Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2011., 18:24   #281
Quote:
Atmice kaže: Pogledaj post
Daj malo pobliže objasni kaj znači "normalnih", pa te možda informiram
Ma pričalo se da tamo im dosta onih ufuranih šminkera i tog...Pa me zanima kak je sada u vezi s time?
L.D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 19:19   #282
Quote:
L.D. kaže: Pogledaj post
Ma pričalo se da tamo im dosta onih ufuranih šminkera i tog...Pa me zanima kak je sada u vezi s time?
Ima šminkera, ali je puno više kako ti kažeš "normalnih".
Tak je valjda u svakoj školi. Možda ima pokoji šminker više, jer je to škola na "finom brdu", pa ima i nešto više ljudi sa "finih brda".

Ali sve u svemu, najviše je normalnjaka.
Atmice is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 10:53   #283
Thumbs up

Quote:
jagodica :) kaže: Pogledaj post
ovako.. to kaj ucis jezike tak dugo ti je super i ak planiras nastavit s tim istim jez i u srednjoj mislim da dobijes dodatne bodove

sa 18. je sport spojiv bez pol muke ak nisi full lijen za ucit a ocito nisi. kao sportas imas pravo na odgovaranje po dogovoru (to ti vrijedi za sve predmete osim jezika) sto znaci da se ti doslovno s pojedinim profesorom dogovaras kad ces odgovarat njegov predmet ovisno o tome kakav ti je respored treninga i kad ces stic to naucit. sam si organiziras odgovaranja.

ovdje ce ti ipak trebat ipak malo vise ucenja nego u osnovnoj (ofc) al nije ubijanje.

ovo je dosta dobra skola i moci ces upisat neki posten faks. imas puno zelja al nikaj kaj se nemre sredit.

nadam se da sam ti pomogla
Hvala, Jagodice! Još uvijek mi je 18. u planu - mislim doći i na DON kad budu. Još me zanima je li istina da je njemački jaaako težak? Čini mi se da u svojoj školi baš nisam dobio neko predznanje (u odnosu na engleski) bez obzira na dobre ocjene... HVALA!
Reloop is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 13:09   #284
Sad idem u 1. razred iv. gimnazije, i htjela bi se preseliti najvjerojatnije u xviii. gimnz na kraju godine. Jel mi moze netko reci samo na kojim se predmetima inzistira, kakav je latinski u toj skoli (jer je ovdje katastrofa, uzasno se inzistira) i kakva je cijela skola opcenito po tezini?
apple789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 17:39   #285
Quote:
apple789 kaže: Pogledaj post
Sad idem u 1. razred iv. gimnazije, i htjela bi se preseliti najvjerojatnije u xviii. gimnz na kraju godine. Jel mi moze netko reci samo na kojim se predmetima inzistira, kakav je latinski u toj skoli (jer je ovdje katastrofa, uzasno se inzistira) i kakva je cijela skola opcenito po tezini?
Ako već sad imaš frku s latinskim, onda bolje nemoj ni primirisati ovdje. Jedan od tri najteža latinska u Zgb. Tako kažu :-) Na kraju godine uvijek ima najviše popravnih. Ostalo? Sve pomalo.... njemački - jako!
Atmice is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 20:52   #286
Quote:
apple789 kaže: Pogledaj post
Sad idem u 1. razred iv. gimnazije, i htjela bi se preseliti najvjerojatnije u xviii. gimnz na kraju godine. Jel mi moze netko reci samo na kojim se predmetima inzistira, kakav je latinski u toj skoli (jer je ovdje katastrofa, uzasno se inzistira) i kakva je cijela skola opcenito po tezini?
U 18.ćeš se preporodit što se tiče učenja,naspram 4.nećeš ništa morat učit.Latinski neusporedivo lakši,nego što je u 4.Ako se više ne želiš mučiti toliko,preseli se tu.
reall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 19:17   #287
Quote:
apple789 kaže: Pogledaj post
Sad idem u 1. razred iv. gimnazije, i htjela bi se preseliti najvjerojatnije u xviii. gimnz na kraju godine. Jel mi moze netko reci samo na kojim se predmetima inzistira, kakav je latinski u toj skoli (jer je ovdje katastrofa, uzasno se inzistira) i kakva je cijela skola opcenito po tezini?
Latinski je jedan od najtežih predmeta u nasoj školi.
Jako se inzistira na njemu i neće ti biti lako.

