi mogla biti sa čovjekom kojeg voli...ona to čini i radi Jusufa.


Toprak – nevina, čista, vjerovatno prodata Sitkiju, itd…sve moguće nesreće u životu prošla s njim, a ni sa roditeljima nije bila sretnija koliko se da primjetiti. Neke ljude to ojača, neke uništi. Toprak se povukla u svoj svijet. E sad…samo se pitam jedno, da je tetka zajedno sa ocem vršila pritisak na nju umjesto na Havu, da li bi se oduprla ili bi ih slijepo slušala kao što je poslušala tetku da mu isplete džemper što brže?

Ne znam, u svoj ovoj ludoj strci u zadnje 2 epke (foxtv)
Hava – Jusuf?
Toprak – Jusuf?
Bade – Jusuf?
Hava – Džunejt?

Ja sam za
Hava – Džunejt
Bade – Jusuf (Jusuf zasluzuje ovakvu "lutkicu" kad vjeruje mamici)


Ali Toprak – Jusuf - ASLA ona je previše slaba za njega...previše slaba za njegovu slatku mamicu...
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 14:31   #145
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Ako tako stoje stvari, zasto onda uopste u sinopisu serije stoji da je glavni junak razapet izmedju ljubavi prema dvije sestre, kad od njegove ljubavi prema Toprak nema ni traga
A ko kaže da je sinopsis tačno preveden?

možda se mislilo na "razapet između ljubavi dvije sestre"
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 14:39   #146
Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
A ko kaže da je sinopsis tačno preveden?

možda se mislilo na "razapet između ljubavi dvije sestre"
Okreni obrni, on razapet nikako nije
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 17:26   #147
Najava 50 ep

http://www.facebook.com/video/video....55784484457421
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 18:57   #148
Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
Čitam sada za i protiv, ustvari protiv Have skoro pa jednoglasno

Ponavljam, ne opravdavam njene laži, one prve da, tipa umije jahati, voli duge šetnje i sl., ali sve ovo nakon toga joj nije trebalo, pogotovo da lažira DNK ili da ide dalje od toga...laž da nema nikoga, a ovamo Džunejt samo što joj pred vratima ne spava...da ga je strpala u zatvor, da joj šalje pisma itd...da se zaručila sa njim (Džunejtom) da bi spasila taticu…
Po meni je samo trebala mućnuti glavom i skontati da se on zaljubio u nju takvu kakva je... i bez da lažira DNK (najteži grijeh po meni). Jer i da se otkrilo kako on nije otac djeteta, on bi opet ostavio dijete kod sebe kao što će ga i ostaviti kada sazna, nju (Havu) bi svakako i opet viđao po gradu, balonima, u mislima, kojekuda...s jednom razlikom što bi se onda Toprak možda morala iseliti iz kuće...ali s tim Hava ne bi ništa izgubila. Toprak bi.

Dakle, njen grijeh je što se upetljala sa ocem i tetkom...i to će je glave koštati, a lupiće joj se i ta tetka i otac o glavu kasnije...

Po meni kada shvati da je Toprak zaljubljena u Jusufa i kada odbije prošnju, ona to ne čini samo radi Toprak, ona to čini stoga jer je shvatila da je Toprak nevinija i čišća od nje koja je suviše laži izrekla da bi mogla biti sa čovjekom kojeg voli...ona to čini i radi Jusufa.


Toprak – nevina, čista, vjerovatno prodata Sitkiju, itd…sve moguće nesreće u životu prošla s njim, a ni sa roditeljima nije bila sretnija koliko se da primjetiti. Neke ljude to ojača, neke uništi. Toprak se povukla u svoj svijet. E sad…samo se pitam jedno, da je tetka zajedno sa ocem vršila pritisak na nju umjesto na Havu, da li bi se oduprla ili bi ih slijepo slušala kao što je poslušala tetku da mu isplete džemper što brže?
bold 1..da, taj DNK..(e to joj nije trebalo)..koji je opet tetka iskemijala, ne branim Havu, nije joj dugo trebalo da posluša tetku, no zna se tetkin prvotni cilj..Hava govori, pa nema veze, što je negativan, Jusuf se zaljubio u nju, a tetka s rezervnim planom jer sumnja u Jusufovo zaljubljivanje, neka svejedno ti to "prepravi", jer ona želi imati Toprak kao rezervnog igrača..jer ako budu znali istinu, mogli bi i Toprak poslati kući, pa šta će "jadna" tetka onda..

