Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2008., 15:33   #1
Solarna karta - pitanja

Kod mene su se ,zadnjih godina ,solari pokazali kao prilicno korisna sredstva za predvidjanja kvaliteta vremena u narednih 12 mjeseci.

Moj solar 08 ...ocekujem prilicnu kolicinu akcije.

Sta misle iskusniji citaci zvijezda?
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 15:44   #2
Quote:
S T E L I U M kaže: Pogledaj post
Kod mene su se ,zadnjih godina ,solari pokazali kao prilicno korisna sredstva za predvidjanja kvaliteta vremena u narednih 12 mjeseci.

Moj solar 08 ...ocekujem prilicnu kolicinu akcije.

Sta misle iskusniji citaci zvijezda?
zaljubljivanja/odljubljivanja ili djeca? putovanja...šta ti kažu tranziti?
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 11:45   #3
U mom solaru mi se ne sviđa baš Mjesec u 12. u blizancima. I Asc mi je u raku... eh... vjerujte mi nije to baš lako za izgurati.
Barem mi je Jupiter u trigonu sa natalnim Asc i Venera u konjunkciji sa natalnom Venerom i Marsom.
Orodiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 03:54   #4
meni ovaj godine solar ne dopada jer mi se vrti u krug i cak mi neda muskarci mira... al jedva cekam jos 4mj. pa mi donosi lijepi solar i naravno 2009/2010 za ocekivati
v4ga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 10:19   #5
Evo, stavila sam svoj solar za 2008/2009, bi li mi netko malo protumačio promjene u poslu, karijeri? Da se trudim, usmjeravam ili jednostavno treba pustiti da sve ide svojim tokom?
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 13:04   #6
Imam pitanje. Malo sam po pitanju solara na apsolutno novom terenu, ali sam se bas zainteresovala, citam, citam i citam Tim povodom sam uzela kartu prijateljice koja ima bas znacajnu ovu godinu po nekoliko pitanja. Nedavno je magistrirala , a za koji mjesec joj je i termin za rodjenje bebe pa trazim takve pokazatelje... Mogu li dobiti malu pomoc pri tome?
n.gemini is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 21:08   #7
Prvi put sam si napravila solarni i rekla bih da je katastrofa.

Šesta kuća krcata: Sunce 0 Saturn, pa Venera 0 Merkur i još Mars.
Uran i Neptun u 12.

Jedino dobro je Jupiter u 10. i Mjesec u 5., al s kim bi onda trebala zatrudniti? Kolegom s posla?

Zamolila bih ove fatalističkije orijentirane da mi daju najcrnju tradicionalnu prognozu. Ne bih pitala da mi stvarno već drugi mjesec od rođendana nije bio pun napora i besmislenih poslova koji su mi strgali imunitet.
I ovi Uran i Neptun u 12., oćul puknit u mozak?

Još bih napomenula da će mi krajem godine Saturn prelaziti preko natalnog Plutona, doduše u trigonu sa natalnim Saturnom, ali nisam baš ohrabrena time.

Zanima me zdravlje, psihofizičko i iskustva drugih sa sličnim solarima u prošlosti.

Evo tu je još i natalni i solarni zajedno ak to pomaže.
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 23:42   #8
sad sam napravila taj solarni...i 6 planeta (su, mj,ur, ven, mer,nep), sj. čvor i chiron (kako se to čita? ) su mi u 2. kući. asc u jarcu (konj pl), u 1. još jup.
tranzitni prepun kvadrata...
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 15:35   #9
E, i meni je slično, u drugoj u uklještenom Jarcu su mi Sunce, Mars (on je na 29 Strelca, pa nije uklješten), Pluton, Jupiter i Merkur. Ja očekujem dosta zelenih, ali i da ću morati dobro da se pomučim za iste. U suštini, ništa novo
ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 23:16   #10
Quote:
ista kaže: Pogledaj post
E, i meni je slično, u drugoj u uklještenom Jarcu su mi Sunce, Mars (on je na 29 Strelca, pa nije uklješten), Pluton, Jupiter i Merkur. Ja očekujem dosta zelenih, ali i da ću morati dobro da se pomučim za iste. U suštini, ništa novo
pare,pare,pare
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 10:53   #11
Quote:
Kama kaže: Pogledaj post
pare,pare,pare
Upravo to.

Ali je nezgodno što je u Jarcu. Ili će pare kasniti, ili će ih biti malo. A svakako ćemo morati krv da propiškimo da ih zaradimo . Ja preporučujem da praviš investicioni plan, tako bi se ispunila simbolika. Uz pravilno ulaganje (Saturn), pare dolaze kasno (Saturn), ali je suma znatno uvećana - nagrađivanje truda (opet Saturn).
ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 11:12   #12
Quote:
ista kaže: Pogledaj post
Upravo to.

