Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2003., 20:30   #1
Zimske cipele

Danas sam bila u zimskoj kupovini, znate ono...pantalone/hlace, par kosuljica, sal, kapa..i samo nisam uspela da nadjem zgodne cipele. Upomoc!
Imam uglavnom zimske pantalone od somota i treba mi nesto sto ide uz to. Duboke crne cizme? Cizme bez stikle od izvrnute koze? Treba mi dva para, jedne elegantne i jedne cizme kad padne onako sneg do kolena...A nikako da nadjem nesto pogodno a da je ispod 99.99€

Kakve su vase zimske cipele?
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2003., 20:41   #2
vec 2-3 godine furam samo cizme,polucizme,imam ih raznih boja,sve na visoku petu
zadnje koje sam uzela su crne,spic,visoka tanka svjetlo smeda peta...
necu pisat koliko sam ih platila,pece me savjest ...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2003., 20:42   #3
zaboravih napisat...
na hlace cord materijala,nosim obicne kozne polucizmice
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2003., 20:43   #4
A daj reci, ja sam videla jedne dobre crne, koza, duboke, stikla, spic i to zsa 80€...ali mislim da cu morati da prespavam pre nego sto ih uzmem..
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2003., 20:48   #5
pa da crne cizme,njih opet mozes na svakakve hlace nosit,ovde je spic jos jako IN,a mislim da je i cijena ok
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 00:21   #6
Ja sam si sad kupila jedne kaubojske cizmice na nisku petu za zimu, imam jedne na visoku petu (koje ne nosim i kad se sjetim koliko sam ih platila dode mi za plakat), crvene Kickersice, crne Nike tenisice, i dva para spicoki na visoku petu za finjak. Eto to su sve moje zimske cipelice
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 01:55   #7
Ja nekako ne mogu vise da nosim cipele bez stiklice, osecam se ko pingvin na ravnim cipelama. Ok, patike nosim, ali to je nesto drugo. A pogotovo zimi..mora biti stikla.
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 07:18   #8
Ja imam polučizme narančaste i bordo (marte)
Bež cipele (marte)
Crne cipele,ravne,kao malo finije
Crne i smeđe čizme špicoke na petu
Crne kaubojske s malom petom
Jedne sive bakanđe
A od sutra i jedne fine cipele, špicoke s malom petom. To će mi bit poklon za rođendan.
Još sam si zacrtala Janine bež čizme marte.
A kad da ih nosim?
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 11:40   #9
imam od prosle godine dvoje - jedne onako jebozovne crne uz nogu, kozne na petu. Bez ukrasa bez icega, mat koza. Te su mi za van.

Za preko dana - fine talijanske, smedje u par tonova, ravne pete, do glednja, na patent koji se zapravo i ne vidi.

Ove zime necu kupovati ni jaknu ni kaput ni cipele. Osim sto je jakna i kaputa pun ormar, stedi se za nesto mnogo vaznije.

Minam, u koje ducane zalazis ? Kupis buce ( to su one debele zimske cizme od nepropusnog materijala kao jakne na perje ) za 30 € Kamo god usla, nemoj popustiti jeftinoci i kupiti cipele u ducanu tipa Deichmann jer ce ti propustiti na prvom bljuzgi.

I razljepiti se

Ovo za buce, to cu si kupiti ja, sve drugo mi polako postaje neudobno.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 16:18   #10
Bome, ja imam vise sandala i ljetnih cipela nego zimskih.
Posto zivim u UK, a ovdje nikog ne brine to sto je vani ziiiimmmmaaaaaa i bez obzira na ziiiimuuuuuu, hodaju okolo u kratkim rukavima, bez carapa i u sandalama (Posh Spice, recimo....kad ste nju zadnji put vidjeli u zatvorenim cipelama ili u carapama, ha?), moram priznat da sam pokupila njihov obicaj hodanja bez carapa i u sandalama zimi ( zapravo to samo ako idem van...uskocim u taxi...i onda opet taxijem kuci, tako da zapravo i nisam vani na zimi).
Za zimu imam jedne tenisice (koje su vec u raspadu pa moram kupit nove), jedne Stella Mc Cartney cipele na visooooku stiklu za navecer (sad pikiram jos jedne slicne, isto njezine, al tamno crvene....isto za zimu) i jedne Prada crne s malo manjom stiklom za po danu. Imam jos i dvoje balerinke...posto su zatvorene, to isto racunam ko cipele za zimu.
I jedne cizme....cini mi se KG, plave na stiklu...isto u blagom raspadu, pa sad moram kupit nove.
I to je to.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 23:55   #11
Ja imam jedne bordo crvene cizme jako visoke pete,jedne lak cizme(maslinasto zelena i smedja kombinacija)jedne crne kozne do koljena srednje pete,jedne spicoke crne od prekrasne fine koze i jedne smedje od brusene koze.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 21:50   #12
ja isto imam polucizme na visoku petu,ali po snjegu to i nije preporucljivo...jucer sam kupila jedne kao cipele,sa srednjom petom,zatvorene...ako su hlace duze,izgleda kao da imam cizmice ali su ustvari cipele..ugodne su...za posel tj do njega...jer ne volim nisku petu osim na trenirku...za to imam smede mokasine..tj nisu ni mokasine nego nesto izmedu ...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 23:11   #13
Za dan čizme s niskom petom-špičoke,a za vanka s visokom petom.Problem riješen
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.