Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2013., 17:30   #1841
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post
Što napraviti kada se vaga povuče?
Zbunjena sam, nije se dogodilo ništa zbog čega bi zahladili odnos niti se naš odnos promijenio, isti je od 9. mjeseca i od prošlog tjedna totalni zaokret.
ocito je primjetio tvoju zagrijanost, pa da te nebi morao povrijedit se odmako. To je jedna od mogucnosti.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 19:28   #1842
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
To ovisi od osobe do osobe, ali da, vage znaju biti sklone igranju igrica hahaha.
Kako napreduje taj odnos?
Priznao sam joj prije vremena, rekla je da bi htjela pričekati i da trenutno za sad budemo samo prijatelji. Danas idemo svi van, možda nešto bude Nema veze, ako ne ona, ima drugih cura
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 01:27   #1843
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Priznao sam joj prije vremena, rekla je da bi htjela pričekati i da trenutno za sad budemo samo prijatelji. Danas idemo svi van, možda nešto bude Nema veze, ako ne ona, ima drugih cura
e to je stav! Bravo!
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 01:28   #1844
nego, vage su na ovom topicu već predugo zapostavljene
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 13:40   #1845
Trebam pomoć oko muške vage

Naime, upoznala sam ga na staru godinu, iskre su frcale od prvog pogleda, malo razgovor, dodali se na fejs i onda zatisje do proslog tjedna.. Ja sam se njemu javila jer mi je tu vecer bilo bas izrazito dosadno i pocele neke spike zezancija, i drugi dan smo otisli na kavu.. U sub me pozvao van, cijelu vecer su tu bila neka nabrijavanja, dodiri, ples.. I u trenutku kad me trebao poljubit se odmaknuo i tiho reko "moram ti nesto rec".. Naravno meni mrak na oci, ajde reci, ima cur s kojom se nalazi, ali nije u vezi.. I reko je da hoce s njom rascistit sve prije nego zapocne nesto samnom.. Ok, ruku na srce to se rijetko cuje od muskarca, onda prica dalje, da smo se upoznali dva dana ranije to bi bilo to.. Opet, ok idemo dalje.. Nastavimo se zezat, izlazak zavrsi s pusom u obraz, s tim da je on bio lud cijelu noc kolko me htio, ali se kontroliro..

U nedelju ujutro sam mu poslala poruku, posto je on ipak zvao van, na koju nije odgovorio do jucer navecer.. Da bi (glupi facebook) njegova doticna njega u nedelju tagala na slici.. Onda si opet mislim, da je htio rascistit to s njom kaj nebi vec, ali necu forsat.. Dopisivali smo se i to je jucer ostalo na tome..

Sad kad sam Bibliju napisala, mene zanima dal se oko muskih vaga treba trudit? S obzirom na ovakvu situaciju, dali bi se ja trebala "borit" za njega, trudit se, pozvat ga nekam.. Ili bi trebala jednostavno dic ruke?

Zapravo kak uopce dobit vagu? Ne mislim sad na spletke i igrice, nego ono, kakvo ponašanje vagama paše - a, kakvo ne..
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 22:45   #1846
U svakom slucaju moras pokazati da se trudis oko njega- vole se igrat hard to get iako su i sami vjerovatno zapaljeni ali ne zele priznati tako lako.
Muske vage ti vole da trcis oko njih, ali opet ne previse da im ne dosadis. Vole flert i to im je mana, zele se osjecati pozeljnim i zato im pase imati 2,3 sa strane. Nemoj odustati ako ti se svida, i po opisu bi rekao da se i ti njemu svidas, samo eto, takvi smo ti, neodlucni
Flyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 19:59   #1847
Quote:
Flyn kaže: Pogledaj post
U svakom slucaju moras pokazati da se trudis oko njega- vole se igrat hard to get iako su i sami vjerovatno zapaljeni ali ne zele priznati tako lako.
Muske vage ti vole da trcis oko njih, ali opet ne previse da im ne dosadis. Vole flert i to im je mana, zele se osjecati pozeljnim i zato im pase imati 2,3 sa strane. Nemoj odustati ako ti se svida, i po opisu bi rekao da se i ti njemu svidas, samo eto, takvi smo ti, neodlucni
Ma vole i ženske , ali nemojte pogrešno shvatiti.
Naravno, kada smo u vezi u potpunosti smo predane voljenoj osobi, i vjerne( barem ja sam).

Da vas pitam, da li je neka od vas imala iskustva s muškim rakom?
Može li funkcionirati s vagom?
__________________
Big dreams, Good music and Expensive taste
telenovelas queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 16:03   #1848
Pozdrav svima!

Imam jedno pitanje za muske vage... (mogu i zenske ako znaju )
Kako se slazete sa blizancima?

