Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2017., 14:15   #21
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Weidman - Gastelum ... po meni ocekivano, jednostavno Chris je djelova ko kategorija vise. Svi koji su sparirali u dziji ili necem slicnom sa protivnikom laksim 10 kila znaju da je to ogromna razlika. Pogotovo sta je hrvanje i dzija na strani Chrisa ako se tezina ne uzima u obzir. Ipak, svaka cast Kevinu, odlicno se drza, cak je lipo pogodija Chrisa na kraju runde (makar mi se nije ucinilo da ga je previse uzdrmalo).
Svaka čast, pisao si i lijepo objasnio zašto misliš da bi Weidman trebao pobjediti, a ja po svome stvarno svaka čast

Weidman je pokazao da u njemu postoji još šampionski duh, pri tome mislim kako se vratio nakon gadne završnice po njega u 1R. Opet, da je u toj 1R bilo 10 sekundi više, vjerojatno bi drugačije pričali. Ali to je MMA i zato ga volimo. Kelvinu čestitke, bio je dosta kompetitivan u meču, žao eto dođe što se zeza van sezone i "papa" svašta, pa da ne može skinuti kilograme i zadovoljiti welter. Tamo bi zaista bio kralj i vjerojatno prvak za koju godinu. Ali on mora sjest sa ljudima koji ga vode i ozbiljno o tome popričati, jer šteta takvog talenta.


Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Ostale borbe su bile ok, Villante me razocara, ocekiva san vise od njega. Oliveria brutalan nokaut.
Villante je razočarao i neka je izgubio. Zaista ne znam kako ne može popraviti taj cardio. Neki su napisali na stranom forumu, da Cummins i Villante slučajno nisu poluteškaši, već bi letjeli iz UFC-a. Ovako su čak rangirani.

Olivieria se odlično snašao, jako dobar rad nogu u 2R što je Laflareu predstavljao veliki problem, i onda onako očajnički pokušaj takedowna bez ikakve pripreme naleti na kontru. Svaka čast brazilskom Kauboju što nije dalje udarao protivnika na parteru.

Isto mi se jako svidio onaj novi borac Anders, lijepa predstava protiv veterana Natala. A i borba večeri Gooda i Zaleskog
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:30   #22
Rezultati:

Chris Weidman def. Kelvin Gastelum via submission (arm-triangle choke) – Round 3, 3:45
Darren Elkins def. Dennis Bermudez via split decision (29-28, 28-29, 29-28)
Patrick Cummins def Gian Villante via split decision (29-28, 28-29, 29-29)
Jimmie Rivera def. Thomas Almeida via unanimous decision (29-28, 30-26, 30-27)



Elizeu Zaleski dos Santos def. Lyman Good via split decision (30-27, 28-29, 30-27)
Eryk Anders def. Rafael Natal via knockout (punches) – Round 1, 2:54
Alex Oliveira def. Ryan LaFlare via knockout (punch) – Round 2, 1:50
Chase Sherman def. Damian Grabowski via unanimous decision (30-27, 30-26, 30-27)
Jeremy Kennedy def. Kyle Bochniak via unanimous decision (30-27, 30-27, 29-28)
Marlon Vera def. Brian Kelleher via submission (armbar) – Round 1, 2:18
Junior Albini def. Timothy Johnson via knockout (punches) – Round 1, 2:51
Shane Burgos def. Godofredo Pepey via unanimous decision (30-26, 30-26, 29-28)
Chris Wade def. Frankie Perez via unanimous decision (29-28, 29-28, 30-27)

UFC on FOX 25 results: Ex-champ Chris Weidman chokes out Kelvin Gastelum to end skid |

Bonusi (50 tisuća dolara):

Izvedbe večeri: Alex Oliveira i Junior Albini
Borba večeri: Elizeu Zaleski dos Santos vs. Lyman Good
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:35   #23
Kevin je triba odma krenit kako je krenija u trecu rundu (ili ako ne odma onda u drugoj rundi). Onako je u trecu rundu krenija sa izgubljene dvi runde i sa dosta potrosene snage. Cak i da ga Weidman nije zavrsija pitanje je bi li ista moga napravit.

Al dobro se branija na podu, samo mi nije jasno zasto nije napravija dlan na dlan kod arm triangle chokea, nego je rukom gura lakat ... mozda trenutak dekoncentracuje, ko zna, lako je ovako govoriti


Iduci tjedan dugo ocekivani JJ vs DC


Luke Rockhold je dobija protivnika, al kojeg?! Nekako je Jakare logican izbor, al ne znan sta je s njim.
Mogli bi vidit Bisping - Romero s obzirom da je Whittaker out na duze vrime, fanovi to zele vidit vise od ijedne druge borbe
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 15:35   #24
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Kevin je triba odma krenit kako je krenija u trecu rundu (ili ako ne odma onda u drugoj rundi). Onako je u trecu rundu krenija sa izgubljene dvi runde i sa dosta potrosene snage. Cak i da ga Weidman nije zavrsija pitanje je bi li ista moga napravit.

Al dobro se branija na podu, samo mi nije jasno zasto nije napravija dlan na dlan kod arm triangle chokea, nego je rukom gura lakat ... mozda trenutak dekoncentracuje, ko zna, lako je ovako govoriti
Da, teško je sad reći kako bi bilo da je imao drugačiji pristup, stisnuo od starta nadam se uglavnom da će se vratiti u welter i biti profesionalan, sve je na njemu.


Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Iduci tjedan dugo ocekivani JJ vs DC
E da, možemo temu otvoriti


Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Luke Rockhold je dobija protivnika, al kojeg?! Nekako je Jakare logican izbor, al ne znan sta je s njim.
Mogli bi vidit Bisping - Romero s obzirom da je Whittaker out na duze vrime, fanovi to zele vidit vise od ijedne druge borbe
Ja mislim da će spojiti Weidmana i Jacarea, te Romera i Rockholda. A novi vlasnici će onda vratiti ono što su zamislili, Bisping i GSP, jednu presicu su već imali.

Šteta što je Whittaker out
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 20:33   #25
Ajd drago mi za weidmana, a kelvin se treba prestat zajebavat i posvetit se welteru.
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 21:16   #26
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Ja mislim da će spojiti Weidmana i Jacarea, te Romera i Rockholda.
Ja sam ovdje fulao, nisam vidio da je Rockold najavljen za main event Fight Night 116 sa Branchom. Onda možda Weidmana da stave sa Jacareom.

Quote:
toplomjer kaže: Pogledaj post
Ajd drago mi za weidmana, a kelvin se treba prestat zajebavat i posvetit se welteru.
+1

Valjda će se uozbiljiti.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:42   #27
Mislin da cemo jos vidit Kevina u MW. Daleko od toga da je on bija los, samo jbg, konstitucijom mu vise pase WW, a naisa je na top borca. Na toj razini svaki detalj igra ulogu, eto npr. da se uspija obranit od arm triangle chokea ili da je u prvoj rundi ima jos 10-20 sekundi vise sad bi pricali jel se triba borit za naslov.


Weidman - Jacare je jako moguca borba i bilo bi zanimljivo. Za Jacarea ovakva borba vise odgovara nego za Weidmana. Samo triba vidit u kakvom je stanju Jacare, nije ga bas bilo po medijima u zadnje vrime.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 14:47   #28
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Mislin da cemo jos vidit Kevina u MW. Daleko od toga da je on bija los, samo jbg, konstitucijom mu vise pase WW, a naisa je na top borca. Na toj razini svaki detalj igra ulogu, eto npr. da se uspija obranit od arm triangle chokea ili da je u prvoj rundi ima jos 10-20 sekundi vise sad bi pricali jel se triba borit za naslov.
Da, nije bio loš, jednostavno nije mogao parirati Weidmanu u tom hrvačkom dijelu ovdje vrijedi ona "size does matter". Ako želi napraviti neke veće stvari u karijeri, mislim da bi to za njega najbolje onda bilo u welteru.


Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Weidman - Jacare je jako moguca borba i bilo bi zanimljivo. Za Jacarea ovakva borba vise odgovara nego za Weidmana. Samo triba vidit u kakvom je stanju Jacare, nije ga bas bilo po medijima u zadnje vrime.
Volio bi vidjet tu borbu, pogotovo ako ode u parter, pa da gledamo majstore na djelu
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.