Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2013., 23:19   #1401
Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
Sad će Feriha prekinut zaruke s Halilom i bit sretna neko vrijeme s Emirom dok Hande opet ne zakuha situaciju pa kao uvjeri Ferihu da su ona i Emir spavali skupa, pa će opet feriha poludit i tako u krug do 27 epizode kad Emir saznaje za sve Ferihine laži i za siromaštvo.
Hande je neumorna. Bezveze, napravi mu toliko sranja i onda sad još i ovo. Veselim se prekid zaruka i bar malo sreće s E i F, nešto nam to na kapaljku daju.

Hvala ti.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 05.08.2013., 23:47   #1402
A to kad nisu znali sta ce vise kako je Feri otisla,tj kako je ubijena pokusali su nesto novo medjutim brzo se ugasilo...
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 06.08.2013., 08:13   #1403
Nikako ne mogu da nađem epizodu u kojoj je Emir ponudio Ferihi da plati dug?
Čim da plati, kako?
Znam da u 39 ona dolazi u spavaćici i kaže da želi da otplati dug
jenny 28 is offline  
Old 06.08.2013., 08:21   #1404
Quote:
jenny 28 kaže: Pogledaj post
Nikako ne mogu da nađem epizodu u kojoj je Emir ponudio Ferihi da plati dug?
Čim da plati, kako?
Znam da u 39 ona dolazi u spavaćici i kaže da želi da otplati dug
Pa seksom za jednu noć zato je i došla kao neka ku*va kod njega. Epizoda ti je negdje 36,37 ili 38 nisam sigurna, mislim da se radi o kraju epizode
Luxxy is offline  
Old 06.08.2013., 09:35   #1405
U 32.ep. joj je rekao da može platiti dug spavajući s njim, https://www.youtube.com/watch?v=F2WueeDJwl0, od 0:01:55. Došla se žaliti da ostavi njene roditelje na miru jer ne mogu odjednom platiti sav dug i onda je pala ponuda.
A platiti je kao došla na kraju 38., tj. na početku 39.ep.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 06.08.2013., 09:41   #1406
serija je dosta dobra, samo me razočarava pomisao da nema kraja emirovog puta, ko da nisu mogli staviti nekako u manje epizoda, ali sa donekim krajem, barem prividnim...a ne ovako....-.-
čula sam dosta nagađanja kako je feriha umrla (tu se postavlja puno pitanja jer nitko nezna kako, zbog koga...) da je emir upoznao novu i ima djete sa njom ili pričica da su emira ubili ....kad ono --> ... 3.sezona emir se prvo povlači u sebe (znači total se promjenio) a onda odjednom mu svi dolaze na vrata kako bi se nakon 1-2 epizode vratio svom noćnom životu, nema baš smisla, ali ajde, feriha se više ne spominje, niti uspomena na nju (ipak je udovac?!?!)... da bi u emirovom putu išao osvećivat oca, gdje serija nema kraja ....znači mogli su staviti novu seriju (ne kao nastavak AFK) -.- tužno! :/
awascro1 is offline  
Old 06.08.2013., 10:23   #1407
tako mi se sviđa ova serija
Gledam na novoj, al ne smeta me čitanje unaprijed. Jedino što mi je ipak sad malo žao što znam kako su uništili ovako dobru seriju na kraju...Volila bi da mogu reći da ću se suzdržati i ne pogledati tužan kraj, al poznavajući sebe,predpostavljam da ću pogledati sve, pa čak možda i emirov put, ako bude previše otvorenih pitanja na kraju AFK....
