Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2008., 08:10   #1
Neugodni mirisi iz ugostiteljskih objekata

Stanujem na zadnjem katu zgrade u kojoj se u prizemlju nalazi veliki restoran. Dimnjak iz restorana je u blizini mojih prozora i često imam problema sa neugodnim mirisima koji izlaze iz njega. Motor koj ispuhuje zrak kroz dimnjak se nalazi u restoranu, na krovu je samo cjev (dimnjak). Da li uopće postoje nekakva rješejna s kojima bi se dao riješiti taj problem ?
SasaB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 09:53   #2
Quote:
SasaB kaže: Pogledaj post
Stanujem na zadnjem katu zgrade u kojoj se u prizemlju nalazi veliki restoran. Dimnjak iz restorana je u blizini mojih prozora i često imam problema sa neugodnim mirisima koji izlaze iz njega. Motor koj ispuhuje zrak kroz dimnjak se nalazi u restoranu, na krovu je samo cjev (dimnjak). Da li uopće postoje nekakva rješejna s kojima bi se dao riješiti taj problem ?
sanitarna inspekcija . će ustvrditi postoji li zdravstveno higijenskih propusta i shodno tome postupiti
protu požarna inspekcija , će ustvrditi dali korisnik odsisne kuhinjske ventilacije postupa u skladu sa zakonom i pravilnikom o održavanju istih i da li ih čisti dva , odnosno četiri puta godišnje
građevinska inspekcija , će ustvrditi dali je ventilacija izvedena po zakonu i dali ista ima dozvolu za korištenje i ujedno i Vašu (stanara) suglasnost za postavljanje
nek ugradi skupe odvajače kondenzata , nek dubi na glavi , ali njegov "biznis" na može biti na uštrb ostalih stanovnika planeta
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 10:26   #3
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
nek ugradi skupe odvajače kondenzata , nek dubi na glavi , ali njegov "biznis" na može biti na uštrb ostalih stanovnika planeta
Hvala ti na odgovoru, zapravo me najviše zanimao ovaj tehnički dio priče, što se može napraviti da se ti mirisi barem ublaže pa da pritisnem vlasnika da uloži novce u opremu ako to može pomoći
SasaB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 11:32   #4
Quote:
SasaB kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru, zapravo me najviše zanimao ovaj tehnički dio priče, što se može napraviti da se ti mirisi barem ublaže pa da pritisnem vlasnika da uloži novce u opremu ako to može pomoći
Da li postoje nekakvi posebni uređaji ili filteru koji bi smanjili intenzitet neugodnih mirisa, cjena mi zapravo nije bitna, nek vlasnik restorana to izvoli platiti
SasaB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 13:10   #5
tehnička riješenja postoje i to vas ne treba zamarati, vertikalna ventilacija mora prelaziti naj višlju točku naj višljeg stambenog prostora u protivnom korisnik ne udovoljava uvjete i ne može dobiti uporabnu dozvolu ili pak ako je ima ona je ne
pravovaljana i može se srušiti u vanrednom postupku
vi kao građanin ništa od toga ne morate znati , obavijestite inspekcije i po zakonu o pristupu na informacije vršite pritisak na uvid njihovog očevidnika, nijedan inspektor ne želi napraviti propust i na sebe svaliti odgovornost

u cijeni obroka tog restorana je sve to već uračunato
ili sa suhim kruhom dođite do ventilacije , močkajte i dobar tek , samo pazite da vam i to taj rest. ne naplati
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 13:42   #6
[QUOTE=mazgov;12818340]tehnička riješenja postoje i to vas ne treba zamarati, vertikalna ventilacija mora prelaziti naj višlju točku naj višljeg stambenog prostora u protivnom korisnik ne udovoljava uvjete i ne može dobiti uporabnu dozvolu ili pak ako je ima ona je ne
pravovaljana i može se srušiti u vanrednom postupku
vi kao građanin ništa od toga ne morate znati , obavijestite inspekcije i po zakonu o pristupu na informacije vršite pritisak na uvid njihovog očevidnika, nijedan inspektor ne želi napraviti propust i na sebe svaliti odgovornost

