Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2010., 16:18   #1
Traži i bit će ti dano (Učenje Abrahamovo)

Ja upravo čitam pa me zanimaju vaša mišljenja o knjizi?!
mislilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 19:47   #2
Ja je planiram čitati...
__________________
Možeš zatvoriti oči - zbog stvari koje ne želiš vidjeti, ali ne i srce - zbog stvari koje ne želiš osjećati.
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 20:22   #3
Ja je ne planiram čitati

Zvuči kao zakon privlačenja
__________________
Let the beat control your body.
InDaHaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 20:28   #4
Čitaš Bibliju? Pa nije to loše, ja sam ju pročitao 2 puta! Ali, nažalost, moram reći da, za sada, kod mene ne pali to traži i naći ćeš, kucaj i otvorit će ti se! Inače sam vjernik, i idem u crkvu!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 20:35   #5
To je zato što neznaš kako tražiti.
__________________
Let the beat control your body.
InDaHaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 22:14   #6
Quote:
InDaHaus kaže: Pogledaj post
To je zato što neznaš kako tražiti.
Ja vjerujem tko traži svim srcem iskreno uvijek mu bude i dano. Kao i za sve pa tako i da bi se shvatilo Abrahamovo ucenje potrebno je zagrebati malo ispod povrsine, otici dublje...tako je uvijek sa duhovnoscu.
mislilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 22:16   #7
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Čitaš Bibliju? Pa nije to loše, ja sam ju pročitao 2 puta! Ali, nažalost, moram reći da, za sada, kod mene ne pali to traži i naći ćeš, kucaj i otvorit će ti se! Inače sam vjernik, i idem u crkvu!
I ja idem u crkvu, i citao sam bibliju, i znam je ponekad uzest u ruke i onako nasumice otvarati. I mislim da to šta si katolik-vjernik ne znaci da trebao ostati zatvoren za neka nova znanja i shvacanja.
mislilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 02:56   #8
Zakon knjiga, barem po meni. Mnoge stvari mi se ostvarile prakticirajući pročitano.
Tranquillo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 13:01   #9
Zanimljivo, istu stvar zapakiraju na 10-tak različitih načina a ljudi se još pale i to kupuju. Svašta.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 13:26   #10
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, istu stvar zapakiraju na 10-tak različitih načina a ljudi se još pale i to kupuju. Svašta.
Tajna se temelji na Abrahomovom ucenju...samo što je ova knjiha pisana na malo teži nacin, ulazi u srž i zahtjevnija je za citanje.

Tajna je više pisana za šire mase.

Tako da je istna da se ista ili ti slicna stvar "pakira" na vise nacina..no zar nije tako sa svim stvarima... cuo si za levele easy, medium, hard
mislilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 14:31   #11
Quote:
mislilac kaže: Pogledaj post
Tajna se temelji na Abrahomovom ucenju...samo što je ova knjiha pisana na malo teži nacin, ulazi u srž i zahtjevnija je za citanje.

Tajna je više pisana za šire mase.

Tako da je istna da se ista ili ti slicna stvar "pakira" na vise nacina..no zar nije tako sa svim stvarima... cuo si za levele easy, medium, hard
Jesam, pogotovo kad se mora prodati kakva dodatna knjiga. Svašta se izmišlja u tu svrhu. Još malo pa će izaći nekakav "Abraham manual" pa "Abraham workbook" pa "Abraham 2"
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 16:03   #12
Ti ljudi kolektori stvarno svasta kanaliziraju. Jel se u ovom slucaju "entitet" predstavlja kao Abraham? Nije li u najboljoj prici ikad prodanoj neki Abraham takoder kanalizirao? Previse to sve smrdi i pored kolektora.

