Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2013., 11:04   #4041
Quote:
filmani kaže: Pogledaj post
Da, gospođa baš i ne kuži poantu.

Izgleda da korisnici socijalnih stanova namjeravaju biti socijala do kraja života.
Ne isplati im se ni naći bolje plaćeni posao jer bi onda izgubili stan. Ili možda i ne postoji nikakva revizija?!
Smisao socijalnih stanova bi trebao biti kao pomoć ako se nađeš u nevolji, a ne cijeli život, kako to kod nas ide.
Što ste po zanimanju ? Pa, socijalni slučaj
MIM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 11:37   #4042
Quote:
filmani kaže: Pogledaj post
Da, gospođa baš i ne kuži poantu.

Izgleda da korisnici socijalnih stanova namjeravaju biti socijala do kraja života.
Ne isplati im se ni naći bolje plaćeni posao jer bi onda izgubili stan. Ili možda i ne postoji nikakva revizija?!
Smisao socijalnih stanova bi trebao biti kao pomoć ako se nađeš u nevolji, a ne cijeli život, kako to kod nas ide.
meni se čini da oni računaju da će njihova djeca nasljediti te stanove i postati vlasnici

a što me iskreno ne bi ni iznenadilo previše ...
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 11:41   #4043
Thumbs up

[QUOTE=filmani;44789615]Da, gospođa baš i ne kuži poantu.

Izgleda da korisnici socijalnih stanova namjeravaju biti socijala do kraja života.
Ne isplati im se ni naći bolje plaćeni posao jer bi onda izgubili stan. Ili možda i ne postoji nikakva revizija?!
Smisao socijalnih stanova bi trebao biti kao pomoć ako se nađeš u nevolji, a ne cijeli život, kako to kod nas ide. [/QUOT
E]

svala čast, potpisujem svaku riječ!!!
kij is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 12:03   #4044
Koga se Bandić boji pa hoda sa zaštitarima

http://www.vecernji.hr/zagreb/aktivi...-clanak-544826
čistač is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 12:49   #4045
Quote:
jelko kaže: Pogledaj post
I na kraju piše da su na posljednjem sastanku - u subotu - kupci stanova u gradskoj upravi dogovorili:

