Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2010., 16:05   #61
Ili ovoga: http://www.youtube.com/watch?v=yE9B3Eentvs
aikidoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 16:07   #62
Prvo to nisu bili neki lijevi boksaci, a kad vec govoris o Listonu trebao bi spomentu da je Liston bio potpuno demotiviran za borbi i borio se samo za novce, sto je i sam priznao, a Foreman je bio mucen mjesecima od Alija, i pol Afrike, tako da ti te usporedbe bas i ne drze vodu.

Jednostavno ni jedan od tih tipova nije imao obranu od takvog nasrtaja kakavog je Tyson imao. Oni su svi (manje vise) klasicni boksaci koji idu na sigurnu pobjedu: Tyson je isto isao na sigurnu pobjedu, ali takvu da neda ni trunku sanse protivniku da ga pogodi, jer jednostavo se nemoze pod barazom udaraca kvalitetno branit. Boksat s Tysonom je ko napad morskog psa, a Ali, Foreman i svi drugi velikani su vise kao macevaoci. Razlika je ogromna. Tysonu je islo za rukom ono sto skoro nikom bas i neide. Uc i isti tren napast tipa 100%, bez truncice zadrske i isti tren ic na ko.
Cus D'Amato is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 16:19   #63
Quote:
Cus D'Amato kaže: Pogledaj post
Prvo to nisu bili neki lijevi boksaci, a kad vec govoris o Listonu trebao bi spomentu da je Liston bio potpuno demotiviran za borbi i borio se samo za novce, sto je i sam priznao, a Foreman je bio mucen mjesecima od Alija, i pol Afrike, tako da ti te usporedbe bas i ne drze vodu.

Jednostavno ni jedan od tih tipova nije imao obranu od takvog nasrtaja kakavog je Tyson imao. Oni su svi (manje vise) klasicni boksaci koji idu na sigurnu pobjedu: Tyson je isto isao na sigurnu pobjedu, ali takvu da neda ni trunku sanse protivniku da ga pogodi, jer jednostavo se nemoze pod barazom udaraca kvalitetno branit. Boksat s Tysonom je ko napad morskog psa, a Ali, Foreman i svi drugi velikani su vise kao macevaoci. Razlika je ogromna. Tysonu je islo za rukom ono sto skoro nikom bas i neide. Uc i isti tren napast tipa 100%, bez truncice zadrske i isti tren ic na ko.
da zato je demolirao fraziera i nortona u 2 runde
te 2 pobjede su jace od bilo koje pobjede tysona.
zapravo tyson je nepobjediv jer je ponokautirao hrpu kanta sa 15 poraza


He said that King had found out from Steve Lott that Tyson and Cus D'Amato used to watch the Frazier-Foreman fight over and over." He continued saying that Tyson loved that fight because he was awed by Foreman's power and Frazier's toughness and how he kept getting up after every knockdown. He also said that Lott told King that Cus sat alongside Tyson saying, "It's suicide against Foreman if you're short and fight a swarming attacking style like Marciano or Frazier," never figuring that Foreman could be a possible Tyson opponent down the road. He said that Cus said the only fighters who had a chance against Foreman were, tall rangy fighters who could fight him from a distance while moving away from him, and no way any swarmer could beat Foreman by going to him.
eto cus je rekao da tyson ne moze pobjedit foremana,al ocito ti znas bolje,pa si uzeo njegovo ime za nick
fairline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 20:13   #64
Nakon pogledanih oho-ho dok. i filmića od raznih boksača, a to je moj omiljeni sport, i ovo što sam dosad vidio... moram reći da je Tyson najboljii boksač svih vremena za mene osobno. Foreman, Marciano i Ali bi se našli odmah iza.

Ono što me zapanjuje kod Tyson je da na napad odgovara sa napadom, i niti jedan boksač nije niti će imati takvu EKSPLOZIVNOST kakvu je imao Tyson. I čovjek je vrlo pametan, mnogi bi se iznenadili.

Mislim, biti najmlađi prvak poslije svega što je prošao u djetinsjtvu, uhićenja, napadi pa postane prvak, pritisak je ogroman, i vlada 80-ima tako jednistavno, ma savršeno. Najbolji za mene.

Zadnje uređivanje Powerbeat : 03.07.2010. at 20:28.
Powerbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 20:20   #65
Quote:
fairline kaže: Pogledaj post
da zato je demolirao fraziera i nortona u 2 runde
te 2 pobjede su jace od bilo koje pobjede tysona.
zapravo tyson je nepobjediv jer je ponokautirao hrpu kanta sa 15 poraza
On bi tad nokautirao bilo kog. I Alia i Fraisera, Foremana i sve druge.