..bold 2..zanimljivo pitanje..Meni izgleda kako Toprak prema Jusufu gaji divljenje i zahvalnost, koje mješa s ljubavlju, ljubav će vjerojatno pripasti Činaru..na nju bi tetka sigurno utjecala kao i na Havu, samo na drugačiji suptilniji način, Toprak je naivnija i ona bi vjerovala kako to teka govori u dobroj namjeri..

kako god pravo zbunjujuća serija, ne znam više šta ih mislila, za koga bih navijala, kome bi "sudila", koga bi "osudila"..

.............
.............
..a što se ljepote tiče..to je kako znamo stvar vl. dojma, onog što vidim, a ne vidimo svi isto..meni su obe ljepuškaste,
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 15:07   #149
Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
Čitam sada za i protiv, ustvari protiv Have skoro pa jednoglasno

Ne znam, ali nakon ovih epizoda koje sam odgledala po meni se Hava džaba trudila i petljala u laži, jer Jusuf koliko god bio obrazovan i školovan - ovdje izuzimam sada da je jaaaako zgodan - on ne zaslužuje jednu oštroumnu curu koja će u životu da mu se suprotstavi na način kako je Hava umjela...naravno onolike laži poništavaju sve te njene jače strane. On zaslužuje neku koja će non - stop da plaza po njemu, kao što to čini njegova zakonita u ovim skorijim epizodama i govori mu stalno sen seviyorum...bla bla bla

Ponavljam, ne opravdavam njene laži, one prve da, tipa umije jahati, voli duge šetnje i sl., ali sve ovo nakon toga joj nije trebalo, pogotovo da lažira DNK ili da ide dalje od toga...laž da nema nikoga, a ovamo Džunejt samo što joj pred vratima ne spava...da ga je strpala u zatvor, da joj šalje pisma itd...da se zaručila sa njim (Džunejtom) da bi spasila taticu…
Po meni je samo trebala mućnuti glavom i skontati da se on zaljubio u nju takvu kakva je... i bez da lažira DNK (najteži grijeh po meni). Jer i da se otkrilo kako on nije otac djeteta, on bi opet ostavio dijete kod sebe kao što će ga i ostaviti kada sazna, nju (Havu) bi svakako i opet viđao po gradu, balonima, u mislima, kojekuda...s jednom razlikom što bi se onda Toprak možda morala iseliti iz kuće...ali s tim Hava ne bi ništa izgubila. Toprak bi.

Dakle, njen grijeh je što se upetljala sa ocem i tetkom...i to će je glave koštati, a lupiće joj se i ta tetka i otac o glavu kasnije...

Po meni kada shvati da je Toprak zaljubljena u Jusufa i kada odbije prošnju, ona to ne čini samo radi Toprak, ona to čini stoga jer je shvatila da je Toprak nevinija i čišća od nje koja je suviše laži izrekla da bi mogla biti sa čovjekom kojeg voli...ona to čini i radi Jusufa.


Toprak – nevina, čista, vjerovatno prodata Sitkiju, itd…sve moguće nesreće u životu prošla s njim, a ni sa roditeljima nije bila sretnija koliko se da primjetiti. Neke ljude to ojača, neke uništi. Toprak se povukla u svoj svijet. E sad…samo se pitam jedno, da je tetka zajedno sa ocem vršila pritisak na nju umjesto na Havu, da li bi se oduprla ili bi ih slijepo slušala kao što je poslušala tetku da mu isplete džemper što brže?