Nego, ima li kakvih dobrih ideja u knjizi? Jel inspirativna?
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 18:41   #13
Ja sam je pročitala. I njene nastavke.
Puno je jača od tajne jer je detaljnija i dobro opisuje energije koje odašiljemo.
Tajna mi se nije dopala jer je previše amerikanizirana, i gotovo se svodi da 'sve što poželiš će se i ostvariti'.
Dok ovdje je vrlo jasno objašnjeno da se ne ostvaruje ono što želiš, nego ono što jesi, a k tome i kako to postići.
nimita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 18:45   #14
Quote:
mislilac kaže: Pogledaj post
Ja upravo čitam pa me zanimaju vaša mišljenja o knjizi?!
Nisam čitao knjigu, niti mislim. No reći ću nešto o Abrahamovom učenju. To je kabala. Kabala dolazi od hebr. "le kabel" što znači "primati". Učenje je metoda kako primiti sve što nam je namijenjeno od više sile. Dakle, kako primati na ispravan način.
Harmonije is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 19:53   #15
Quote:
InDaHaus kaže: Pogledaj post
Ja je ne planiram čitati

Zvuči kao zakon privlačenja
Ne zvuči nego JEST
__________________
Implosive FM
Ravih is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 20:09   #16
Quote:
r0nin kaže: Pogledaj post
Ti ljudi kolektori stvarno svasta kanaliziraju. Jel se u ovom slucaju "entitet" predstavlja kao Abraham? Nije li u najboljoj prici ikad prodanoj neki Abraham takoder kanalizirao? Previse to sve smrdi i pored kolektora.

Nego, ima li kakvih dobrih ideja u knjizi? Jel inspirativna?
Kao sto sam rekao,tajna je lisana na vrlo jednostavan nacin i meni osobno je bila takodjer inspirativna jer sam s njom usao u cijeli taj sistem privlacenja,dok eto s Abrahamovim ucenjem sam otisao korak dublje. Kroz knjigu sam vec nakon kratkog vremena osjecao neke pomake na bolje. Znam da sam time sam zasluzan ali knjiga je bila taj okidac. Jako dobro opisuje meditacije sto mi je isto bilo super. Tako da preporucam knjigu no opet upozoravam: ovo je moj dojam Mozda sutra nadjem nesto bolje U biti najvaznije je raditi na sebi konstantno.
mislilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 20:20   #17
Quote:
mislilac kaže: Pogledaj post
U biti najvaznije je raditi na sebi konstantno.
Jednom kad knjigama stekneš osnove, više nisu niti potrebne u smislu otkrivanja nekakvih velikih tajni i tehnika. Svakodnevni tok misli i njihovo osvješćivanje je najzahtjevniji i najvažniji rad koji ćeš ikada trebat.
__________________
Implosive FM
Ravih is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 20:24   #18
Quote:
Harmonije kaže: Pogledaj post
Nisam čitao knjigu, niti mislim. No reći ću nešto o Abrahamovom učenju. To je kabala. Kabala dolazi od hebr. "le kabel" što znači "primati". Učenje je metoda kako primiti sve što nam je namijenjeno od više sile. Dakle, kako primati na ispravan način.
Mnogi uče o tome, govore o istom principu samo što ga različitim teorijama objašnjavaju.
__________________
Implosive FM
Ravih is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 22:18   #19
Quote:
Ravih kaže: Pogledaj post
Jednom kad knjigama stekneš osnove, više nisu niti potrebne u smislu otkrivanja nekakvih velikih tajni i tehnika. Svakodnevni tok misli i njihovo osvješćivanje je najzahtjevniji i najvažniji rad koji ćeš ikada trebat.
A meni se cini kao da jos ne znam puno toga, tako da cu sigurno jos puno otkrivati.
p.s. ocisti inbox
mislilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 22:26   #20
Quote:
mislilac kaže: Pogledaj post
A meni se cini kao da jos ne znam puno toga, tako da cu sigurno jos puno otkrivati.
p.s. ocisti inbox
ako imaš potrebu i volju slijedit je.....samo naprijed

očistio sam inbox
__________________
Implosive FM
Ravih is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.