Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2010., 06:05   #1
Arrow Kako da ga pokrenem?

Ovo me muci vec neko vrijeme...pa da podjelim to s vama

S deckom sam 3 godine...stvarno se volimo i super je u vezi poneka svađica nikom nije na odmet....
Nismo se dosadili doduse nemozemo jedno bez drugog niti jedan dan
Ali s moje srane postoji jedan problemčić....
Nekako mi fali strasti koju on nikako nemoze pokrenuti...rijetko kada bi se sexao na sta ja pizdim ...ajde da je romanticar pa nadoknadi time ali ovako strasti kod njega NEMA sto me izludjuje...ja njega strastveno ljubim i sve ali on to jednostavno nemoze vratiti i nije mu do toga ...sada spava pokraj mene a ja pizdim ... predlozim da se tusiramo skupa pa poslje ljepo mazenje sve po planu i spavanac mmmmmm i istusiramo se legnemo naravno oralka mu padne a ja jos se potrudila da bi on svrsio jer nismo imali kondome -.- jos me pita sta sam cudna jel se ljutim ja stvarno neznam kako da mu objasnim da ja njega fkt češće želim i u krevetu i sto se tice strasti...rekla sam mu to stvarno gro puta i natuknula i sve ali on to ne kopca....nemogu reci da je rijec o zasicenju jer fkt nemremo jedno bez drugoga i obozavamo se ali neznam vise sta da ja poduzmem da vise se pokrene po tom pitanju

i naravno da ce se nac tu pokoja osoba koja ce me iskritizirati ali samo trazim savjet od vas kad vec ja neznam ni sama sta da radim jer sam svoje pokusaje i ideje vec sve ispucala...
White.Beauty is offline  
Old 09.04.2010., 08:20   #2
Quote:
White.Beauty kaže: Pogledaj post
...fkt nemremo jedno bez drugoga i obozavamo se...
Ja bih samo, ako mogu, zamolio da se ova ključna rečenica "samo mi nemojte reći da ga ostavim, ne mogu bez njega" napiše odmah na početku ovako predvidivih postova.

Ovo mi sliči na pohvalu jelu koje je bilo super i za kojim ginemo, ali samo kad bi bilo malo manje soli, možda malo manje kuhano, a i riža bi bila puno bolji prilog od krumpira, hm, možda i servirati u drugačijem posuđu, itditditd.

Postoji skup njegovih osobina bez kojih, valjda, ne možeš. Postoji i njegova "nestrastvenost" koju si već X puta (navodno) bezuspješno pokušala probuditi.

To je on. Tejk it ot liv it.
Lord Byron is offline  
Old 09.04.2010., 10:02   #3
Quote:
White.Beauty kaže: Pogledaj post
Ovo me muci vec neko vrijeme...pa da podjelim to s vama

S deckom sam 3 godine...stvarno se volimo i super je u vezi poneka svađica nikom nije na odmet....
Nismo se dosadili doduse nemozemo jedno bez drugog niti jedan dan
Ali s moje srane postoji jedan problemčić....
Nekako mi fali strasti koju on nikako nemoze pokrenuti...rijetko kada bi se sexao na sta ja pizdim ...ajde da je romanticar pa nadoknadi time ali ovako strasti kod njega NEMA sto me izludjuje...ja njega strastveno ljubim i sve ali on to jednostavno nemoze vratiti i nije mu do toga ...sada spava pokraj mene a ja pizdim ... predlozim da se tusiramo skupa pa poslje ljepo mazenje sve po planu i spavanac mmmmmm i istusiramo se legnemo naravno oralka mu padne a ja jos se potrudila da bi on svrsio jer nismo imali kondome -.- jos me pita sta sam cudna jel se ljutim ja stvarno neznam kako da mu objasnim da ja njega fkt češće želim i u krevetu i sto se tice strasti...rekla sam mu to stvarno gro puta i natuknula i sve ali on to ne kopca....nemogu reci da je rijec o zasicenju jer fkt nemremo jedno bez drugoga i obozavamo se ali neznam vise sta da ja poduzmem da vise se pokrene po tom pitanju

i naravno da ce se nac tu pokoja osoba koja ce me iskritizirati ali samo trazim savjet od vas kad vec ja neznam ni sama sta da radim jer sam svoje pokusaje i ideje vec sve ispucala...
jooj znam da će ovo ružno, ali: NISAM JEDINA!