Ne znam, u svoj ovoj ludoj strci u zadnje 2 epke (foxtv)
Hava – Jusuf?
Toprak – Jusuf?
Bade – Jusuf?
Hava – Džunejt?

Ja sam za
Hava – Džunejt
Bade – Jusuf (Jusuf zasluzuje ovakvu "lutkicu" kad vjeruje mamici)


Ali Toprak – Jusuf - ASLA ona je previše slaba za njega...previše slaba za njegovu slatku mamicu...
O Havi bi se stvarno moglo razgovarati. Svi smo mi različiti, i to je super jer bi život bio grozan da smo svi isti. Hava je pametna cura, na svoju žalost završila je gimnaziju bez fakulteta koji bi joj donio bolje radno mjesto od prodavačice u dućanu. Svi znamo da nije lako biti siromašan, a još u obitelji imati bolesnu osobu. To nas čini tvrđima jer doživljavaš razne neugodne i ponižavajuće stvari samo zato što nemaš dovoljno novaca. To što ona želi novac po meni nije ništa loše. Možda ne samo novac za kruh ili lijekove, već za bolji život a i za luksuze. Sve je to normalno. Samo je pitanje što smo mi spremni učiniti za to? Ona na žalost prodaje dušu đavlu. I to je ono što se meni kod nje ne sviđa. Vidjeti da je momak pametan, zgodan, utjecajan, bogat nije loše, i sebi reći ja ne želim za siromaha. I normalno je da ćemo se potruditi ostaviti dobar dojam (biti primječeni, namistit situaciju...) na osobu na koju smo bacili oko. Ali bez obzira na njenu zaljubljenost koja puno toga pokriva, ona ipak prvo vidi novac, nakit, konje (nije mi jasno njeno prihvaćanje konja, da je tražila dozvolu da povremeno jaše ok, ali prihvatiti konja kao dar ).Netko pokaže konkretnu namjeru da te smjesti u krevet i sutra ti se ispriča parfemom ti pristaješ (tetka je ta koja inzistirala na vračanju). Čak ni cviće ni isprika meni ne bi bili dovoljni, mora bi on plesat oko mene danima. Da ju je izveo van pa piće pa nakon toga uz poljubac nešto probao ne bi ništa rekla ali ključ od hotelske sobe je za kurve.
E sad bez obzira na sve što je napravila imala je priliku ispraviti to kad on dolazi za njom u Istambul, da je tada priznala mislim da bi bilo sve drugačije, imala je priliku bez uplitanja tetke, oca i inih da tada riješi stvar po meni bez većih problema i mislim da bi Jusuf prešao preko svega ali ovako....
Koliko nama Đunejt bi drag ili ne on poznaje Havu, i zna što je njoj važno, i za početak dovoljno, jer vezu treba graditi na istini a ne na lažima. Jer kad prvi problem udari u temelje lažne veze sve se ruši

E sad Jusuf on je prikazan kao netko ko nema mane bar za sad. Čak ni njegov izgled ...... Sve idealizira i tako dijeli ljude. Pošteno nepošteno.... E sad kad vidiš što on želi mi znamo realno da to nije Hava. Tj. da on ima skroz krivu sliku o njoj. Osobine koje on traži ima Toprak . e sad da li bi oni pasali jedno drugom to je druga stvar.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 15:18   #150
Garava što se tiće Toprak i da li bi ona pristala na nagovaranje tejze i zavođenje Jusufa. Ne na način koji to radi Hava, nešto što možemo smatrati normalnim da i ništa više. To je sada baš vidljivo u Lale devri.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 18:54   #151
Evo i ja se lagano navukoh na ovo dobra je serijica.. vidim da ovdje ima poznatih "faca" - pozdrav svima, a poseban pozz Scorpios

I Toprak i Hava su mi zanimljive svaka na svoj način.. istina je da Jusuf traži osobine koje ima Toprak, također pitanje je kako bi se stvari dalje razvijale...

