Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2003., 18:21   #1
Svijetla put

Ja sam svijetle puti. Ali svijetle. Točnije, bjela sam k'o skuta ( tako mi frend kaže ). Ja sam uvijek živjela u uvjerenju da je to lijepo. Aristokratska put, plava krv i to. I meni je ljepše to nego da sam tamne puti. Uglavnom, ja svima pričam da je to fora i lijepo. A u zadnje vrijeme se ljudi stalno čude kako sam ja bijela, i govore da je to grozno. Jer ja po ljeti dobijem malo boje. Ali MALO.
Sinoć se ja vraćam doma u basu, dođe neka cura do mene i kaže" Sorry, al' moram vidjeti..." I stavi svoju ruku do moje noge ( imala sam suknju ) i krikne: Jebote kako si ti bijela!

I tako....Ja i dalje živim u uvjerenju da je to lijepo.
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 18:32   #2
hehe...same here.
ja i kad sam na moru i suncam se, to je uvijek bijedno.
pigmenata fali, sto ces

eto, ipak nas je barem dvoje
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 18:59   #3
evo i trece (ja to zovem sirela), uglavnom nikad ne pocrnim, najcesce se specem, a na kraju ljeta mi se svi smiju (kako sam bijela)!!!
nikad nisam zivjela u uvjerenju kako je to lijepo.............ja bi bila k'o magic, smrc

ali, sto je tu je- ma bas sam lijepa i ovako bijela
lolit@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 19:51   #4
same here

u subotu sam bila par sati u prirodi.. i sad mi se cijelo lice guli ne pomažu ni hrpe vitaminskih, hidratantnih krema.. piling svakih par sati... pijem puno tekućine..

a što da radim, ljudi moji?
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 20:16   #5
ja se bas nikad u zivotu nisam ogulila nakon suncanja.
na moru sam crna za 2 dana i to kasnopopodnevnog suncanja.
zivim u uvjerenju da je to jedna od najboljih stvari koju mi je priroda dala.
al svakom svoje...
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 20:21   #6
Ja sam jednom izgorila zadnji dan na moru

Jednom sam bila na moru dva i pol mjeseca i baš sam bila zadovoljna kako sam fino dobila boju, onda sam u Zagrebu srela prijatelja koji mi je rekao: Vidim, nisi bila na moru.

Moj muž nije ništa posebno tamnoput, ali kad si usporedimo ruke to izgleda kao da smo različite rase.

Meni to nije lijepo, jako bih voljela da mogu pocrniti.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 20:27   #7
Wink Bijelo je lijepo

Quote:
Meni to nije lijepo, jako bih voljela da mogu pocrniti.
Ma koji će vam to vrag, pa znate za te ozonske rupe i tko zna što još, a to nam vješto kriju. Samo budite bijele, zdrave i lijepe, ja se ne sunčam već par godina iako imam dobar pigment (kako se kaže), al ne pada mi na pamet za par godina liječiti MM!
I zato - bijelo je lijepo, profinjeno i aristokratski, a da ne kažem da je i zdravije! Dovoljno je samo 15 min dnevno da se sintetizira onaj D vitamin, ostalo je čista šminka.
Marija_1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 21:11   #8
Re: Bijelo je lijepo

Quote:
Marija_1963 kaže:
Dovoljno je samo 15 min dnevno da se sintetizira onaj D vitamin, ostalo je čista šminka.
Marija, ja i budem po 15 min na suncu pa me ulovi k'o ciganku. ja sam uvijek u hladu, a najcrnja u ekipi. A moje bijele frendice se rostiljaju od podne do 4, mazu, gule i na kraju nista.
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 23:10   #9
ja sam svijetle puti , ali u zivotu nisam izgorila.

Crnim relativno brzo.

Nakon par tjedana, cigance - cigance

Lezi li to na pigmentu ili cemu ?

( svi mi uvijek dodijavaju da se maknem sa sunca jer cu izgoriti )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 23:22   #10
ja nikad ne zgorim , ali jako pocrnim...i to za par dana... pocetkom proslog ljeta bila u dva dana ukupno 4 sata na suncu , i svi me sipitivali "ti si se kvarcala?"
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 00:20   #11
Ja imam nedostatak pigmenta.

Strasno sam bijela.Ali sta ja tu sad mogu.

* Na moru sam jednom dozivjela da mi je neki lik prisao (duplo stariji od mene) i sa facom kao da prisustvuje spustanju vanzemaljaca rekao:
"Jao djevojko,kako si ti bijelaaaa!
Jaoooo!
Jesi ti svugdje tako bijela?"
Poslala sam ga u PM (nisu privatne poruke u pitanju ).

* Jednog ljeta sam lezala na lezaljci dok mi se prijateljica kupala.Tik do mene bio je neki lik.Ono...kilogram zlata oko vrata - minimum,prstencina,narukvica za odvaliti ruku,frizurica,suncane naocale...
I pocne on nesto pricati meni (a meni se zeludac blago prevrce),stigao je juce,pa veceras organizuju neku zurku na jahti - da li bih i ja dosla,tako neke gluposti i u jednom momentu kaze:"Ja i ti smo najbjelji ovdje na plazi.Kad si ti stigla?"
Bio je ubjedjen da sam i ja tu dan-dva.
Ja se opalim smijati i kazem:"Jeste,najbjelji smo,ali ti si tek drugi dan ovdje,a ja 11 dana i sutra idem kuci."
Nakon toga zovnem prijateljicu i razgulim s plaze.

