Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2006., 23:03   #1
Situacija s (potencijalnim) ljubavnikom?

Da se ne mučite - da ovo mi je drugi nickname, ali zar je to bitno?

Sičuješn je sljedeći. Svojevremeno sam bila s frajerom koji je bio friško oženjen tj. mutili smo mi i prije nešto, ali ljubavnici smo postali nakon što se oženio. Ja sam bila mlada, glupa i nije me bilo briga (zanimalo me kako bi to bilo ševit se s njim, he he), ali problem je nastao u tome što sam se (očekivano) bila zatreskala u njega. Ima tome već dosta vremena.

E sad, problem prvi. Još od tad pamtim spike "nemoj se ti zaljubit u mene" i "ja ću tebe malo iskoristiti" i sl. što meni tada nije bilo dovoljno jasno da me samo jebe, a ne voli i poprilično mi je trebalo da shvatim činjenice
Čak sam donedavno mislila da je nešto osjećao, samo da se pravio hard to get. Međutim, u međuvremenu sam odrasla i skužila da je sebična svinja (iznenađenje?)

No, sad dolazimo do sičuejšn, to je bio uvod. E, sad on zna da sam ja solo i baš bi mu bilo dobro da evociramo uspomene, jelte. Ja nisam sigurna što bih i što ne bih. Činjenica je da sam solo i da malo gimnastike ne bi škodilo, no mislim da nisam tip koji to može samo gimnastički. Ne vjerujem da bi taj seks mogao biti dobar, ako ja o njemu mislim da je svinja i u osnovi mi nije stalo do njega. No, ajde, mogu probat Uglavnom, on još misli da sam ja zaljubljena u njega (bar negdje u sebi da ga volim) i to ga ustvari pali. On bi uživao i ljubav i sex, a da ne plati

E, sad, moja dilema je sljedeća:
- da li ga uzeti samo za sex i biti hladna kučka (to će mu sigurno povrijediti ego, a mogla bih okrenuti i priču tako da on trči zamnom kao ja nekad za njim, ali nije da bi me to nešto zabavilo), ali bih pri tom imala sex koji bi vjerojatno bio bezveze (ja sam emotivan tip što ću ) - na taj način bi mu se odlično osvetila, jer on ne bi mogao dugo podijenit čisti sex, bez emocija s moje strane (to znam sigurno), no pitanje je što ja time dobivam, osim osvete i gnjavaže i jel ta osveta vrijedna te tlake?

- da li ga otkantati u startu tj. jednostavno mu reći otvoreno, sorri, ta su vremena prošla. u tom slučaju gubim priliku za malo gimnastike (dobar je ljubavnik pa možda i ne bi bilo baš tako loše) i nema osvete, jer njega to sigurno neće puno pogoditi

Što bi vi izabrali?
Ne, nisam zaljubljena i ne, nema šanse da to bude išta više. Čak i kad bi htio ostavit ženu i djecu ja bi pobjegla u drugu državu. Kaj će mi takav frajer za kojeg bi stalno morala gledat gdje je..?!?!

Mišljenja?
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 23:05   #2
E, da i jedno naivno pitanje za frajere. Zar doista možete bez ikakvih emocija? I nije li poanta u tome da ni vama nije dobro, ako žena ne pokazuje emocije? Jelda, jelda? )) To vas najviše sjebe, jelda?
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 23:12   #3
Quote:
Biserka32 kaže:
E, da i jedno naivno pitanje za frajere. Zar doista možete bez ikakvih emocija? I nije li poanta u tome da ni vama nije dobro, ako žena ne pokazuje emocije? Jelda, jelda? )) To vas najviše sjebe, jelda?


Kao muskarac samo sam dva puta dozivio avanturu,bio sam tada



slobodan od emotivnih veza,cisti sex i nista vise nije bilo,



nazalost i danas poslije toliko vremena tim partnericama se



ni imena nesijecam vise
lun_68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 23:31   #4
E stara moja, ja sam ti recimo u sličnoj situaciji, samo što je kod mene to još aktualno i razlika je u tome kaj moj frajer tvrdi da me voli, te da
će se razvesti od žene, i da če biti samnom. Ja sam isto pala na njega, samo kaj ja sada čekam... da li će to napraviti ili ne.

