Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2003., 18:01   #81
Quote:
magic kaže:
A da

Mozhda zato shto ih mladje ne nose
Evo ja sam mladja i nosim ih Samo što su mi suknjice prekratke pa mi sve ispadne van tako da moram kupiti neku do koljena za samostojece...ili pak veci broj pa da ih navucem skroz gore do p..
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2003., 18:09   #82
Btw, hulahopke su ok. Imam jedne bordo, jedne crne pamučne koje nosim na marte, jedne smeđe na neke pruge i zelene isto takve....volim ja to, samo što me stisne u trbuhu pa tu imam problem. Al kad izravnam trbuh, onda će sve biti pet

Ne kužim što ste se sve uzrujale da je to "bapsko" ? Baš je lijepo vidjeti čarapu u boji ispod suknjice!
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2003., 18:41   #83
..ja isto nosim crne pamucne (ne volim prozirne hulahopke) i nosim ih samo na suknju..inace ne volim nosit hulahopke jer me noge pocnu svrbit...
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2003., 21:41   #84
Quote:
Ne kužim što ste se sve uzrujale da je to "bapsko" ? Baš je lijepo vidjeti carapu u boji ispod suknjice!
nisam primjetila da se itko uzrujao

Nego carapu je i meni lijepo vidjeti, na suknjicu. Samostojecu carapu. Ili onu nesamostojecu tj. haltersku.

Sad ne znam jesi li ti pod "carape" mislila zapravo na "najlonke" , hulahopke ili strample.

Nego i tih samostojecih ima svih mogucih boja i dezena. mrezastih ovakvih , onakvih, sa rombicima, na pruge itd.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2003., 01:47   #85
ne kuzim.ko vidi jel ti ispod suknje nosis samostojece ili hulahopke? ispada da nitko ne nosi sve one duge hulahopke u bojama,dezenima itd.osim mene i mojih frendica.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2003., 02:10   #86
ja nosim. i hulahopke i samostojece, pa cak i haltere tu i tamo stavim. sve nosim osim nekih divljih uzoraka, mrezastih i one svijetlo smedje bapske boje.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2003., 14:21   #87
Quote:
Lola kaže:
ne kuzim.ko vidi jel ti ispod suknje nosis samostojece ili hulahopke? ispada da nitko ne nosi sve one duge hulahopke u bojama,dezenima itd.osim mene i mojih frendica.
mozda sam se krivo izrazila.

Nego meni nije bitno dal DRUGI znaju sto ja nosim ispod svog sosa, nego mi je bitnije da MENI to pase. Nepopravljivi egoista

A prednosti i nedostatke sam opisala u postu prije.

Inace nosila sam i ja dugo hulahopke ( predugo ako neme pitate) ali sad im se vise ne bi vracala.

Od samostojecih su mi trenutno mrezaste hit. ( samo onda ostala obleka mora biti jednostavna i ne u previse boja)
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2003., 17:10   #88
Na ovom vjetru bih se samo mogla raspasti bez dobrih hlaca i carapa. Treba minimalno dva puta sjesti na bic pa provozati krug. Posto se na bicu hlace podignu, obicne carape su prekratke, dokoljenice ideala.

U hulahopke ne stanem, prekratke, i idu mi na zivce jer mi se stalno cini da spadaju i povlace hlace za sobom.

Pod samostojece zamisljam tanke najlonke-ne hvala. To na ljeto.

Dokoljenice ne dozivljavam bapskim. Bapski bi mi bile odrezane hulahopke pa srolane i ucvrscene komadom bijele gume. Takva je naime bila moda medu bakama u mom kraju.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 01:42   #89
i dalje mi nije jasno kako netko ispod suknjice na minus deset moze nositi samo neke samostojece carape ili natkoljenice
i tvoja zelja winci da nosis sto zelis ispod sosa nije uopce egoisticna.ne znam zasto bi bila.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 01:44   #90
Quote:
Lilly kaže:


U hulahopke ne stanem, prekratke, i idu mi na zivce jer mi se stalno cini da spadaju i povlace hlace za sobom.

mislim da i cure sa 180-185 cm visinom mogu nac hulahopke.nisi valjda visa od toga?
da nisi ti mozda blanka vlasic?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 12:48   #91
Quote:
Lola kaže:
i dalje mi nije jasno kako netko ispod suknjice na minus deset moze nositi samo neke samostojece carape ili natkoljenice
i tvoja zelja winci da nosis sto zelis ispod sosa nije uopce egoisticna.ne znam zasto bi bila.
a-a to nisam napisala.

Ja zimi ne nosim suknje cesto. Ako nosim onda je to traper sosek ili samt koji je barem do koljena ( a traper je solidan materijal i grije malo vise od pretanke viskoze recimo) a cesto i do listova.

Kad nataknem tako neki minjak a vani je zima kao sto opisujes onda je to samo za prijeci do auta - parkiran pred ulaznim vratima- i ponovo do ulaza u neki club recimo. To ti je cirka po minuta.