Mazgove, puno hvala na opširnom odgovoru. Dimnjak restorana jest na najvišoj točki ali kako je moj stan na mansardi to puno ne pomaže. Mislim čak da je sve napravljeno po propisu ali to ne pomaže da se ne osjete neugodni mirisi. Upravo zbog toga sam htio saznati više o tehničkoj strani cjele priče, da li se tu da šta napraviti.
SasaB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 14:57   #7
Kao što je već i mazgov naveo ventilacija kuhinje je vjerovatno napravljena po propisima. No ti se sigurno možeš žaliti i pozvati inspekciju. Ako osjetiš i dalje mirise restoran bi trebao produžiti ventilacioni kanal dalje od tvoga stana i to tako da uzme u obzir i djelovanje zračnih struja na vrhu zgrade. Izgleda da je vl. restorana napravio samo ventilaciju koja je u datom trenutku zadovoljila sanitarne uvjete, tj minimum. Ako se i dalje pojavljuju mirisi, jedino tehničko riječenje je ugradnja klima komore sa jačim ventilatorom a koja u sebi ima prefilter i filter sa aktivnim ugljenom (služi za uklanjanja mirisa i apsorbiranje raznih plinova), kao i produljenje kanala kao što sam i gore naveo. Naravno ta investicija i košta. Jer nije dovoljno samo ugradit jači ventilator na onaj več postojeći kanal. S obzirom da je to niskotlačna ventilacija promjer kanala jako će ovisiti o montiranom ventilatoru, pa postoji mogučnost i zamjene starih kanala sa novim večeg promjera.
Uglavnom postoji riješenje za mirise a to su aktivni ugljani filteri koji nisu jeftini.
mfcc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 15:39   #8
Quote:
mfcc kaže: Pogledaj post
Uglavnom postoji riješenje za mirise a to su aktivni ugljani filteri koji nisu jeftini.
Upravo me to interesiralo, hvala svima na odgovorima
SasaB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 16:06   #9
Quote:
mfcc kaže: Pogledaj post
Kao što je već i mazgov naveo ventilacija kuhinje je vjerovatno napravljena po propisima. No ti se sigurno možeš žaliti i pozvati inspekciju. Ako osjetiš i dalje mirise restoran bi trebao produžiti ventilacioni kanal dalje od tvoga stana i to tako da uzme u obzir i djelovanje zračnih struja na vrhu zgrade. Izgleda da je vl. restorana napravio samo ventilaciju koja je u datom trenutku zadovoljila sanitarne uvjete, tj minimum. Ako se i dalje pojavljuju mirisi, jedino tehničko riječenje je ugradnja klima komore sa jačim ventilatorom a koja u sebi ima prefilter i filter sa aktivnim ugljenom (služi za uklanjanja mirisa i apsorbiranje raznih plinova), kao i produljenje kanala kao što sam i gore naveo. Naravno ta investicija i košta. Jer nije dovoljno samo ugradit jači ventilator na onaj več postojeći kanal. S obzirom da je to niskotlačna ventilacija promjer kanala jako će ovisiti o montiranom ventilatoru, pa postoji mogučnost i zamjene starih kanala sa novim večeg promjera.
Uglavnom postoji riješenje za mirise a to su aktivni ugljani filteri koji nisu jeftini.
Po odgovoru bih zaključio da se razumiješ u temu, da li se slučajno baviš tim poslom ili znaš nekoga koga bi mogao preporučiti ?
SasaB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 17:58   #10
Quote:
SasaB kaže: Pogledaj post
Po odgovoru bih zaključio da se razumiješ u temu, da li se slučajno baviš tim poslom ili znaš nekoga koga bi mogao preporučiti ?
Bavim se klimatizaciom i ventilaciom, pa pošto mi je to struka znam dosta o tome. A ono što sam ti naveo za ugljani filter tj aktivni je jako skupo, jer takvi filteri kad se zasite treba ih promjeniti a s obzirom da se radi o restoranu barem 2 puta godišnje a moguće koji puta i više.
mfcc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 18:05   #11
Quote:
mfcc kaže: Pogledaj post
Bavim se klimatizaciom i ventilaciom, pa pošto mi je to struka znam dosta o tome. A ono što sam ti naveo za ugljani filter tj aktivni je jako skupo, jer takvi filteri kad se zasite treba ih promjeniti a s obzirom da se radi o restoranu barem 2 puta godišnje a moguće koji puta i više.
Jel možda znaš koji je to red veličine cjene, pretpostavljam da to ovisi o kapacitetu, ali je li to recimo 5000 kuna godišnje (uz pretpostavku da se mjenja dva puta godišnje) ili je to 5000 eura godišnje
SasaB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 19:00   #12
Quote:
SasaB kaže: Pogledaj post
Jel možda znaš koji je to red veličine cjene, pretpostavljam da to ovisi o kapacitetu, ali je li to recimo 5000 kuna godišnje (uz pretpostavku da se mjenja dva puta godišnje) ili je to 5000 eura godišnje