estrella blanca is offline  
Old 06.08.2013., 16:22   #1408
Quote:
awascro1 kaže: Pogledaj post
serija je dosta dobra, samo me razočarava pomisao da nema kraja emirovog puta, ko da nisu mogli staviti nekako u manje epizoda, ali sa donekim krajem, barem prividnim...a ne ovako....-.-
čula sam dosta nagađanja kako je feriha umrla (tu se postavlja puno pitanja jer nitko nezna kako, zbog koga...) da je emir upoznao novu i ima djete sa njom ili pričica da su emira ubili ....kad ono --> ... 3.sezona emir se prvo povlači u sebe (znači total se promjenio) a onda odjednom mu svi dolaze na vrata kako bi se nakon 1-2 epizode vratio svom noćnom životu, nema baš smisla, ali ajde, feriha se više ne spominje, niti uspomena na nju (ipak je udovac?!?!)... da bi u emirovom putu išao osvećivat oca, gdje serija nema kraja ....znači mogli su staviti novu seriju (ne kao nastavak AFK) -.- tužno! :/
I bolje da nema kraja s obzirom na smjer u kojem su krenuli
Ako ništa drugo pokazale smo Fatihu da se ne može za*ebavati s gledateljima
To nisu nagađanja, Feriha je umrla. Upucao ju je Halil nakon što je 2. puta pobjegao iz ludnice. Upucao je i Zehru koja je za to vrijeme bila na selu.
Postoje 2 pokušaja 3. sezone, oba su neslavno završila . U prvom Emir na početku plače za F, ali su doveli 2 nova ženska lika i oba su bila zaljubljena u njega, a E je i na jednu od njih počeo trzati (3 mj. nakon što je F ubijena ), to im nije uspjelo i onda su se odlučili na 2. pokušaj (glumili su da 1. uopće nije bilo) koji je bio još odvratniji.
Emir se zaljubio u Yavinu sestru (3 mj. nakon što je F ubijena ) i napravio joj dijete. Ona je u zadnjoj emitiranoj ep išla u ljekarnu kupiti test (znači bila je trudna). U 2. pokušaju Ferihe više nema, kao da nije ni postojala. Uglavnom jedan odvratan pokušaj iskorištavanja gledatelja koji su seriju gledali zobg F&E, a ne zbog Emirovih mišića
vanhaver is offline  
Old 06.08.2013., 22:34   #1409
Tko ovo zvoni na kraju 17-e epizode??
__________________
"You know, sometimes love needs to face obstacles to become stronger. People need to be tore apart from each other and say goodbye.The only thing to do then, is move on, and start over. If that love was really meant to be, it would come back, stronger than before.True love always wins against the things that want it's death."
Dulce_Marina is offline  
Old 06.08.2013., 22:38   #1410
Quote:
Dulce_Marina kaže: Pogledaj post
Tko ovo zvoni na kraju 17-e epizode??
Mislim da Šerife, Halilova mama
Luxxy is offline  
Old 06.08.2013., 23:09   #1411
Dobra vam večer eto da se i ja malo javim.
Odgledala sam sve što sam našla i EF i Emirov put.
Šteta što su pokvarili i razvukli dosta dobru i zanimljivu priču,ali ja sam zaboravila sve što mi se nesviđa i pamtim samo ono dobro od serije.Nekoliko puta sam gledala zadnje scene kad Ferihu upucaju ali nisam nikako vidjela tko je to napravio a gledala sam seriju sa prijevodom Imam osjećaj da su ostavili mogućnost da Feriha preživi i nastavi se serija ,ali sam pročitala ovdje da Hazal nije želila više ostati u seriji,
Danas sam vidjela na FB promo za novu seriju MADCEZIR u kojoj glumi Cagatay ali izgleda obratno od Ferihe on dolazi u bogatu vilu u poderanim cipelama.Moglo bi biti zanimljivo
ameli13 is offline  
Old 07.08.2013., 10:55   #1412
Šta je sa Ferihom, sad kad je ovaj ludi Halil odvodi nakon šta ga ostavila? Ne mogu večer dočekat.
Suncana 007 is offline  
Old 07.08.2013., 11:17   #1413
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
Šta je sa Ferihom, sad kad je ovaj ludi Halil odvodi nakon šta ga ostavila? Ne mogu večer dočekat.
