Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 15.03.2013., 20:26   #1
Ranice po tijelu

u zadnje vrijeme sam skužila da su mi se počele stvarati ranice po tijelu. iako se ponekad češem (npr ako skužim da imam prišt ili tako nešto), nikad u životu se nisam češala do krvi, tako da mi je ovo skroz čudno. za većinu njih nisam sigurna ni kad su nastale nego bi ih primjetila tek kad bi me kraste počele svrbiti ili kad bi se tuširala pa skužila da imam krastu negdje.

imam ih po leđima, po gležnju () i rebrima. ne bole me, ali ni ne prolaze, imam ih već neko vrijeme jer kad mi krasta otpadne umjesto da sve prođe, nastane samo opet nova krasta. nebi baš htjela trčat doktoru za svaku sitnicu jer s obzirom na druge tegobe idem kod njega prosječno dva puta mjesečno (već nam je međusobno dosta jedno drugog ).

zanima me što bi to moglo biti. sumnjam da si to sama radim po noći jer jednostavno mi je to previše apstraktno

najviše me zanima zašto ne prolaze jer prije kad sam se znala porezat po prstu ili ogrebat na nešto, puno brže bi mi to sve prošlo. ovo su mini ranice od par milimetara, ali nikako da prođu
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:37.