Na kojim se predmetima inzisitra? Pa sve ovisi koje profesore dobijes

Again, pitanje težine škole, ovisi koje profesore dobiješ i kakve ti ambicije imas. Škola nije pre teška, al ni pre lagana, nekaj izmedu
nita2412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 15:04   #288
Može li se sa 55 bodova upast u XVIII. ?
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 18:07   #289
Ide li netko na dvojezičnu nastavu/njemački,je li preteško i koliko bodova treba za upasti?
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 21:06   #290
Quote:
Helpaj<3 kaže: Pogledaj post
Može li se sa 55 bodova upast u XVIII. ?
I jel se dobiva 2 boda od učenja njemačkog ? anyone...
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 14:00   #291
Quote:
Helpaj<3 kaže: Pogledaj post
I jel se dobiva 2 boda od učenja njemačkog ? anyone...
ja sam čula da su to ukinuli
štrudla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 17:11   #292
mene zanima ocu moc upast s 55 bodova u 18.-tu, s tim da sam tu ukljucila i onda dva boda sto se dobiva za njemački ?
matea15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 00:01   #293
Quote:
matea15 kaže: Pogledaj post
mene zanima ocu moc upast s 55 bodova u 18.-tu, s tim da sam tu ukljucila i onda dva boda sto se dobiva za njemački ?
Bila sam na otvorenim vratima i pitala za 2 boda i saznala da se ne dobivaju
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 18:17   #294
Quote:
Helpaj<3 kaže: Pogledaj post
Može li se sa 55 bodova upast u XVIII. ?
može
jagodica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 19:56   #295
Mora li se u 18.-oj ici na dvojezicni program ili se moze normalno?
notebookfan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 18:18   #296
Helpaj<3 kaže:
Bila sam na otvorenim vratima i pitala za 2 boda i saznala da se ne dobivaju

-----------
jesi ziher? meni su svi rekli da se dobivaju pošto je jezična gimnazija
matea15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 18:28   #297
e jel nekoo zna mozda , ak si ucio njem 4.godine dobivaš dva boda,jel onda moras nastavit s njemackim tamo u 18. il mozes uzet npr. talijanski i too ,a da ti se zbroje ta dva boda od njemackog.. ?
matea15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 09:35   #298
Quote:
matea15 kaže: Pogledaj post
e jel nekoo zna mozda , ak si ucio njem 4.godine dobivaš dva boda,jel onda moras nastavit s njemackim tamo u 18. il mozes uzet npr. talijanski i too ,a da ti se zbroje ta dva boda od njemackog.. ?

Pa sama si napisala da nema 2 dodatna boda na 2.strani jezik . Inače, prije dok se dodavalo, mogla se napraviti bilo kakva varijanta nevezano za to što si učila. Savjet: ne uzimati nastavljački njemački osim ako ti fakat ne ide super. Nema smisla da ti ruši prosjek
Atmice is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 19:58   #299
Quote:
Atmice kaže: Pogledaj post
Pa sama si napisala da nema 2 dodatna boda na 2.strani jezik . Inače, prije dok se dodavalo, mogla se napraviti bilo kakva varijanta nevezano za to što si učila. Savjet: ne uzimati nastavljački njemački osim ako ti fakat ne ide super. Nema smisla da ti ruši prosjek
nisam ja to napisala haha..
jel ti ides u tu skolu il?
matea15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 19:13   #300
Quote:
notebookfan1 kaže: Pogledaj post
Mora li se u 18.-oj ici na dvojezicni program ili se moze normalno?
Može se i normalno, sam kaj je vjerovatno pojačan rad na jezicima s obzirom da je to ipak jezična gimnazija.Inače, i ja planiram upisat taj "normalni" program.


Zanima me jel se baš obavezno mora uzet nastavljački njemački, ak ga učiš od 1. osnovne?
Cyrille is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.