Super mi je što je glavna junakinja Hava malo atipična, zna ga pretjerati itekako, no recimo da su mi zabavne njezine ženske smicalice... bar zasad

Hava odnosno ta glumica je također bila neka misica, vidjela sam neke njezine fotke sa lentom Turkey..
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 08:26   #152
@mal1f2 U potpunosti se slazem sa svim sto si napisala

@sortiadictos Poslije visemjesecnog odsustva sa foruma, evo mene opet Veliki pozdrav i za tebe
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 08:53   #153
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
E sad bez obzira na sve što je napravila imala je priliku ispraviti to kad on dolazi za njom u Istambul, da je tada priznala mislim da bi bilo sve drugačije, imala je priliku bez uplitanja tetke, oca i inih da tada riješi stvar po meni bez većih problema i mislim da bi Jusuf prešao preko svega ali ovako....
Koliko nama Đunejt bi drag ili ne on poznaje Havu, i zna što je njoj važno, i za početak dovoljno, jer vezu treba graditi na istini a ne na lažima. Jer kad prvi problem udari u temelje lažne veze sve se ruši
evo sve boldano potpisujem...i mislim da je to osnov svega ostalog sto se desava oko glavnih likova...
Toprak ne dozivaljavam uopste...ona jest prelijepa, ali posto sam odgledala "skoro" sve...ne mogu je smjestiti u taj okvir s Jusufom i to je to...

Btw. vezano za trejler 50. ep, jesi li mogla shvatiti sta se desava? onaj sms, ko ga je dobio? scena susret Jusuf/Hava, opet sanja ili?

Ja se sada definitivno ne nadam da ce njih dvoje ostati na kraju skupa... tako da mi uopce nije vazno s kim ce ko ostati na kraju...
Ali bih se razocarala ako to bude kombinacija Toprak/Jusuf zbog moralnih nacela...
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 11:25   #154
Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
evo sve boldano potpisujem...i mislim da je to osnov svega ostalog sto se desava oko glavnih likova...
Toprak ne dozivaljavam uopste...ona jest prelijepa, ali posto sam odgledala "skoro" sve...ne mogu je smjestiti u taj okvir s Jusufom i to je to...

Btw. vezano za trejler 50. ep, jesi li mogla shvatiti sta se desava? onaj sms, ko ga je dobio? scena susret Jusuf/Hava, opet sanja ili?

Ja se sada definitivno ne nadam da ce njih dvoje ostati na kraju skupa... tako da mi uopce nije vazno s kim ce ko ostati na kraju...
Ali bih se razocarala ako to bude kombinacija Toprak/Jusuf zbog moralnih nacela...

Vidim da nas je više dobrodošli su svi da izmjenjujemo mišljenja

Što se tiće najave za 50 ep. poruka je po meni za Jusufa ili tetkicu, za Hamijet nije sigurno . Hava vjerojatno traži pomoć e sad možda prije od tetke nego Jusufa. E sad kako se Hamijet dočepala toga to je pitanje. Pada mi na pamet da nije momak od medicinske sestre poslao tu poruku Jusufu na način da je poslala Hava .
Susret je mislim san, nekako mi je previše rano da se stvarno vide.


Naišla sam na članak o seriji Lale devri gdje redatelj ili neko od inih govori o seriji. Spominje se Toprak i kako su nastojali slijediti njenu nježnost i osjetljivost. Za kraj serije je rekao da nije sretan. Što bi to točno značilo? Činar nije s Toprak ili nije s Yečim. Ili svi ostaju sami. I gori dio da neko umire. Članak je na turskom kad ga ubaciš Googl dobiješ prijevod koma. Pa se nadam da nas nisam navukla na krivi trag.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 12:33   #155
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Naišla sam na članak o seriji Lale devri gdje redatelj ili neko od inih govori o seriji. Spominje se Toprak i kako su nastojali slijediti njenu nježnost i osjetljivost. Za kraj serije je rekao da nije sretan. Što bi to točno značilo? Činar nije s Toprak ili nije s Yečim. Ili svi ostaju sami. I gori dio da neko umire. Članak je na turskom kad ga ubaciš Googl dobiješ prijevod koma. Pa se nadam da nas nisam navukla na krivi trag.
Ako kraj nije sretan meni to odmah vuce na neciju smrt sto Turcima nije nimalo strano Nadam se samo da nije Toprak u pitanju.
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 16:00   #156
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Vidim da nas je više dobrodošli su svi da izmjenjujemo mišljenja

