Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2003., 13:11   #21
Pa u tome je fora;
bilo bi dosadno da su svi isto obučeni i da izazivaju povjerenje

a slafkecu mi nekako taj đir baš paše
Pezy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 13:13   #22
pezy, kak si do tog zaključka došla?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 13:15   #23
Ženska intuicija
Pezy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 16:54   #24
Ja OBOŽAVAM dečke koji se tako oblače. Široke majice, košulje onako kockaste, raskopčane, majica ispod, šiiiroke hlače.....mmmmmmmmm....shilterica možda po ljeti..mljac! ali volim i tipa u odijelu vidjeti. i u trapkama. i u koznoj jakni. sve ovisi kako kome stoji!
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 19:59   #25
a najviše ih voliš kad nemaju nikaj na sebi.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 21:46   #26
Re: baggy pants

Quote:
slafko kaže:
kak vi djevojke/žene/maloljetnice doživlajvate tipove u širokim hlačama i isto takvim majicama?
ja ponekad dobijem dojam da me nijedna ne shvaća ozbiljno ili me dočeka(ju) s visoko podignutim nosićem baš zbog načina na koji se oblačim u slobodno vrijeme...

da čujem vas.
mislim da te baggy pants "razaraju"..he he
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 14:57   #27
Jesu to one, "reperske hlace", kak bi ja rekla? Onak, sire sa dzepovima sa strane (ali nije nuzno)? Uh, ako jesu - ni meni se ne svidjaju...
Podsjecaju me na doba kada sam imala 12-13 godina pa trckarala za takvim deckima u disku limach! (svi koji su htjeli biti face su morali imati takve hlace!)

Ali, u principu, sve zavisi i o prigodi u kojima se takva obleka nosi. Ok mi je za po danu, ponekad. Ali vise volim kada decko ima normalne hlace i koznjak, naravno!
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 17:28   #28
Kožnjaci
To fakat ne mogu vidjet.. totalno su mi izašli iz đira, i onak mi pravo zdravo seljački izgledaju.
Al 'ko voli....
Pezy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 17:35   #29
Ako se ti u takvoj obleki dobro osjećaš i ako ti dobro stoji onda ništa drugo nije ni bitno. Stavljat na sebe neki drugi stil, samo zato jer su sada svi u tome, nema smisla. Ja sam uvijek za osobnost.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 20:07   #30
Quote:
Pezy kaže:
Kožnjaci
To fakat ne mogu vidjet.. totalno su mi izašli iz đira, i onak mi pravo zdravo seljački izgledaju.
Al 'ko voli....
Joj, joj, nemoj tako! Ja sva ponosna hodam okolo u svom koznom kaputicu!

(i uopce se ne osjecam seljacki)
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 21:26   #31
tvoj avatar može hodat okolo i u srednjevjekovnom oklopu, for all i care.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 22:20   #32
Quote:
luca kaže:
ja vise volim siroke hlace/shirts nego uske traperice i nategnute majice moze i lijepo, fino, kulturno odijelo
__________________
NONE OF YOU WILL NEVER KNOW MY INTENTIONS...
Silvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 08:59   #33
baggy pants su super, i ja ih volim nositi
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 14:09   #34
A kak se zovu one hlace koje dodju do pola listova, vezu se dolje - military look. Zena: ciklama majca, crne hlace, ciklama najlonke i cipice na petu, ali dosta otvorene s gornje strane stopala. Ljudi moji, kak je zena ruzno izgledala!!! Strasno!!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2003., 22:12   #35
ja volim rappere, i kosarkaski tip deckiju. naravno da i sad ima onih koji isfuravaju baggy pants ono ne znam, 12-13 godina deckici, ali sta sad, oni su odrasli na ovom "mtv-rapu", sa se tu moze.

ali naaaajsexy mi je, sto se vidi na tv-u nazalost uglavnom... crnac sa genijalnim tijelom, potkosuljom uskom, spustene baggy pants i bokserice onak malo se vide... timberland cizme i neki jebacki pogled... ne, ne palim se inace na crnce al to mi je prvo palo na pamet ma dosadno mi je pa ne znam ni sama sta pisem. ali... baggy pants rulz!
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 11:25   #36
to sam htio čut...

nice avatar...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 11:56   #37
meni te gaće sliče na vreće od krumpira
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 00:24   #38
inace ih nosim,ali popizdim kad vidim mulce od 10,11 godina u onima hlačama sa natpisima eminem ili sto ja znam ruff ryders itd,Pa ja bi ih sve sjekirom...
__________________
Tko pod drugim jamu kopa fizicki je radnik
answer-k is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 00:28   #39
yep. klinci pojma nemaju... a danas je dosta teško naći neke baggy pants da nemaju neke kričave detalje i natpise na sebi.. to je strašno.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:55.