Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Blog.hr

Blog.hr Mjesto za diskusije, Q&A, help vezane za Blog.hr

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2005., 12:41   #81
Jeste razvugli glupost na 6 stranica previše...
Čitajuči sve ovo sjetio sam se zašto sam prestao visit po forumima.
Ovdje su svi najpametniji, i svi su uvijek u pravu.
I nitko NIKAD ne pogleda s drugog stajališta...
I uvijek se nađe jedan pametni "dukat" sa pametnim statistikama, "argumentima" itd...
Zena ti je lijepo rekla, ako ti se ne sviđa doviđenja... simple as that..

ajd, bas se veselim da grupa pocne djelovat! weeeheee!
__________________
Nema razlike između spolova - i Žene prde...
amor_e_morte is offline  
Old 25.01.2005., 15:41   #82
Prijedlog 2.

Digi:
http://imitationoflife.blog.hr
__________________
Nema razlike između spolova - i Žene prde...
amor_e_morte is offline  
Old 25.01.2005., 17:30   #83
hvala na prijedlozima. grupa je jos u procesu formiranja.
i ne pada mi na pamet da prstom maknem, dok se svi ne izjasne u vezi svog clanstva i sloze s predlozenim programom. eugenov poucak.
Lucy Fair is offline  
Old 25.01.2005., 18:39   #84
mislim da bi ste trebali i jos nekoga ukljucit. neznam dali itko cita ali na pikabu ima stvarno mnogo toga dobroga.predobroga i vecini cak neshvatljivog
__________________
szubepka!



.
steven is offline  
Old 25.01.2005., 19:27   #85
Quote:
amor_e_morte kaže:
Jeste razvugli glupost na 6 stranica previše...
Čitajuči sve ovo sjetio sam se zašto sam prestao visit po forumima.
Ovdje su svi najpametniji, i svi su uvijek u pravu.
I nitko NIKAD ne pogleda s drugog stajališta...
I uvijek se nađe jedan pametni "dukat" sa pametnim statistikama, "argumentima" itd...
Zena ti je lijepo rekla, ako ti se ne sviđa doviđenja... simple as that..

ajd, bas se veselim da grupa pocne djelovat! weeeheee!
Odjebi. Eto ti pametne statistike i argumenta. Nažalost, dopustio sam da me dovučeš na svoj nivo.
__________________
Mrzim te, glup si :(
dukat is offline  
Old 25.01.2005., 19:29   #86
Quote:
Sudden Sid kaže:
Prema visokofilozofskoj definiciji fikcije koju si mi dao na icq - u ("joj, pa sve je fikcija") mogu misliti kako si prikupio podatke. A jesi li uzeo reprezentativan primjerak? Ili si uzeo 9 blogova s ove liste
Uzeo sam random 10 blogova, random koliko mogu biti (kliketanje tu i tamo dok ih se 10 nije otvorilo).
__________________
Mrzim te, glup si :(
dukat is offline  
Old 25.01.2005., 21:53   #87
Dobro, kakve sad to veze ima s Borgom i zašto će on asimilirati Voćka?

( Fiktivno pracenje vaše diskusije i isti takav zaključak )

: )

btw, ja na blogu imam od pjesama, prica iz svakodnevnog zivota do raznih promisljanja koja ponekad uistinu nemaju smisla i mozemo ih gledati kao fikciju
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Old 25.01.2005., 22:20   #88
Baš mi je drago da ste me se sjetili. Što se mene tiče može.
tramtincica is offline  
Old 25.01.2005., 23:49   #89
a zasto se u novoosnovanu udrugu ne bi IZDVOJIO cijeli blog? cemu taj elitizam? i po kojim kriterijima su izabrani clanovi? ja ne vidim tu nista puno bolje od prosjeka na blogu, bez uvrede, a nisu uvrsteni neki zaista kvalitetni blogovi, ne mislim na svoj
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 26.01.2005., 00:28   #90
a zasto ne sve, koji uopce pisu na internetu?
ma uostalom, sve je to fikcija, ne?
zasto ne traziti sponzore i izdavace za autore ljubavnih oglasa tipa 'dosadno mi, pa trazim nekog da se dosadjujemo zajedno'. zasto ne? budimo sirokogrudni, i to je nekome mozda knjizevnost. ili upute za krpanje auspuha.

