Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2005., 13:06   #1
Umjetno štopanje

Zanima me sve sto znate o tome

Gdje (Ri, moze i Zg), po kojoj cijeni, kakvi su rezultati?

Imam jednu malu poderotinu koju moram zakrpati prije nego pocne zimska sezona, ali je materijal takav da obicno sivanje i ubodi iglom ne dolaze u obzir (vodo- i vjetro-nepropustan i sl.), a ljepljenjem se ne bi igrala.

Tnx
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 14:37   #2
Bilo nekad davno, prolaz kina Balkan (pojma nemam kak se to kino zove danas).
Rezultati jako dobri. Poštopali mi kaput kojeg je gricnuo moljac. Materijal je bio štofast, uzorak riblje kosti, i krpanje je mogao primjetit samo onaj koji je znao za rupu i to ak turne nos na nju.
Da li još postoje, fakat ne znam.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 14:54   #3
prolaz sestara Bakovic?

Tamo je zena stopala i najlonke.

Ni ja ne znam jel jos radi.
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 15:08   #4
Znam i ja za taj prolaz.. na jednom kraju je kino, na drugom kraju je Benetton... jel tako?
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 16:36   #5
joj Lei, sad si me podsjetila...u nas su to, nekad davno, radile chasne sestre. donio bi odjevni predmet, a one bi strpljivo izvlachile originalne niti iz tkanine na manje vidljivim mjestima i vjeshtinom pravog umjetnika popravljale oshtecenja.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 19:01   #6
Je između kina i Benettona.
I bil je sestara Baković. Mislim da se više ne zove po njima jer su bile partizanke. Sad ima ime po nekom Miceku ili tak nekak, uglavnom Zgb boemu.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 19:45   #7
Quote:
polly kaže:
Je između kina i Benettona.
I bil je sestara Baković. Mislim da se više ne zove po njima jer su bile partizanke. Sad ima ime po nekom Miceku ili tak nekak, uglavnom Zgb boemu.
da, po Micek Trtku!

nee
zove se Miškecov prolaz
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 22:52   #8
Ma mi u Rijeci se ne snalazimo po imenima ulica, vec po objektima Ja ni doma nemam pojma imena vec mi je sve "kraj ovog", "kraj onog", "izmedju poste i robne kuce" i sl. Tako da je opis "izmedju kina i benettona" sasvim dovoljan i precizan

Saznala sam u medjuvremenu da Iglu-sport prodaje zakrpe za gorotex stvari po nekih 35kn, pa cu i tamo zaviriti.

Samo steta sto je sve u Zagrebu, a ja jedno 150km dalje
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 21:10   #9
Ozivljujem jednu prastaru temu jer imam problem Podero mi se novi novcati sal od viskoze i tako sam tuzna
Nosila sam kod krojacice i veli -umjetno stopanje sad kaj sma uspijela po netu naci da ima neki u Miskecovom prolazu ali da je skup ko zlato Ako neko nekaj zna bila bi zahvalna
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 22:12   #10
umjetno štopanje

Trebam pomoć, naime probušili su mi jako dragu suknju žarom od cigarete, bila je poprilično skupa i neizostavni je dio moje garderobe pa sam očajna jer šteta je s prednje strane. Suknja je od polyestera izvana s lanenom postavom. Našla sam dva obrta za umjetno štopanje u Zagrebu, jedan u Miškecovom prolazu, a drugi u Martićevoj, zanimaju me iskustva ili eventualne preporuke. Puno hvala
ideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 06:28   #11
Još jedno oživljavanje odavno mrtve teme.
Dakle,zna li tko da li koji od krojačkih salona u Rijeci nudi ovu uslugu i ako da koji?
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 12:05   #12
Dižem temu jer sam jadna. Naručila sam iz Desigual webshopa vestu iz prijašnje kolekcije koju sam dugo tražila i napokon ju uhvatila. S obzirom da ne shippaju kod nas naručila sam ju preko frendice iz Njemačke. I vesta je došla s rupom na ramenu i to baš na jednobojnom dijelu. Vestu bi trebala vratiti (što je ukupni trošak poštarine DE-CRO-DE 34 eura), a nemaju drugu nego bi mi vratili novac. Dakle na gubitku sam i bez veste. Ako postoji mogućnost odnijela bi ju negdje na umjetno štopanje u Zg, pa ako mi netko može preporučiti gdje bila bi vrlo zahvalna.
photo uploading
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 12:54   #13
U prolazu kod kina Europa je jedna gospođa koja odlično radi, ali nije jeftino.
Uđeš u haustor pa na katu je radionica.
Napravi super.
Ništa se ne vidi.
Meni je spasila kaput prije par godina.
Ona to radi ručno i zato je skupo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 16:12   #14
Jeftinije mi je od 34 bačena eura, a i vesta mi je pre pre predobra. Jel se sjećaš reda koliko bi to moglo biti? Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 07:43   #15
200-250 kn tu negdje.
Meni se isto isplatilo.
Mada trebaš vidjeti jer ovo moje je bio kaput od vunenog štofa i rupica od čika.
Netko mi skurio kaput u prolazu.
Tvoja vesta je pletena.
Možda je to lakše/ jeftinije za pokrpati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 15:52   #16
Puno hvala na info. Idem u pon, pa ću vidjet što će reći. Gdje je to točno u prolazu kad dolazim od Masarykove? Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2018., 17:05   #17
Tražim preporuku za popravak 100% vunene veste U Zagrebu ili okolici, pronašla sam dvije rupe veličine graška, vjerojatno od moljaca. Gdje bih to mogla dati popraviti?
Hannah87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.