Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2003., 10:30   #21
Quote:
magdalena99 kaže:
oprosti, je li ovo neka sala ili ti to ozbiljno?
ma zeza se covjek.........(bar se nadam)
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 14:41   #22
to je muskarac?
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 15:00   #23
Quote:
Liberatore kaže:
[Bza gace, koje navucem iznad traperica da se vidi markica (ck, boss, versace etc.) [/B]
po ovome bi rekla da je
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 15:10   #24
Liberatore kaže:
[Bza gace, koje navucem iznad traperica da se vidi markica (ck, boss, versace etc.) [/B]
--------------------------------------------------------------------------------
Quote:
Prolaznica kaže:
po ovome bi rekla da je

ne mora značiti, danas i žene navlače gaće (ops, tange) da se vide trakice (pa i markice) , a BTW to mi je uz suknju preko hlaća jedna od najvećih "modnih" gluposti
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 15:31   #25
Quote:
Septembar kaže:
ja nisam NIKAD nist od odjece/obuce platila toliko
250 eura? i malo više - samo vjenčanicu ...ma lažem, bio je to poklon od mame
...cipele - max 100 eura ( a i to je rijetkost)

da si mogu priuštiti 250 eura za cipele i da su mi ludiloooo kupila bi ih bez puno razmišljanja...
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 15:44   #26
Quote:
magdalena99 kaže:
to je muskarac?
je
Liberatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 15:45   #27
i da salio sam se.
dao bi ja i vise za dobre gace s dobrom markicom
Liberatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 17:26   #28
Quote:
Septembar kaže:
ja nisam NIKAD nist od odjece/obuce platila toliko
jao ljudi osjecam se ko posljednja snasa
ocu i ja da se razbacujem euricimna buaaaaaaaa i pravim spiskove a'la winona
a ja mislila da ce se ove snoberice javiti kak se mogu za takve pare uopce obuci a da ne hodam gola

Septembar, nisam napisala koliko cesto idem u shopping.
Mozda ti mislis da je to jako cesto.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 18:54   #29
Quote:
Liberatore kaže:
i da salio sam se.
dao bi ja i vise za dobre gace s dobrom markicom
Tak je. Znam ga dobro, nije se on salio. Jos je i skroman bio.
Sta ces, ima covjek para...

__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 19:35   #30
Quote:
Winona1 kaže:
a ja mislila da ce se ove snoberice javiti kak se mogu za takve pare uopce obuci a da ne hodam gola

Septembar, nisam napisala koliko cesto idem u shopping.
Mozda ti mislis da je to jako cesto.
e, da, to je pitanje.
tu sam negdje sa winonom sto se tice kupovne moci, iako za naocale tesko da bih dala vise od 500tinjak kuna. to sto se kod nas prodaju ove markice za 1000 kuna, pa to je sve nabijena cijena. naocale za sunce kupujem oko nove godine, kada su snizenja.

a za traperice vise od 500 kuna iz principa ne dam. ne dam i gotovo. pa makar bila bez njih. pa ne moze meni netko traper iz turske ili tajvana za 100 eura prodavati! to je skandalozno skupo.
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 19:37   #31
Quote:
Liberatore kaže:
je
cudno. zvucis kao zena.
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 22:00   #32
Quote:
sam negdje sa winonom sto se tice kupovne moci, iako za naocale tesko da bih dala vise od 500tinjak kuna
Ja imam dioptriju na njima, a to kosta

Inace kupovna moc ne znaci automatski da ja to rabim punom parom 24 sata na dan.

Zapravo kao stedim od prosle godine .

Osobno radije imam par majci manje u ormaru ali na nosu onos to cuva moje oci, trebaju mi cijeli zivot.

Traperice - ma tu sam fakat "teska" u smislu da tesko nadjem da mi pase kroj ( obicno moram na msuki odjel zbog nogu ) i d ami svidja nijansa.

Pa kad nadjem

Jos uvijek ne shvacam ljude koji bi zbog KOMADA ROBE ili PARA CIPELA usli u dugove
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 22:06   #33
Quote:
Winona1 kaže:
Ja imam dioptriju na njima, a to kosta

da, vjerujem to.
ali ove obicne za sunce, pa da kostaju 1000 kuna? pa ne bih dala toliko za cvike za sunce pa da su zlatne.

a ovo o kreditu, no comment.
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 22:21   #34
Quote:
magdalena99 kaže:
cudno. zvucis kao zena.


fala.
samo zato sto me nije sram reci da se volim ok obuci (za razliku od drugih muskih hrvata kojih je sram priznat), ne znaci da sam odma peder.
Liberatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 22:22   #35
...ja si stvarno rjetko kad nešto kupim...većinom ,ono što nosim je moj rad,a ponekad kupim koju majicu u benettonu za casual,odlazak sa djecom u park,u kvart na kavu,aerobic ili izlet...za cipele u životu nisam dala više od 700 kn(uvijek od 500-700) i nisu mi neki fetiš...najskuplja stvar koju sam si kupila je jedna traper jakna od JPG jeans(1600 kn),ujedno jedina "potpisana" stvar u mojoj garderobi...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 22:24   #36
ja sam jednom digo kredit da si kupim BCBG kaput (16.000 kn), a onda sam jos istim kreditom uspio kupiti i Kenneth Cole cipele!
I jos mi je ostalo za par majcica..
dobar deal. Do 5 godina.
Liberatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 22:28   #37
...jel još uvijek nosiš taj kaput,ili kredit još nisi otplatio,a kaput više nije nosiv?
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 22:31   #38
nazalost u 4 godini otplacivanja kredita vise nisam bio u mogucnosti placati rate (necu iznositi detalje zasto, privatna je stvar) pa mi je kaput oduzet i jos sam k tome bio javno ukoren na sudu u Parku Stara Tresnjevka bb, sto je bio jako mucan i ponizavajuci trenutak.
Liberatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 22:48   #39
Quote:
Liberatore kaže:
nazalost u 4 godini otplacivanja kredita vise nisam bio u mogucnosti placati rate (necu iznositi detalje zasto, privatna je stvar) pa mi je kaput oduzet i jos sam k tome bio javno ukoren na sudu u Parku Stara Tresnjevka bb, sto je bio jako mucan i ponizavajuci trenutak.
...ajme,stvarno neugodno

...bolje onda kupit nešto što odmah iskeširaš i znaš da si ga platio...ovak na kredu ,..nebi nikad....ovo kaj se tebi desilo je grozno.
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 22:50   #40
sad trazim dobre japanke za more. Armani ima fenomenalne za 599 eura, i to na snizenju. Potpisuje ih Yamamoto..
Planiram posuditi lovu od prijatelja (isto zaljubljenik u modu, ali on vise naginje guccijevom populizmu, tja) pa cu stedjeti malo do oktobra da mu vratim, i onda taman mogu biti spreman za jesensku kolekciju.
Liberatore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.