Odvest će ju u njihovu kuću van grada. Zaruke će se prekinuti, Feriha će obećati da neće nikome reći za njihov mali izlet (ako sam dobro shvatila jer sam gledala par scena unaprijed al na turski). Iako će se pomiriti s prekidom zaruka čini mi se da to neće zaustaviti Halila.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 07.08.2013., 11:17   #1414
samo da ju nije silovao, jer ako je, odmah prekidam gledati, već mi je pun k.... forsanja jednog te istog, a i sad kad sam saznala još da na kraju loše završava, točnije da ubiju Ferihu, ma neda mi se ni gledati...iako naravno jako me zanimaju scene nje i Emira, a to uostalom mogu vidjeti i u klipićima sa yt
__________________
svatko od nas je anđeo sa samo jednim krilom, a letjeti možemo tek zagrljeni....
leksonaze is offline  
Old 07.08.2013., 11:20   #1415
Quote:
leksonaze kaže: Pogledaj post
samo da ju nije silovao
Nije. Iako mu je odvalila šamar ali nisam skužila zbog čega. On će se nakon toga posramiti a ona će ugrabiti priliku pa razvrgnuti zaruke pod obećanjem da zaborave što se dogodilo.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 07.08.2013., 11:20   #1416
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Odvest će ju u njihovu kuću van grada. Zaruke će se prekinuti, Feriha će obećati da neće nikome reći za njihov mali izlet (ako sam dobro shvatila jer sam gledala par scena unaprijed al na turski). Iako će se pomiriti s prekidom zaruka čini mi se da to neće zaustaviti Halila.
Pa hoće li je brzo vratit il bude opet problema sa Emirom? Ajme, mrzim Halila - odvratan je
Suncana 007 is offline  
Old 07.08.2013., 11:27   #1417
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
Pa hoće li je brzo vratit il bude opet problema sa Emirom? Ajme, mrzim Halila - odvratan je
Vratit će se odmah. On će reći njenima da se zaruke prekidaju, kao nisu se našli. Feriha će nakon toga otići u bolnicu. I onda bude par sretnih dana/trenutaka. Valjda dok Hande ne dođe k sebi.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 07.08.2013., 11:29   #1418
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Nije. Iako mu je odvalila šamar ali nisam skužila zbog čega. On će se nakon toga posramiti a ona će ugrabiti priliku pa razvrgnuti zaruke pod obećanjem da zaborave što se dogodilo.
uh hvala, sad mi je lakše...ipak ću škicnuti koju epku, a dosdno mi je kako nam daju baš na kapaljku te njihove zajedničke trenutke...a super kemiju imaju...da su pametni mogli su to puno bolje iskoristiti...ah ti turci, u tom bi se baš trebali na meksičke ugledati...a ne ono prođe 100 epki da ju uopće primi za ruku, o poljupcu da i ne govorimo...
__________________
svatko od nas je anđeo sa samo jednim krilom, a letjeti možemo tek zagrljeni....
leksonaze is offline  
Old 07.08.2013., 11:30   #1419
Ajde, bar malo lijepih scena . Istina, Turci škrtare na intimnim scenama .
Suncana 007 is offline  
Old 07.08.2013., 11:33   #1420
Quote:
leksonaze kaže: Pogledaj post
uh hvala, sad mi je lakše...ipak ću škicnuti koju epku, a dosdno mi je kako nam daju baš na kapaljku te njihove zajedničke trenutke...a super kemiju imaju...da su pametni mogli su to puno bolje iskoristiti...ah ti turci, u tom bi se baš trebali na meksičke ugledati...a ne ono prođe 100 epki da ju uopće primi za ruku, o poljupcu da i ne govorimo...
Bit će baš u današnjoj epizodi sretnih trenutaka.
Al čim Hande stane na noge, eto novih problema.
I koliko sam vidila ni Halil se neće predavati tako lako.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.