Quote:
He said that King had found out from Steve Lott that Tyson and Cus D'Amato used to watch the Frazier-Foreman fight over and over." He continued saying that Tyson loved that fight because he was awed by Foreman's power and Frazier's toughness and how he kept getting up after every knockdown. He also said that Lott told King that Cus sat alongside Tyson saying, "It's suicide against Foreman if you're short and fight a swarming attacking style like Marciano or Frazier," never figuring that Foreman could be a possible Tyson opponent down the road. He said that Cus said the only fighters who had a chance against Foreman were, tall rangy fighters who could fight him from a distance while moving away from him, and no way any swarmer could beat Foreman by going to him.
eto cus je rekao da tyson ne moze pobjedit foremana,al ocito ti znas bolje,pa si uzeo njegovo ime za nick
Cus je rekao i da je Ali najbolji svih vremena, ali Tyson bi pobijedio Alija da su se borili dok su oba bili na svom vrhu. Ovo za Foremana je misljenje Cusa, sto ne znaci da Tyson na svom vrhuncu ga nebi dobio. Reci nam kad je to Cus rekao. Vjerojatno kad je Tyson jos bio amater. Sigurno m nije rekao ti si najbolji. Sad prestani trenirat jer ces ionkao sve osvojit.
Cus D'Amato is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 20:38   #66
haha cus d'amato znaci ti fakat usporedujes likove na pocetku tysonove karijere s kojima je nabijao score,sa alijem,foremanom itd.??
hajmo ovako.tyson-spinks,vecina ljudi se slaze najbolja tysonova predstava ikad.samo 3. mec od tog meca douglas ga isamarao kao kakvog pocetnika.
al eto tyson je nepobjediv jer je prebio hrpu prosjecnih boksaca i nastradali bi i ali i cijela kompanija odlicnih boksaca iz povijesti da su se nasli na njihovom mjestu
fairline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 20:40   #67
Quote:
Powerbeat kaže: Pogledaj post
Nakon pogledanih oho-ho dok. i filmića od raznih boksača, a to je moj omiljeni sport, i ovo što sam dosad vidio... moram reći da je Tyson najboljii boksač svih vremena za mene osobno. Foreman, Marciano i Ali bi se našli odmah iza.

Ono što me zapanjuje kod Tyson je da na napad odgovara sa napadom, i niti jedan boksač nije niti će imati takvu EKSPLOZIVNOST kakvu je imao Tyson. I čovjek je vrlo pametan, mnogi bi se iznenadili.

Mislim, biti najmlađi prvak poslije svega što je prošao u djetinsjtvu, uhićenja, napadi pa postane prvak, pritisak je ogroman, i vlada 80-ima tako jednistavno, ma savršeno. Najbolji za mene.
da se okrenes na glavu ovo nemoze bit.
nema sanse da je bolji od alija,louisa,marciana,holmesa,foremana,lewisa,pa i fraziera,holyfielda,listona,johnsona,dempseya..
fairline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 22:40   #68
Ti okrivljujes Tysona za manju kvalitetu njgovih protivnika nego sto su bili oni iz recimo ere Ali-a: Pa daj se zbudi covjece. Pa nemozes covjeka krivit za kvalitetu protivnika. Ono sto ja govorim je da bi on pobijedio bilo ko iz bilo koje ere boksa, ali samo u jednom kratkom periodu sa pocetka njegove karijere. Znaci Tyson u najboljem danu svog zivota i xy u najboljem. Tyson dobiva.
Cus D'Amato is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 23:16   #69
Quote:
fairline kaže: Pogledaj post
da se okrenes na glavu ovo nemoze bit.
nema sanse da je bolji od alija,louisa,marciana,holmesa,foremana,lewisa,pa i fraziera,holyfielda,listona,johnsona,dempseya..