uostalom, navela sam - trazimo autore, koji pisu price. prica tj. novela je knjizevna vrsta koja ima svoje zakonitosti.
"ustala sam, istusirala se, krenula na posao i onda mi je pukla carapa, pa sam o tome mislila cijeli dan itd" - ne, to nije prica. nego banalni dnevnicki zapis, bez ikakvih literarnih pretenzija i vrijednosti.

mnogi ljudi koji pisu blog, ne osjecaju nikakve literarne porive, nego blog dozivljavaju prvenstveno kao virtualno druzenje i zafrkanciju. bilo bi besmisleno proglasiti ih piscima mimo, pa cak i protiv njihove volje.
Lucy Fair is offline  
Old 26.01.2005., 00:35   #91
Quote:
Lucy Fair kaže:
a zasto ne sve, koji uopce pisu na internetu?
ma uostalom, sve je to fikcija, ne?
zasto ne traziti sponzore i izdavace za autore ljubavnih oglasa tipa 'dosadno mi, pa trazim nekog da se dosadjujemo zajedno'. zasto ne? budimo sirokogrudni, i to je nekome mozda knjizevnost. ili upute za krpanje auspuha.

uostalom, navela sam - trazimo autore, koji pisu price. prica tj. novela je knjizevna vrsta koja ima svoje zakonitosti.
"ustala sam, istusirala se, krenula na posao i onda mi je pukla carapa, pa sam o tome mislila cijeli dan itd" - ne, to nije prica. nego banalni dnevnicki zapis, bez ikakvih literarnih pretenzija i vrijednosti.

mnogi ljudi koji pisu blog, ne osjecaju nikakve literarne porive, nego blog dozivljavaju prvenstveno kao virtualno druzenje i zafrkanciju. bilo bi besmisleno proglasiti ih piscima mimo, pa cak i protiv njihove volje.
lucy, pola ljudi s tvog popisa ne pise nikakve price i ne smatra se knjizevnicima, prvo. i drugo, kako ocjenjivati DNEVNICKE ZAPISE? jer blog je virtualni dnevnik, kolko se sjecam. a dnevnicki zapisi nisu pisani da budu knjizevnost. na blogu ima i kvalitetne proze, poput tvoje, koja je, usput receno, vrlo zabavna, ali mislim da kvalitetu tih literarnih zapisa ipak mora ocijeniti netko izvana.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 26.01.2005., 00:40   #92
osim toga, blogovi-slikovnice, gdje je slika jednako vazna kao i tekst, ako ne i vaznija, veoma su nezgodni. tiskanje bi bilo veoma skupo, za razliku od stampanja cistog teksta, sto je daleko jeftinije.
zato smo odlucili okupiti literarne blogove, ciji autori pisu novele i u kojima sadrzaj ima primat nad dizajnom.
Lucy Fair is offline  
Old 26.01.2005., 00:43   #93
sasvim je druga stvar DOBRA ideja o zajednickom nastupu u trazenju sponzora i izdavaca. blog ima zapravo nekakav kreativni potencijal da postane vrelo novih ideja, jer predstavlja reprezentativni uzorak obicnih ljudi iz svakodnevnice, koji traze nacin da se izraze...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 26.01.2005., 00:45   #94
Quote:
Lucy Fair kaže:
osim toga, blogovi-slikovnice, gdje je slika jednako vazna kao i tekst, ako ne i vaznija, veoma su nezgodni. tiskanje bi bilo veoma skupo, za razliku od stampanja cistog teksta, sto je daleko jeftinije.
zato smo odlucili okupiti literarne blogove, ciji autori pisu novele i u kojima sadrzaj ima primat nad dizajnom.
ali zasto mislis da ce ti isti blogovi u stampanom obliku IKAD imati vecu citanost nego na internetu odakle su potekli i gdje im je mjesto??
(govorim o blogovima, virtualnim dnevnicima, ne govorim o pricama zakacenim za blogove)
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 26.01.2005., 00:51   #95
Quote:
Natch kaže:
ali zasto mislis da ce ti isti blogovi u stampanom obliku IKAD imati vecu citanost nego na internetu odakle su potekli i gdje im je mjesto??
(govorim o blogovima, virtualnim dnevnicima, ne govorim o pricama zakacenim za blogove)
Vise si citan ako si u tiskanom i web izdanju nego ako si u web izdanju
Sudden Sid is online now  
Old 26.01.2005., 00:53   #96
Quote:
Sudden Sid kaže:
Vise si citan ako si u tiskanom i web izdanju nego ako si u web izdanju
hm, dobro ajde. nije problem napraviti izbor blog-prica. ali ajmo onda napraviti JAVNI NATJECAJ ZA IZBOR 50 NAJBOLJIH BLOG-PRICA koje ce se kasnije objaviti o trosku recimo urednistva bloga na natjecaju sudjeluju ravnoopravno svi blogeri, koji istovremeno mogu glasati za svoje favorite. sta kazete?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 26.01.2005., 00:53   #97
Quote:
Natch kaže:
lucy, pola ljudi s tvog popisa ne pise nikakve price i ne smatra se knjizevnicima, prvo. i drugo, kako ocjenjivati DNEVNICKE ZAPISE? jer blog je virtualni dnevnik, kolko se sjecam. a dnevnicki zapisi nisu pisani da budu knjizevnost. na blogu ima i kvalitetne proze, poput tvoje, koja je, usput receno, vrlo zabavna, ali mislim da kvalitetu tih literarnih zapisa ipak mora ocijeniti netko izvana.

