Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2003., 16:16   #21
Quote:
Winona1 kaže:
Inace ovdje se puno ducana s namjestajem reklamira - ako nadjete jeftinije od nas, slobodno vratite robu mi vama vracamo novac.
da i tu isto...
moj muz je uspio vratiti RAM (otpakiran i uguran u PC)! dobio pare nazad i jos je bio ponosan kako je tranzakciju obavio na francuskom (koji je tada ucio tek vrlo malo).
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 18:07   #22
Quote:
Winona1 kaže:
sad, nemoj ovo shvatiti osobno ali ni ja ne bi uzela cipele natrag.

To se ovdje kaze - peh gehabt !.
da!
ali za zastitu imas nest sto se zove "otvorena kupnja"
neke radnje cipela imaju i do 30 dana!
fino si dodjes kuci i hodas po stanu i vidis... moze se i te kako vidit dal ti pasu il ne
dakle - ne na ulicu nosit!
ak si nezadovoljan imas povrat novca bez pogovora

nikad nisam obukla i izasla sa tek kupljenim cipelama iz prodavnice!!!
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 18:31   #23
ja jesam... bila je to ljubav na prvi pogled.

ali definitvno da nisu pasale ne bi ocekivala da ih zamjene ili vrate lovu

bio bi i dalje - pech gehabt
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 18:30   #24
Izgleda da sam ja jedina koja misli da je ela trebala dobiti novac natrag. Istina da isto tako mislim da je trebala cipele dobro isprobati u trgovini, ali kad vec nije, za tih desetak metara po ulici ih sigurno nije ostetila. Ako vec nije dobila novac, trebali su joj omoguciti zamjenu za neki drugi model.

Ja sam prosle godine kupila genijalne cipele u jednoj trgovini s neonskim svjetlom, u kojoj su izgledale crne. Odmah sam ih stavila na noge i ponosno odsetala u njima. Medjutim, na suncu se vidjelo da nisu crne, nego tamnotamnosmedje. Nosila sam ih cijelo poslijepodne , vratila se u trgovinu i vratila ih. Bile su naplacene na karticu, tako da je trgovac jednostavno stornirao naplatu i uplatio tu lovu natrag na nas racun, bez da je trepnuo. Istina, okrenuo je ocima, ali vratio je lovu (u biti, ja nisam htjela lovu natrag, nego crne cipele, ali nije ih vise bilo). To je bilo u Kopenhagenu.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 12:11   #25
Quote:
ali kad vec nije, za tih desetak metara po ulici ih sigurno nije ostetila.
ovisi o vrsti cipela ali na finijem koznom potplatu se vidi ( nije osteceno ali se VIDI ) i nakon par metera po cesti.

Takve cipele ni jedan ducan koji drzi do sebe ne moze vise prodati.

Mozda je i trebala dobiti lovu natrag ali ja ne znam ducan koji bi to izveo ( u Hrvatskoj i vani )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 16:48   #26
očito je da ih ne bi mogla vratiti ni da ih nije odmah obula jer su se zaštitili u deklaraciji.
Quote:
Loše odabran tip, veličina, oblik i širina obuće ne može biti razlog za kasniju reklamaciju
i to naprosto JE prevara.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.