Nema šanse, ajoj. Daj odjebi slobodno sa takvim stavom. Čitam tu tvoje postove koji su na razini desetogodišnjaka. Mala - velika slova, zarezi, nauči pa možemo razgovarat.
Powerbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 23:16   #70
Quote:
Cus D'Amato kaže: Pogledaj post
Ti okrivljujes Tysona za manju kvalitetu njgovih protivnika nego sto su bili oni iz recimo ere Ali-a: Pa daj se zbudi covjece. Pa nemozes covjeka krivit za kvalitetu protivnika. Ono sto ja govorim je da bi on pobijedio bilo ko iz bilo koje ere boksa, ali samo u jednom kratkom periodu sa pocetka njegove karijere. Znaci Tyson u najboljem danu svog zivota i xy u najboljem. Tyson dobiva.
head-to-head tyson visoko kotira.ali,foreman,liston, mozda louis i lewis.te smatram da bi ga dobili,oni u najboljim danima protiv tysona u najboljim danima.
ali njegov score nije nista specijalno i tu ima puno boljih boksaca.
fairline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 23:17   #71
Quote:
Powerbeat kaže: Pogledaj post


Nema šanse, ajoj. Daj odjebi slobodno sa takvim stavom. Čitam tu tvoje postove koji su na razini desetogodišnjaka. Mala - velika slova, zarezi, nauči pa možemo razgovarat.
ti si svoje znanje o boksu dokazao,TYSON NAJVECI BOKSAC SVIH VREMENA A POGLEAO SI PUNO BOKSACKIH FILMOVA ..da,da rocky 1,2,3,4
fairline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 23:17   #72
Quote:
Cus D'Amato kaže: Pogledaj post
Ti okrivljujes Tysona za manju kvalitetu njgovih protivnika nego sto su bili oni iz recimo ere Ali-a: Pa daj se zbudi covjece. Pa nemozes covjeka krivit za kvalitetu protivnika. Ono sto ja govorim je da bi on pobijedio bilo ko iz bilo koje ere boksa, ali samo u jednom kratkom periodu sa pocetka njegove karijere. Znaci Tyson u najboljem danu svog zivota i xy u najboljem. Tyson dobiva.
I po tome je najbolji makar kada se pogleda, Tyson nije imao baš kratki period jer više od 30-ak pobjeda prije prvog poraza, i to kakvi nokauti su bili.
Powerbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 23:18   #73
Quote:
fairline kaže: Pogledaj post
ti si svoje znanje o boksu dokazao,TYSON NAJVECI BOKSAC SVIH VREMENA A POGLEAO SI PUNO BOKSACKIH FILMOVA ..da,da rocky 1,2,3,4
Da, i Rockya sam pogledao. Ima 6 dijelova
Powerbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 23:40   #74
Quote:
Powerbeat kaže: Pogledaj post


Nema šanse, ajoj. Daj odjebi slobodno sa takvim stavom. Čitam tu tvoje postove koji su na razini desetogodišnjaka. Mala - velika slova, zarezi, nauči pa možemo razgovarat.
Vaši argumenti su puno uvjerljiviji. Tyson bi ih sve porazbacao
Kakve bi vi dokaze u raspravi što bi bilo kad bi bilo?

Kao prvo, svaka tvrdnja pobornika Tysona se bazira na postavci da se on i njegov protivnik bore u svom "prime"-u. Zašto? Zato što je Tyson imao vjerojatno najveće amplitude između najboljih i najgorih predstava od vrhunskih teškaša. Budući da je imao jako kratak vrhunac, da se uzme prosječan nastup vjerojatno bi bio među lošijima. Ali zašto ga onda proglašavati najboljim u povijesti? Sigurno da je uspješno gajio drugačiji imidž, djelovao zastrašujuće, razorno, katkad nepobjedivo. Ali činjenica je da se tu i tamo pojavio boksač koji ga je frustrirao svojim stilom i uspio razviti protuigru.

Ono u čemu je forumaš kojeg si izvrijeđao u pravu je i to da se Tyson u karijeri nije borio s "all-time" protivnicima, za razliku od Alija. Recimo, prvi naslov je osvojio protiv Berbicka, koji je bio tek solidan teškaš. Svejedno je Tysonov nastup bio strašno impresivan, ali reći na osnovu takvih pobjeda protiv inferiornih protivnika da bi uništio Alija, Listona itd. je obično laprdanje bez ikakve osnove osim osobnog dojma i preferencije.
__________________
Amater je prema profesionalcu kao troll prema moderatoru
bionic_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 00:07   #75
Quote:
bionic_man kaže: Pogledaj post
Vaši argumenti su puno uvjerljiviji. Tyson bi ih sve porazbacao
Kakve bi vi dokaze u raspravi što bi bilo kad bi bilo?

Kao prvo, svaka tvrdnja pobornika Tysona se bazira na postavci da se on i njegov protivnik bore u svom "prime"-u. Zašto? Zato što je Tyson imao vjerojatno najveće amplitude između najboljih i najgorih predstava od vrhunskih teškaša. Budući da je imao jako kratak vrhunac, da se uzme prosječan nastup vjerojatno bi bio među lošijima. Ali zašto ga onda proglašavati najboljim u povijesti? Sigurno da je uspješno gajio drugačiji imidž, djelovao zastrašujuće, razorno, katkad nepobjedivo. Ali činjenica je da se tu i tamo pojavio boksač koji ga je frustrirao svojim stilom i uspio razviti protuigru.

Ono u čemu je forumaš kojeg si izvrijeđao u pravu je i to da se Tyson u karijeri nije borio s "all-time" protivnicima, za razliku od Alija. Recimo, prvi naslov je osvojio protiv Berbicka, koji je bio tek solidan teškaš. Svejedno je Tysonov nastup bio strašno impresivan, ali reći na osnovu takvih pobjeda protiv inferiornih protivnika da bi uništio Alija, Listona itd. je obično laprdanje bez ikakve osnove osim osobnog dojma i preferencije.
Odlične argumente si iznio. Odlične

Za mene, ne samo za mene već ima dosta ljudi, i stručnjaka kojima je Tyson najbolji tako ima i dosta kojima je i Ali, i Marciano najbolji. Za MENE je on najbolji, za tebe nije i čemu sad glupo filozofiranje i uvjeravanje oko nečega, a nećemo promjeniti mišljenje. Za tebe nije, ok, ja i dalje tvrdim da bi Tyson uništio svakoga u svojem najboljem izdanju koje ipak nije bilo takvo kratko razdoblje kako neki tvrde. Jednostavno, nako pogledanih raznovrsnih dok., filmića, ja ne vidim da bi se netko mogao njemu suprostaviti.

http://www.youtube.com/watch?v=ki4UKsI8bms

Zanimljivo da u ovom filmiću Ali odgovoara na pitanje : Tko bi pobjedio između tebe, i Tysona, pita voditelj Ali pokaže na Tysona.

I jebe mi se ako netko ima zastražujuć izgled, važno je kakav je boksač, a on je bio EKSPLOZIVAN, napad na napad, i za mene najbolji boksač.

EDIT:

Uvijek ću reći nekom neka odjebe sa takvim stavom. Mislim, tu čovjek nema pravo na svoje mišljenje. Ja kažem što mislim po mojem osobnom mišljenju, odmah nekakva provokacija sa smajlićima, pisanje na razini desetogodišnjaka, podjebavanje sa Rockyem. Može me odmah slobodno zaobići
Powerbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 00:24   #76
normalno da cu tako pisat kad pises tyson bi porazbacao alija,foremana itd
a kad ja kazem da je liston dva put demolirao pattersona(isti stil kao tyson,isti trener) i foreman fraziera(vrlo slican tysonu)to nije dovoljno argumentirano kao vase izjave tyson bi ih porazbaco
sad vidi da su patterson i frazier VRHUNSKI boksaci bili i kakav su score imali,pa vidi koga je tyson dobio da je priblizno dobar kao Ali,Foreman,Liston itd...
tysona je namucio james tills koji ima slican stil Aliju al nije ni do koljena Aliju u vjestini i talentu,i nokautirao ga je james douglas koji isto tako nije ni do koljena Aliju..ta 2 borca nisu napravila nista znacajno u karijeri a tyson je u najboljim danima imao muke s njima..
fairline is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 00:43   #77
Baš me podsjećaš na jednog kolegu sa topica film koji uvijek kada se netko ne slaže sa njim, koristi ove smjaliće

Kolko ste vi samo gluposti napisali na prvoj stranici, i sada na ovoj pa ti ne namećem svoje mišljenje.