24-satna policijska ophodnja,
- baš, zato ih je noćas trebalo pozivat da maknu dripca koji je zaključio da je turiranje motocikla u ponoćno doba odlična uspavanka. Mislim da D11, D12 i D13 znaju o čemu pričam.
Quote:
jelko kaže: Pogledaj post
dodatno uređivanje okoliša,
- ovo bi mogla spriječiti gore pomenuta ophodnja, samo treba pripazit na tete koje čupaju posađene biljke i nose kući.. pa se još i pohvale time Gospođa s psom koji nosi svjetleću ogrlicu ima krasne ruže na balkonu. Tako kaže sama.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 23:38   #4046
Upravo sam danas saznao da mi poznanik,inače zaposlenik holdinga (oko 6.000.00kn primanja,supruga isto toliko) živi u stanu kao socijalni slučaj...
Plača stan od 75 kvadrata 217kn mjesečno.
Ma divno...A ja budala sa 4500.00kn primanja 2330.00kn dajem za najam!
Pa dokle majku mu...
Mikoyan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 02:10   #4047
Quote:
Mikoyan kaže: Pogledaj post
Upravo sam danas saznao da mi poznanik,inače zaposlenik holdinga (oko 6.000.00kn primanja,supruga isto toliko) živi u stanu kao socijalni slučaj...
Plača stan od 75 kvadrata 217kn mjesečno.
Ma divno...A ja budala sa 4500.00kn primanja 2330.00kn dajem za najam!
Pa dokle majku mu...
ima još takvih slučajeva...žena na šalteru mupa u petrinjskoj ima socijalni stan...sirotinja ima preko 5000 kuna ali nema cime platit stan
silvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 10:34   #4048
Meni izgleda da u naselju nije problem u tome jel netko socijala,najam ili kupac. Največi problem je u nepravdi,koja je u uređenim državama neprimjetna,ako je ima. Kao što je neko davno rekao "ni med cvetjem ni pravice" tako je kod nas. Država nam je navodno socijalna,moram priznati da ne vidim da netko pomaže ljudima koji su ne svojom krivnjom upali u probleme,ali se zato obilno nagrađuje profesionalne lezileboviće i neradnike.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 10:38   #4049
Izgleda da pun mjesec uzima svoj danak,noćas je netko zapalio šikaru prekoputa škole .
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 00:03   #4050
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Izgleda da pun mjesec uzima svoj danak,noćas je netko zapalio šikaru prekoputa škole .
Nije danak punog mjeseca, vec danak mentalnog sklopa. Pale klinci cca. 15 godina stari. Prije par dana sam ih vidio kada su zapalili sikaru kraj prime. Zvao policiju, prijavio, ali nisu imali raspolozivih patrola. Nisu bas bili ni previse zainteresirani. Njih cetvero, tri muska i jedna cura. Cura je visoka oko metar i pol, nosila je roza trenirku. Dva klipana pale i onda stanu pored vatrogasaca i gledaju dok gase. Jedan od njih je imao sivu duksericu sa nekim bjelim znakom na ledjima, bjele tenisice. Malo vislji od cure. Drugi je nosio crnu duksericu i od njih cetvero najvislji; mrsav. Cetvrtog nisam dobro vidio, imao je ruksak na ledjima. Pojeo vuk magare.
mmark385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 12:14   #4051
Znači klinci,vjerovatno sam i ja vidio iste. Doduše mislim da sam vidio samo muške,dvojca su zbrisala prema D13,a jedan se pridružio murji i vatrogascima.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 14:07   #4052
http://www.vecernji.hr/zagreb/zet-ov...-clanak-546613
ivana1803 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 16:34   #4053
Imate li problema sa onim ogromnim komarcima sa velikim nogama ? Kad će se špricati protiv toga ?
kij is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 17:16   #4054
Pa da malo "razveselimo" sve korisnike Iskona i HT-a u kvartu

http://www.24sata.hr/biznis/od-1-lip...-i-ht-u-312867
spring2801 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 23:06   #4055
ODLIČNA VIJEST!

Linija 279 produžuje se do Dupca...

http://www.zet.hr/vijesti/novosti/li...-do-dupca.aspx
Mikoyan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 10:35   #4056
Jeste li primjetili koliko je ogromnih komaraca u naselju, užas...hoće li biti nekog špricanja ?
kij is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 10:39   #4057
Quote:
kij kaže: Pogledaj post
Jeste li primjetili koliko je ogromnih komaraca u naselju, užas...hoće li biti nekog špricanja ?
hoće , večeras
MIM is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 10:46   #4058
Quote:
Mikoyan kaže: Pogledaj post
ODLIČNA VIJEST!

Linija 279 produžuje se do Dupca...

http://www.zet.hr/vijesti/novosti/li...-do-dupca.aspx
KATASTROFA!

za ljude koji putuju na posao vlakom iz Sesveta i vraćaju se istom trasom kući.
Osim što je i ovako usklađenost zet-a i hž-a bila loša ( vlak dođe, a autobus taman na odlasku i ne želi sačekati putnike iz vlaka.slijedeći se autobus čeka 20 min.), sada će biti još gore jer se je linija 279 svojim odlascima i dolascima iz Novog Jelkovca u Sesvete prorijedila ili bolje reći produžilo se čekanje autobusa za doma 30-40 min.
Jako loša kombinacija....
kaldam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 10:55   #4059
http://www.zet.t-com.hr/media/178223/279%20novo.pdf

nije mi jasno koji je smisao ove linije?iz n.jelkovca ide do sesvete,zatim se istim putem vraća do dupca,što znači da vremenski ništa ne dobivamo u odnosu na dosadašnju liniju i presjedanje,osim što su se polasci prorijedili na svakih 35 minuta.kakav debilizam!
spaceg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 13:28   #4060
ajme sta su napravili s ovom linijom, kao da do sada nismo imali dovoljno rijetko buseve, sad su ih stavili jos rjede ... uzas!
__________________
...ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu!
Gaeilge is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:46.