Ali je nezgodno što je u Jarcu. Ili će pare kasniti, ili će ih biti malo. A svakako ćemo morati krv da propiškimo da ih zaradimo . Ja preporučujem da praviš investicioni plan, tako bi se ispunila simbolika. Uz pravilno ulaganje (Saturn), pare dolaze kasno (Saturn), ali je suma znatno uvećana - nagrađivanje truda (opet Saturn).
meni je asc u jarcu. ali druga kuća je pola vodenjak pola riba. kako bi to protumačila?
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 11:14   #13
u ribi su sj.čvor, mjesec, sunce i uran.
u vodenjaku chiron, merkur, neptun, venera.

ima li natalna kakav utjecaj na solarni?

Zadnje uređivanje Kama : 22.10.2008. at 11:24.
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 11:23   #14
Quote:
Kama kaže: Pogledaj post
meni je asc u jarcu. ali druga kuća je pola vodenjak pola riba. kako bi to protumačila?
Pa da ćeš morati duplo više da se pomučiš . I ne bih očekivala konstantne prihode, već će da curi malo po malo, često će i slavina da bude potpuno zavrnuta (posve u simbolici Jarca). No, ne sekiraj se, ima i gorih, meni je druga u solaru umetnuta . Negde pročitah da su Marsoje i Plutonije u konjunkciji u solaru idealni za priliv novca . Videćemo .

Pa solar se može gledati samo uz natalni. Bar ja tako . Natalna pokazuje tvoje granice i mogućnosti, a solarna ti daje nove mogućnosti na koje će se nadovezati granice iz tvog natala. Ako me je iko razumeo .
ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 11:26   #15
Quote:
ista kaže: Pogledaj post
Pa da ćeš morati duplo više da se pomučiš . I ne bih očekivala konstantne prihode, već će da curi malo po malo, često će i slavina da bude potpuno zavrnuta (posve u simbolici Jarca). No, ne sekiraj se, ima i gorih, meni je druga u solaru umetnuta . Negde pročitah da su Marsoje i Plutonije u konjunkciji u solaru idealni za priliv novca . Videćemo .

Pa solar se može gledati samo uz natalni. Bar ja tako . Natalna pokazuje tvoje granice i mogućnosti, a solarna ti daje nove mogućnosti na koje će se nadovezati granice iz tvog natala. Ako me je iko razumeo .
ajme... ni do sada mi nije bilo lako...
imam stalni posao, znači li to da ga više neću imati? jer, stalni posao je stalan prihod. možda se to odnosi na nešto sa strane? sad sam totalno zbedirana.
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 10:35   #16
Ma ne bre, šta si se izbedačila . Ja sam tako pomalo morbidna . Prihodi mogu biti od bilo čega, nešto honorarno ''sa strane'', neki dobitak možda, ili preko nekoga (udaš se za matorog milionera, eto ti simbolike Jarca ). U svakom slučaju, opusti se, to je sjajan položaj planeta za extra money .

Rekla sam ti da bi možda trebalo ispuniti simboliku Jarca i napraviti investicioni plan. Razmisli u šta bi mogla da uložiš novac, isplatiće ti se u budućnosti .
ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 20:59   #17
Pozdrav svima Da li bi neko mogao da mi pogleda kakava ce mi biti sledeca godina? Nesto sam sama gledala i mislim da ce me moj muz prevariti Ili cu nesto saznati ....a tek sam par meseci u baku...)
Koja ce mi se polja aktivirati, tj nasta da obratim paznju? Hvala puno

devica-skorpija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 22:25   #18
http://img518.imageshack.us/img518/3...ka20091hv2.gif

vidi ovog jada,ja se bojim iskreno,što ce da bude
može li tko koju pametnu i mudru na ovo,jer ovako puno 12 kuca,neznam što da mislim,a i asc u 8,brrrrrrrr
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:13   #19
može li meni netko pogledati moj solarni za ovu godinu
što znače ovolike planete u prvoj kući, venera- merkur konjukcija, sve pada u sedmu natalnu

možda ljubav neka napokon?
http://img46.imageshack.us/img46/788...m200882ck6.gif
leila is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 16:38   #20
Bok svima
ako netko stigne i bude imao vremena neka napise sto me ceka u 2009 u prilogu je solar i natal
hvala i ispricavam se na "velikoj" slici
natalna karta
damir1976 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:45.