Toliko bi i ti izdrzala

Na posao idem uglavnom pjesice i nema sanse da me netko dobije u neku laganiju suknjicu od leprsavog stofa.

Inace Liliy je jako dobro opisala i moj problem sa hulahopkama. Mislim da je cak niza od mene ali to zapravo i nema nuzno veze sa visinom. Koje god bi kupila, klizile bi prema dolje i tamo u medjunozju vukle i hlace na dole.

Nego cure, nisam zagovornik ljepote pod cijenu hladnoce zato zimi prvo nek vam bude toplo pa onda sve ostalo
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 12:49   #92
Ma ne, to ja na taj nacin izrazavam svoje osjecaje prema drugim dugonogim forumasicama.

Kupila sam nekad davno neke, 46 velicinu pa su mi bile fino duge ali dio za dupe mi bio do vrata. Kad bih nasla 48 mogla bih napraviti hulahopke-body od njih. Cini mi se jako zgodno za zimi.

Osim toga, te velike su i presiroke pa se krenu uvrtati po nozi. A kad kupis manje onda spadaju i vuku hlace dole.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 12:50   #93
Je, ja sam manja. 175 za zadnjeg mjerenja.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 12:53   #94
Quote:
Lilly kaže:
Je, ja sam manja. 175 za zadnjeg mjerenja.
zapravo nisi puno. S frizurom smo si tu negdje.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 13:52   #95
Quote:
Gospon Pes kaže:
Citam vas i ne mogu se nadiviti smislu za erotiku.
Sve, znaci, hodate okolo iskljucivo u samostojecima. Da covjek ne povjeruje...
Doslovno.

Osobno me ne mozete dobiti ni u sto nego u hulahopke i to cim temperatura padne ispod 30°.
Obozavam hulahopke, samostojece ne volim, haltere mrzim i uopce nema veze s godinama - uvijek je bilo tako.

Negdje u ladici imam jedne samostojece... Prve ikad kupljene, obucene jednom za jednu specijalnu priliku...

Zivjele hulahopke!
isto hulahupke su mi najprakticnije...
nosim obicno crne, beige (kad su jako tanke i prozirne),
tamnoplave, sive. ne nosim s uzorcima.

samostojece imam dva para jer povremeno pozelim obuci ispod haljine. haltere nemam, ne volim, ne zelim niti imati...

sto je najbolje, moj muz nimalo ne voli niti hulahupke niti samostojece, a da me vidi u halterima vrjerojatno bi zatrazio razvod braka

kako najcesce nosim hlace, volim soknice i po potrebi dokoljnke. ruzne su mi najlonke-dokoljenke ali povremeno mi trebaju...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 13:57   #96
Meni su dokoljenke prekrasne, naravno ne one najlonske 2 para 6 kuna, nego ove nove od mikrofibre. Imam jedan par rebrastih - identichne kao mushke charape, jedan par mrezhastih i jedan par prekrasnih crnih s tankim sivim uzduzhnim prugama, kao materijali za mushka odijela. Zavrshetak im nije ona gadna tanka lastika koja se urezuje u listove vec lijepi rebrasti shiroki dio.

Nosim ih naravno samo na hlache i to bash u ovo godishnje doba - ja bih krepala od vrucine da vec sad pokrijem noge
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 15:06   #97
hulahopke, samostojece i slicno nosim samo kad moram inace to mrziiim

najvise nosim "pants -soks" - to su kao dokoljenke ali su malo bolje i ugodnije - nesto kao sto magic opisuje

ljeti ne nosim nista, jer us ljeta ovdje za popizdit vruca

zimi sam se navikla pa do Bozica akoro nosim samo te dokoljenke izpod hlaca a obicne hulahopke ispod suknji

samostojece samo za specijalne prilike a haltere nikad

najgluplja i najneprakticnija stvar na svijetu
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 11:30   #98
Moj muž tvrdi da su mu hulahopke seksi Bit će valjda zato što ih tako rijetko vidi na meni.
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 11:33   #99
Quote:
magic kaže:
Meni su dokoljenke prekrasne, naravno ne one najlonske 2 para 6 kuna
ja imam takve nosim ih rijetko i kupim ih supermarketu kad se u zadnji cas sjetim da ce mi mozda trebati...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 19:56   #100
Nosim strample (obicne hulahopke,one stare),u boji koze,a prosle zime sam kupila i 2 komada debljih (zimska varijanta hulahopki) -za pod hlace kad je malo hladno,te jedne debele strample crne boje (kao one za djevojcice,debele,pamucne,samo za odrasle) - kad je puno hladno.

A kad je bas bas hladno sem debelih strampli pod hlace navucem jos i stare debele crvene helanke koje su mi ostale od ko zna kada ,te jos carape (obicne carape kakve inace nosim ili one debele zimske termo carape,zavisi od toga koliko mi je hladno i od obuce u koju trebam uvuci nogu).


Lose podnosim zimu.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.