Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 06.11.2016., 18:54   #11
mali update..sin je sada 8. razred i započeli smo godinu malo drugačije, a to znači da učim s njim. Prije je tvrdoglavo odbijao sve, ali sada sam dođe s knjigom i zamoli za pomoć. Kako ima problem s čitanjem i mrzi čitati, tako mu je i vokabular siromašan, ali je napredovao i više se ne srami pitati što neka riječ znači. Pripremala sam ga za povijest, odgovarao je i dobio dvije četvorke, radili smo kemiju i dobio je 4 iz ispita. Učeći s njim, shvatila sam koliko mu zapravo treba pomoć, jer samo učenje iz udžbenika je njemu noćna mora. Objašnjavam mu sve pojmove, jednadžbe, reakcije dok ne vidim da je shvatio. Priznajem da sam nakon svakog učenja s njim iscrpljena, ali nije mi teško uložiti i posljednji atom energije.
Iz hrvatskog su dobili 3 pjesme po izboru i cijeli vikend učimo Matoša. Rekao je da će se javiti, stvarno se potrudio, a ocjenu ćemo znati sutra..
Iz podruma sam izvukla ogromnu kutiju punu lego kockica..taj cijeli vikend nije ni pogledao kompjuter, napravio je funkcionalni aparat za tik tak s mehanizmom koji radi na kovanice:-)
zelazny is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:30.