* Jedno ljeto su me zezali da sam albino (no,ipak ja imam nesto pigmenta ).Ja i tri prijateljice smo bile skupa na moru.
I tako su one mene dozivali - albinoooo.
...Albino,da li ti se da otici kupiti nam sladoled ili albino,idemo kupiti neke grickalice sta bi ti...
Nakon nekog vremena svi muskarci koji su mi prisli mislili su da se zovem Albina,te su me startali na fore:"Jao,Albina je tako fino ime i rijetko,a djevojka koja ga nosi je jos ljepsa."
Umirala sam od smijeha.

I ja se nekad zezam da sam aristokratskog izgleda ili izabrana arijevska rasa - bijela put,plave oci,plava kosa.

Cak sam negdje nasla da su neki iz aristokratskih porodica (valjda oni koji nisu imali srece da imaju moju kozu ) pili neki otrov,ali u malim kolicinama,da bi bili sto bljedji.U slucaju da se uzme u vecoj dozi mogli su umrijeti,ali su rizikovali samo da bi imali blijedu kozu.

Meni je lijepo za vidjeti kad neko fino pocrni.
Ali ja nisam od tih sretnika i sta bih ja sad tome.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 04:47   #12
Quote:
ja nikad ne zgorim , ali jako pocrnim...i to za par dana... pocetkom proslog ljeta bila u dva dana ukupno 4 sata na suncu , i svi me sipitivali "ti si se kvarcala?"
ti nama to namjerno radiš ili?
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 05:40   #13
E, a ja sam s mora, dakle svako ljeto cijelo ljeto svaki dan na moru. Sad sam odselila ali nije bitno.
I nekad me izludjivala moja bjelina, dok naravno nisam srela mog dragog koji me bas ovakvu voli.

A najgore mi je bilo recimo ja *uhvatim boje* i pjana od srece navece se sredim i pokazem sto vise koze i dodje tip i pita me a sto se ti ne kupas.
Ili kraj ljeta i svi oko mene sprzeni, a ja vec dva dana nakon prestanka kupanja ko u srcu zime.
Ili ne idem na kupanje kad imam stvari i za tih par dana sirela.

Ali sad bjezim od sunca bez faktora vise ni u butigu ne idem. J*** ga kazu da ni kreme za bore i sl sranja ne pomazu ako ne koristis zastitni faktor uvijek.
nea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 10:23   #14
pridruzujem se bjelacima
Dalmatinka koja ne moze pocrniti ( na maminu familiju, tamo su svi plavokosi i plavooki a 100% dalmosi )
Sestra pocrni kao vrag samo da joj netko kaze sunce ( na tatinu familiju gdje su svi crne kose i ociju isto 100% dalmosi)
Ja sam dobila tamnu kosu i oci a svijetlu put Nema pravde na ovom svijetu
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 12:20   #15
Evo i ja Aristrokacija i blijeda koza
Al ja mogu pocrniti; samo meni se vise svidja ovo "white" izdanje...
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 12:38   #16
Moju sestru i mene zovu POZITIV I NEGATIV

Dok je ona bila mladja, muchila se solarijima, samotamnjenjima i roshtiljanjima.

Sad njeguje svoju lijepu mlijechno-prozirnu aristokratsku put.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 12:48   #17
Crnokosa, crnoputa stara, isti takav otac, a ja ispala skoro pa ridjokosa, sa suncanim pjegicama i tip koji kad kazes sunce - pocrveni. Sto od njega, sto od jada...
Na moru eventualno pokinezim. Vise sam nekako zuckasta nego tamna.
Nema stvarno pravde. Ne radi boje, nego obozavam sunce i da smijem, ljeto bih provela na vrelom kamenu ko guster. Fuckalo bi mi se i da bijela ostanem kad bih si samo mogla dozvoliti przenje.
*pljuc*
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 12:52   #18
Quote:
penelop@ kaže:
pridruzujem se bjelacima
Dalmatinka koja ne moze pocrniti ( na maminu familiju, tamo su svi plavokosi i plavooki a 100% dalmosi )
---------------------------------------------------------------------------

So am I ... bijela bijela bijela a mama Dalmatinka, prava pravcata!

Meni osobno je divno kad je netko lijepo crn... mrzim bljedu i bijelu kozu, doslovno mrzim, ali stvarno je zdravije ak´ se ne suncas...

Ide li netko od vas na kvarcanje?
N-i-N-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 13:22   #19
Koji rasistički topik
Ja sam prek zime bledolika, a prek ljeta ciganče i kud molićulijepo sad ja spadam
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 13:08   #20
Quote:
Stella kaže: Pogledaj post
Koji rasistički topik
Ja sam prek zime bledolika, a prek ljeta ciganče i kud molićulijepo sad ja spadam
tako i ja..šmrc..gdje mi daklem spadamo?
__________________
Nikada i uvijek su dvije rijeci za koje bi uvijek trebali znati da ih nikada ne smijemo upotrijebiti.
ja007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.