Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2003., 11:26   #21
Quote:
LadyInRed kaže:
Principe npr. Iako su jaaaaako skupe. Ali mislila sam na Batu u DaUgo s obzirom na opadanje kvalitete.....
osim Bate i DaUga ima jos i Pitarelo i Paprika koji imaju kvalitetu cipela

A dobre shuze mozes kupiti u Re Artu`
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 11:31   #22
ja sam kupila jednom cipele u Paprici prije 7 godina.

I dan danas ( nisu za svaki dan ) izgledjau kao nove iako sam ih nosila na svim svecanijim zgodama.

Bolje izgledaju nego jedne koje sam prije godinu i pol ovdje kupila.

Moze bit da su srozali kvalitetu ali tada su bili dobri. Mama ima neke njihove cipele ( klasicne ) isto par godina, te nosi svaki dan ...sad im je nedavno prvi put morala staviti novu potpeticu ( onaj donji gumeni dio)
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 22:07   #23
Cipele se isplati kupiti kvalitetnije, ali od krpica ne padam na marku... To je bolje kupiti više stvari za jeftiniju lovu .
 
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 22:40   #24
Ima u Čakovcu jedan butik pletenom robom koji postoji ohoho godina, family bussiness (ne želim ga reklamirati, nitko mi ne plaća za to, ali oni koji poznaju ČK, znaju o kojem se dućanu radi). U taj se dućan uvijek iznova vraćam. Cijene su im otprilike kao u Benettonu (hrvatskom), ali mogu sa sigurnošću reći da su od njega 10 puta kvalitetniji. Nema 100% sintetike! Maksimum im je 50%, ali nekakve koja se meni nikad nije rastegla niti se stvar usmrdi nakon prvog nošenja.
Takva dobra bazična obleka, npr. dobra vesta, to traje godinama. A kaj je najvažnije, uvijek se u njih nađe robe koja je odlično dizajnirana. Ima i bapskih stvari (za svakog ponešto!), ali ima i majčica, vestica i puloverića za poludit kako lijepih. Stvari kakve obično u Benettonu kasne sezonu ili dvije.
Za takvo što mi nije žao dati i više novca.
Ako je to marka, onda, da, ja volim obući (dobru) marku.
Precious is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.