Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2004., 18:24   #1
Mercedes napušta F1

Novi šef Daimler-Chryslera veli ako se dečki iz sportskog odjela zaduženog za F1 ne skockaju i slože motor kak spada da će se Mecedes povući iz toga skupog kraljevskog motosporta.
__________________
Italia-via-ferrari-vita
cavallino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 20:00   #2
Pa i mene bi bilo sram nastupat sa motorom koji izdrži 15 krugova uključujući i treninge i kvalifikacije.
Inače navijam za McLaren, ali jadna mi majka ove godine.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 20:27   #3
Mislim da je vijest više senzacionalna nego istinita ... Naime, mislim da se ne radi o predsjedniku DC-a već o novom čovjeku na čelu Mercedesovog motosporta koji na dužnost dolazi 1. svibnja. Čovjek je rekao da hoće bilancu poslovanja i ulaganja u F1 ove ( ili ovih ?? ) godine/a , pa novinari zaključuju da bi se mogla desiti i ta krajnost ...

ps

bar tako prenose njem. mediji ...
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 20:39   #4
Re: Mercedes napušta F1

Quote:
cavallino kaže:
Novi šef Daimler-Chryslera veli ako se dečki iz sportskog odjela zaduženog za F1 ne skockaju i slože motor kak spada da će se Mecedes povući iz toga skupog kraljevskog motosporta.
Pa tako im i treba kad pol para ide onom glavonji (kako se vec zove) u McLaren...


morski_pljas
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 20:39   #5
Sve je to možda jako dobra vijest za McLaren, ili će se početi raditi ili tražiti novi motor - u svakom slučaju ne mogu lošije od ovoga 3 trke i 4 crknuta motora
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 20:41   #6
Ajde ljudi be cool, sad buju dečki vratili motor na prošlogodišnje stanje i sve bu se guslalo po starom!
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 20:53   #7
Ili nek vrate Hakkinena !!!
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 20:55   #8
Quote:
el Torro kaže:
Ili nek vrate Hakkinena !!!
A ni on brizan ne bi puno mogo napravit od ove kante...


morski_pljas
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 21:05   #9
Ma kako da ne.
2001 u Barceloni mu je riknuo motor dva zavoja prije kraja utrke nakon što je napravio 45 sec prednosti nad "kraljem u dominantnom Ferrariju"
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 21:25   #10
Sad kad dođe McLaren Opel
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 22:53   #11
Quote:
el Torro kaže:
Naime, mislim da se ne radi o predsjedniku DC-a već o novom čovjeku na čelu Mercedesovog motosporta koji na dužnost dolazi 1. svibnja. Čovjek je rekao da hoće bilancu poslovanja i ulaganja u F1 ove ( ili ovih ?? ) godine/a , pa novinari zaključuju da bi se mogla desiti i ta krajnost ...

ps

bar tako prenose njem. mediji ...
To je rekao predsjenik Daimler-Chryslera,Wolfgang Bernhardt,a istina je da je on to opisao kao bilancu troškova,tj želi vidjeti kao dali mu se isplati i dalje natjecati u F1,a očito je da mu se sa takvim motorima ne isplati,a bolje neznaju napraviti(U BITI IM MOTORE RADE AMERIKANCI- ILMOR-tj.striček Ilien koga ste mogli vidjeti na tv u Bahrajnu),pa je logično da će se povući.