šalu na stranu.... meni je pomoglo to što smo neko vrijeme bili odvojeni radi posla. Znam da ti to neće pomoći, ali smo to vrijeme dok smo bili odvojeni uspjeli razgovarati o tome da smo upali u rutinu i svaki je rekao svoje razloge što, kako i zašto....
Možda da pokušaš unjeti neke novosti... otiđite negdje na izlet i pohvatajte se negdje vani, još više napaljujuće ako postoji šansa da vas netko uhvati
Nije uvijek druga u pitanju... ponekad samo ta prokleta rutina nastupi..... reci mu otvoreno što želiš, što ti nedostaje i ako te voli koliko i ti njega učiniti će sve što može da ti pruži to što želiš.
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is online now  
Old 09.04.2010., 10:08   #4
to je mislim ovo

http://www.youtube.com/watch?v=NWStmZ9zDrA
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Old 09.04.2010., 10:13   #5
Pa ako ti je stalo pokušavaj i dalje...možda ga pale stvari na koje nikad ne bi ni pomislila da ga pale...istražuj ga malo, igraj se sa njime...budi zločesta medicinska sestra, seksi školarka ili okrutna vladarica sa bičem...ima toliko dobrih poza, samo trebaš biti maštovita...probaj, sigurno ćeš se zabaviti a možda probudiš u njemu nešto divlje za što nisi ni znala da ima...
__________________
Ništa ne čini tako sretnim kao sanjarenje...
sonja6.6 is offline  
Old 09.04.2010., 10:42   #6
Pocni bit izrazito izazovna i provokativna, ali nedaj mu nikakvog povoda....onak se pocni malo slobodnije oblaciti (pogotovo po kuci), mozda malo vise sredjivati i slicno, al opet ne preocigledno da odmah skuzi tvoj plan...radi stvari za koje si sigurna da bi uzbudile vecinu muskaraca...no nikako nemoj nista zapocinjati niti pokazivati bilo kakvu zelju za strasti...ako lik ne pocne trzati nakon par dana onda te ne voli i nije mu stalo...mozda je gej pa te zeli ko frendicu....
-clansman- is offline  
Old 09.04.2010., 11:00   #7
Imala sam tu situaciju,zove se ex.
Kako uz obožavanje nema strasti?
Drugi put kad mu pušiš,stani na pola,okreni se i spavanac.Pa da vidimo.
__________________
The time is now
u...prolazu is offline  
Old 09.04.2010., 11:06   #8
Quote:
-clansman- kaže: Pogledaj post
Pocni bit izrazito izazovna i provokativna, ali nedaj mu nikakvog povoda....onak se pocni malo slobodnije oblaciti (pogotovo po kuci), mozda malo vise sredjivati i slicno, al opet ne preocigledno da odmah skuzi tvoj plan...radi stvari za koje si sigurna da bi uzbudile vecinu muskaraca...no nikako nemoj nista zapocinjati niti pokazivati bilo kakvu zelju za strasti...ako lik ne pocne trzati nakon par dana onda te ne voli i nije mu stalo...mozda je gej pa te zeli ko frendicu....
Joj daj molim te. Ako frajer ne padne na čipku odmah je gej ili je želi za frendicu?

Mi nemamo pojma što njega pali. On je takav oduvijek?
Možda čovjek jednostavno nijejako seksualna osoba - ako je to, nema ti tu baš pomoći
Ariane is offline  
Old 09.04.2010., 11:11   #9
Ideja 1: Pripremi mu šparoge za doručak
Ideja 2: Našetavaj se u stanu u donjem rublju
Ideja 3: Ujutro mu sjedi na lice i reci, liži pičko Ma šta nećeš!

Nisam popio kavu, pa neću dalje.
morote is offline  
Old 09.04.2010., 11:18   #10
Postoje ljudi koji imaju povećani libido u sexu i oni koji nemaju..Tvoj dečko je očito od onih koji nisu jako strastveni..pokušaj opet kroz razgovor mu natuknuti,ma reći što te muči..kako se osjećaš.. Ako to ne upali,e onda ..ili ćeš se pomiriti da je on takav ili ćeš mu reći :Zbogom.Sve ovisi koliko je tebi sex i strastvenost bitini u životu..Odgovor ti znaš sama.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 09.04.2010., 11:23   #11
Quote:
morote kaže: Pogledaj post
Ideja 3: Ujutro mu sjedi na lice i reci, liži pičko Ma šta nećeš!

Nisam popio kavu, pa neću dalje.
vidiš vidiš... tog se nisam nikad sjetila
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is online now  
Old 09.04.2010., 11:23   #12
možda ga nešto muči,neki problem...pa mu nije do toga...
bolje da se popravi s vremenom...inače
ja sam isto 3 god. u vezi,ali kod mene takvih problema nema

Zadnje uređivanje chica_bomb : 09.04.2010. at 11:29.
chica_bomb is offline  
Old 09.04.2010., 11:29   #13
Quote:
morote kaže: Pogledaj post
Ideja 1: Pripremi mu šparoge za doručak
A one imaju i neki afrodizijački efekt?
Znam da se piša smrdljivo, i mislila sam da mora imati neki + efekt.


@autorica: A jel to tako od početka veze ili je tek sada postao tako inertan?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 09.04.2010., 11:32   #14
Quote:
White.Beauty kaže: Pogledaj post
Nekako mi fali strasti koju on nikako nemoze pokrenuti...rijetko kada bi se sexao na sta ja pizdim ...
Probaj sa nekim promjenama, koji puta i male promjene mogu uciniti cuda. Npr potpuno drugacije gacice i grudnjak od onih koje sada nosis; Ako nisi obrijana obrij se, ma obrij i njega; usred razgovora o necemu sasvim desetom iznenada ga uhvati za kurac; postavi se u neku novu pozu koju jos niste osprobali; ako te jos nije u guzu priredi mu i to itd itd itd.

