Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2007., 11:54   #201
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
platila 500 kn, svaki iduci je za 100 kn jeftiniji.
idem opet krajem mjeseca.
znači svaki šesti je besplatan
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 17:17   #202
A na sedmom oni tebi daju 100 kn
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 18:27   #203
evo već mjesecima se depiliram aparatićem i stvarno sam prezadovoljna..učinak je isti ko i s trakama s voskom..na britvicu više ni ne pomišljam...
vidim da sam sretnica jer mi ne urastaju
Cleooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 11:51   #204
vala hocu i ja tu laserku pa makar bankrotirala. iako mi ona enzimska se cini bolja.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 14:16   #205
Pitanje: ima li itko tko je bio na laserskoj ili ikakvoj drugoj trajnoj depilaciji? Jer ozbiljno o tome razmišljam, a jos niti ne znam ima li netko tko se s tim bavi u Splitu. Cula sam da ponekad dlake nastave rasti, sporije, ali ipak rastu. Pa necu valjda dati toliko novca da i dalje ponekad ljeti nosim duge hlace.

Inace skidam dlake voskom kod kozmeticarke. Budu crvene i pune malih tockica, ali samo taj dan. Potrebno ih je odmah namazati gelom koji sadrzi aloa veru (ima ga kupit u ljekarni, ali sam vec zaboravila kako se zove).
cavalli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 14:24   #206
ne samo da na ovom topicu ima dosta o tome (bila ja) nego i na drugima. pregledaj malo.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 19:45   #207
smijem nevenovu mast koristit za smirivanje kože nakon depilacije (znači, cijele noge i prepone) ili je baš samo za ranice? hvala
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 19:54   #208
Smije se mazati na cijele noge.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 19:52   #209
Quote:
misery- kaže: Pogledaj post
smijem nevenovu mast koristit za smirivanje kože nakon depilacije (znači, cijele noge i prepone) ili je baš samo za ranice? hvala
ma neven je generalno super stvar jer mos mazat kud hos i kad hos .
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 22:06   #210
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
novi apdjet: bila danas. tretman bikini zone traje svega 15-20 minuta. nis ne boli, samo lagano pecne kad se prisloni na kozu. za 2 tjedna bi dlacice trebale usporiti s rastom, oko 10-20% ih se unisti svakim tretmanom.

platila 500 kn, svaki iduci je za 100 kn jeftiniji.
idem opet krajem mjeseca.

a di to ides? koliko tretmana ce ti trebat?
jel to samo za bikini ides ili i noge?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 15:10   #211
Urastanje dlačica - uklanjanje ožiljaka

Bok svima,

znam da je to vjerojatno vec puno puta spominjana tema, ali buduci da mi se ne da pretrazivati sve te postove reko da vas upitam ovako.
Imam gadan problem sa urastanjem dlacica. Prvo sam cupala aparatom - pa reko bit ce bolje kad pocnem brijati - kao dlake ce biti jace pa ce se probiti van. Medutim ni to nije pomoglo. Dlake i dalje konstantno urastale - izraste mi cijela dlaka pod kozom i stvori se pristic i kad ga se istisne iskoci cijela dlaka od 2 cm i ostane gadan oziljak. Blago receno totalno odvratno. A buduci da (vjerojatno ko i sve zene) imam sklonost istiskiati pristice i kopati po skulicama nog mi izgledaju ko groblje. Ne da mi se ljeto opet provesti u dugim hlacama pa reko da vas upitam jel ima ko ideju za brzinsko izljecenje od brda pristica i oziljaka. Pokusavala sam sa pilingom (kao da uklonim gornje slojeve koze) i bepanthen kremom ali nikakve koristi od toga...
Jel ima neko sa slicnim problemima i idejom za rjesenje?
sju is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 15:12   #212
Postoje losioni za tijelo protiv urastanja dlacica, u Priroda lijeci u Vlaskoj imaju neki s AHA ili BHA (koje usput cine oziljke manje vidljivima).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 15:42   #213
Hvala! Super - samo sto nisam iz Zagreba jel znas mozda neku konkretnu kremu s AHA ili BHA kiselinama, pa da potrazim u apoteci ili dm-u...
sju is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 15:44   #214
Ne znam naziv, ali mozda bi ti mogli smuckati nesto takvo u apoteci.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 15:50   #215
Ok, probati cu bas pitati danas u apoteci... hvala!
sju is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 21:11   #216
jel bi se cleanance K mogo koristiti za to? strah me da mi se ne pokvari a ne smjem je na lice stavljat. sadrzi aha i bha kiseline, mogu i sastav prepisat ako treba?
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 22:19   #217
Moze, ako je krema dobra za lice, trebala bi biti dobra i za noge. Ne sadrzi retinoide?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 22:41   #218
patientia, a kaj sa onim avon blazinicama nekim? mislim, nesto si rekla da bi to mogla biti dobra stvar, a ja razmisljam dal da dam 160 kn za tendskin, nesto manje za to avonovo, ili da si smuckam tu aspirin masku (sto se ne usudim )
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 22:47   #219
Mislis na blazinice za piling lica? Mozda bi cak i djelovalo, ali trebalo bi ih puno za noge, pa bi se brze potrosile. Ima Avon i kremu za stopala s AHA.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 22:48   #220
Zar ima opet Tend Skin u Hrvatskoj?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.