Što se tiće najave za 50 ep. poruka je po meni za Jusufa ili tetkicu, za Hamijet nije sigurno . Hava vjerojatno traži pomoć e sad možda prije od tetke nego Jusufa. E sad kako se Hamijet dočepala toga to je pitanje. Pada mi na pamet da nije momak od medicinske sestre poslao tu poruku Jusufu na način da je poslala Hava .
Susret je mislim san, nekako mi je previše rano da se stvarno vide.


Naišla sam na članak o seriji Lale devri gdje redatelj ili neko od inih govori o seriji. Spominje se Toprak i kako su nastojali slijediti njenu nježnost i osjetljivost. Za kraj serije je rekao da nije sretan. Što bi to točno značilo? Činar nije s Toprak ili nije s Yečim. Ili svi ostaju sami. I gori dio da neko umire. Članak je na turskom kad ga ubaciš Googl dobiješ prijevod koma. Pa se nadam da nas nisam navukla na krivi trag.
1. bold: Poruka je navodno od Havve, i jeste najmjena Yusufu. Tu mu kaže za njenog oca i njegovu mamu, da je živa i da su je sakrili na neko mjesto.
2. bold: Lutfen de mi link

Hoću happy end u obje serije
vanillaflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 20:28   #157
evo ovo je tekst gdje sam to našla zadnji boldani dio govori o kraju serije

Işıl Sönmez Sarhan boşanma hakkında..
boşanma... bunu ilk ben söyledim boşanmalarını ben istedim. benim aklımda ayrılıkla daha fazla büyüyecek bir aşktı ayrılık acısı ile külleneceğine artan pişmanlıklar yaratan hatalarını sorgulayıp ayaklarının götürdüğü her yerde onu bulma arzusu ile tutuşturan bir aşk... onları bir araya getirecek bir bağ bırakacaktım zaten toprağın içinde can bulan içinde çınard...an parçalar taşıyan bir bağ o bağ büyüdükçe onlarında aşkları yer çekimi gibi bir kuvvet kazanacak
boşanma... bunu ilk ben söyledim boşanmalarını ben istedim. benim aklımda ayrılıkla daha fazla büyüyecek bir aşktı ayrılık acısı ile külleneceğine artan pişmanlıklar yaratan hatalarını sorgulayıp ayaklarının götürdüğü her yerde onu bulma arzusu ile tutuşturan bir aşk... onları bir araya getirecek bir bağ bırakacaktım zaten toprağın içinde can bulan içinde çınardan parçalar taşıyan bir bağ o bağ büyüdükçe onlarında aşkları yer çekimi gibi bir kuvvet kazanacak
bu sezon son sezon final hakkında bir kaç görüş var onları söyleyemem ama dizinin gidişatına göre şaşırtıcı bir son olacağı kesinleşti. yönetmen kemal uzun değişik ve hoş bir hava yararttı sette çınar toprak aşkına biraz duygusallık kattık sema ergenekon yayınladığı açıklmasında toprağında aşkı için savaşacağını söylemişti toprak aşkı için savaşmak yerine vicdanın sesini dinleyecek ama sonra çok acı çekecek kendi ve bir başka küçük hayatı da acıya mahkum edecek ama dediğim gibi en büyük aşklar mutsuz sonlarda başlar..
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 20:29   #158
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Ako kraj nije sretan meni to odmah vuce na neciju smrt sto Turcima nije nimalo strano Nadam se samo da nije Toprak u pitanju.
i ja se nadam da će svi ostati živi
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 21:59   #159
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
evo ovo je tekst gdje sam to našla zadnji boldani dio govori o kraju serije

Işıl Sönmez Sarhan boşanma hakkında..
boşanma... bunu ilk ben söyledim boşanmalarını ben istedim. benim aklımda ayrılıkla daha fazla büyüyecek bir aşktı ayrılık acısı ile külleneceğine artan pişmanlıklar yaratan hatalarını sorgulayıp ayaklarının götürdüğü her yerde onu bulma arzusu ile tutuşturan bir aşk... onları bir araya getirecek bir bağ bırakacaktım zaten toprağın içinde can bulan içinde çınard...an parçalar taşıyan bir bağ o bağ büyüdükçe onlarında aşkları yer çekimi gibi bir kuvvet kazanacak
boşanma... bunu ilk ben söyledim boşanmalarını ben istedim. benim aklımda ayrılıkla daha fazla büyüyecek bir aşktı ayrılık acısı ile külleneceğine artan pişmanlıklar yaratan hatalarını sorgulayıp ayaklarının götürdüğü her yerde onu bulma arzusu ile tutuşturan bir aşk... onları bir araya getirecek bir bağ bırakacaktım zaten toprağın içinde can bulan içinde çınardan parçalar taşıyan bir bağ o bağ büyüdükçe onlarında aşkları yer çekimi gibi bir kuvvet kazanacak
bu sezon son sezon final hakkında bir kaç görüş var onları söyleyemem ama dizinin gidişatına göre şaşırtıcı bir son olacağı kesinleşti. yönetmen kemal uzun değişik ve hoş bir hava yararttı sette çınar toprak aşkına biraz duygusallık kattık sema ergenekon yayınladığı açıklmasında toprağında aşkı için savaşacağını söylemişti toprak aşkı için savaşmak yerine vicdanın sesini dinleyecek ama sonra çok acı çekecek kendi ve bir başka küçük hayatı da acıya mahkum edecek ama dediğim gibi en büyük aşklar mutsuz sonlarda başlar..
Prijevod boldanog:
O ovoj sezoni, finalnoj sezoni ima nekoliko gledišta koje ne mogu reći, ali prema razvoju (događaja) u seriji, odlučeno je da će kraj biti nevjerovatan. Režiser Kemal Uzun stvorio je raznoliku i prijatnu atmosferu. Na setu smo Toprakinoj i Činarovoj ljubavi dodali osjećajnosti. Sema Ergenkon u saopštenju kaže da će se Torak boriti za ljubav, Toprak će umjesto borbe slušati glas savjesti, ali posle će dosta patiti, osudit će sebe i jedan drugi mali život na bol, ali kao što rekoh najveće ljubavi počinju na nesretnim završecima...

nadam se da je prijevod OK, nije ni tekst baš najispravnije napisan, tako da... ne zamjerite

Zadnje uređivanje vanillaflower : 30.09.2011. at 22:05.
vanillaflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 22:51   #160
Quote:
vanillaflower kaže: Pogledaj post
Prijevod boldanog:
O ovoj sezoni, finalnoj sezoni ima nekoliko gledišta koje ne mogu reći, ali prema razvoju (događaja) u seriji, odlučeno je da će kraj biti nevjerovatan. Režiser Kemal Uzun stvorio je raznoliku i prijatnu atmosferu. Na setu smo Toprakinoj i Činarovoj ljubavi dodali osjećajnosti. Sema Ergenkon u saopštenju kaže da će se Torak boriti za ljubav, Toprak će umjesto borbe slušati glas savjesti, ali posle će dosta patiti, osudit će sebe i jedan drugi mali život na bol, ali kao što rekoh najveće ljubavi počinju na nesretnim završecima...

nadam se da je prijevod OK, nije ni tekst baš najispravnije napisan, tako da... ne zamjerite

super si hvala
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:36.