Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2003., 22:09   #21
mene je maam odmalena oblacila u Trstu...tako da me znala maltretirati sa bluzicama , sakoicima i to...al samo ponekad kad sam ja vidjela svu drugu djecu u odjeci iz hrvatskih ducana koja je bila koma...inace sam bila uvijek lijepo obucena... sad nisam opterecena s tim...vazno je znat dobro kombinirat odjecu i imati stila i ukusa....muka mi je od ovih nasih ducana, al ipak uspijem ponekad nesto i naci
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 16:58   #22
I ja sam se folirala u svojim crnim gamoš sebadžicama kroz hodnike OŠ Maršal Tito na Smiljevcu.....I body-ima u raznim bojama....eh....baš sam bila faca posebnog filmskog stila
__________________
Svatko ima pravo na svo.., pardon...moje mishljenje.
Morskaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 17:30   #23
Quote:
Morskaya kaže:
I ja sam se folirala u svojim crnim gamoš sebadžicama kroz hodnike OŠ Maršal Tito na Smiljevcu.....I body-ima u raznim bojama....eh....baš sam bila faca posebnog filmskog stila
Molim!!!!
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 22:50   #24
Izgleda da se susrećemo na cesti....
__________________
Svatko ima pravo na svo.., pardon...moje mishljenje.
Morskaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 23:41   #25
Quote:
Morskaya kaže:
Izgleda da se susrećemo na cesti....
Da,vjerojatno...To je sad u modi ,biti susjedi, ne poznavat se na cesti u RL, a komunicirat na netu...
Mi smo in , pratimo trend!
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 09:23   #26
Da da.. to je sad u modi ..ovaj.. u qrcu... ..mislim...

Nego susjed....jesmo možda kojim slučajem bili generation?
__________________
Svatko ima pravo na svo.., pardon...moje mishljenje.
Morskaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 09:30   #27
Još će ispast da ste se tamo negdje u sedmom razredu ljubili iza škole
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 16:15   #28
Baš ćete mi se smijati, ali bila sam jako mala curica kad mi je mama kupila traper jaknu u stilu Danijel Popović i izvedbe Đuli na Euroviziji; jakna je imala posve asimetrično kopčanje, naša modna konfekcija je tada dobro prekopirala Martin Arbanas stil. Lijepa je to bila jaknica, ali ipak je ljepša ova danas od Amadeusa, uska i uska.
Inače, voljela sam uvijek neke stvari koje onda nisu bile u trendu, recimo špagerice s vezanjem oko gležnja na spojenu petu, a onda se sve nosilo full ravno i asketski. Ovako, kad se sad prisjetim, u to vrijeme je jako ružno bilo imati cice i seksi izgled, bile su to 80-te i baš se nije tražila ovakva potencirana modna seksualnost kao danas. Nezamislivo je bilo da cure izvale van cice - ta sramile smo ih se! Ja sam i po najvećoj žegi navlačila debelu vestu na sebe, toliko me bilo sram. A čim se malo zaboraviš, pa poletnije uzbiba taj, onda sam tako mislila, anatomski višak (ne mislim na himen), odnekud izmili ona muška gamad sa onim ccccccc! onomatopejama, fuj...Onda su još muškarci zviždali na cesti ako samo naslute cicu ispod odjeće.
Eh, a ona Danijel Popović jakna je sve činila ravnijim.
Vrag ti nosi cice, kad se ja nisam znala nositi sa njima.
E pa sad sam drugačija.
I jakne su se promijenile..
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 02:30   #29
bokte tu je bilo svacega
prvih 10 godina provedenih pod tatinom paskom dok je on odbijao spoznaju da je dobio kćer a ne sina
khm....jel' dovoljno ako podijelim s vama da sam imala fudbalerku heheheh....

zatim sam pocela pokazivati interes za lakirane cipelice..i tajice i onda su to bile traumaticne kombinacije za pogledati...(na svu srecu moja je mama osigurala dovoljno foto-materijala da me posramljuje do pamtivijeka )
....i onda ulazak u pubertet i sakrivanje odjecom...pa faze...rock...punk....pa sminkerska...pa svasta...
ali moram se pohvaliti da sam uvijek uspjevala biti drugacija od 'istih' (if ya know what i mean)....

i zapravo ne mogu shvatiti kako sam 'izrasla' u modno osvijestenu curu-zenu koju maltretiraju trazenjem savjeta o obuci, odjeci pa i frizuri...
( auch prosto mi je neugodno kako sam se ishvalila hehehe...a sto cu jadna kad nema nikog da to radi umjesto mene )
ancii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.