Sjebano je to biti nečija ljubavnica... zaista to nije lak posao. Psihički i fizički.
I koliko god nas ljudi mrze, isto toliko nas sažaljevaju.

Ja ti savjetujem da ga poševiš kolko možeš, hladno, cold as ice i uživaj u
posljednjem sexu sa njim, jer iako osveta truje dušu, tako je slatka i slasna.
Daj mu do znanja da se vidjaš sa drugim frajerom koji ti može pružiti ono što
on nikada nije mogao.
__________________
Ljubav, vjernost, vjera i pravda otišli su na spavanje;
kad se probude na svijetu će sve biti bolje.
Petrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 00:06   #5
Nadam se da se ovo neće pretvoriti u još jednu temu o ljubavnicama jer je takvih ovdje bilo brdo

Što napraviti?

Pa ne znam. Negdje u sebi mislim da bi čovjek uvijek trebao slijediti ono dobro tj. ne ponižavati sebe niti druge, ali isto tako ne dozvoliti da njega drugi ponižavaju. Biti iskren i otvoren, pa što bude. Doduše, bacati bisere pred svinje nije inteligentno...

Moj savjet - odjebi ga, bez objašnjenja. Nisi ti javno dobro niti uličarka. Ak hoće nek pokupi takvu i plati 100 eura pa nek jebe koliko hoće. Eto.
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 10:22   #6
Quote:
Biserka32 kaže:
Da se ne mučite - da ovo mi je drugi nickname, ali zar je to bitno?
...

Quote:
imago2007 kaže:
Nadam se da se ovo neće pretvoriti u još jednu temu o ljubavnicama jer je takvih ovdje bilo brdo

Što napraviti?





Sama sebi odgovaraš na temu

Mislim, Biserka32 je klon imago2007

 
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 00:46   #7
Quote:
Petrica kaže:
E stara moja, ja sam ti recimo u sličnoj situaciji, samo što je kod mene to još aktualno i razlika je u tome kaj moj frajer tvrdi da me voli, te da
će se razvesti od žene, i da če biti samnom. Ja sam isto pala na njega, samo kaj ja sada čekam... da li će to napraviti ili ne.

Sjebano je to biti nečija ljubavnica... zaista to nije lak posao. Psihički i fizički.
I koliko god nas ljudi mrze, isto toliko nas sažaljevaju.

Ja ti savjetujem da ga poševiš kolko možeš, hladno, cold as ice i uživaj u
posljednjem sexu sa njim, jer iako osveta truje dušu, tako je slatka i slasna.
Daj mu do znanja da se vidjaš sa drugim frajerom koji ti može pružiti ono što
on nikada nije mogao.
ovi savjet za rocky horror picture show
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 14:40   #8
Quote:
Biserka32 kaže:
E, da i jedno naivno pitanje za frajere. Zar doista možete bez ikakvih emocija? I nije li poanta u tome da ni vama nije dobro, ako žena ne pokazuje emocije? Jelda, jelda? )) To vas najviše sjebe, jelda?
Ja nemogu bez osjećaja...mada...ja nisam frajer.. eto..
__________________
"Svaki je čovjek pred svima i za sve kriv"
pokisli pjesnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 11:50   #9
Quote:
Biserka32 kaže:
E, da i jedno naivno pitanje za frajere. Zar doista možete bez ikakvih emocija? I nije li poanta u tome da ni vama nije dobro, ako žena ne pokazuje emocije? Jelda, jelda? )) To vas najviše sjebe, jelda?
može i bez emocija.. čista mehanika.. ako su oboje načisto s time... i zna biti jeeeebeeenoo dobro
vortex007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 22:14   #10
Vortex, hvala, točno si pogodio što me zanimalo

Recimo, to je stvar koju ja nikada, ali baš nikada neću moći razumjeti. Valjda je to osnovna razlika između muškaraca i žena. Ono, kako možeš bez ikakvih osjećaja i da još bude jebeno dobro?

Žena bi još i mogla bez osjećaja, ali sad da bude baš tako jebeno dobro? Ne baš...mislim da je ženama sex u glavi i ako tu nije sve ok nema dobrog seksa. Eh, zašto nisam muško? ZAŠTO? ZAŠTO?
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 09:18   #11
Quote:
Biserka32 kaže:
Vortex, hvala, točno si pogodio što me zanimalo

Recimo, to je stvar koju ja nikada, ali baš nikada neću moći razumjeti. Valjda je to osnovna razlika između muškaraca i žena. Ono, kako možeš bez ikakvih osjećaja i da još bude jebeno dobro?

Žena bi još i mogla bez osjećaja, ali sad da bude baš tako jebeno dobro? Ne baš...mislim da je ženama sex u glavi i ako tu nije sve ok nema dobrog seksa. Eh, zašto nisam muško? ZAŠTO? ZAŠTO?
Ma ima osjećaja uvijek, samo mi za razliku od žena "osjećaj" ne poistovjećujemo sa "želim se odmah udati za tebe".
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 10:17   #12
Quote:
Biserka32 kaže:
Recimo, to je stvar koju ja nikada, ali baš nikada neću moći razumjeti. Valjda je to osnovna razlika između muškaraca i žena. Ono, kako možeš bez ikakvih osjećaja i da još bude jebeno dobro?
Pa recimo da to nije razlika između muškaraca i žena, već onih koji ne razlikuju OSJEĆAJ strasti od OSJEĆAJA zaljubljenosti/ljubavi
Ako imaš jak osjećaj strasti, može ti biti "jebeno dobro" sa njim. Drugi dan ćeš imat smiješak od uha do uha zbog prošle noći, i iza toga prodje, kao da ga nije ni bilo. Jel to zaljubljenost? Ljubav? A ipak ti je bilo super?
Jel tako teško priznat samoj sebi da je to "samo" strast i da te u biti ne zanima ništa više o njemu, kako razmišlja, gdje je danas, s kim će na kavu..
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 23:25   #13
Zašto imaš ženski avatar?

Ako je bio one night onda se sigurno ne sjećaš. Ja brijem da mi bar ime zna Nije da to nešto znači. ALi nisi odgovorio na moja pitanja. To što si napisao ja znam i bez tebe. Koju opciju bi izabrao?
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 00:22   #14
Sama kazes da bi ti sex bez emocija bio bezveze.
Sto bi se onda sexala sa njim, cemu to?
Da mu se osvetis? Ne kuzim kakva bi to osveta bila,
kad bi on opet dobio ono sto hoce.
Ely is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 01:03   #15
Mislim da bi ga zbog vlastitog samopoštovanja trebala odjebati. Ako tražiš sex bez osjećaja onda možeš naći i nekog slobodnog (da si zaljubljena bilo bi drugo jer srce ne gleda papir). Kao što ti je Ely rekla njemu se nećeš osvetiti tako da se posexsaš s njim, on bi dobio što hoće, ali kako bi se osjećala ti. Meni je u svemu tome žao njegove žene (i ako ima djece)
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 01:26   #16
ne kontam .. ako sam dobro shvatio taj tip tebe želi ševiti (kao nekad) i kako sama kažeš DJ Abe!
kakva ti je to osveta ako se ti s njim ševiš bez emocija .. ono ležiš pod njim i praviš se mutava, ni a ni b ..
ako je već toliki idiot da vara svoju dragu .. misliš da će ga to potpuno izluditi .. moš' mislit!
boli ga ona stvar .. OK pogodit će ga (ako ćeš se ti moći uopće suzdržat da ne pokažeš ikakve emocije) ali to će mu samo biti znak da si pronađe neku drugu.
a to što ti POMAŽEŠ uništiti njegov brak koji je već u *urcu .. razmisli .. sigurno možeš naći nekoga za tu hebenu gimnastiku koja bi ti tako dobro došla .. netko slobodan, bez obaveza .. i kojeg iovako možeš otkantati kada ti dosadi.
ne budali i odjebi idiota , ali sa stilom (npr. poševi se s njegovim najfrendom - ako je slobodan) ili burazom .. ili sestrom .. e da onda vidiš njegovog beda!
__________________
Who let the dogs out, vuf, vuf, vuf!
malipes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 08:04   #17
Ja kužim tu spiku poševiti se s njim u stilu Drvena Marija. Mislim, to frajere nervira, to je činjenica. Polome se ispitujući što nije u redu i super udara na njegov ego. Posebno ako on očekuje da ona još gaji neke osjećaje prema njemu. Pa nema ništa gore, nego da to ženska obavi hladna ko špricer i onda ti kaže, aj sad odi doma i pliz nemoj lupat vratima i po stubištu, a ak te susjedi pitaju tko si reci da si bratić. Ak mu to ne bi zgazilo ego ne bi ništa...

