Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2011., 23:21   #161
gdje ima kupiti najobičnijih jednobojnih skroz ravnih oksfordica? u bati imaju prekrasan model,ali je crno sivi i nekako prešaren,inače nosim poprilično boja na sebi pa bih htjela zato neke jednostavne,one iz shoe boxa su mi ko papuče i djeluju mi tko da će se raspasti nakon prvog nošenja.zasad su mi najbolje zarine,ali htjela bih vidjeti negdje ako još ima kakav izbor
Shady Lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 12:08   #162
borovo i guliver.

samo što ja tamo nisam našla svoj broj pa ako netko zna još koju trgovinu di ima ravnih... hvala
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 12:09   #163
pogledaj u guliveru, imaš običnih crnih, ravnih kožnih i puno kvalitetnije su nego te u bati (znam na koje misliš i ja sam ih gledala)
cijene su između 500 i 600 kn

edit: abba me prestigla
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 12:44   #164
Quote:
Shady Lane kaže: Pogledaj post
gdje ima kupiti najobičnijih jednobojnih skroz ravnih oksfordica? u bati imaju prekrasan model,ali je crno sivi i nekako prešaren,inače nosim poprilično boja na sebi pa bih htjela zato neke jednostavne,one iz shoe boxa su mi ko papuče i djeluju mi tko da će se raspasti nakon prvog nošenja.zasad su mi najbolje zarine,ali htjela bih vidjeti negdje ako još ima kakav izbor
Quote:
abba kaže: Pogledaj post
borovo i guliver.

samo što ja tamo nisam našla svoj broj pa ako netko zna još koju trgovinu di ima ravnih... hvala
Ja sam kupila u ny svoje... 79 kn smeđe a ima i crnih.. na temi šssdk par strana u nazad (jučer u jutro stavila) imate sliku!
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 12:22   #165
u kojem borovu?
__________________
the great escape
deceptacon
exitmusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 16:00   #166
lijenčino
lokacije

ima ih u smeđoj i crnoj boji, ali rekli su mi da su ox. od prošle sezone pa ovisi šta im je ostalo
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 14:30   #167
tenks
ali ja bi rado znala točno u kojem borovu imaju ili ću ih redom zvati i pitati, neće mi biti prvi put
__________________
the great escape
deceptacon
exitmusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 15:54   #168
Ja ih nosim vec nekih 4-5 godina. Imam srece kad kupim cipele koje tad niakko nisu u modi, za male pare. I one nakon nekog vremena postanu ultraturbo moderne.
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 22:17   #169
Quote:
exitmusic kaže: Pogledaj post
tenks
ali ja bi rado znala točno u kojem borovu imaju ili ću ih redom zvati i pitati, neće mi biti prvi put

ja sam bila u pothodniku, kvatriću, trešnjevci i preradovićevoj. svugdje ih je bilo. ako se dobro sjećam, na kvatriću su bile i crne i smeđe.
em, ako budeš zvala, puno sreće. u većini trgovina nisu čuli za oxfordice
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 22:30   #170
Quote:
abba kaže: Pogledaj post
em, ako budeš zvala, puno sreće. u većini trgovina nisu čuli za oxfordice


da, danas sam bila u jednom takvom. tenks
__________________
the great escape
deceptacon
exitmusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 22:40   #171
Ja ih naprosto obozavam ! Tako su udobne i bezvremenske!
hannah_dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 18:28   #172
bronx oxfordice na sniženju, 35 funti --> http://www.butyk.co.uk/blog/4566/pro...ERALD_20110727
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 10:34   #173
ja sam nasla nedavno prekrasne u x-nationu, bile su 130 kuna. jedne su bile boja pudera, jedne plave i jedne sive. najdivnije cipele koje sam ikad vidjela.
__________________
strah me otici iz ove sobe i nikad vise ne osjecati ovo sto osjecam kad sam s tobom.
daisydai is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:50   #174
zna li netko gdje nabaviti dobre kvalitetne oksfordice, crne, crno -bijele, al da su od prave kože
opium is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 04:30   #175
Evo da dignem temu iz mrtvih, tražim već predugo dobre, kvalitetnije ravne oxfordice ili broguesice, kako god ali sve ili su kič teški ili imaju ružan često u super ultra upadljivim bojama(te nit nisu kvalitetnije) đon

pomognite mi, bilokoja boja dolazi u obzir, najrađe bi ih u svim bojama da mogu kombinirat a one sa ebaya ne dolaze u obzir jer mi se svaki put raspadnu u pravo vrijeme, većinom miljama od stana
Gio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 11:16   #176
Quote:
Gio kaže: Pogledaj post
Evo da dignem temu iz mrtvih, tražim već predugo dobre, kvalitetnije ravne oxfordice ili broguesice, kako god ali sve ili su kič teški ili imaju ružan često u super ultra upadljivim bojama(te nit nisu kvalitetnije) đon

pomognite mi, bilokoja boja dolazi u obzir, najrađe bi ih u svim bojama da mogu kombinirat a one sa ebaya ne dolaze u obzir jer mi se svaki put raspadnu u pravo vrijeme, većinom miljama od stana
Ja sam svoje kupila u Nami u Ilici, ali dok sam ih kupovala ,istovremeno sam chekirala izloge Peka i Alpine, oni uvijek imaju dobrih modela, a i kvalitetne su. Jest da izdvojiš cca 500 kn - 100 €, za kvalitetnu obuću se to isplati. Iskreno, meni se nakon dvije godine nošenja otrcao đon, ali postolar je sve to lijepo rješio i sad su ko nove
Vicky Leax is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 11:19   #177
Najbolje cipele ikad! Idu uz sve, uz svaki stil, svaku prigodu, klasične su i evergreen!
Vicky Leax is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 12:00   #178
Quote:
Gio kaže: Pogledaj post
Evo da dignem temu iz mrtvih, tražim već predugo dobre, kvalitetnije ravne oxfordice ili broguesice, kako god ali sve ili su kič teški ili imaju ružan često u super ultra upadljivim bojama(te nit nisu kvalitetnije) đon

pomognite mi, bilokoja boja dolazi u obzir, najrađe bi ih u svim bojama da mogu kombinirat a one sa ebaya ne dolaze u obzir jer mi se svaki put raspadnu u pravo vrijeme, većinom miljama od stana
ove su najljepše koje sam vidjela

http://www.vagabond.com/vagabond_pro...620&isoCode=HR
Allana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 12:36   #179
Vicky, pljunula bi ja para kolko treba pa bi bar znala da će trajat al nikako da ubodem prave

Allana krasne su ali ne mogu se zamislit u ničem lakiranom
Gio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 21:59   #180
ja sam svoje kupila prošle godine u deichmanu, a neki dan sam ih vidjela u borovu (importane).
abba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.