Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2023., 13:35   #1661
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
A otkud je bio let za Abu Dhabi? Iz Hrvatske nema te linije
Sarajevo.
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2023., 11:22   #1662
zna li netko jel potrebno cijepiti se protiv nekih bolesti prije putovanja? je li obavezno?
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2023., 17:37   #1663
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
zna li netko jel potrebno cijepiti se protiv nekih bolesti prije putovanja? je li obavezno?
Ne treba.
Boo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 00:20   #1664
u vezi Imuge pitanje!
PNR Number, pišem li broj od leta konačnog prema Maleu? znači, idem Sarajevo - Abu Dhabi - Male, dal PNR broj u prijavi navodim od relacije Abu Dhabi - Male?

Također, "Country of departure(origin)", jel tu navodim otkud krećem od kuće, ili prvi od dva vezana leta za Maldive?
Znači, navodim li pod tom stavkom BiH ili Croatia?

Hvala vam!
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2023., 15:10   #1665
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
zna li netko jel potrebno cijepiti se protiv nekih bolesti prije putovanja? je li obavezno?
Ne treba. U sred su oceana, ne ideš u afričku džunglu.

Nije loše imati putničko zdravstveno osiguranje za ne daj... Naravno, kao i za svaku destinaciju, i prvi set nekih lijekova tipa paracetamol, medic. ugalj i sl.
Aruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2023., 20:24   #1666
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
u vezi Imuge pitanje!
PNR Number, pišem li broj od leta konačnog prema Maleu? znači, idem Sarajevo - Abu Dhabi - Male, dal PNR broj u prijavi navodim od relacije Abu Dhabi - Male?

Također, "Country of departure(origin)", jel tu navodim otkud krećem od kuće, ili prvi od dva vezana leta za Maldive?
Znači, navodim li pod tom stavkom BiH ili Croatia?

Hvala vam!
Da abu dhabi navodis jer taj avion slijece u male briga ih polazna tocka, isto na povratku...
Ja sam navodila Dubai kao dolazak/odlazak i bilo je ok
Polaznu drzavu sam navodila Austrija
helenhen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2023., 10:37   #1667
Pozdrav, da li je tko bio i na Ghuliju i Thoddoo-u? Pročitala sve, guglala, istraživala i jedva se odlučila za ta 2 otoka i pitanje je sad da li se može doći s Ghulija do Thoddoo-a ili naopako?!
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2023., 22:02   #1668
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li je tko bio i na Ghuliju i Thoddoo-u? Pročitala sve, guglala, istraživala i jedva se odlučila za ta 2 otoka i pitanje je sad da li se može doći s Ghulija do Thoddoo-a ili naopako?!
Gulhi? ako na taj misliš, bila sam ali sa Mafushija lokalnim taxi brodom. Gulhi je tolko mali i minijaturni otok da teško da ima direkt, jedino da u Male presjedaš.
nyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2023., 20:38   #1669
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li je tko bio i na Ghuliju i Thoddoo-u? Pročitala sve, guglala, istraživala i jedva se odlučila za ta 2 otoka i pitanje je sad da li se može doći s Ghulija do Thoddoo-a ili naopako?!
Bili smo mi na Thoddoo, išli trajektom sa Ukulhasa.
Ne brini, ima tamo privatnih brodica koji voze.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2024., 16:09   #1670
Quote:
strangerica kaže: Pogledaj post
Ja bih rekla da je isplativije preko agencije.
Mi kad smo isli kontaktirala sam direktno jedan resort i dali su mi ponudu koja je bila skuplja od agencijske.

Ne znam kako je s drugim resortima, mi smo isli samo jednom, na Meeru.

Otok je velik i jedna strana otoka je adults only, a druga je uglavnom za obitelji s djecom, bilo je bas puno djece tako da pogledajte malo i taj resort
Uskoro idem na Meeru, pa molim vas info koja je strana adults only i koje su jacuzzi beach vile najbolje tj najbliže moru, da li se može birati vila kad dođete na otok?
Dajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 06:40   #1671
Mi smo bili smjesteni u Beach Vili br.411, ta strana otoka je adults only. Najblize moru su water front vile, mislim da one sve imaju jacuzzi, a ima negdje slika otoka na temi ja mislim pa pogledajte oko tog broja 400 gdje su jacuzzi beach vile. Ja sam prije dolaska slala mail u resort da zelimo adulta only stranu pa smo i dobili, nisam konkretno birala i broj vile, moguce da se i to moze. Na toj strani je more mirnije, na drugoj ima puno vise vjetra
strangerica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:53.