S druge strane mislim da si u pravu kad kažeš da bi ga to samo motiviralo da nađe drugu rupu (uz malo osjećaja razočaranja), a ona bi se vjerojatno na kraju osjećala još jadnije.

Definitivan odjeb. Nek nađe tu za 100 eura
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 08:53   #18
Ja mislim da Biserka ne bi bila Drvena Marija, već bi mu pružila, valjda, najbolji sex u životu, misleći da će mu biti jako jako teško što će ga poslije otkantati. To je poanta osvete?
Biserkica, čim ti razmišljaš o osveti, nisi još raščistila s njim...i bježi od njega. Pusti da ga zub vremena popapa...

Zadnje uređivanje Zlatokosa : 03.09.2006. at 09:24.
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 09:21   #19
Cek sad.

Kako ce se seksati s njime kad ne osjeca za njega nista?
A rece da ne ide sex bez osjecaja,i cudi se kako to muskarci mogu.

A kad vidi Bred Pita ili R.Williamsa, i slicne,pomisli kako bi ga bilo fino "iskoristiti".

Nije valjda da njih voli iako ih nikad uzivo vidjela nije niti rijec s njima progovorila?

Zato mislim da je zaista pogresno sto neke zene tvrde da nema sexa bez ljubavi.
Maska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 09:41   #20
Dobro jutro svima! Hvala na odgovorima!

Kad smo kod sexa, pa mogu se ja poseksat i bez ljubavi (tj. bar nekog osjećaja), daleko od toga. Ali ne mogu pritom uživati! Pa je pitanje - što će mi takav jebeni sex?!? Ono, može čovjek svašta otrpjeti, ali čemu?

Spy, baš ti hvala, osjećam se super nakong tvog komentara Iako nisi u pravu. Ja sam bolja prilika od njegove žene, samo sam tad fakat bila klinka, a on u vezi od pet godina bez šanse da prekine. Njegov najbolji frend je (slučajno) meni rekao da nema šanse da on nju ostavi jer mu ona to nikad neće dozvoliti. Znaš kako se kaže - tko je jamio, jamio je Tako da iskreno mislim da nema baš neke velike sreće u tom braku, ali to nije moj problem.

Moj problem je što me boli takav tretman. Mislim, ok, jasno je sve meni, ali malo mi je sve to ponižavajuće bez potrebe. Ljudi mogu imati skrivenu aferu bez toga da gaziš samopoštavanje drugog, što mi se čini da se meni događa. Ali dobro, razočaranje je sastavni dio takve priče, zar ne?

Zlatokosa, jel ti misliš da frajere najprije privučeš dobrim sexom,a poslije je sve inercija? Tak mi veli moja best frendica i njoj super ide...meni se čini da je to istina, kaj ti veliš?

malipes, imago - vi ste vjerojatno u pravu. loš sex bi ga samo brže potjerao dalje, a da bi ga to nešto pogodilo, vjerojatno ne bi! vrlo dobra poanta!!!

Cordelia, vjerojatno si u pravu. Nakon toga bih se osjećala kao da me pregazio traktor sa svim priključcima.

Ely, a ne, ne bi dobio ono što hoće. On hoće sex s MOJIM emocijama, a dobio bi sex bez emocija. Ali u osnovi ga to vjerojatno ne bi nešto strefilo, tu ste u pravu.

Petrica, mislim da ću od tebe pokupiti dio u kojem kažeš da mu trebam dati do znanja da se viđam s drugim frajerom koji mi može dati ono što on nikad nije i ne može. To bi ga molo malo zapeći. Bar malo. Tx!
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.