Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2011., 16:55   #241
Jučer kod nas (Osijek) nekoliko sati nije bilo usluge, ni televizija ni telefon, ni internet nisu radili. Navodno im je nekakav kabel bio prerezan. Bilo bi baš fora kad bi umanjili račun zato što skoro pola dana nismo ništa mogli koristiti, kao što mobilni operateri smanje račune ili daju neku uslugu besplatno.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 18:55   #242
Može li se negdi u opcijama Iskon TV-a namistit da mi 4:3 programe ne razvlači priko cilog ekrana? Ne mogu nać tu opciju, pa nije valjda da to nemaju...
pegula is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 08:08   #243
jel itko ikad imao problema s daljinskim. od jučer mi na njemu rade samo gumbi za volume i power on/off. mislio sam da je problem u baterijama, stavio nove, al sve isto
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 09:54   #244
Quote:
Mihalj11 kaže: Pogledaj post
jel itko ikad imao problema s daljinskim. od jučer mi na njemu rade samo gumbi za volume i power on/off. mislio sam da je problem u baterijama, stavio nove, al sve isto
Jesi probao restartati STB? nakon restarta sve bi trebalo raditi bez problema.
ako ti ne uspije, javi nam se na PM i rijesit cemo problem
Iskonovci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 15:51   #245
Quote:
Iskonovci kaže: Pogledaj post
Jesi probao restartati STB? nakon restarta sve bi trebalo raditi bez problema.
ako ti ne uspije, javi nam se na PM i rijesit cemo problem
nisam

nisam doma pa kad stignem ću to napravit i javit kak je prošlo
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 18:49   #246
resetirao i nema više problema, thanks!

obično najjednostavnije metode pomažu
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 20:44   #247
Quote:
Mihalj11 kaže: Pogledaj post
jel itko ikad imao problema s daljinskim. od jučer mi na njemu rade samo gumbi za volume i power on/off. mislio sam da je problem u baterijama, stavio nove, al sve isto
već par dana se ovo događa. ali samo na novom stb-u. imam dva. naravno resetiranje pomaže ali je iritirajuće što moram kabel čupat iz struje jer se proizvođač nije dosjetio staviti gumb.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 18:58   #248
Od sutra 34 nova kanala, nadam se da će nešto ići i u osnovni paket.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 22:48   #249
Muljanjem do korisnika

njihovi korisnici vjerojatno ocekuju da ce na tim kanalima biti moguce normalno pratiti F1
Melron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 01:01   #250
prosli tjedan potpisao ugovor s iskonom pa me zanima kad ce to doc,tu je neko napiso da su mu dosli za 40 dana,jel tak svima ili dolaze prije?
ramos_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 17:22   #251
Bezobrazni su ako misle naplaćivati 50 kuna za plus paket. Ti programi su u većini drugih poslužitelja u običnom paketu i šteta je što barem nešto ne ostave u osnovnom paketu. I opet nema Dome TV???
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 18:20   #252
mene samo zanima ono sto su im vec napisali na zidicu

Quote:
Jer, na primjer, mene zanima 5 od novih 32 programa. Da ja mogu negdje poklikati kojih 5 programa želim i da me oni koštaju dodatno 1,8kn po programu. Ja bi to uzeo. Ovako da platim 45kn za 32 programa od kojih me 5 zanima - ne bu se dogodilo.
Melron is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 23:10   #253
ne radi daljinski. ima ko programibilne kodovoe da vidim koji je kzrac
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 15:59   #254
Imam problem jer imam samo jednu žicu koja mi vodi od iskonovog siemens sx763 do sobe gdje bih imao dva iskon tv prijemnika spojeni na pripadajuće televizore. E sad, ja bi htio jedan kraj te žice uštekat u lan1 port siemensovog routera, a drugi kraj u neki router koji kupim i koji će bit u sobi s televizorima. Iz tog drugog routera htio bih spojit ta dva iskon prijemnika svaki u svoj lan port.

Shematski



|-------1. iskon tv prijemnik

|

|dlink router------lan1 port Siemens sx763 ---------ISP|

|

|-------2. iskon tv prijemnik



Što mislite hoće li to rješenje funkcionirati? Zvao sam iskon al oni vele da nemaju pojma i da bi to možda moglo funkcionirati.

P.S. na internet se spajam wireless preko siemesa sx763 gore spomenutog.
krkisl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 21:25   #255
sportklub je i dalje u osnovnom paketu??
toleman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 22:04   #256
je
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 17:00   #257
Od sredine 11 mjeseca sam na Iskonu, privučena prije svega obećanjem da se svi pozivi prema 5 inozemnih brojeva naplaćuju 20 lipa/min.
I tako sam ja prošli mjesec zvala 8 puta BiH, i to samo jedan jedini broj, ukopno trajanje svih poziva mi je bilo oko 2 sata.
E sad, prema njihovom obećanju to me trebalo doći 16 kuna.
Danas dobila račun i umjesto 16 kuna stoji 180 kuna!!!

Nadalje, naknada za ADSL takođe je ispala veća nego dok smo boili na T-comu. Tamo je bila nekih 180 kn, a ovdje je 228!

Zna li neko u čemu je stvar? Jesu me slagali, pogriješili ili moram nekog dodatnog vraga napravit da bi imala tih 20 lp/min. ?

Fakat, ni u T-comu mi nikad nije stigao ovoliki račun, od 500 kuna! (a imam još kao neki iskonov popust 30 % na invaliditet člana obitelji)
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 14:54   #258
predlažem da to tu pitaš
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 10:30   #259
Quote:
Self-portrait kaže: Pogledaj post
Od sredine 11 mjeseca sam na Iskonu, privučena prije svega obećanjem da se svi pozivi prema 5 inozemnih brojeva naplaćuju 20 lipa/min.
I tako sam ja prošli mjesec zvala 8 puta BiH, i to samo jedan jedini broj, ukopno trajanje svih poziva mi je bilo oko 2 sata.
E sad, prema njihovom obećanju to me trebalo doći 16 kuna.
Danas dobila račun i umjesto 16 kuna stoji 180 kuna!!!

Nadalje, naknada za ADSL takođe je ispala veća nego dok smo boili na T-comu. Tamo je bila nekih 180 kn, a ovdje je 228!

Zna li neko u čemu je stvar? Jesu me slagali, pogriješili ili moram nekog dodatnog vraga napravit da bi imala tih 20 lp/min. ?

Fakat, ni u T-comu mi nikad nije stigao ovoliki račun, od 500 kuna! (a imam još kao neki iskonov popust 30 % na invaliditet člana obitelji)
Jesi li definirala taj broj na Iskon webu ?
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 08:59   #260
kako namjestiti rezoluciju, napr. na 768 ili 1080 p. slika mi je jako lošija od one na max tv-u. evo imam iskon drugi dan tek. hvala!
ss1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.