Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2003., 18:36   #61
...a jesi bila u Altosu na trgu i u Vlaskoj...tamo imaju prilicno veliki izbor ukrasa...sto traka sto perli....istina dosta je skupo, ali otidi pogledati....

...inace i ja glasam za carape boje koze...bez sjaja...meni crne izgladaju dobro jedino na skroz zatvorenu haljinu...to je moje skromno misljenje..eto....

...u kojem Emporiumu si bila?
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2003., 09:20   #62
Quote:
Leona81 kaže:
...a jesi bila u Altosu na trgu i u Vlaskoj...tamo imaju prilicno veliki izbor ukrasa...sto traka sto perli....istina dosta je skupo, ali otidi pogledati....

...inace i ja glasam za carape boje koze...bez sjaja...meni crne izgladaju dobro jedino na skroz zatvorenu haljinu...to je moje skromno misljenje..eto....

...u kojem Emporiumu si bila?


Znači, Altos ima na Trgaču i u Vlaškoj (staroj/novoj?!)!!
Ma, znaš, nek' je skupo, ali za ovu predivnu haljinicu se isplati napraviti nešto dobro! Ionak' sam je dobila od frendice.

Bila sam U Emporiumu kraj hotela Panorama (na Trešnjevci) i - mamma mia - što mi žao da nisam naslijedila bakin interes za šivanje! Al' bih se obukla!

Nego, ono za čarape se fakat nisam šalila, znam ja da na duge rukave pristaju crne (ali ne baš guste) čarape, ali ovdje se radi o posve otvorenom dekolteu, dapače malo spuštenom tako da su ramena vani. Haljina je vrlo jednostavna, posve uska, mini (stretch varijanta plišta?!) ali pečat joj daje baš taj dekolte , naglasak je na ramenima, dekolteu i vratu. Kada sam je probala , rukavi ne uzimaju toliko vizualne energije, koliko ta bjelina i golotinja dekoltea. ZATO sam mislila da crne čarape ne pristaju, jer nema sklada između boje tena i boje čarapa..
Mislim da biste to fakat sve trebale vidjeti pa da mi kažete što je ispravno, teško je ovako suditi..

Uglavnom, hvala za savjet svima, baš mi je drago da ste otvorile Kozmetiku, odo malovidjeti...
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2003., 11:56   #63
...u novoj Vlaskoj...

....eh, ako si bila u Emporiumu na Tresnjevci..cekaj da tek vidis materijale u istom ali adresa Kaptol centar...ja sad ga tek ljetos otkrila, pomamila se i kupila tri materijala...i sasila mrak stvari...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:25.