bila sam na tvojem blogu.
primjecujem da ne pises price. i nisi strucnjak za knjizevnost.
poetike koje sam procitala, uz ostala knjizevnoteorijska djela, kvalificiraju me da donosim neke procjene, svidjalo se to tebi ili ne.
Sid, Zrinska, Tramtincica, sanjin_svijet, tofu i moja malenkost pisemo literarne blogove, uglavnom price (tofu je originalna iznimka) i slazemo se oko ove teme. (isprika ukoliko sam nekog izostavila.)
mi mozemo sa svojim rukopisima uciniti sto nam je drago. to je nase pravo. i ne treba nam nitko izvana!
Zrinska je profesorica anglistike i knjizevnosti, mislis da ona treba tebe ili nekog izvana da procijeni vrijednost njezinog teksta???
kako ti uopce pada na pamet da njezine radove usporedjujes sa blogovima na kojima ljudi iznose izracun troskova za popravak auta???
oprosti, ali to je cisti bezobrazluk!
Lucy Fair is offline  
Old 26.01.2005., 00:55   #98
Quote:
Lucy Fair kaže:
bila sam na tvojem blogu.
primjecujem da ne pises price. i nisi strucnjak za knjizevnost.
poetike koje sam procitala, uz ostala knjizevnoteorijska djela, kvalificiraju me da donosim neke procjene, svidjalo se to tebi ili ne.
Sid, Zrinska, Tramtincica, sanjin_svijet, tofu i moja malenkost pisemo literarne blogove, uglavnom price (tofu je originalna iznimka) i slazemo se oko ove teme. (isprika ukoliko sam nekog izostavila.)
mi mozemo sa svojim rukopisima uciniti sto nam je drago. to je nase pravo. i ne treba nam nitko izvana!
Zrinska je profesorica anglistike i knjizevnosti, mislis da ona treba tebe ili nekog izvana da procijeni vrijednost njezinog teksta???
kako ti uopce pada na pamet da njezine radove usporedjujes sa blogovima na kojima ljudi iznose izracun troskova za popravak auta???
oprosti, ali to je cisti bezobrazluk!
stara moja, pises odlicne price, ali ocito nemas pojma STO JE BLOG
(ispricavam se ovom prilikom ako sam nekoga slucajno povrijedila)
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 26.01.2005., 00:56   #99
Quote:
Natch kaže:
hm, dobro ajde. nije problem napraviti izbor blog-prica. ali ajmo onda napraviti JAVNI NATJECAJ ZA IZBOR 50 NAJBOLJIH BLOG-PRICA koje ce se kasnije objaviti o trosku recimo urednistva bloga na natjecaju sudjeluju ravnoopravno svi blogeri, koji istovremeno mogu glasati za svoje favorite. sta kazete?
A po cemu je to drugacije od drugih natjecaja za kratku pricu? Ono, registriram si blog, stavim pricu tamo i sudjelujem u natjecaju. A zasto bi urednistvo bloga sudjelovalo u tome?
Sudden Sid is online now  
Old 26.01.2005., 00:57   #100
Quote:
Lucy Fair kaže:

kako ti uopce pada na pamet da njezine radove usporedjujes sa blogovima na kojima ljudi iznose izracun troskova za popravak auta???
kako se netko uopce usudio pisati o takoOBICNIM stvarima na Blogu???
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.