Naime,,ja sam blizancica a mladi gospodin je vaga..
vec duze vrijeme tu nesto ima,pa se javi,pa ga ja malo ignoriram,tek toliko
da znam je li misli ozbiljno ili ne i bas svaki put se javi

Flertuje sa svima,ali svima,no meni to bas nesto i ne smeta jer sam i sama takva,
razgovarati mozemo o svemu,to me i fascinira kod njega,i ubitacno je romantican.

No ne kuzim ga,mislim da ni sam ne zna sto hoce..

Dal tu ima nekog smisla uopce pokusavati i potruditi se ili da se maknem cim prije ?
Arianrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 19:17   #1849
Quote:
Arianrhod kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Imam jedno pitanje za muske vage... (mogu i zenske ako znaju )
Kako se slazete sa blizancima?

Naime,,ja sam blizancica a mladi gospodin je vaga..
vec duze vrijeme tu nesto ima,pa se javi,pa ga ja malo ignoriram,tek toliko
da znam je li misli ozbiljno ili ne i bas svaki put se javi

Flertuje sa svima,ali svima,no meni to bas nesto i ne smeta jer sam i sama takva,
razgovarati mozemo o svemu,to me i fascinira kod njega,i ubitacno je romantican.

No ne kuzim ga,mislim da ni sam ne zna sto hoce..

Dal tu ima nekog smisla uopce pokusavati i potruditi se ili da se maknem cim prije ?
Uuu, e to je dobra kombinacija, meni se sviđao jedan momak koji je blizanac. Doduše, jako je bio omiljen u ženskom društvu, i voli igrati toplo hladno, kad sam mu pokazala da sam zainteresovana/ zagriana za njega onda on imala sam dojam "ohladi". Al čim se ja malo povučem, i manje mu pridajem važnosti, eto njega. Bilo je to, tako reći ganjanjee.
E da, daa prevrtljivi su oni.
Btw. ja sam vaga.
__________________
Big dreams, Good music and Expensive taste
telenovelas queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 21:52   #1850
Ja inace muske blizance nikako ne volim,ne mogu se s njima sloziti uopce,mada sam i sama blizanac..

I sto bi ja sad s ovom vagom?

Nikad prije nisam susrela musku vagu,mozda i jesam ali mi ocito nije bila dovoljno zanimljiva,
no ovaj,eee ovaj je druga prica..
No ko da je zbunjen..bi se javio,ne bi se javio,pa se javi,pa nestane,pa opet javi...

Vage,sto vam je?
Arianrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 23:38   #1851
Joj ni sami ti ne znamo sta nam je. Sami sebe ne razumijemo, a kako onda mozemo ocekivati da nas drugi razumiju?
Flyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 01:16   #1852
Ajde barem iskreno receno

A nista,i ovako nemam pametnijeg posla sto se tice ljubavnog zivota,
mene nece povrijediti,a njega cu cekati pa da vidim sto li vaze toliko...

e da me nije toliko privukao razgovorom,bome ga ne bi cekala,
a on nek se odlucuje onda sam sa sobom.

vage,vage...
Arianrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 19:15   #1853
Quote:
Flyn kaže: Pogledaj post
Joj ni sami ti ne znamo sta nam je. Sami sebe ne razumijemo, a kako onda mozemo ocekivati da nas drugi razumiju?
Istina, samo takva.
__________________
Big dreams, Good music and Expensive taste
telenovelas queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 23:46   #1854
Vage, kakva vam je 2013.? Meni blago receno uzasna, jedan losi dogadaj za drugim, ne znam kada mi je do sad bilo tako lose. Godina zmije je, a ja sam roden u godini zmije, ne bi li to trebalo kao znaciti da ce mi biti uspjesna godina?
Flyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 22:56   #1855
meni je isto koma, samo se redaju loše stvari....
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 08:30   #1856
Agreed, i meni je šugavo kad generalno pogledam.
__________________
Valar morghulis.
Lalaith is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 12:59   #1857
Quote:
Flyn kaže: Pogledaj post
Vage, kakva vam je 2013.? Meni blago receno uzasna, jedan losi dogadaj za drugim, ne znam kada mi je do sad bilo tako lose. Godina zmije je, a ja sam roden u godini zmije, ne bi li to trebalo kao znaciti da ce mi biti uspjesna godina?
Nije ni meni ništa bolje, vjerujte. Barem sam se nadala da će biti dobar početak, međutim, fail.
Početak je haos bio. -.-
Ali , imam osjećaj da se stvari popravljaju.
Nadam se da će poći na bolje.
I vama. (:
__________________
Big dreams, Good music and Expensive taste
telenovelas queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 16:11   #1858
podznak vaga.
2013 godina losa i meni. jos jedna u nizu.
kockasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 16:12   #1859
Nije ni meni bajna.
Ne idu mi stvari baš od ruke.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 16:54   #1860
sad kad je saturn sjašio, trebalo bi bit dobro
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.