Da bi ugradio aktini ugljeni filter treba ti mala klima komora. Da bi nju montirao prvo ti treba proračun od licenciranog inžinjera (strojarstvo), a koji proračun radi na osnovu zahtjeva i veličine odsisne nape u restoranu. Na osnovu tih zahtjeva određuje se i jačina ventilatora a na osnovu toga i veličina i dimenzije odsisnih kanala. To sve dosta košta, a kako izgleda "tvoj" restoran ima ventilaciju koja minimalno zadovoljava sanitarne uvjete, što međutim u tvome slučaju tebe ne zadovoljava. Isto tako pitanje je koliko oni često čiste tu napu, kao i njene odsisne kanale (rijetki slučaj). Na napi postoje i hvatači masnoće što isto tako treba često čistiti. Kao što vidiš za riješavanje tvoga slučaja ima dosta faktora za ispuniti kako bi i ti i sanitarne inspekcija bila zadovoljena.Odgovorit na tvoje pitanje dosta je teško jer veličina i vrsta ugljenog filtera ovisit će o dimenzijama klima komore a što kako sam prije naveo ovisi o proračunima za napu.
mfcc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 20:54   #13
Quote:
mfcc kaže: Pogledaj post
Da bi ugradio aktini ugljeni filter treba ti mala klima komora. Da bi nju montirao prvo ti treba proračun od licenciranog inžinjera (strojarstvo), a koji proračun radi na osnovu zahtjeva i veličine odsisne nape u restoranu. Na osnovu tih zahtjeva određuje se i jačina ventilatora a na osnovu toga i veličina i dimenzije odsisnih kanala. To sve dosta košta, a kako izgleda "tvoj" restoran ima ventilaciju koja minimalno zadovoljava sanitarne uvjete, što međutim u tvome slučaju tebe ne zadovoljava. Isto tako pitanje je koliko oni često čiste tu napu, kao i njene odsisne kanale (rijetki slučaj). Na napi postoje i hvatači masnoće što isto tako treba često čistiti. Kao što vidiš za riješavanje tvoga slučaja ima dosta faktora za ispuniti kako bi i ti i sanitarne inspekcija bila zadovoljena.Odgovorit na tvoje pitanje dosta je teško jer veličina i vrsta ugljenog filtera ovisit će o dimenzijama klima komore a što kako sam prije naveo ovisi o proračunima za napu.
Hvala na odgovoru. Vlasnik restorana ima nekakve majstore koji su mu izvodili dimnjak ali bojim se da su oni to radili tako da što manje košta. Zato sam htio što više saznati o ovome da mi ne mogu prodavati maglu kad budem razgovarao sa njima. Hvala ti još jednom. Usput, da li bi ti ili netko koga znaš mogao (naravno uz nadoknadu) napraviti idejni projekt sa okvirnim cjenama ako se za tako što ukaže potreba ?
SasaB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 16:49   #14
Na tvome mjestu bi prvo pozvao vlasnika restorana i uputio ga na tvoj problem. Neka se prvo sam uvjeri u to što ti tvrdiš. Ako je razuman i uoči problem najbolje je da se dogovorite bez ikakve inspekcije ili sudova.
Najjeftinija varijanta bi bila da on taj ventilacioni kanal od nape produži suprotno od tvoga stana ali bi prvo trebalo uzeti u obzir i zračne struje na vrhu zgrade. Najčešće zračne struje idu sa sjevera prema jugu. U tom slučaju kanal bi morao ići negdje suprotno od sjevera i što dalje od tvoga stana. Tu bi moglo doći do problema preslabog ventilatora. Najjeftinija solucija bi onda bila povečanje br. okretaja ventilatora, a to dobivaš promjenom dimenzije remenice. Ako bi i tada bio preslab ventilator za svladavanje otpora kanala nema druge nego ga zamjeniti za jačerg.
Eto to bi najprije ja napravio na tvom mjestu, a da vl. restorana bude najjeftinija varijanta koja bi vjerovatno i tebe zadovoljila.
Još nešto. Bilo bi dobro ako je to moguće i izolirati kanal da se što manje čuju trenja uzrokovana strujanjem veće brzina zraka.
mfcc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 18:13   #15
Quote:
mfcc kaže: Pogledaj post
Na tvome mjestu bi prvo pozvao vlasnika restorana i uputio ga na tvoj problem. Neka se prvo sam uvjeri u to što ti tvrdiš. Ako je razuman i uoči problem najbolje je da se dogovorite bez ikakve inspekcije ili sudova.
Najjeftinija varijanta bi bila da on taj ventilacioni kanal od nape produži suprotno od tvoga stana ali bi prvo trebalo uzeti u obzir i zračne struje na vrhu zgrade. Najčešće zračne struje idu sa sjevera prema jugu. U tom slučaju kanal bi morao ići negdje suprotno od sjevera i što dalje od tvoga stana. Tu bi moglo doći do problema preslabog ventilatora. Najjeftinija solucija bi onda bila povečanje br. okretaja ventilatora, a to dobivaš promjenom dimenzije remenice. Ako bi i tada bio preslab ventilator za svladavanje otpora kanala nema druge nego ga zamjeniti za jačerg.
Eto to bi najprije ja napravio na tvom mjestu, a da vl. restorana bude najjeftinija varijanta koja bi vjerovatno i tebe zadovoljila.
Još nešto. Bilo bi dobro ako je to moguće i izolirati kanal da se što manje čuju trenja uzrokovana strujanjem veće brzina zraka.
Problem je što ja nisam jedini stanar na zadnjem katu, u principu je i sada položaj dimnjaka najjužnije moguće. Druga stvar je što je riječ o ribljem restoranu koji ima gradele na ugljen, možeš si misliti kako to zna zasmrditi. Vlasnik je inače ne baš miroljubiva osoba ali mislim da bi uložio novac u neko rješenje , zato me zanima što se sve tehnički da napraviti. U svakom slučaju puno ti hvala na pomoći.
SasaB is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 10:35   #16
Smrad iz fast food restorana

Nadam se da mi netko može dati neke smjernice glede ovog problema. Naime, živim u kući koja u prizemlju ima dva poslovna prostora (kafić i fast food), te stambene prostore. Moj stan se nalazi u potkrovlju na suprotnoj polovici kuće od fast food restorana. On se otvorio tek prije par dana, no već sada je vani nesnosan smrad.
Dakle, mene nitko nije pitao za nikakvu dozvolu uopće, niti ništa, oni su dobili sve dozvole i rade sada.

Ispušna cijev koja ide iz restorana vodi na krov, opet na potpuno drugoj strani kuće, i od mog balkona, ali vjerojatno su takva strujanja da se upravo na balkonu osjeti užasno, mogu reći i nesnosno. Stan ne mogu više proluftati i praktično sam zatvorenik u njemu.

Razgovarala sam s vlasnikom, i prva stvar koju mi je rekao je bila 'Šta da ja sad radim, mogu zatvoriti ili odmah zapaliti lokal, sve je po standardu, imam filtere...' Na kraju je pristao okrenuti otvor ventilacije na, kako je rekao, 'neku drugu stranu'.
E sada, ok, ja ću pričekati da on to napravi, pa ćemo vidjeti. No, čisto sumnjam da će to pomoći.
Sada mene zanima, u slučaju da situacija ostane ista, što ja tu dalje mogu napraviti?

Hvala vam unaprijed!
Caligula is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 21:59   #17
obrati se sanitarnoj inspekciji, kao mjerodavnoj
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 13:45   #18
Quote:
kanjar kaže: Pogledaj post
obrati se sanitarnoj inspekciji, kao mjerodavnoj
Mislim da ću i morati. Hvala!
Caligula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.