Ima toga mali milijun pa ako i dalje ti volis njega i on tebe isplati se probati. Ne vjerujem da postoji normalni i zdravi muskarac koji je imun bas na sve sto mi cure mozemo izvesti.
tea83 is offline  
Old 09.04.2010., 11:35   #15
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
A one imaju i neki afrodizijački efekt?
Znam da se piša smrdljivo, i mislila sam da mora imati neki + efekt.

@autorica: A jel to tako od početka veze ili je tek sada postao tako inertan?
Na muškarce djeluje +, a na žene - tako da se njih dvoje tu mogu izbalansirati. On se malo napali, ona opusti i eto Ili jednostavno on sve pojede, pa tko živ tko mrtav

Za par dana, samo stigne poruka od autorice threda, onaj moj manijak stalno bi ševio, a ja ne mogu više O gospe, Isuse, Marijo, što sam ja ikome skrivila
morote is offline  
Old 09.04.2010., 11:37   #16
jel ti ja mogu ikako pomoci?
Flat is offline  
Old 09.04.2010., 11:41   #17
sexy donje rublje, sex na kuhinjskom stolu, malo poticanja tokom dana preko sms ili maila i 100 drugih stvari koje su vam nove. muskarac je stvoren da sevi vise nego samo jednu, a tome se doskoci tako da se uvodi puno maste i ideja u seksualni zivot pa je nama to stalno novo iako je u sustini staro. to ja svojoj zeni dugo nisam mogao objasniti, a sada pomalo shvaca i taj aspekt zivota nam se jako popravio. sto smo stariji seks je puno bolji. pitam se sto ce biti za 5 godina? sada imamo 29 i 28.
Flat is offline  
Old 09.04.2010., 11:43   #18
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
pitam se sto ce biti za 5 godina? sada imamo 29 i 28.


bit će samo bolji,30' su godine kada je žena na vrhuncu svoje sex.moći..
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 09.04.2010., 11:49   #19
Quote:
White.Beauty kaže: Pogledaj post
Ovo me muci vec neko vrijeme...pa da podjelim to s vama

S deckom sam 3 godine...stvarno se volimo i super je u vezi poneka svađica nikom nije na odmet....
Nismo se dosadili doduse nemozemo jedno bez drugog niti jedan dan
Ali s moje srane postoji jedan problemčić....
Nekako mi fali strasti koju on nikako nemoze pokrenuti...rijetko kada bi se sexao na sta ja pizdim ...ajde da je romanticar pa nadoknadi time ali ovako strasti kod njega NEMA sto me izludjuje...ja njega strastveno ljubim i sve ali on to jednostavno nemoze vratiti i nije mu do toga ...sada spava pokraj mene a ja pizdim ... predlozim da se tusiramo skupa pa poslje ljepo mazenje sve po planu i spavanac mmmmmm i istusiramo se legnemo naravno oralka mu padne a ja jos se potrudila da bi on svrsio jer nismo imali kondome -.- jos me pita sta sam cudna jel se ljutim ja stvarno neznam kako da mu objasnim da ja njega fkt češće želim i u krevetu i sto se tice strasti...rekla sam mu to stvarno gro puta i natuknula i sve ali on to ne kopca....nemogu reci da je rijec o zasicenju jer fkt nemremo jedno bez drugoga i obozavamo se ali neznam vise sta da ja poduzmem da vise se pokrene po tom pitanju

i naravno da ce se nac tu pokoja osoba koja ce me iskritizirati ali samo trazim savjet od vas kad vec ja neznam ni sama sta da radim jer sam svoje pokusaje i ideje vec sve ispucala...
Jako dobro si primijetila i uvidjela problem. Ja nisam na vrijeme uvidjela jer smo stalno bili u pokretu, s prijateljima, na tulumima, izletima, vikendima, pa mi cak taj nedostatak strasti nije bio strasan.
Sada jeste i trenutno nedostatak strasti ugrozava brak. Zenski dio mene prigovara, nezadovoljan je, pocinjem vani da gledam i svi mi se muskarci pocinju vise svidjati od muza. A on ne shvaca da ja nisam vise curica od 20 godina i da trazim vecu strast.
U zadnje vrijeme ako ne osjetim da me hoce i zeli uopce necu da se seksam s nekim kome je to obveza. Samo je pitanje dana kada cu mu nabiti rogove.

Savjet: ako vec sada osjecas nedostatak strasti jos gore ce biti kasnije.
I mi smo u svemu drugom kompatibilni, on je malo lijena osoba,ali se dobro razumijemo. Medjutim, nedostatak zelje i strasti, stvara u meni osjecaj da nisam dovoljno voljena. Posto sam poprilicno atraktivna i inace nemam problema da se svidim bilo kom muskarcu, stalno pokusavam da se odlucim da sa strane prihvatim neka udvaranja.
Slizim is offline  
Old 09.04.2010., 11:52   #20
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
obecajes?


kod mene je tako,a sad i o vama to sve ovisi...To je činjenica..30 su zakon,meni jeste.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger