Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2003., 17:16   #61
A kaj se tice ovog otkrica da nismo zivjeli u besklasnom sustavu... Verica, to cu ti zamjerit.

Naime, ovaj forum mi rusi ideale.

Nedavno sam saznala da kraljica Elizabeta sere. (otkrivacica: magic).

Zatim, da Mickey Mouse nije stvarna osoba (mislim da je odgovoran Reebok).

I, na kraju, da se do princa ne moze doc poljupcem zabe.


Ljudi, oduzeli ste mi sve iluzije!
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 17:18   #62
Quote:
luca kaže:
znaci "lijeci" se ne bas efikasno... tako svaki put da puno para a dva dana kasnije je opet nesretna. i treba nove cipele...
Aha.

Bas citam o tome.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 17:20   #63
Quote:
Princeza kaže:
Aha.

Bas citam o tome.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 17:32   #64
Quote:
luca kaže:
beskorisni ljudi koji previse obozavaju umjenost = snobovi

Spiking of...
Nema dugo da je bio clanak o nasim novopecenim, ukljucujuci i politicare i generale koji se nadmecu koji ce dati vide novaca za "umjetnicku"sliku.
Ja znam jednog stranca koji se tu useljavao i pokupovao je nesto slika od nasih "renomiranih" "umjetnika". Slike nije niti vidio prije useljenja, samo su ga docekale na zidovima. Jel to poznavatelj stvari? ne bi rekla.

btw, navodnici ukazuju moj osobni stav prema "umjetnicima"
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 17:39   #65
Quote:
magic kaže:
Vec smo o tome pisali...samo da te podsjetim Kiki na onu tvoju majicu s natpisom DKNY koji ti je veci od cijelog torza...
Ajd ne seri. To mi je bila majica za planinarenje, natpis nije bio velik i ujedno je JEDINA takva majica u mom ormaru. BTW, toliko je stara da je vise ni nemam nego je davnih dana odnesena u charity shop.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 17:52   #66
Quote:
Billi kaže:
Spiking of...
Nema dugo da je bio clanak o nasim novopecenim, ukljucujuci i politicare i generale koji se nadmecu koji ce dati vide novaca za "umjetnicku"sliku.
Ja znam jednog stranca koji se tu useljavao i pokupovao je nesto slika od nasih "renomiranih" "umjetnika". Slike nije niti vidio prije useljenja, samo su ga docekale na zidovima. Jel to poznavatelj stvari? ne bi rekla.

btw, navodnici ukazuju moj osobni stav prema "umjetnicima"
ja bih sad opet spomenula onog muza od tete ali nesmijem btw, doticni je prosirio svoj "interes" i na slike i na skulpture
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 20:54   #67
Meni su zalosni ljudi koji zive po principu "u se, na se i poda se"...Gladovanje za odjecu je jos veci ekstrem, to si uopce ne mogu zamisliti.
Ja na 24 rate ne bih kupila ni bicikl, a kamoli cipele.

Jadno mi je kad mi se neke frendice zale da nemaju love za otic nekud, platiti tecaj str. jezika ili kupiti knjigu, ali se redovno pohvale svaki tjedan s novim hlacama, majicom ili cipelama. Imam jednu takvu frendicu. Vec mi se bljuje od njenog shoppinga i kuknjave kako nema love. Stvarno je zalim, ona tako puno propusta u zivotu zbog glupe odjece.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 21:05   #68
Quote:
Kiki kaže:
Ajd ne seri. To mi je bila majica za planinarenje, natpis nije bio velik i ujedno je JEDINA takva majica u mom ormaru. BTW, toliko je stara da je vise ni nemam nego je davnih dana odnesena u charity shop.
Ne seri ti Nisam nishta lagala
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 21:09   #69
Quote:
lahor kaže:
Jadno mi je kad mi se neke frendice zale da nemaju love za otic nekud, platiti tecaj str. jezika ili kupiti knjigu, ali se redovno pohvale svaki tjedan s novim hlacama, majicom ili cipelama. Imam jednu takvu frendicu. Vec mi se bljuje od njenog shoppinga i kuknjave kako nema love. Stvarno je zalim, ona tako puno propusta u zivotu zbog glupe odjece.
Upravo takva je i ova moja. Zalosno je kaj ne kuzi da joj se svi ili podruguju ili ju zale. Ono, svake sezone kupi nekoliko pari novih suncanih naocala (i svake kostaju minimalno tisucu kuna), a nema love za obnovit engleski ili francuski.

Jadno.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 21:11   #70
No, treba dozvoliti da svatko ima svoje prioritete. Vjerojatno ja njoj u svom miksu odjece od zadnjih deset sezona izgledam jednako nevjerojatno kao i ona meni, u svom olinjalom stanu, u kojem sjedi u najnovijoj Nike trenirci kupljenoj na trideset rata...

Svatko ima svoj sustav vrijednosti, je l' tako?
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 12:12   #71
Što me tako najviše živcira...hmmm...
Primjerice,kad se vozim u tramvaju a pokraj mene jedna teta.Plava kosa(blajh),obleka od negdje 5 000 kuna,mobitel na uhu non stop.I kaj je još najbolje,tako je bila tašta da to nije bilo za vjerovati.Kao da je cijeli svijet njezin!
Ljepota je dar prirode,istina,ali ne i razlog za taštinu!
Kada sam dobio kaput(joooj kak ga volim),priznajem da sam se osjećao posebno,ali ne i uzvišeno.
Joj,ZG je tako dvoličan...a ove godine se selim tam...fuj!
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 17:18   #72
Kaj se mene osobno tiče, ja sebi kupim ono što mi se sviđa. Pa, bila to majica na buvljaku za 5 kn, ili npr. u Max Mari za 500 kn. Priznajem da bih si mogla priušiti MB cipele u Zg [na 2 rate] ali mi to ne pada na pamet iz razloga:

a) grde su mi za popizdit i ne bi ih obula ni da su zabadaf i iskreno me boli q za potpis - nosim Marte i Kickers i Yellow cab ali ne zbog imena nego kaj mi se sviđa njihov dizajn.

b) radije si za tu lovu kupim novo kućno kino

I, btw ~ vidla sam neki dan u D&G mrkva kroj traperice od svijetlog trapera, sa nitnama. Pa ne bi to obukla , jebo te ni da meni neko plati! A kamoli pljunula pol plaće za takav ordinarni kič.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2003., 15:22   #73
Quote:
Billi kaže:
Bas si gruntam isti.
Postoji odredjena kategorija ljudi kojima je uobicajeno kupovati cipele koje kostaju od $ 150 nadalje, plus obleka koja je u slicnim proporcijama. Ja ih nikad ne bi nazvala snobovima.
Snob je zena koja je kupila Manolice na 24 rate.
Bas me zanima na kaj ih nosi.
tocna definicja snoba

za mene nije snob netko tko mjesecno zaradjuje 20 000 Eura ima nekretnina u barem dvije tri drzave , dobar auto i onda eto kupi kosulju za 400 Eura...jer ih ionako od kad zna za sebe nosi iste firme...

snob je onaj koji se pokusava ugurati u klasu kojoj realno nema financijske mogucnosti pripadati....

snob je frendica ovdje ( i jasno joj to dajem do znanja ) koja kupi cipele za 350 Eura ( gotovo pola njene place ) i onda jede onu komu iz konzerve dobrih tjedan dana da nadoknadi to kaj je spucala na cipele...
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2003., 23:13   #74
A kaj ćeš... Baš sam sad pročitala sve kaj je tu napisano... Fakat ima čudnih ljudi... Meni se osobno ne sviđaju preveć one skupe čizme, ono, niš posebno. Kaj se tiče obuće, ja rađe rijetko, al kvalitetno, pa nosim cijelo vrijeme, al ne sad pretjerivat. Marka mi znači (al ne uvijek) kvalitetu i trajnost, i zato je ok. Al da si sad kupim naušnice s kvačicom od Nike-a, pa baš i ne bi.
ninocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2003., 09:51   #75
Za sve koje(i) se tako osjećaju...

Negdje prije sam od prijatelja čula pravu devizu:

I am trade mark!!
__________________
I still do care!
Sanjar61 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:03.