Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2010., 13:31   #1
"Ženama je život dosadan zbog nedostatka novca i lošeg seksa"

http://www.tportal.hr/lifestyle/sexf...seg-seksa.html

Koja količina gluposti. Evo listao po tportalu i naiđoh na ovu škrabotinu. Nakon čitanja postavio sam sebi pitanje da li postoje ovakvi članci o muškima?
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 13:48   #2
svatko upravlja svojim životom i ne može za dosadu kriviti nedostatak novca i loš sex
za loš sex kriva je i ona koliko i partner

ma 90% istraživanja u zadnje vrijeme su teže debilane istražuju sve i svašta, ne znam čemu sve to
__________________
Ako te muči neka misao,nalaziš je svud,sve je izražava,čak je mirišeš u zraku.Jedini način da se oslobodi jest da se izrazi.
BrokeBM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 13:54   #3
Quote:
BrokeBM kaže: Pogledaj post
svatko upravlja svojim životom i ne može za dosadu kriviti nedostatak novca i loš sex
za loš sex kriva je i ona koliko i partner

ma 90% istraživanja u zadnje vrijeme su teže debilane istražuju sve i svašta, ne znam čemu sve to
Ma to ti je ona pseudoznanost, koja nema neku svrhu osim one komercijalne i možda da određeni profesori i "znanstvenici" ispune svoje obaveze u smislu ispunjavanja kvote, a to znači napisat toliko i toliko radova godišnje, napraviti određeni broj istraživanja...

ovo istraživanje je toliko glupo da ga neću ni komentirati...
ono, ko da žene svoje ciljeve u životu svode na zadovoljstvo i, novac i zabavu......
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 13:56   #4
ima istine u tom clanku...ako zene ne rade ( a znamo da dzabalebare) mora im biti dosadno... a ako radis nece ti biti niti dosadno a imaces i koju kintu...
ovo ko da je pisala ona glupaca jelena seljaca
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 14:01   #5
potpuna istina , a ni u jednom od ta dva slučaja , bilo novac , bilo sexss ne žele ni kurcom mrdnuti kako bi do toga došle , sve što čine , čekaju da se natovare na nečiju grbaču , odnosno novčanik i kurac

i , čekaju zemljotres
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 14:12   #6
Ma znamo da je članak pizdarija, nego htjedoh znati jel ima sličnih pizdarija za muške?
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 14:25   #7
a sto si ti to dosao pitati na MK...nama ovdje nije dosadno...idi na ZK pitanj njih...svakako je njima dosadno pa ce imati vremena za tako to..vidis li ti koliko osoba koliko posta na MK a koliko na ZK... to samo potvrdjuje ono sto je nazovimo je jelena krmaca napisala u clanku...
najbolje mi je kod zena njima dosadno..a kako im stigne biti... spavaju 12 sati gledaju sehrzadu 3 sata (1 i pol sat nova epizoda i toliko repriza)...pa onda crveni karpet, pa ples za zvijezdama, pa nova turska sapunica, pa pricanje na telefon 4 sata.. ja ne znam koliko kod vas al moj dan ima 24 sata
e onda ukebaju nekog jadnika pa onda kupovine gardina, namjestaja, kuhinja, cipela i inih gluposti.. onda kad to pokupuju pet dosadno pa opet kupovanje gardina, namjestaja, kuhinja cipela i inih gluposti...nastavi niz
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 14:26   #8
"Novinarima je život dosadan bez senzacija i ekskluziva"
pa zato pišu ovakve gluposti
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 14:32   #9
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
http://www.tportal.hr/lifestyle/sexf...seg-seksa.html

Koja količina gluposti. Evo listao po tportalu i naiđoh na ovu škrabotinu. Nakon čitanja postavio sam sebi pitanje da li postoje ovakvi članci o muškima?
Aj stavi to na Ženski kutak da vidimo što će babe reć!
voda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 14:55   #10
Ma nije mi namjera od njih tražit mišljenje. Više sam ovo pitanje onako retorički postavija. Zamisli nekog muškog koji piše na ovakav način o muškima.
A što se tiče ženskog ćošeta mislim da one sve prije nego kliknu tamo kliknu ovdje.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 17:03   #11
moras bit talenat za napisat ovoliko pizdarija u to malo clanka.

ali vrh idiotizma je sam pocetak, iliti
Quote:
Novo istraživanje otkrilo je


jednostavno neman pojma kako komentirat ovako nesto, mozda se koja feministica javi, sa svojin vidjenjem, one imaju isti problen samo sta uzrok nije nedostatak novca nego kurca
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 18:09   #12
krkimir: vidim tebi nije dosadno
marijan: na retoricka pitanja se u biti ne odgovara
marko: ja nesto mislim da feminitice ne pisu po ovom forumu... jednino na topiku koji zileti su dobri
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 18:58   #13
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
marijan: na retoricka pitanja se u biti ne odgovara
Pa da, zato sam i postavio pitanje sam sebi.
Quote:
Nakon čitanja postavio sam sebi pitanje da li postoje ovakvi članci o muškima?
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 19:15   #14
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
http://www.tportal.hr/lifestyle/sexf...seg-seksa.html

Koja količina gluposti. Evo listao po tportalu i naiđoh na ovu škrabotinu. Nakon čitanja postavio sam sebi pitanje da li postoje ovakvi članci o muškima?
Evo jedan za dečke http://www.tportal.hr/lifestyle/sexf...-muskarca.html
Aliera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 19:21   #15
Quote:
Aliera kaže: Pogledaj post
Neusporedivo.
U članku za žene se radi o umišljajima (skoro pa bolest) u njihovim lipim glavicama, dok u članku za muške se govori o prirodnim (normalnim) promjenama u seksualnom životu kroz život.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 19:27   #16
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
Neusporedivo.
U članku za žene se radi o umišljajima (skoro pa bolest) u njihovim lipim glavicama, dok u članku za muške se govori o prirodnim (normalnim) promjenama u seksualnom životu kroz život.
Samo sam ti dala članak o muškima da se ne moraš više zamarati "ženskim" člancima.
Aliera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 19:32   #17
Da neki kurac i rade možda bi im bilo manje dosadno.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 19:40   #18
ako već ništa ne rade, barem da šute i ne seru kvake
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 21:18   #19
Quote:
Aliera kaže: Pogledaj post
Samo sam ti dala članak o muškima da se ne moraš više zamarati "ženskim" člancima.
Moš mi tako dat bilo što, ali opet je to nevezano za bitak teme.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 23:24   #20
Ko im kriv sta im je dosadno i sta im je sve u banani, pa hvala bogu pa mogu same utjecati an svoj zivot.... dobro da ne krive neku visu silu sta im je zivot u banani.... Ak oce mogu ga i promijenit ako nece ko im kriv nemaju se sta onda zalit....
Xraile is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger