Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2003., 15:51   #1
Etno, gypsy, hippie look

Ne znam koji mi je, a nije bas ni moderno (ovdje gdje ja zivim su turbo moderne 80te...sve se nosi fluoro, mrezasto, plasticno.....), al mene uhvatio neki gypsy, etno, hippie stil u zadnje vrijeme pa hodam po gradu ko baba vracara.
Kupila sam si dvije suknje dugacke, leprsave....jedna bez s bijelom podsuknom od gaze skroz do poda i jedna bijela malo s cipkom, isto do poda. Ubola sam neke indijske sandale i zeljezne remene sto vise i zvone dok hodas i neke etno marame i sad tako hodam po gradu.
Jel se to vama svidja il vam je ?
Meni je mrak.
Zapravo, nije da ne vidim uopce takve stvari po gradu, al ne vidim bas puno.
U subotu sam u Sketchu isto vidjela jednu curu kaj je imala crvenu dugacku suknju do poda od sari materijala i gore oko cica je samo zavezala crvenu etno maramu, raspustila duge kose i nakindjurila se s tonom etno nakita i izgledala mi je ko kraljica.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 16:05   #2
Meni nije napet taj etno stil,sta ja znam,valjda zbog mnogo tih boja.Volim neki detalj u tom stilu,npr.ja sam kupila nedavno top kao marama, isto ide preko cica,indijski đir,pa kad sam ga uzela nisam znala obuc... I njega obucem,na dzins minicu il kratke hlacice...Ali ne volim biti od glave do pete u takvom stilu....
Isto imam jedan Missonijev top,isto u etno stilu,ali kazem ne volim puno boja na sebi,a Missoni je popularan po raznolikosti boja na odjeci...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 16:17   #3
Hmmmmm...ja nemam puno boja na sebi nego sve nesto bez, smedje i bijelo.....a ak zavezem maramu oko bokova onda marama bude u nekoj sarenoj boji.
I nakit srebrni ili amber ili tirkiz.
Ona cura s maramom na sebi nije imala top u stilu marame nego bas maramu zavezanu oko cica...meni je to bilo turbo sexy.
Nije ni ona imala puno boja na sebi nego samo crvenu i srebrni nakit...veliki.
A vidjela sam jos (iste subote) i jednu crnkinju u necem slicnom, al ona je imala puno boja na sebi, samo kaj je to na njoj izgledalo tako mrak da ti ja to ne mogu opisat.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 16:20   #4
Quote:
Kiki kaže:
Ona cura s maramom na sebi nije imala top u stilu marame nego bas maramu zavezanu oko cica...meni je to bilo turbo sexy.
ovako sam ja nekad dolazila u laboratorij svilene velike marame u trokut pa preko sisa...

tirkiz

inace, na meni taj stil djeluje prezbrckano (previse detalje). bolje izgledam u "cistim" linijama...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 18:02   #5
Re: Etno, gypsy, hippie look

Quote:
Kiki kaže:Jel se to vama svidja il vam je ? [/B]
i meni je to cool
imala sam davno taj period, ne znam da li bi se sad osjecala prijatno
a za vidjet mi je naravno ko je tip za to, a ti bas jesi!
samo furaj
imas koju fotku da te vidim
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 18:13   #6


I mrzim sve kojima to stoji.
Jer ja u tome izgledam očajno!

Hm, kad malo bolje razmislim, mogla bih pustiti kosu.
Ili ne. To much fuss!
Precious is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 18:17   #7
Meni je to isto lijepo kome stoj.U subotu sam si kupila jedan super topic od ciste svile (zguzvane)sa pajetama i vezicama oko ramena(smedje boje)Bas je onako hippie.Super izgleda na sexy traperice

Zadnje uređivanje Romana : 01.07.2003. at 20:24.
Romana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 18:40   #8
Re: Etno, gypsy, hippie look

Quote:
Kiki kaže:
Ne znam koji mi je, a nije bas ni moderno (ovdje gdje ja zivim su turbo moderne 80te...sve se nosi fluoro, mrezasto, plasticno.....), al mene uhvatio neki gypsy, etno, hippie stil u zadnje vrijeme pa hodam po gradu ko baba vracara.
Kupila sam si dvije suknje dugacke, leprsave....jedna bez s bijelom podsuknom od gaze skroz do poda i jedna bijela malo s cipkom, isto do poda. Ubola sam neke indijske sandale i zeljezne remene sto vise i zvone dok hodas i neke etno marame i sad tako hodam po gradu.
Jel se to vama svidja il vam je ?
Meni je mrak.
Zapravo, nije da ne vidim uopce takve stvari po gradu, al ne vidim bas puno.
U subotu sam u Sketchu isto vidjela jednu curu kaj je imala crvenu dugacku suknju do poda od sari materijala i gore oko cica je samo zavezala crvenu etno maramu, raspustila duge kose i nakindjurila se s tonom etno nakita i izgledala mi je ko kraljica.
meni je ful dobro. prekrasno mi je vidjet to na curi. al neznam ja sam ipak zakleta sminkerka i furačica tako da nemam hrabrosti za to
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 22:15   #9
Ja sam vidjela prekrasnu curu...crne duge zdrave kose...obucenu u gypsy stilu...
Crveno-crna kombinacija,crveni cvijet u kosi,suknja sa milion nekih volancica i podsuknji,nakit...
Stajalo joj je mrak!


Na sebi to tesko da bih mogla zamisliti.Mislim da ja to ne znam nositi.

Ta ista odjeca na nekom drugom mogla bi mi biti i smijesna.
Sve zavisi od osobe koja nosi odredjenu odjecu.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 10:09   #10
Meni je etno i gipsy look super. Ovdje je čak kao hit sezone. A nosi se svašta. Baš svašta. Mogu se sa lakoćom ufurati u bilo koji look, ali gipsy mi je jedan od dražih. Dugačka, lepršava crveno-bordeaux suknja do poda, maramom vezana kosa ili raspuštena kosa. Dobar osjećaj.
 
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 13:22   #11
Meni se etno jako svidja i cesto se obucem u tom stilu. Gypsy bas i ne, ne volim bas imati sto boja i volancica na sebi.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 14:01   #12
Meni to nije super.

Ja sam za jednobojnost.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 14:05   #13
Quote:
Sve zavisi od osobe koja nosi odredjenu odjecu
Slazem se..
Crnkama i brinetama duze kose puno ce lipse etno stil stat,il npr.ciganski look...
Na plavusama to izgleda kicasto...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 18:35   #14
Quote:
luca kaže:
inace, na meni taj stil djeluje prezbrckano (previse detalje). bolje izgledam u "cistim" linijama...
I na meni. Inace mi je taj stil na drugim ljudima jako dobar i otkacen za vidjet. Naravno, ne na svima , jer nekima jednostavno ne stoji, ali ima cura koje su u tome prekrasne.

Ja volim ciste ravne linije i tu i tamo neki etno detalj (najcesce nakit). To mi je super.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 20:14   #15
prije par mjeseci sam vidila jednu strasnu suknju gypsy/etno od J.P.Gautiera,sarena,od konca,protkana nekakvim perlama.....800 eurica
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 22:18   #16
Quote:
lady croft kaže:
Crnkama i brinetama duze kose puno ce lipse etno stil stat,il npr.ciganski look...
Na plavusama to izgleda kicasto...
Zato se to valjda meni ni ne sviđa...
Ma ne, ne sviđa mi se općenito.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 17:38   #17


totalno ja... samo, vjerujem kako visokim djevojkama to puno bolje pristaje nego niskima. A, nazalost, u tu kategoriju spadam i ja. Ne izgledam ko cigo doduse (tako niska) ali svejedno bi bolje izgledalo da sam visa.

I daaaa, te narukvice...i one za oko gleznja...sa malim minijaturnim zvoncekima koja vise...mljac
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 19:32   #18
Quote:
lady croft kaže:
Slazem se..
Crnkama i brinetama duze kose puno ce lipse etno stil stat,il npr.ciganski look...
Na plavusama to izgleda kicasto...


Ma da? Da na plavušama izgleda kičasto??

A čuj kič na svakome izgleda kičasto bezobzira o boji kose...

Ja sam plava, i nosim se s primjesom etna, pa nisam kičasta, sve ti to ovisi o tome kako znaš složiti kombinacije na sebi,..ili znaš ili ne, nema tu velike filozofije...

Etno volim umjereno kao detalje, i što se tiče robe , kao i nakita..a ,gypsi ne volim uopće- previše mi je... hm ,jel se kaže kičast ?; mada nosim oko noge sav taj nakit i to ...
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2003., 18:22   #19
Hmmmm....
Ajmo se ovako izrazit:Meni na plavusama to izgleda kicasto.I sama sam plava pa ne stoji mi kao kad sam bila crnka.To je samo moje misljenje.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2003., 21:20   #20
Re: Etno, gypsy, hippie look

Jako mi se svidja. I obicno je ugodno!

Ali nije bas za svaku priliku...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.