Mada je kasnije sve to demantirao Nobert Haugh i veli da nikakvog povlačenja neće biti.Ali ipak glavnu riječ ima generalni šef tj. Berndhart.
__________________
Italia-via-ferrari-vita
cavallino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 22:58   #12
Ali ja mislim da bi bio preveliki fijasko za Mercedes da se povuće kao gubitnik,tako da će se iz petnih žila truditi da im motore radi netko tko to zna,samo neznam tko bi ti mogao biti.Možda Mitshubishi,mislim oni su kao zajednička kompanija,a mislim da bi dečki napravili pristojan motor.
__________________
Italia-via-ferrari-vita
cavallino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 12:56   #13
Ja u to uopće ne vjerujem, prije će Honda izać na kraju sezone iz F1 nego Mercedes. Mislim da su šanse 0%.
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 15:32   #14
Quote:
el Torro kaže:
Ma kako da ne.
2001 u Barceloni mu je riknuo motor dva zavoja prije kraja utrke nakon što je napravio 45 sec prednosti nad "kraljem u dominantnom Ferrariju"
Jedino to im je još ostalo lijepa sjećanja i nostalgija. "A sjećate se onog prije 3 godine kad smo imali 45 sec. prednosti pred Ferrariem, ali nam je na žalost riknuo motor...?"
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 15:32   #15
Točno. Tip će biti predsjednik uprave DC-a, juće pročitao ...
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 21:26   #16
i dok mercedes kuburi ferrari najavljuje jos jaci bolid za utrku u imoli!!!
ross brawn kaze: "za imolu imamo novi paket. ne vidim razloga zasto se mi nebi i dalje razvijali i poboljsavali. to je najbolji dio naseg stabiliteta: uvijek nalazis nove mogucnosti poboljsavanja..."

izgleda se ove godine necemo nagledati zanimljivih utrka.
puno bi mi draze bilo da je ovako nesto stiglo iz tabora nekog od konkurencije...
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 21:53   #17
Quote:
el Torro kaže:
Ma kako da ne.
2001 u Barceloni mu je riknuo motor dva zavoja prije kraja utrke nakon što je napravio 45 sec prednosti nad "kraljem u dominantnom Ferrariju"
Nešto pričaš kako ti sad nije zanimljiva formula jer Ferrari po krugu bježi konkurentima 2 sekunde, a zanimljiva ti je bila 2001. kad je bilo sve isto kao i danas samo su Ferrari i McLaren zamjenili uloge

BTW Mclarenu bi ovo moglo samo pomoć, jer kako kaže Rain nemože gore nego sad u 3 trke 4 puta motor zapravo može, 3 trke 6 puta motor

FJBG
Mr.Ex.President
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 21:57   #18
Quote:
mr X kaže:
i dok mercedes kuburi ferrari najavljuje jos jaci bolid za utrku u imoli!!!
ross brawn kaze: "za imolu imamo novi paket. ne vidim razloga zasto se mi nebi i dalje razvijali i poboljsavali. to je najbolji dio naseg stabiliteta: uvijek nalazis nove mogucnosti poboljsavanja..."
Neka, neka

Ovi svi pričate u zanimljivosti utrka, a ja baš jučer čitao u SD kako je jedan nogometni trener nakon šta je igrao zatvorenu utakmicu da izbori nerješeno, bio pod udarom kritičara da utakmica nije zanimljiva, a znate što im je on rekao, evo ovo:Ako želite zanimljivosti idite gledat klaunove!!!
Pa eto ljudi, gledajte i vi klaunove

FJBG
Mr.Ex.President
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 14:04   #19
Quote:
mr X kaže:
i dok mercedes kuburi ferrari najavljuje jos jaci bolid za utrku u imoli!!!
ross brawn kaze: "za imolu imamo novi paket. ne vidim razloga zasto se mi nebi i dalje razvijali i poboljsavali. to je najbolji dio naseg stabiliteta: uvijek nalazis nove mogucnosti poboljsavanja..."

izgleda se ove godine necemo nagledati zanimljivih utrka.
puno bi mi draze bilo da je ovako nesto stiglo iz tabora nekog od konkurencije...
SUPER!!!! To je super vijest za konkurenciju jer novi paket im može donijeti samo nepouzdanost i kvarove jer teško da mogu biti bolji od ovoga!!
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 14:06   #20
Mercedes se neće povući iz F1 bez još jednoga naslova prvaka, tko zna, možda i ove godine. Ako odu, možda se Honda vrati Mclarenu, kako god bilo Mclarenu če biti bolje jer su uvijek sposobni nači jakoga proizvođača motora.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.