Da, Tyson je najbolji ikad, i dobio bi sve ove koje si spomenuo. A argumenti su ti katastrofalni. Ja se barem ne trudim ti nametnuti mišljenje, i iznositi nekakve argumente kada stojiš iza svega što si rekao, kao i ja. meni je dovoljno ono što sam dosad pogledao od većine tih najboljih da mogu odlučit koji je po meni najbolji, a to je Tyson slagao se ti s tim ili ne.
Powerbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 00:56   #78
Quote:
Powerbeat kaže: Pogledaj post
Da, Tyson je najbolji ikad, i dobio bi sve ove koje si spomenuo. A argumenti su ti katastrofalni. Ja se barem ne trudim ti nametnuti mišljenje, i iznositi nekakve argumente kada stojiš iza svega što si rekao, kao i ja. meni je dovoljno ono što sam dosad pogledao od većine tih najboljih da mogu odlučit koji je po meni najbolji, a to je Tyson slagao se ti s tim ili ne.
ma tyson bi ih porazbaco
fairline is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 01:27   #79
Quote:
fairline kaže: Pogledaj post
normalno da cu tako pisat kad pises tyson bi porazbacao alija,foremana itd
a kad ja kazem da je liston dva put demolirao pattersona(isti stil kao tyson,isti trener) i foreman fraziera(vrlo slican tysonu)to nije dovoljno argumentirano kao vase izjave tyson bi ih porazbaco
sad vidi da su patterson i frazier VRHUNSKI boksaci bili i kakav su score imali,pa vidi koga je tyson dobio da je priblizno dobar kao Ali,Foreman,Liston itd...
tysona je namucio james tills koji ima slican stil Aliju al nije ni do koljena Aliju u vjestini i talentu,i nokautirao ga je james douglas koji isto tako nije ni do koljena Aliju..ta 2 borca nisu napravila nista znacajno u karijeri a tyson je u najboljim danima imao muke s njima..
Gle možeš ti tvrditi da je bolji Ali ili Foreman, ali to jednostavno ne možeš znati i točka. Stalno spominješ Jamesa Dougulasa, pa jesi ti slijep pa ne čitaš ove postove ili šta, tad je Tyson bio u NAJGOROJ formi života. To je kao da ja govorim Trevor Berbick je pobijedio Alija, a Tyson ga je demolirao ko staru kantu.

Ali je imao sposobnost natjerati protivnika na poraz prije same borbe, imao je karizmu, pričao je nonstop i mentalno je bio najjači boksač ikad, što je najveći adut u bilo kojem sportu.

Tyson je imao fizičke predispozicije vrhunskog boksača i njima se najviše služio završavajući svoje borbe i tjerajući strah u kosti protivnicima.

Ne kažem da je Tyson bolji Od Alija,ali ne kažem ni da nije(što je tako teško zamisliti da Tyson nokautira Alija ),ali znam da jedan od najvećih boksača svih vremena jer takav boks još dugo dugo nećemo gledati(nažalost).
__________________
A+++
staljin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 05:48   #80
Quote:
staljin kaže: Pogledaj post
Gle možeš ti tvrditi da je bolji Ali ili Foreman, ali to jednostavno ne možeš znati i točka. Stalno spominješ Jamesa Dougulasa, pa jesi ti slijep pa ne čitaš ove postove ili šta, tad je Tyson bio u NAJGOROJ formi života. To je kao da ja govorim Trevor Berbick je pobijedio Alija, a Tyson ga je demolirao ko staru kantu.

Ali je imao sposobnost natjerati protivnika na poraz prije same borbe, imao je karizmu, pričao je nonstop i mentalno je bio najjači boksač ikad, što je najveći adut u bilo kojem sportu.

Tyson je imao fizičke predispozicije vrhunskog boksača i njima se najviše služio završavajući svoje borbe i tjerajući strah u kosti protivnicima.

Ne kažem da je Tyson bolji Od Alija,ali ne kažem ni da nije(što je tako teško zamisliti da Tyson nokautira Alija ),ali znam da jedan od najvećih boksača svih vremena jer takav boks još dugo dugo nećemo gledati(nažalost).
Mogu tvrdit da su bolji ali il foreman,pogledaj njihove karijere i koje su borce dobijali.
a ako mislis head-to-head,tu su takoder favoriti.
tyson je imao muke s boksacima koji su imali slican stil aliju,a foreman mu je bio nocna mora po stilu,po rijecima njegovog trenera cus d'amata.
tesko mi je zamislit da tyson nokautira alija jer to nisu uspjeli ni liston,ni foreman,ni shavers-sva tri vjerojatno jaci udaraci nego tyson.ali je imao jednu od najboljih brada ikad.i ako sto sam kazes,mentalno najjaci boksac ikad,za razliku od tysona koji je imao mentalitet bullyia i znao bi se raspasti mentalno u mecu kad bi vidio da mu protivnik ne pokazuje niti malo straha-douglas i holyfield.ali bio dobio taj mec prije nego sto bih poceo,psihichim igricama
pozz
fairline is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.