Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2004., 17:00   #81
sisley traperice su isti shit kao i benettonove.

kakve su vam u top shopa? je se brzo raskesaju?
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 23:06   #82
Re: traperice

Quote:
LordOfTheDance kaže:
Jucer se ja nadobudno uputila u King Kross. Pet godina nisam kupila traperice, pa si mislim ima tamo gomila ducana sigurno ce se nesto naci.

A kad ono pusiona!!!!
Probala u Replayu, Gasu, Benetonu.....trapertice su stvarno mrak da me ne bi krivo shatili, al krojevi....
Pa ko to uopce moze obuc na sebe???
Krojevi su tolko plitki da stvarno moras bit kostur da to obuces!!!! Ono u struku moras imat 40 cm da to uopce mozes na sebe obuci + noge ko zirafa!!! Pa to je katastrofa!!!
A ja imam samo 50 kg i 160 cm!!!

Jer postoji igdje jos ikakav "normalan" kroj traperica?? Onak sa niskim strukom ( a da nisu tako plitke ) u lagani trapez.
Danas jos idem prosvrljat po gradu, pa cu valjda nesto nac.
U nadi je spas!!!!
levis 525 (red tab).
 
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 23:19   #83
amadeu trapke su mi jedine koje nisam morala kratit. one od wit boxa obavezno barem 2-3 cm ovisno od modela.

e elektra, trapez ti se ne gubi skracivanjem recimo kupis wit boy, oni ih imaju dosta na trapez, tamnije, svijetlije, izlizane, s crtom, bez crte... i meni isto budu za skratit kao sto sam rekla, al jak je to trapez uglavnom, ne izgubi se. ja ih skratim iza jedno 5 mm vise nego naprijed, da mi se ne vuku bas previse, iako se uvijek manje vise vuku, ili su po 2-3 mm iznad poda ali kad sam opsjednuta trapezom i potrebom da mi hlace ispred prekrivaju cipele, ne skroz, al u vecini. i zato ne volim one mrkvace nit one sta idu na ravno, to mi jednostavno nije to. btw u wit boyu kostaju 350 kn hlace koje su mi naj model tamo. imaju tamnije i svijetlije, ispred imaju dzepove iza nemaju, velik je trapez dosta, onako vise od onog laganog normalnog, spustene su, i ima dosta elastina (mrzim hlace koje ih nemaju, takve ne kupim nikad, cak i kad su najljepse koje vidim, ne volim tu krutost-tako ih dozivljavam)... enivej, mislim da je to skroz oke cijena, ostale su im oko 40-500 i nesto, barem one koe sam ja gledala zadnji put kad sam bila i kupila 2 para. a kad sakupim pare idem po jos jedne one od 350 kn jer su moje vec izblijedile gadno od pranja i svega toga
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 10:14   #84
Quote:
ane kaže:
sisley traperice su isti shit kao i benettonove.
Evo samo da spomenem nešto. Neki dan sam srela jednog dečka koji radi u benettonu i sisley-u i rekao mi je kako ta roba koja je tu u hr dućanima niš ne valja.
Nisam dugo kupovala u tim dućanima pa nisam znala, ali eto da kažem i ostalima

Ne bacajte pare!!!
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 13:20   #85
Veliki trapez se više ne nosi, koliko sam primjetila. Ja sam kupila traperice u Espritu edc, visoka sam 1,70 m nisam ih morala kratiti. Ma super su mi
billie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 19:20   #86
besmislene su mi izjave tipa "to i to se vise ne nosi".
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 11:05   #87
Girlie, nisam mislila tako. I meni je besmisleno slijepo praćenje trendova. Kupuješ šta ti se sviđa. Ali sam skužila da velike trapezice nisu više baš u trendu. lakše ćeš naći traperice koje su dobre, dobro ti stoje a imaju mali trapez. Jednostavno, lakše je kupovati stvari koje se nose, imaš veći izbor, osobito ako živiš u malom gradu. Prije par godinu u cijelom gradu nisam uspila naći žuti remen. Već dogodine ih je bilo na svakom koraku.
billie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 19:59   #88
istina. uglavnmo gdjegod dodjem, ili su hlace ravnog kroja, ili stvarno neki mizerno mali trapez. nije da trazim sad neke sa ogromnim trapezom ala hipiji, ali ipak da je malo veci, a to sam nasla jedino u amadeusu i wit boyu. iako mi je curka u wit boyu rekla isto to da ne kuzi kako cure stalno traze trapezice a oni vecinu novih modela dobivaju upravo sa ravnijim nogavicama, tako da ima tih par modela koje uglavnom svi kupuju. pa mi je bilo zao kad sam kupila traperice i skuzila da ih svaka cetvrta cura na korzu ima, al sta me briga, ne patim od "zelim bit drugacija" fenomena, ako mi se svidi-super, jedino ne volim imat nesto isto kao neka osoba koja mi bas i nije draga, jer me to onda podsjeca na nju
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 20:14   #89
Nasla traperice u Espritu.Jedino me brine sto su mi taman,a nemaju elastina.Valjda se nece rasiriti
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 23:36   #90
Quote:
Noemi kaže:
Nasla traperice u Espritu.Jedino me brine sto su mi taman,a nemaju elastina.Valjda se nece rasiriti

moraju se malo rasiriti kad nemaju elastina
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 23:48   #91
Ali i one s elastinom su mi se rasirile
A manjeg broja od 34 nisu imali.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2004., 10:31   #92
Evo ja sam bas jucer narucila iz otto kataloga traperice - nikad do sad nisam kupovala robu na taj nacin.
Kupila sam traperice sa elastinom, nizi stuk, izgledaju simpa i obicno - bez nekih detalja ali ispod njih je pisalo sa vizuelno skidaju 3 kg, pa iako u to ne vjerujem mislim da je to ipak bilo presudno.
Ja definitivno padam na reklame , pogotovo reklame sredstava za ciscenje
TriviA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2004., 13:02   #93
Quote:
*Girlie* kaže:
istina. uglavnmo gdjegod dodjem, ili su hlace ravnog kroja, ili stvarno neki mizerno mali trapez. nije da trazim sad neke sa ogromnim trapezom ala hipiji, ali ipak da je malo veci, a to sam nasla jedino u amadeusu i wit boyu.
Ima ih i u big staru, tam sam ja kupila jedne prljavo plavozelene. al imaju samo broj 30, bar je tako bilo prije par dana.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2004., 20:06   #94
meni su traperice jedan od omiljenih odjevnih predmeta. nedavno sam se opskrbila jednima tamnocrvenima - gore uske, dole blagi trapez. pre-kra-sne.
 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2004., 07:29   #95
Quote:
Elektra kaže:
Evo samo da spomenem nešto. Neki dan sam srela jednog dečka koji radi u benettonu i sisley-u i rekao mi je kako ta roba koja je tu u hr dućanima niš ne valja.
Nisam dugo kupovala u tim dućanima pa nisam znala, ali eto da kažem i ostalima

Ne bacajte pare!!!
u zagrebu roba koja se prodaje je bolje kvalitete nego primjerice ona u zd. Svaki put kad obiđem dućane sisley i beneton u zg roba se uvelike razlikuje od one u zd, malo ima iste robe, puno bolji je izbor i bolja kvaliteta.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 08:42   #96
ja sam uzela miss sixty tamni jeans, ono izblijeđeno na nekim mjestima, blagi trapez, broj 26, duge su bile stvarno previše, a visoka sam 170, skratila ih koliko je trebalo i stvarno su ma prezadovoljna sam, cijena im je 800 kuna, ali nije mi žao, stvarno su mi savršene.
Take two također imaju super modele, imam jedne već par godina, stvarno sam ih iznosila, a one su kao nove
__________________
V
vanesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 12:46   #97
Quote:
anya kaže:
u zagrebu roba koja se prodaje je bolje kvalitete nego primjerice ona u zd. Svaki put kad obiđem dućane sisley i beneton u zg roba se uvelike razlikuje od one u zd, malo ima iste robe, puno bolji je izbor i bolja kvaliteta.
ne bi baš tako rekla, u zd je roba baš iz italije, a u zg je za istočno tržište, razlikuju se uvoznici.

ja kupujem samo u zd, u zg ni ne ulazim u sisley.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 07:12   #98
Baš sam bila u zg neki dan pa mogu usporediti. Nema velike razlike, tamo ima nekih stvari kojih ode nema i obrnuto. U globalu je isto. Prije mi se činilo da u zg ima robe puno više.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 11:10   #99
Quote:
anya kaže:
Baš sam bila u zg neki dan pa mogu usporediti. Nema velike razlike, tamo ima nekih stvari kojih ode nema i obrnuto. U globalu je isto. Prije mi se činilo da u zg ima robe puno više.
u zg stvarno i ima više robe, ali govorim da je doli roba za italiju, a gori ne. ja robu kupujem samo kad sam u zd, a rijetko naletim na isti komad i gori i foli. cijene u sisleya u zd su niže, a o ljetnim sniženjima da ne govorim.
neću više o tom
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 21:24   #100
Meni su traperice jedan od omiljenijih odjevnih predmeta, i sad sam na brojci 1 i pol. Jedne od Gasa, br 29 koje su se tako rasirile da je to uzas a u 28 sam isto stala ali su me sjekle u preponama za poludit. Bile su 650 kn mater im. I onih pola, ali vrijede ko njih 10 su Miss Sixty, kupila ih pred dve i nesto sitno godine, bile su 600 kn i to su najsavrsenije traperice u mom zivotu. E al sad imam problem, dal ih u Rijeci jos ima za kupit? Jer ti ducani su se nesto selili, pa zatvarali i ne znam, moram u potragu a vec mi je muka i od trazenja i isprobavanja a jos vise od cijena, 650 mi je ono plafon za cijene, ne bi dala vise za trapke pa nema sanse... Pogotovo nakon sta sam se opekla s ovim Gas trapkama...
charlotte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.